Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytanie, to lubię

Polecane posty

Witam 🖐️ kawusia jest i herbatka też (__)? (__)? (__)? (__)? Pada a ja za chwile ide na zakupy. Jutro mam gościa i musze sie troche przygotować ;) Tak kochane Dziewczyny - starzeją się nasze wnuki i dzieci :D A my dalej piękni i młodzi :P Długi łykend oboje będziemy spędzać po cichutku robiąc jednodniowe wypady na " łono" :D Jakoś tym razem małżowina broni się przed dłuższym wyjazdem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Wam się podoba tegoroczna wiosna? O matko jakaż ona gówniana:p Fakt nawet u mnie hi,hi zrobiło się zielono ale normalnie ziąb,cudem to wszystko nie umarzło a umarzło sporo.Może być problem z owocami i nie tylko,ponoć zboża wiosennie zasiane także wzeszły i umarzły. Moje ogrody ciągle czekają na siewy hi,hi już zawsze o tej porze miałam posiane co nieco,teraz nic!. Może w połowie czerwca się uda?!:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane :) Daisy ...🖐️ kawunie podaje (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) U mnie slonka brak :O i jakoś smutno jest :O Dzisiaj Z T ..na USG . a już placze że go noga boli ..:O Vanillko .. ja na majowkę nigdzie sie nie wybieram na swieto kawiatow to już na pewno ludzisk tam jak mrówek nie ma gdzie zaparkować ostanio byliśmy na wolny weekend w karpaczu i powiedzialiśmy sobie nigdy wiecej na dlugie weekendy nie wybywamy tu na miejscu też możemy coś robić ale spokojnie :) Wszystkim miłego dnia ...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeklo Piję kawusię,dzięki👄 No i ja próbuję mojego M wyciągnąć na jakiś maleńki wypadzik ale się czort broni. Jemu się najlepiej wypoczywa w domku na fotelu.No i boję się za bardzo na niego naciskać bo wymodli jakąś złą pogodę na ten wolny czas.Wiadomo jak będzie lało,ziąb żona nie będzie marudziła na wycieczki:p:D. No a samej bez niego,bez autka wszędzie daleko,hi,hi i nie po drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Daisy ❤️ Orsejko ❤️ wiosna goowniana ale przynajmniej troche ta sucha ziemia nawilżana jest choć mogłoby więcej :O Za tydzień zmiana na lepsze i to cieszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeklo Ależ pyszne kanapeczki naszykowałaś,uśliniłam klawiaturę:p No nic teraz zmykam,buziaki i bardzo zdrowego i udanego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D miłego dnia Daisy 🖐️ Orsejko - szybkiego powrotu - oby było sprawnie i bezboleśnie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Koleżanki Jestem z kawusia,Orsejko dawaj swoja z expresu. Vanilko my mamy w kominie jaks rure zamontowana juz kilka lat temu(ceramika) Odnosnie pieca ,mamy zamówiony na pellet i w takim piecu nawet kartki papieru nie spale,tylko pellet. Nazwy pieca nie pamietam musiałabym szukac w dokumentach. mielismy juz wizytę Pani z Urzedu Miasta w towarzystwie 3 starazników miejskich. Sprawdzali kotłownie itp. teraz czekamy na wezwanie by podpisac umowe.Jest naprawde duzo z tym zachodu,ale ponoc maja dofinasowac u mnie 6 tys. To jest polowa kosztów.Nie wszystkim dofinasuja ,liczy sie kolejnosć z kolejki a mój M był 3. Nie myslałam ze jest tyle formalnosci.Ale wiekszośc za nami. Potem gdzies mysle w lipcu montaz wszystkiego. Betulko,Vanilko trzymam juz kciuki za Maturzystów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widze jest juz i kawa i sniadanie Stronka sie otworzyła Daisy ja wczoraj zebrałam sie i poszłam do mojego ogródka kwiatowego, wyrzuciłam 3 pełne wiadra jakis fioletowych kwiatkow.Które rozrosły sie niemiłosiernie.troszke dałam sasiadce.Szykuje pod trawe,M wrocił z pracy i stwierdził ze tak było ładnie a teraz ziemia.Tym sposobem zmusiłam go do posiania trawy.teraz trzeba porządnie przekopac i zasiac,A on stwierdził ze na jesien by zasiał.Odkładał to juz kilka lat.Wiec tym sposobem przyśpiesze i ochronie ręke.moze w sobote dokonczymy moje plany.Oby nie padało. odnosnie Majówki,pewnie trójca przyjedzie,syn ma urlop do czwartku wiec odpocznie troszeczke,córka z zieciem pewnie posiedza do poniedziałku. Teklo i jak namiot szyje sie? dzisiaj u mnie pada,wiec na dworze nic nie zrobię. daisy u mnie tez nic nie jest zasiane. Za to posadziłam juz 4 skrzynki z pelargoniami.reszte za kilka dni i od razu wystawie na balkonie. Orsejko napisz jakie usg robicie T? Na razie trzeba cos w chałupce zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzięki za kawę, dzisiaj pod dostatkiem:D Śniadanie jak zwykle zdrowe i pięknie podane dzięki 👄 Tekla trochę mam zagwozdkę bo wnuk najbardziej lubi jeździć na rowerze i dużo jeździ. Codziennie do i z e szkoły, i jeszcze jak ma czas to godzinę po południu. Żadnych gadżetów do roweru nie chce, bo "podprowadzą":D Rolki leżą od dwóch lat leżą w kącie. Dziewczynki u nas też pogrzeb młodego człowieka, wysportowanego. Od lat dziecięcych był piłkarzem, ostatnio trenerem. Miał 50 lat. Zmarł na boisku, w czasie treningu. Rozległy zawał:( Jeszcze nie byłam na działce, planuję od 1.05 wziąć się za robotę:D Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wynikowo nadal nic:o wypad do Wa-wy za mną, oczywiście nocka przed wyjazdem drapana:o ale przynajmniej nie miałam problemu ze wstaniem o nieludzkiej porze:P dzień ogólnie męczący w aucie spędziłam w sumie ponad 8 godzin - tyłek mało mi nie odpadł:o na miejscu godzinę szukaliśmy gdzie można by przysiąść i wypić coś ciepłego, w końcu znaleźliśmy, potem godzinę zajęło nam właściwe spotkanie i powrót. i gdyby nie to, że z okien auta widziałam czubek PKiNu mogłabym sądzić, że jestem w jakimkolwiek mieście:P w domu byłam ok. 17.30 pokręciłam się i padłam na pycho, wczoraj też padłam przed 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo fajny pomysł z tym indiańskim namiocikiem, będą mały chłopaki frajdę co niemiara:) pamiętam ja mój tata robił namiot z krzeseł i koców i jak lubiłam się w nim bawić:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko, czyli zakładacie trawnik? zdecydowałaś już czy będziesz miała kwiaty w skrzynkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix dzięki za foty, miło widzieć Was tak radosnych:) a kotusia to imienniczka naszej Mani? szkoda, że nie możesz kupić żadnego rowerowego gadżetu, a może jakieś fajowe buty sportowe, takie które by chciał, a rodzice nie chcą ulec? albo faktycznie, jak napisała Tekla czytnik ebooków to fajna rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy powiedz czy góra Twojej chałupki już gotowa? i jak nie siedzisz teraz w ziemi to w czym, opowiadaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia, Twoja córa i wnuk Betuli to zdolni młodzi ludzie, matura pójdzie im śpiewająco:) apropos Betulka, na jakie studia wybiera się Twój chłopak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny u mnie zimna ciąg dalszy Kawusia i herbatka UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU Teklo nie wiem jaka przyczyna,będe dzwoniła to zapytam.Miłego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilko tylko my dwie dzisiaj? Wypije kawusie razem z Tobą. Zulko dobrze ,ze szczęśliwie wróciłaś do domu i do nas. Takie wyjazdy zawsze są męczące. Zulko na razie posiejemy trawę w moim ogródku kwiatowym, będzie więcej do koszenia,bo u mnie trawy jest pod dostatkiem a to tylko dodatek wygodowy,zeby nie latać z kwiatkami.Na wiosnę zawsze było ładnie a potem musiałam cos dosadzać letniego. Zle zrobiłam ze posiałam pomidory koktajlowe bo tak byłaby wszędzie tylko trawa i drzewka. Ale ten rok wytrzymam. Na balkonie bedą jednak kwiaty,pelargonie ,już wszystkie rosną w skrzynkach.na razie na oknach.Ale tylko zawiesić. na górnym balkonie już kwiatów nie bedzie.Zostawiam pusty.Chyba sie starzeje bo kiedyś kwiaty kielichowe ,skrzynkowe były wszędzie,teraz luz. Nawet nie posadzę w kielichach przed domem.Jestem wygodna. A u mnie pada cała noc,wróciliśmy z zakupów,trzeba znowu myśleć o lodówce,dużo wolnego przecież.Tylko nie wiem co mam gotować,wcale nie mam pomysłu. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Vanilka dzięki za kawę👄 U mnie na razie nie pada i jest dosyć ciepło. Właśnie wróciłam z zakupów i było mi za ciepło w grubej kurtce. Na długi weekend zapowiadają deszcze:( Na szlakach wodnych w Giżycku jest za wysoki poziom wód i będą zamknięte. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko :) dzieki za kawunie Vanilko:) Ploteczko... trawnik dobra sprawa przynajmniej M odpocznie sobie ..jesli chodzi o kwiatki w skrzyneczkach to ja mam coraz mniej skrzynek z pelargoniami :O nie mam czasu ...mam lenia :O Zulko... cholera no w takich sprawach tez się ociągają :O a może zadzwoń .... Terix.. jak ten czas leci wnuk to już kawaler ....stojąc w kolejce słyszałam rozmowe że na komunie kupują już drony :O to ja nie mam pojęcia co na bierzmowanie :O Rano byłam z T.. u lekarza jakaś plaga czy co teraz kręgosłup chlopu dokucza tak że czasami jak zle stanie pada noga drętwieje :O lekarz dal kope lekow jak nie przejdzie na prześwietlenie .. kochane wszystkim miłego dnia ..biegam do pracki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,udało mi się wpaść teraz.bo jak nie teraz to w kiedy?!:p U mnie leje już drugi dzień,pada non stop bez najmniejszej przerwy.Podlało i podleje solidnie. A ja musiałam wyjść do miasta do medyka.Moją ulicą płynie rzeka i choć jest chodnik to wiecie co powstaje jak auta mijają człowieka? Jeden ma ciut wyobraźni i zwolni inny wali na oślep i zatapia człowieka po czubek głowy. No i jak się domyślacie wróciłam cała mokra,nawet gatki na pupie musiałam zmienić:p Parasolkę to tylko dla ozdoby,, se niesłam,,:p:D Zuleczko👄👄 Bardzo długo przychodzi Wam czekać na wynik:(. Może to przez święta?,bo chyba dwa tygodnie już minęło. No i góra oczywiście hi,hi nie wykończona.Położyliśmy tylko watę bo to było mus zrobić by nam kaloryferów nie porozwalało.Płyty gipsowe zakupione ale czekają na fachowca.Ten wolny dopiero we wrześniu ale to już ,,interes,,mojej córki.Zrobiliśmy co mogliśmy teraz portfel świeci pustkami zatem hi,hi inwestor się zmienił.Córka sobie pomału odkłada kasę no i we wrześniu jak nic się nie przesunie fachowcom będzie sobie kończyła górę. Nawet nie pytaj o dół,bo wstyd się przyznać:p A roboty niestety nie brakuje i w domu i poza nim. Teraz się jednak dosuszam hi,hi. Wypiję coś ciepłego,coś zjem bo dopiero co weszłam do domu i zrzuciłam mokre szmatki;) No nic milusiego i suchego dnia no i ZDRÓWKA👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorowo Orsejko dzwoniliśmy już dwa razy, jeszcze nie ma:o albo jakiś trudny przypadek, albo sama nie wiem co:o dlatego spodziewam się najgorszego:o Ploteczko, masz rację z tym ograniczeniem kwiatów, ładnie wyglądają, ale trzeba się napracować przy ich pielęgnacji:o samo podlewanie to codzienny jakby nie było wysiłek Daisy, to teraz łapiesz remontowy oddech przed kolejną turą;) u nas na szczęście nie pada i ciut cieplej się zrobiło, ale tylko ciut - rano nie ma przymrozku tylko 2 na plusie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×