Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytanie, to lubię

Polecane posty

Ploteczko Ty to się masz:o ciągle i ciągle coś:o jakby nie mogło być normalnie, bez żadnych dolegliwości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o fajnie Zuleczko ze jesteś,ja jeszcze nie umiem pisac z telefonu,ostatnio nie mam cierpliwości,syn cos mi tołkował w sobote ,ale dałam na razie spokój,umiem tylko byc na fejsie, zrobic zdjecie ,zadzwonic ,napisac smsa.ale ze mnie baran. Nastepne nauki od czwartku jak syn i córka bedą w domu. Orsejko Zulka dobrze pisze,kotom nie daje sie mleka,nam tez kiedys weterynarze mówili.Nasza pije tylko wodę ,nie z miseczki tylko z kranu albo wiadra,zawsze napełniam wiadro wodą do podlewania kwiatów. Zulko dzisiaj rozmawiałam na zabiegach z rehabilitantką i teraz mam watpliwości czy wczorajsza sytuacja wystapiła po lekach czy jest to efekt uboczny pola magnetycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się :) moje kocie to chłopak :) cały pakiet tzn. odpchlenie ,odrobaczenie a także kastracja jest darmowa czipa brak ..ale przed nami jeszcze problem bo Kazik ma w uszach świerzbowca całe lecznie darmowe wet .zgłosił do urzędu miasta i dostaliśmy zielona kartę :) Kazik mieszka u c.. ponieważ nie mozna ryzykować by brodaty się zaraził :O tak że wsio przed nami ..dostaliśmy 6kg.karmy wet ..dla kastratów bo po leczeniu idziemy na kastracje :) teraz kazik uczy się kuwetowania itp... a M robi deseczki na bieganie balkonowe :D działa chłop i się cieszy :D mleka już nie woda i karma jak brodaty i mięsko surowe ..Zulko a ty jakie dajesz ? wołowe czy różne ? bo to kocie będzie bardzo pokojowe coś jak twoje :D milego wieczoru kochane zulko...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jakoś rano nie mogę się wyrobić, spałam dzisiaj do 9. Byłam u fryzjerki, ścięłam się na krótko, a miałam już równe z uszami, próbowałam zapuścić:P Mimo specjalnych specyfików, szamponów, serum, dalej wypadają:( Plotka nie wydaje mi się że dużo, połowa z tego na truskawki, a na drugiej połowie kwiaty i trochę warzyw. Orsejowa powiększa ci się zwierzyniec:D Ja chyba już się nie zdecyduję na zwierzaka, za bardzo przeżyliśmy rozstanie z Cezarem:( Zulka ❤️ Dzisiaj u mnie lało okropnie, jeszcze tej wiosny nie było takiego deszczu. Spokojnej nocy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mój kot jakiś felerny, bo od początku pije mleko, a wody nie lubi :P U mnie pogoda była luksusowa, coś tam pokapało i tyle :D Nie poszłam podlewać, bo ostatnio otorbiłam się konewkami, a wieczorem padało :P Spokojnej nocy wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ się cieszę, że mamy nowego kota!!! :-D Moje koty dostają kocie mleczko z Rossmana albo Klara. Ale to jako przysmaczek :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie moje zwierzęce przyjaźnie to podrzutki...i takie są najukochańsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lutek też miał świerzbowca gdy go przygarnęliśmy. Szybko poszło leczenie :-) i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M ma zmiany zwyrodnieniowe w stopniu umiarkowanym. Po wewnętrznęj stronie rzepki chrząstki brak prawie (1mm) po zewnętrznej jest nieco lepiej. Dr powiedział że jeszcze za wcześnie na endoprotezę :-p. Jutro zaczyna zabiegi fizoterapii;-). Obylo się bez punkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalecana jazda na rowerze i basen. A ponieważ boli coraz bardziej to do przemyślenia zastrzyki (3-5) i M już się ku temu skłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piękny ciepły poranek i zapraszam na kawusie (__)? (__)(? (__)? (__)? Wczoraj przeszły w mojej wsi przelotne deszcze, ciepłe i nizbyt obfite a dzisiaj mam błękit nad głową Od jutra mam gościa z dużej wsi pod Wrockiem ;) Będzie u mnie do niedzieli. W związku z tym miałam troche pilnych zajęć i przygotowań. A w niedziele miałam przyjemność uczestniczyć w imprezie pod nazwą "Senioriada" - pierwsza edycja w mojej wsi. Przyjemnie było patrzeć jak na główny plac gdzie odbywały się imprezy wylegają Seniorzy - coś pięknego! :D Moja wieś jest dość młoda, (ja jestem z tych starszych) ale sporo robi się dla starszego pokolenia. Było fajnie, głośno, z muzyką z lat 70-tych. Moje kółko wystawiało tam swoje prace ;) Ludzie tańczyli na placu pod fontanną :classic_cool: ❤️ Mam nadzieje, że "Senioriada"wejdzie do tradycji mojej wsi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko! ❤️ jesteś wielka ❤️ ❤️ ❤️ Kazik to miód na moje serce. Trzymam kciuki za Wasze Zwierzątka i żeby się w duecie dobrze chowały. Mój Kot pił mleko, najbardziej lubił niesłodzone zagęszczone (gostyńskie z magnezem częściowo odtłuszczone). Ale zwykle dorosłe koty nie tolerują mleka i lepiej nie podawać. Chyba że specjalne dla kotów ;) Ploteczko - nie byliśmy na jowejkach bo w sobote przeszła wielka burza i z jowejków nici ;) Ale sobote przed południem spędziłam na kawce u Brata - fajnie nam się rozmawiało. Terixiu - nie zrażaj się pustkami - tak czasami będzie, to nic złego. Mało nas ale ta garstka jest na tyle zdeklarowana, ze raczej nic nam nie grozi ;) ❤️ BeTulko - napisz jakie zabiegi na kolana zlecono Twojemu M ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śniadanko mamy na tarasie ;) http://3.bp.blogspot.com/-NP9yhsASpKA/UXvuBjD4efI/AAAAAAAAAKs/0vFY418rvHU/s1600/DSC00318.JPG 🌻 http://dziekujeniegotuje.pl/wp-content/uploads/2014/03/DSC_0840.jpg 🌻 Fruwająca - jak Ty dźwigasz Dziewczyno te konwie? :D Przydałaby Ci się stara wanna na deszczówke w środku Twojej plantacji. A długi wąż masz? ❤️ ❤️ Nie wymądrzam sie :P - pytam z ciekawości ❤️ 👄 Zulko - M zostaje na blok chemii na oddziale? jak sobie to organizujecie? ❤️ ❤️ ❤️ Daisy - melduj co u Ciebie ❤️ Vanilko ❤️ Ciebie też proszę o meldunek ;) Pozdrawiam i miłego dnia wszystkim życzę 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) dzieki za kawunie i sniadanie :) Ostatecznie rodzina wybrała imię dla chłopaka Borys ii tak został zapisany w swojej metryce ..fotki w garnku ..pięknie korzysta z kuwety mieszka u C ..i jest chyba szczesliwy (jeszcze nie powiedział):D:D wychodzi na spacer wokół domu ale trzyma się nogi jak komar :D miłego dnia kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jestem na kawie i śniadaniu, dzięki 👄 jeszcze wyrobiłam się przed południem:P Jem dzisiaj truskawki od rana. M przywiózł już nasze z działki, szczypiorek, sałatę i rzodkiewkę:D Wczoraj na rynku były po 6,50. Taniej chyba już nie będzie. Wczoraj lało i dzisiaj się zanosi. Orsejowa głaski dla Borysa :D Tekla nie zrażam się, tylko po prostu jest mi smutno, że przez cały dzień nikt nawet łapką nie machnie:( Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda z nas była w takiej sytuacji Terixiu - wiem co czujesz ❤️ Popełniłam dzisiaj do sałatki FOCCACIĘ włoski chlebek z oliwą i ziołami. PRZE-PYSZ-NE :D jestem od dzisiaj fanka tego ciasta mniam :classic_cool: Pachnie obłędnie https://www.przyslijprzepis.pl/przepis/wloska-focaccia-z-ziolami-4 robi się w pół godziny i pół godziny piecze. Dobry sposób na fajną kolację Do tego białe wino a sałatka zielona(może być mix) z pomidorami i fetą albo mozzarellą z vinegretem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M ma zlecone: krioterapię, magnetronik i ultradźwięki. Był też laser ale jak wiadomo (a może nie :-) )jest to zabieg dla ludzi wielkiej wiary :-p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj nastawiłam mój kamienny gar ogórków, pierwszy został wszamany - nie ma to jak małosolne :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I pojawił się już bób, rodzinka się cieszy ale jeszcze cena zaporowa, 24 zł za kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam się dowiadywać o emeryturę w ZUS. Mam si zgłosić pod koniec sierpnia bo oni też nic nie wiedzą :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorkiem Orsejko, brawo za decyzję i kciuki za nowego członka rodziny. Borys niezłre imię, ale Kazik wymiatał:D co do mięsa surowego to tylko i wyłącznie wołowinka, najlepiej wcześniej mrożona. ja dzielę ma takie 50 g kawałki, zawijam w folię spożywczą i zamrażam, codziennie wyciągam po jednym, rozmrażam, kroję i jest uczta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo, m zostaje na oddziale, bo trują go w 24 godzinnych cyklach przez 5 dni non stop. (z półgodzinną przerwą ma prysznic) jak zaczęli w piątek, tak dziś o 21 skończyli, jutro po niego jadę, ciekawe czy da mi poprowadzić auto:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ściskam Was wszystkie mocno i spadam, bo późno już. dobranoc, paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×