Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytanie, to lubię

Polecane posty

Dzień dobry :-) ja na pewno bym dokarmiała kotka ale Mona pewnie by pogoniła - ona akceptuje tylko swoje, sąsiedzkie koty omijają łukiem nasze siedlisko ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotko, M jutro ma się pokazać na dyżurze u dr, ten ma spunktować kolano w celu diagnozy, porównać ze zdjęciem rtg i podjąć stosowne decyzje. Tak więc jutro coś więcej będziemy wiedzieli a kolano obrzęknięte i boli coraz bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sezon truskawkowy w pełni, korzystamy ile się da. Ja robię koktail, który jest spijany w dużych ilościach - właściwie to wychodzi mi taki intensywny mus bo na litr kefiru daję min. kg truskawek a nawet więcej i tylko troszkę dosładzam. Jest gęsty, intensywnie pachnie i właściwie można jeść łyżeczką :-)- z lodówki smakuje jak lody! Proszę się częstować, smacznego Y Y Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wsadziliśmy w ogrodzie buka szczepionego, czerwonego - jest śliczny, mam nadzieję, że się przyjmie :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje pomidorki liliputki są w skrzynkach, mam osiem krzaczków. Kupione na ryneczku od pani, która sama je hoduje z nasion - sama nie wie jaki to gatunek. Siostra miała je w zeszłym roku i ładnie owocowały. Krzaczki są małe, krępe i takie jakby gufrowane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz siadam do pisania opinii więc buziam was wszystkie na cały dobry dzień 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak fajnie jest i Tekla i Betulka Dzisiaj odpusciłam ryneczek,pojade jutro na zakupy warzywne. gdizes za daleko postawiłam samochod i jakos nie poszłam n aten rynek,a jutro pewnie będzie moc ludzi. Planuje kupic młoda kapuste na taki bigosik,ale troszke boje sie opryskow na kapustę.Ale pewnie ugotuje,wraca syn a on lubi taki bigosik.Trzeba więc dokarmic młodego. Dzisiaj juz jestem po zabiegach,moge teraz wypic herbatke miętowa. Pomysle o lodach Betulki truskawkowych.dzieki Betulko. Betulko zapytajcie lekarza czy mozna okladac kolano specjalnym lodem ,kupuje sie w aptece takie woreczki zelowe do zamrazania(wielkokrotneo uzytku) Nie sa tanie ,ale pomagają ,na oddzialach jak lezałam dawali pacjentom po operacjach,ja potem miałam zalecone po zdjęciu gipsu.Mam taki woreczek cały czas w zamrazarce Ale o tym niech zadecyduje ortopeda,wy tylko podpytajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.orteo.pl/terapia-zimno-cieplo/duzy-profesjonalny-kompres-cieplo-zimno-wielokrotny-chlodzacy-rozgrzewajacy-20x30-msd-hot-cold?gclid=CIGj7NzIsNQCFUvPsgod47sAjQ to jest cos takiego,tylko na kolano potrzeba większy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BeTulko bardzo sie ciesze, że Monia króluje w Waszej Rezydencji :D❤️ BeTulko dzięki za mus truskawkowy chetnie spałaszuje :classic_cool: sama też tak robie ;) mniam :classic_cool: Ciekawa jestem jak będą postępowały badania i zabiegi kolana u Twojego M. Mnie sie odezwała teraz stara kontuzja z młodości :O zwichnęłam kiedyś kolano na nartach, wypłyneła mi z niego maź i do dzisiaj leży pod skórą. Nic sie nie działo, nic nie bolało aż teraz na stare lata :O wrrr zawsze coś :O Plotko - uwielbiam taki bigosik z młodej kapustki :classic_cool: lekkostrawny, pachnący - sama radość :D Pozdrawiam wszystkie Czytelniczki 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem oczywiście późną porą :-p. Działaliśmy z M w naszym ogrodzie. Podcinaliśmy uschłe gałązki, robiliśmy oprysk posadzonego buka czerwonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotko, dzięki za podpowiedź ❤️ Mam nadzieję, że więcej dowiemy się jutro :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie siedzielibyśmy sobie po zachodzie słońca na tarasie a Mielec jest pożerany przez komary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie pojawi się więc życzę dobrej nocki pod opieką Naszych Aniołów ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzę z pracy, coś tam ugotuję i potem do nocki robię koło domu :D Potem bolą mnie plecy, padam na wyrko i już mi się nic nie chce :P Ale oprócz pracy są też przyjemności :D Byłam z emerytkami w termach, 5 godzin moczenia się w ciepłych wodach, solankach i siarkach :D Prawie się skurczyłam, ale warto było :classic_cool: No i w tą środę były hulanki i swawole na ognisku :P A jutro z samego rańca obowiązkowo basen :D I tak leci tydzień za tygodniem :( Spokojnej nocy wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i od razu gorąca kawusia,zapraszam Zostałam obudzona dzisiaj po 3 godzinie.Ktos nie zamknął drzwi do piwnicy i oczywiście Niegrzecznota rozdarła sie nad moim łozkiem,żeby wypuścic ja na dwór. Więc spania juz nie ma a tak mi sie dobrze lulało. Betulko daj znak co u lekarza.Jaka dalsza metoda leczenia. A komary sa wszedzie u nas tez. Teklo a moze i Tobie taki chłodzące okładanie pomogłoby. Ten żel mozna ponoc stosowac na zimno i na ciepło.Ale na ciepło nigdy nie stosowałam. Orsejko i co ktos zglosił się po kociaka? Fruwajaca tez bym chciała ruszyc sie na jakies baseny. U mnie juz słoneczko wstało. Musze zaraz pojechac na zakupy,moze z samego rana nie bedize duzo ludzi na rynku. Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie na kawie Ploteczko ❤️ ładny dzień będzie Dzisiaj ide na kawusie do mojego Brata ;) Potem mam przesadzić kupione trawy do donic i moge leniuszkować. Być może wybierzemy się z M na jowejkach do lasu Jutro moja Siostra ma urodziny ale nie pojadę do niej bo biore udział w "Senioriadzie" w mojej wsi. Moje "kółko" wystawia tam swoje prace;) Ploteczko pewnie spróbuje okładów ❤️ Wczoraj wieczorem robiłam fotki z balkonu: był tak urzekający wschód księżyca a jego pełna "pyza" tak piękna, że nie mogłam się napatrzeć :D Fruwająca ❤️ No! dobrze, że napisałaś bo zaczynałyśmy się martwić ❤️ Tak trzymaj Dziewczyno - a jak na basen to ja z Tobą...:classic_cool: ❤️ Zapraszam na śniadanie na balkonik ;) http://1.bp.blogspot.com/-QoJcALWVQio/UCvQpUABEOI/AAAAAAAACLo/qdNu-bhQBVw/s1600/100_2536+copy.jpg 🌻 http://3.bp.blogspot.com/-kujCOo936gU/UCvOo2et55I/AAAAAAAACJs/iiEQbBYvW_Q/s1600/100_2356+copy.jpg Jeszcze nie mój balkon ale zawsze jednak balkon :D Jak zrobie na swoim to fotka będzie na pewno Miłego dnia! 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Plotka dzięki za kawę👄 Tekla za balkonowe śniadanie👄 Ja wstałam o 7 i wcale mi księżyc nie przeszkadzał:P Wczoraj kupiliśmy komputer i trwało wielkie podłączanie i przenoszenie ze starego co się dało. Windows 10 jest okropny, ale innych nie sprzedają, mus się przyzwyczaić:P Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terixiu - nie wkurzaj sie❤️ Pomyśl sobie, że Win10 jest stabilnym systemem jak żaden inny do tej pory. Jest nieskomplikowany w obsłudze i nie potrzebuje programów czyszczących - sam robi porządek, sprawnie sam przeprowadza aktualizacje, kopie zapasowe i drobne naprawy. Szybko się przyzwyczaisz. No chyba, że macie te najnowszą wersję z efektem 3D - a to już wyższa szkoła jazdy ;) Pozdrawiam weekendowo i zapraszam na podwieczorek http://sense-of-taste.com/wp-content/uploads/2014/08/Tarta-z-kremem-jogurtowym-i-truskawkami-2.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tekla nie jest to najnowsza wersja, ale duża zmiana w stosunku do 7. Wiesz trochę techniki i człowiek się gubi:P Plotka pod warzywa zostanie nam około 20m2, połowa z tego pod truskawki. Chyba będę musiała posadzić nowe pomidory, bo coś mi się wydaje, że ostatnie przymrozki im zaszkodziły, zaczynają brązowieć liście:( Betulka teraz chyba u wszystkich królują truskawki, ja też codziennie coś robię. Za kilka dni będą moje:D Fruwająca, przysiądź na chwilę, bo się zapędzisz. Roboty nie przerobisz, a zdrowie szybko można stracić. Spokojnej nocy wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dopiero wróciłam z działki, dzisiaj nareszcie odpoczywałam:D Pogoda dopisała. Zmiana strony czy nikt dzisiaj nie zajrzał?:( Spokojnej nocy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję, że żyję, byle jak mi jet:o m na chemii już 3 dzień, jeszcze dwa, ale szału nie ma, bo nadal nie wiedzą jaką dokładnie trutkę podać, więc podają w ciemno:o i stąd mój dół:( Daisy trzymam Cię za łapkę, mam nadzieję, że u mamy zdrowotnie już wychodzicie na prostą ❤️ Teklo dziękuję za fotki budrysków, rosną nam chłopaki tak szybko:) Terix doskonale rozumiem Twoje nerwy z powodu nowego oprogramowania, też uważam, że 7 była bardziej przyjazna, chociaż na pociechę powiem, że jeszcze gorsza jest 8-ka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko jak się masz? czujesz choć lekką poprawę? Orsejko i jak z kotusiem, znalazł się właściciel? Mam nadzieję, że jednak dałaś mu jeść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) kawunia podana(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) Kochane koteczek ma się dobrze ..oczywiście dostaje jedzonko m kupił dobrą karmę ..dzisiaj mamy zamiar jechać do weta by zobaczyć kogo gościmy :D czy ma może czipa ..koteczek jest młodziutki bardzo wychudzony choć :O pierwsze jedzonko dostał od brodatego :) i wrąbał potrójną porcje mleczko bardzo lubi ja nie wiem czy dobrze robie bo słyszałam że mleko nie bardzo dawać jest kotom :O ..zamierzamy kotka zatrzymać choc nie mamy pomysłu jak pogodzić to z brodatym to trudny przypadek :O ale wszyscy jesteśmy na tak .. Zulko.. no jest problem z M ale myslę że będzie dobrze ❤️ mocno trzymam kciuki 👄 Zaraz po sniadaniu jade do rodzicow pomyć okna ...cholera czasami mam dość ciąglej roboty na dwa domy :O Jeszcze dodam że nikt nie szuka kotka wygląda na to że kocie zostało wywiezione i wrzucone na moje podwórko ..moi sasiedzi też mają taką kotkę podrzuconą :O niestety to jest bardzo modne zwierze traktuje się jak przedmiot :O Miłego dnia kochane dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Jednak mam nadzieje ze bedziemy jeszcze razem. Więc zostawiam kawusię,moze jakas Przyjaciólka zajrzy. Terix to i tak dużo zostawiacie działki na warzywa. U mnie co roku coraz mniej. Ja w zasadzie to tylko kwiatki balkonowe(nie trzeba sie do nich schylać) Ogrodkiem zajmuje sie M. Ale ile da rady tez nie wiem. Tez sie nie poddaje . Zulko tak mysle dlaczego nie można znależć żródła? Ale pewnie podają taka ch ze działa na wszystko (moze jest tak jak z antybiotykami ze na wszystkie choroby działają) Zulko nie czuję sie za dobrzę jednak dalej,wczoraj bylismy w kościele,od poczatku mszy jakos zle mi było,księdza widziałam jak przez mgłę,ludzi zreszta też, wyszłam do samochodu wczęśniej.Bałam sie zeby nie upaść.Nie wiem czy to nie jest po tych zastrzykach,sa badzo silne,niby przciwbólowo znieczulaja ból ale jestem strasznie osłabiona.A jeszcze mam do niedzieli. Musze ich brac bo inaczej byłoby tez zle. Betulko i co dali M,jakie zalecenia? Orsejko poranek chodz do mnie.Zawsze mam nadizeje ze z rana jestes ze mna.Przygrneliście kociaka,czy własciciel sie odnalazł? Teklo gdzie byliście na jowerkach? Miłego dnia,u mnie pewnie w tym tygodniu zakończymy remont piwnicy,łacznie z malowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak fajnie,była Orsejka tylko stronka się nie otworzyła. Widzisz Orsejko wiedziałam ze M przygarnie kociaka. A O na pewno z czasem zaakceptuje. Wiem Orsejko co to praca na dwa domy,oj wiem.A lat nam nie ubywa.Ja pamiętam kiedyś dla mnie mycie okien to byo nic,jedego dnia u mnie ,nastepnego u mamy,a okien było duzo.Teraz nawet nie mysle o myciu,po remoncie moze po jednym dziennie bede myła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tylko tak szybciutko Orsejko, dibrze słyszałaś, że kotom nie powinno się dawać mleka, bo mają po nim biegunkę. dlatego woda lepsza. cieszę się ogromnie, że kotek będzie Wasz, lepiej nie mógł trafić:) a z brodatym się dogadają, zobaczysz. ciekawa jestem czy to chłopczyk czy dziewczynka, ja stawiam na dziewczynkę:) a gdzie nocuje? zrób proszę fotkę i nam podeślij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×