Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytanie, to lubię

Polecane posty

Fajnie że wpadłaś Zulko ❤️ No to zapraszam na kawusie, herbatke i zaczynamy nowy dzień 🖐️ (__)? (__)? (__)? (__)? U mnie pochmurno. Jutro święto i u mnie "LB" Wieczorem jade do K-c po mojego Gościa spod Wrocka. Orsejko też robiłam tak jak Zulka: maleńkie porcje (50g) surowego mięska zamrażałam i raz dziennie F dostawał. Używałam wołowine, drób i ryby Zostawiam kanapki na śniadanko https://2.bp.blogspot.com/-6AaNCz8Rvi4/VsQ4PKji-pI/AAAAAAAAAqM/NVJBQ-ZA7-w/s1600/kanapki%2Bz%2Blahudek%2B2.jpg 🌻 http://polki.pl/foto/1_X_LARGE/kanapki-zdrowe-i-smaczne-1875825.jpg i na razie zmykam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zaczynam wyrabiać się coraz wcześniej na śniadanie:D Dzięki Tekla za pyszne kanapki👄 U mnie pięknie świeci słoneczko, ale wiatr gorszy niż w kieleckim:P Betulka mój M też chodzi na lasery, ostatnio miał w ubiegłym roku i chwalił. Chodzi też do podologa raz w tygodniu, i już zaczynają się schody, bo nie lubi ograniczeń czasowych:P Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Tekla dzięki za kolorowe kanapki Zulko jak zabierze Ci kierownice tzn ze jest dalej M silny,to dobrze.A tak naprawde jedz Ty, M po lekach jest osłabiony. Mojego M tez czeka operacja reki,na razie szukam gdzie pójść a wyboru u mnie na wsi nie ma dużego.Sama nie wiem naprawde do kogo się udac. Wczoraj czekając w kolejce do gastrologa dowiedziałam sie ze najlepszy ortopeda u mnie wyjezdza do Stanów na rok. I jestesmy uziemieni,moze cos poszukam w L.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix mój nawet nie chce słyszeć o zabiegach( strata czasu dla niego)Ale jak bida zajrzała to juz sie nie broni teraz.Rozmowe oczywiscie musiałam przeprowadzic ze najpierw rehabiltacja a operacja to ostateczność. Kazdy chłop zwleka ile moze. No nic jeszcze musze pojechac do przychodni Na razie czekam az upiecze mi sie ciasto truskawkowe A dzisiaj zimno u mnie jak na jesieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świątecznie od wczoraj małżowinę mam w domu, słabą, szybko męczącą się, ale żywą:) chociaż jak przypuszczałam nie wypuścił kierownicy z rąk, a jazda zajmuje nam ciut ponad godzinę. teraz muszę go nawitamonizować, żeby wzmocnić wytruty organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo zaintrygowałaś mnie swoim gościem, zdradzisz coś więcej? Ploteczko nie musisz mówić, coś wiem na temat podejścia facetów do lekarzy..... szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo moje poprzednie budryski lubiły rybkę, dawałam im lekko sparzoną, Ryś za rybą nie przepada, kurczaka surowego toleruje, ale wołowinka to jego ulubione mięsko:) dzięki niemu wiem w jakim sklepie nigdy już nie kupię wołowiny:P, bo mimo iż wyglądała i jak dla mnie pachniała normalnie, to on nie chciał jej tknąć, co oznacza, że coś z nią było nie teges:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć pozdrowienia miłego swiętowania. Plotko wszystkiego najlepszego z okazji imienin❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilko dziękuje,przekaz życzenia najlepsze dla Córki.Oby dostała sie na najlepsze studia Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Plotka wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka❤️ 🌻🌻🌻 Zulka będzie dobrze, mocny facet❤️ Od rana byłam mocno niedysponowana. Zaczęłam brać od dzisiaj nowy lek, wzięłam tylko połowę zalecanej dawki i ścięła mnie z nóg. Cukier poleciał gwałtownie w dół(poniżej 60) Nie mogłam niczym go podnieść, dopiero 2 łyżki cukru zaczęły działać. A ja cały dzień leżałam jak śnięta:( Miłego wieczoru i spokojnej nocy wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulka_
Ploteczko przyjmij najlepsze życzenia imieninowe, dużo dużo zdrówka, bo ono najważniejsze ❤️🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix w takich sytuacjach warto mieć pod ręką glukozę, w aptece są gotowe saszetki z żelowaną glukozą kosztują kilka złotych. można też kupić glukozę w proszku i rozpuścić w wodzie, ale te saszetki są poręczniejsze. niestety musiałam kiedyś użyć jak naszej pannie spadł cukier mocno poniżej setki, a co zjadła to zwróciła:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zapraszam na kawę (_) (_) (_) (_) Zulka dzięki za podpowiedź. Chyba zrezygnuję z tego leku, bo gorzej się po nim czuję:( Tekla jak spotkanie z gościem? Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko :) zulka.. dobrze że jesteście już razem ❤️ Podpowiedz mi jeszcze jaki żwirek kupujesz dla swego rudaska :) ja kupiłam w kauflandzie po 6zeta za 5kg. i wystarczyło to na 3dni .. Terix.. a może ten lek bierz jeszcze pare dni bo być może po paru dniach wszystko się unormuje a jak nie to zmienisz ❤️ U mnie co pare godzin pare ulewnie ale jest ciepło..wczoraj była cudowna pogoda błękit nieba :) Plotuś ..Wszystkiego Najlepszego Zdrówka 👄👄👄 Daisy ..odezwij się proszę :) Vanilko.. M jeszcze jest ? czy już poleciał ? Fruwająca ..poprzednia moja kotka też piła mleko jadła saszetki ,itd. ale tego chcę by jadł już jak domowy kot.....👄 Beatulko.. rzeczywiście podobne sa nasze kociaki :) Teklo... 👄 Wszystkim miłego dnia 🖐️ Wszystkim miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam się przywitać Orsejko kupuję żwirek o nazwie Benek 10 litrowy gruboziarnisty lawendowy za ok. 26 zł. bo są różne i zapachy (lawendowy, leśny i naturalny) i gramatura (5, 10 i 50 litrowe) i grubość (grubo i drobnoziarniste), do wyboru do koloru jak kto woli. ja wolę gruby, bo jak wyniesie wychodząc z kuwety (między opuszkami zawsze ziaren kilka się zaplącze) to gruby przynajmniej nie utknie mi w dylatacjach między panelami, a drobny niestety tak. taki jak kupuję dla mojego czorta wystarcza na miesiąc, z tym, że on siura raz lub dwa dziennie na przemian, jak dziś raz to jutro dwa, na kolejny dzień raz itd. więc szału nie ma;) Aha i jeszcze sypię dużo tego żwirku do kuwety, wtedy jak siurnie to zrobi się zgrabna górka, którą zgarnę jednym ruchem łopatki, a jak jest mało żwirku to siur się rozleje płasko i trzeba później szuflować:P jak chcesz zrobię fotkę opakowania i Ci puszczę ememesem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeśli mogę to odradzam karmę puszkowo-saszetkową, psa z budą można w nich znaleźć;) lepiej wybrać suchą, ale też nie tą marketu. czasami wet, który prowadzi też sprzedaż karmy i różnych akcesoriów ma próbki karm do rozdania (producent daje za free, by zachęcić, klientów do kupna) zapytaj może wet ma i da, wtedy Borys sam by ukierunkował Was co mu smakuje. ja kupuję w necie w 3 sklepach, w zależności, który aktualnie ma najtaniej: krakvet, zooplus i zooart. tylko musisz wiedzieć co chcesz kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix zatem lek nietrafiony:o musisz poprosić o inny, bo po co sobie dodatkowo szkodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko ..dzieki za info 👄 Borys to nasz ma melodie do si... a co do karmy to kupilismy juz u weta dla kotow po kastracji po jak tylko wyleczymy to jedziemy ..i bardzo mu smakuje a do tego kupiłam wołowinkę i tak jak mówiłaś podzieliłam i dajemy :) ..a tą karmę co dostaliśmy z urzędu miasta oddaliśmy im dla schroniska Brodatemu też kupuje w krakvet ..puść bardzo prosze ememesem ..serdeczne dzieki wiem że ty masz największe doświadczenie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko, mój Benek jest w jaśniejszym opakowaniu http://m.zooplus.pl/shop/koty/zwirek_dla_kota/benek/lawenda/335110 co oznacza, że to jest grubszy żwirek, ten w ciemniejszym jaki znalazłaś to pewnie ten drobniejszy. i zobacz w zooplusie i zooart jest taniej, tyle że trzeba coś domówić, albo wziąć 4-5 opakowań (przydadzą się, a na pewno masz gdzie trzymać), bo darmowa dostawa jest chyba od 79 lub 99 złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nie było jeszcze kawy, więc zapraszam (_) (_) (_) Zulka ja też kupowałam grubego benka i zawsze było z pół kuwety, wtedy lepiej jest sprzątnąć. Dostawałam też saszetki z próbkami suchej karmy od weta, ale Cezar nie przepadał za tym jedzeniem. Jedno tylko mu smakowało, ale już nie pamiętam jakie. Mleko pij od wielkiego święta, ale mogło nie istnieć. Z mięsa najbardziej lubił drobiowe. Zulka dla dużo zdrowia i szybkiego dojścia do formy❤️ Czy lekarze planują następne chemie? Fruwająca walczysz z M odnośnie palenia? U mnie dziś pochmurno, ale ciepło. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się i ja :) na kawuni Terix ..dzieki ❤️ no popatrz Terix zapomniałam ze twój C .był pokojowy :O Borys ma tak na oko weta oko roku lub ciut wiecej wiec jest młodym kociakiem :) apetyt mu dopisuje :D Miłego dnia kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć pozdrawiam Kawusia i herbatka.Miłego dnia wszystkim życzę. Teklo wszystkiego najlepszego❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Vanilka dzięki za kawę 👄 Wypiję i lecę na działkę. Zapowiadają ładną niedzielę. Zostawiam jeszcze ciasto z truskawkami. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla dużo zdrówka, uśmiechu i samych słonecznych dni👄🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wreszcie słonecznie i cieplutko u mnie :-). Ploteczko, wybacz ze z takim poślizgiem ale serdeczne życzenia przyjmij ode mnie ❤️🌻🌻🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo, droga nasza Jubilatko ❤️. Wszystkiego co najlepsze w życiu! Sto lat!!! 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam upalnie :D u mnie błekit dzisiaj cudny :).. Teklo.. Wszystkiego Najlepszego Sto Lat !!!!!!👄👄👄🌻🌻🌻 A wszystkim miłego wieczoru bez komarów :O😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×