Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytanie, to lubię

Polecane posty

Witam serdecznie👄 Przyszłam się tylko przywitać bo jestem kłębkiem nerwów w takim nastroju kiepski ze mnie kompan:(. Buziaczki zdrówka i bardzo udanego tygodnia❤️ U mnie susza,jak pisałam wcześniej u mnie albo zalanie albo susza.Jak daje to już od serca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Zgodnie z planem, dzisiaj "leniuszkowałam" od rana i nie odpalałam komputera :P Ale przyniosłam deski z piwnicy na balkonowy "wybieg", maznęłam jeszcze pędzlem znalezione niedoróbki i położyłam trawę. A małżowina po pracy założył mi świeże sznury. Teraz czas na roślinki, siatkę i małe urządzanko. Posłałam Wam 4 @ balkon, plener i chłopaków - odbierzcie poczte. Wśród fotek z pleneru są też takie na których mnie nie ma ale chciałam "oddać ducha" tego spotkania i tłumy w MOSiR w mojej wsi ;) Wczoraj w mojej wsi było "Święto Roweru" :D:D:D a dookoła jeziora "leciał" triatlon - było głośno, wakacyjnie i wypoczynkowo. Zulko ❤️ - przypiekło mi buzie ;) Na Dzień Matki dostałam słoneczniki od dzieci i sfociłam sobie zanim uschły ;) Podpierałam się fotografią :D Daisy - zdradź powód frustracji (choć domyślam się, że chodzi o Mamę) ❤️ U mnie truskawki pyszne! ale po 10 zł za kg Mam pełen brzuch tych wspaniałych owocków ;) Jednym słowem wzdęciuszek :P Terixiu ❤️- rabarbar tylko raz w roku i dosyć :D trzeba myśleć o stawach a mnie kolano zaczyna sie buntować... no kurrna zawsze coś :O Acha! nie wiem czy pisałam: USG naczyń zewnątrzczaszkowych (po prostu szyjnych) jest dobry. Wszystko prawidłowe i bez zmian miażdżycowych. Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeklo Dziękuję za fotki👄 Balkonik to łogromny balkon,jest sporo miejsca na urządzenie małego ogródeczka.Taki prywatny zielony zakątek już się nie mogę doczekać efektu końcowego. Jak chodzi o Twoje obrazy to moim zdaniem i na pewno reszta dziewczyn się ze mną zgodzi,ręka Ci się wyrabia przy każdym pociągnięciu pędzla.Naprawdę każdy kolejny Twój obraz jest piękniejszy od poprzedniego.Chyba zacznę zbierać kasę bo naprawdę są śliczne. Chłopaki także są śliczne,tak wiem chłopcy to raczej przystojni.No ale mi tak się dzisiaj wszystko ślicznie układa;) A stres oczywiście z powodu mamy,jestem cała przerażona. Staram się nie myśleć ale chyba oszaleję w końcu,no bo jak długo człowiek może wytrzymać w ciągłym strachu,stresie,niepewności ?. Licho wie jeszcze co tam czai się za rogiem😭 No nic nie marudzę bo każda z nas coś tam w smutnym sercu nosi,ach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kawa podana(_) (_) (_) (_) Tekla cieszę się że USG jest dobre ❤️ Dzięki za zdjęcia. Chłopaki rosną jak na drożdżach, J...ka też już pewnie stawia pierwsze kroczki:D Plener wspaniała sprawa, a w dodatku w dobrym towarzystwie. Jest was całkiem spora grupa:D Po słonecznikach widać, że malowane sercem. Tak mi się skojarzyło, że "puszczają oko". Zagięte płatki wyglądają jakby rzęsy przesłaniały tęczówkę:D Balkon masz całkiem spory, widać ile pracy i serca włożyłaś. Bardzo ładnie. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kawusia i herbatka UUUUUUUUUUUUUUU.Pozdrawiam i wszystkim zdrowia życzę.Teklo fotki super. Miłego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! kawusia jest :D ❤️ Dzięki Terixiu ❤️ Vanilko ❤️ Dzięki za uznanie Terixiu ;) ;) ;) 👄 U mnie pogoda wakacyjna, zapowiadany był deszcz ale nas omija Byłam na śląskiej giełdzie kwiatowej - w czwartek mamy spotkanie z moimi emerytkami a 3 z nich to solenizantki. Kupiłyśmy fajne drobiazgi dla nich. Teraz moge zając sie domem. Chłeptam kawe z lubością i zaraz wstawiam obiad, będzie m.in ryż z truskawkami Miłego dnia wszystkim życzę - spokojnego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorem u mnie pada i trochę grzmiało nie zawsze jestem ,ostatnio ciacha na wesele robiłam,przed na bierzmowanie,jutro też dla siostry dla jej koleżanek.W czwartek m będzie i siostra po chemię.Była przyjaciółka chwilę na kawce u mnie. Plotko pytałaś operacji nie może siostra już mieć są bardzo głęboko i nieoperacyjne.Jeszcze przez babci zwidy spadła ze schodów i ma stłuczona kość ogonową. Miłego wieczoru życzę❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też pada, ale nie grzmi. Vanilka u ciebie ciągle się coś dzieje, nie masz czasu na nudę:D Dla siostry dużo wsparcia ❤️ Orsejowa co się dzieje, że w biegu wypijasz kawę? Jutro mam wizytę u diabetolożki. Może znowu wyskoczy z nowymi lekami, już mam dość eksperymentów Spokojnej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez zagrzmiało i popadało. Zapowiadało się na wielką nawałnice bo wiatr mocno wiał ale spokojnie przeszło, nie narobiło szkód. Vanilko - zawsze coś :O Przyłączam się do wsparcia dla S, trzymam kciuki za kolejną chemię ❤️ Terixiu - kurna :O też zaczynam mieć obawy, że reszte życia spędzę w poczekalniach lekarskich :O cholera Nie buntuj sie ❤️ idź ❤️ No? Orsejko? dlaczego w biegu? właściwie to sie nie dziwie - masz taką sytuacje, że ciągle w biegu ❤️ ❤️ ❤️ Podobnie ma Daisy ❤️ Nie martwcie się Dziewczyny - będzie co ma być ❤️ nie mamy wpływu na wszystko ❤️ Spokojnej nocy 🖐️ śpijcie dobrze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć pozdrawiam ,u mnie wieje i krążą czarne chmury i słońce. Kawusia i herbatka.Jeszcze chwilkę po leniuchuję i biorę się za robotę.udanego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilko dziekuje za kawusie,chętnie sie napije. Miłego dnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry U mnie ani nie pogrzmiało ani nie popadało... Moja siostra od dzisiaj gości się u swoich dzieci na drugiej półkuli, tej wschodniej ;-). Muszę doglądać przez 2 tygodnie jej chałupkę i kwiatki. Trzymam kciuki za wszystkie chorujące i cierpiące. Ja mam cierpiącego M, wczoraj był u ortopedy. W sobotę będzie miał punktowane kolano i ściągany płyn. A co dalej to się okaże. Zbieram się do pracy 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach! Moje pomidorki liliputki mają pierwszego owocka :-D - jeszcze zieloniutki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kawusia i herbatka do tego sernik z truskawkami i kruszonką,jeszcze porzeczkowiec.U>U>U>U>U>U>U>U>U>U>U>U> Miłego dnia.Ja dziś za parę godzin ,będę miała swojego m. trzymajcie się ciepło.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Vanilko pije kawusie razem z Toba ,widze ciasteczka na przyjazd M a jak pieczesz porzeczkowca? Przyznam sie nie piekłam ciasta z porzeczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulko a nie osuszaja płynu farmakologicznie w kolanie? Ja dalej biore zastrzyki,w ten sposób chce ortopeda osuszyc wode w biodrze i zlikwidowac stan zapalny.Nie wiem z jakim skutkiem.A zabiegi mi sie nie koncza ,tzn jedna sie koncza a kolejne zaczynaja.Musze chyba sama zrobic przerwe ,póki co do polowy lipca mam zabiegi codziennie. Terix nie wiem co Ci poradzic z tym brzuchem, tak mysle dlaczego nikt nie skierował Cię na tomografie? Lekarze zawsze zganiaja na jelita, a moze szczególowsze Tk coś by wyjasniło.A w tym wszystkim jest sam pacjent. Daisy daj znać jak sie czuje mama?Jest juz w szpitalu? Moze pisałas ,ale ja jakos teraz mam krótka pamięć. Zulko co u Was? Orsejko a moze rano choc na kawusie przyjdziesz? Jak nogi bola Cie bardziej w cieplejsze dni? Betulko pisałas o pomidorkach, u mnie moc owocków,jeszcze zielone ale szybko chyba będa. Teklo chłopaki fajne,ale mogłabys pokazac nam mała J. Obrazy ładne,ja w tym wzgledzie jestem całkowite beztalencie,podobnie w pracach remontowych.Dlatego podziwiam.A moze po prostu nie mam cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda,że mało nas jednak na forum,przypominaja mi sie czasy gdzie było nas duzo,pisałysmy o wszystkim a teraz cisza.Miejmy nadzieje ze jednak zechce nam sie tu byc jak kiedys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój dzień juz sie zaczął,zaraz pojade z m po jakies zakupy,potem przychodnie,wieczorem szybko zasypiam,nawet nie wiem kiedy.Podoba mi sie na zabiegach na moim osiedlu,moc sąsiadów,znajomych,tam szybko czas mija,tylko terminy zapisowe długie.A tak fajnie ,kilka minut spacerkiem od domu. Na zabiegi wcale sie nie czeka z jednego na drugi,taka miła obsługa. No nic milego dnia,nie chce zanudzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Dzięki Vanilko za kawusie ❤️ U mnie piękna pogoda, komfortowa temperatura Sezon truskawkowy trwa, żre je jak koń :P Dzisiaj spędzam dzień w ogrodach Kapiasa, imprezujemy do wieczora bo mamy 3 solenizantki w naszej emeryckiej grupce ;) Ploteczko - oczywiście poślę J..kę. Rośnie jak na drożdżach. Już za miesiąc będzie miała rok :D Za tydzień, 18-go mam urodzinki :P już teraz dostałam od małżowiny śliczną torebusię od Wittchen'a Pochwale sie w garze jak znajde chwilke A teraz na małe, czerwcowe śniadanko - zapraszam http://3.bp.blogspot.com/-XHgMdeRL3kQ/T6JuKl4fJBI/AAAAAAAAAzE/o7L4kwEc6bA/s1600/wiosenne+%C5%9Bniadanie.JPG Miłego dnia życzę wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Vanilka dzięki za kawę, wypiję z przyjemnością👄 Też nie jadłam ciasta z porzeczkami, mają dużo pestek. Tekla za śniadanie👄 Plotka ja też tęsknię do tych czasów, kiedy wieczorami było nas dużo i mówiłyśmy o wszystkim. Teraz wpadamy powiedzieć jaka pogoda i wymienić dolegliwości:( Może to kwestia peselu:P albo się odechciało:P Rzodkiewki już jem własne, szczypiorek i natkę też:D Bez nawozów:P Pomidorki jeszcze bardzo maleńkie. Wczoraj późno wróciłam z działki, dzisiaj też jadę o 10 i nie wiem o której wrócę. Przygotowujemy działkę do zmian jakie dokonamy jesienią. Tekla mile spędzonego czasu w ogrodach. Zrób parę fotek. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane : ) Kawunia zapraszam (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) Beatulko... mój M mial też wode w kolanie dwa dni po zabiegu i do tej pory jest spokój :) Terix.. a może to jest drażliwe jelito :O choroba wie bo skoro nić nie wykazuje to tak może być ❤️ Teklo...dziękuję teraz za fotki sa super a kawaler nam rośnie cudnie :) Plotko.. no poparz jakie to człowiek ma szczęscie ze zdrowiem :O przykro mi że ciągle masz kłopoty ze zdrowiem ❤️ Zulko.. melduj co u ciebie ?❤️ Fruwająca ..dlaeczego milczysz ? co tam działasz w siedlisku :)❤️ Daisy ...zrob sobie trochę przerwy i zaglądaj częściej wiem łatwo się mówi :) Dziewczynki od trzech dni pomieszkuje u mnie kot co prawda nie w domu ale koło domu jakaś cholera chyba najnormalniej w swiecie wrzuciła mi kota na podwórko a ten się trzyma mego domu śpi na wycieraczkach ..ja nie wiem czy brodaty da rade tego albo tą kota zaakceptować... kot widać domowy zadbany z obrozą ...na razie czekamy może sobie pójdzie lub wroci do domu :O co mam robić m nie kazał karmić a mi się serce kroi :O co robić ? Milego dnia kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miło pic kawe z Orsejką. dziekuje Orsejko przede wszystkim za towarzystwo poranne. Orsejko ja juz mialam kilka razy takie przypadki,oczywiście karmiłam i nie słuchałam M ,zeby sie kot nie przyzwyczaił.Sąsiedzi nie dokarmiali.2 razy konczyło sie tym ze kot stawał sie nasz. Dokarmiaj bo przeciez cos musi jeść i na pewno nie wytrzymasz jak głodne siedzi pod domem.Skoro zadbany to moze jkaies ogłoszenie napisz na płocie,pewnie własciciele szukaja. Terix u mnie tez zielone pomidorki ale bardzo duzo. Teklo u mnie tez duzo truskawek ,ale z cena sie trzymaja cały czas 7 zł. Miłego dnia,ja pije kawe i znowu to samo. Juz nie chce pisać.Dzien jak co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A napisze jeszcze,wczoraj bylam u lekarza z wynikami,pochwalił mnie za cholesterol,niby ponad 200 troszke ten głowny ,ale dalsze rozbicia sa bardzo dobre.Powiedział ze chyba nic tłustego nie jem.A juz sie bałam ze musze brac tabletki na cholesterol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko a jak wyniki córki,juz próby w normie,robiliscie kontrolne badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ za pachnącą kawusie dziękuje Orsejko ❤️ Hej Ploteczko ❤️ Orsejko - dobry pomysł Plotki żeby ogłoszenie na płocie dać - może ludzie szukają a kociak się zabłąkał. Ale nakarmić trzeba - niech sie głodne nie tuła :O Ale rozumiem Twoje rozterki ❤️ Na FB też warto fotke umieścić - czasem to działa. Ja tak oddałam zgubiony klucz właścicielowi auta. Wczoraj w ogrodach było cudnie. Spaliło mi pychola i ręce. Pogoda była wspaniała. Kupiłam dwie trawki na balkon. Fotki będe miała, oczywiście podeśle ;) Teraz byłam u dohtora po recepte na eutyrox i zaraz biegne na zakupy. Też mi przykro że coraz nas mniej ale myśle że taka kolej rzeczy :O niestety :O Zostawiam kanapki i śmigam na te zakupy - miłego dnia! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×