Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytanie, to lubię

Polecane posty

oczy mi się kleją, więc zmykam, dobranoc 👄 p.s. Teklo gdzie się dziś zapodziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocy dziewczyny❤️a do porannej kawki i herbatki proszę wejść do gara i się częstować.Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorne 🖐️ wybaczcie dziewczynki - dzisiaj podejmowałam swoją „bratnią duszę” po raz pierwszy w moim domu. Troche nam zeszło a popołudniu nadrabiałam krzątaninę w kuchni. Wieczorem gimnastyka i kąpiel. Teraz moge powoli kierować się w strone sypialni :D Zulko taki maraton trzeba odespać najważniejsze, że wróciłyście całe i nic się złego na drodze nie wydarzyło. A był kierowca na zmiane? czy cały czas ten sam?❤️ ❤️ ❤️ Leje u nas drugi dzień Czekam na pogodę żeby posprzątać balkon. Wylewka nie jest konieczna, był fachowiec i stwierdził, że wystarczy zakleić ubytki podłogi, pociągnąć potem całość żywicą i spoko. Namiot mam już skrojony, bambusowe drążki gotowe. Jutro będe szyć. Zulko ja też miałam dzieciństwo z namiotem z koców :D:D:D W domu między krzesłami i różnymi sprzętami a na podwórku pod oknami koce montowało się na wbitym w trawnik drążku i „śledziami” z kamieni znalezionymi w pobliżu :D:D:D Coś pięknego! :D I przypomniała mi się jeszcze jedna zabawa z dziecistwa - w chowanego: chowaliśmy się w różnych zakamarkach w domu a "wytypowany" z szalikiem na oczach łaził z rozcapierzonymi „ręcami” i próbował namierzyć przemieszczających się, podszczypujących go współtowarzyszy zabawy… Ile śmiechu było! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj zmarł mąż jednej z moich emerytek :O:O:O Dobrej nocy Dziewczynki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Idę powolutku lulać ale jeszcze wpadłam z Aniołkami ;-) mnie jakoś troszkę dzisiaj lżej - dostałam fotki Maleństwa :-D, podobno na 99% będę babcią!!! A Maleństwo cudnie się rozwija i jak powiedziała p.dr "uśmiecha się pełną gębą" :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzice szybko szukali babskiego imienia :-) - męskie już było :-p no i już pierwsze skarpetunie,pajacyk i czapeczka są w posiadaniu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To taki pozytywny "news" na spokojną noc ❤️ Proszę aby nasze Anioły czuwały nad nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ Zapraszam na kawusie i herbatke (__)? (__)? (__)? (__)? u mnie dalej leje i 5 stopni BeTulko - nowe życie :D wstrzymuje oddech i czekam na dobre rozwiązanie ❤️ 🌻 śniadanko i do roboty! :P http://1.bp.blogspot.com/-CeS6XHaWOg4/VU3-ZISozlI/AAAAAAAAIfk/EGKc5E9Vofk/s1600/Dro%C5%BCd%C5%BC%C3%B3wki%2Bz%2Bbia%C5%82y%2Bserem%2B1.JPG 🌻 https://mamagerka.pl/wp-content/uploads/2016/01/MG_0665-1024x683.jpg 🌻 http://img.hurtidetal.pl/_art/16996/150192615257fffb5c44050.jpg Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tekla dzięki za śniadanie i kawę👄 Zawsze mam dylemat, co wybrać? Najbardziej nęcą drożdżówki:p Zaczęło i u mnie padać:( zdążyłam jeszcze rano zrobić zakupy. Teraz trochę poprasowałam i nic nie chce mi się robić:P Zulka dobrze że maraton podróżowy za tobą. Jechać kilka godzin żeby zaliczyć krótkie spotkanie, to chyba nie jest normalne? Kicia to też Mania:) Chyba się legnę z książką do obiadu. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :) ..śniadanie i kawunie wypije na kolacje troche pozno ale czasami wolno .. U mnie zimno a majowka zapowiada się nie bardzo ciekawie :O nadal piec grzeje nom stop :O co za smutna wiosna ...słonka mało noce zimne do kitu taka wiosna :O Zulka ..bardzo proszę cię nie zamartwiaj się na zapas ...❤️ Wszystkim miłej soboty 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejka ja też grzeję, maj za pasem, a tu piec w ruchu, totalna porażka :P U mnie pogoda też do d.... do południa było względnie, nawet słońce świeciło, a potem i do teraz deszcz Krzewy do ogrodu pokupione i wszystkie w doniczkach czekają :P Jutro jadę z emerytkami na basen :D No i mam dłuuuuugi łykend :D Dobrej nocki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychylam łepek zza maszyny do szycia ;) 🖐️ U mnie też grzeją, nosze frotowe skarpetki - dość tego zimna brrr Balkon i roślinki czekają jak u Ciebie Fruwająca ;)❤️ Jutro w ten deszcz z moimi emerytkami idziemy na pogrzeb :O Za to długi łykend gdzieś z małżowiną szurniemy ;) z pewnością do Kamesznicy i na Ochodzitą - szkoda że nie na basen :D pościgałabym sie z Tobą Fruwajaca ❤️:D dawno nie pływałam W czwartek w ramach dyżuru z młodszym wnusiem jade do B..a Malutka będzie szczepiona a ja pospaceruje z J po parku. Pójdziemy w czwóreczke gdzieś na obiad bo Czesi dobrze karmią. „Młody” nie jedzie z nami bo pracuje. Terixiu też dzisiaj poprasowałam ❤️ Zulko ❤️ ❤️ ❤️ Dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tekla dzięki za kawę i śniadanie👄 Chociaż na talerzu kolorowo:D bo wszędzie szaro, buro i mokro:( Ale jest okazja do zrobienia porządków w domu i przejrzenia szaf:P Jak nie będzie padało jutrzejszy dzień przeznaczam w całości na działkę. Kupiłam 8 lilii, w tym 3 drzewiaste, 2 krzewy agrestu czerwonego i 2 krzewy azalii. Jeszcze w piwnicy czeka kanna na posadzenie. Nie wiem czy wyrobię się w ciągu jednego dnia, ale mam nadzieję że chociaż w połowie:P Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na kolacje :) Terix... zostawiła wszystkiego nie dała rady zjeść :) Teklo ..wielkie dzieki :) Fruwająca ..i jak tam po basenowych kąpielach ? mnie by też przydał się basen ...ale ja jestem leniwa :O Fruwająca a dlaczego ciebie nie ma na F.. :) Beatulka ..kochana jesteś za anioły ❤️ Zulka ..jak u ciebie pogoda pada ? bo u mnie nie i nawet słonko dzisiaj widzialam :) ❤️ Miłej niedzieli kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorowo puściłam Wam @, i nadal jestem kłębkiem nerwów:o wiec dziś króciutko Orsejko, u mnie podobnie jak u Ciebie, dziś było całkiem ładnie, szkoda, że w nocy zapowiadają minus 1:o Betulka chłopaków ci u Was dostatek;), tym bardziej pierwsza dziewczynka cieszy:) Teklo wracając do namiotowych zabaw to oprócz tych pod krzesłami, robiliśmy takie na balkonie z wykorzystaniem sznurków na pranie:) a z podwórkowych zabaw to również lubiłam chowanego, ale też głuchy telefon, grę w klasy, skakanie w gumę i robienie widoczków ze szkła, papierków po cukierkach i kwiatków. Terix też uważam, że jechać taki szmat drogi na godzinę, to trochę bez sensu:o Teklo kierowca był tylko jeden, nie byłoby miejsca dla drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka ❤️ u nas było dzisiaj zimno ale słonecznie :-) Proszę aby nasze Anioły czuwały nad nami 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem z kawusią Zapraszam Zulko ❤️ a ja tak mysle moze to w tym miejscu jest przyczyna. Ale wyjasna wam pewnie lekarze po przeanalizowaniu wszystkiego. trzymam cały czas kciuki. Orsejko,Fruwająca mi tez przydałby sie basen,są u mnie 2 kryte i co z tego,mnie tam nie ma. Teklo skończyłas namiot? Dziewczynki pewnie mnie potem nie bedzie,wróciła stonka,wczoraj sieliśmy trawe ,małzyk troszke skopał ogródek.Jakies zakupy,potem kuchnia.Same wiecie.Młodzi dizsiaj albo jutro pojada,chca pojechac do Nałęczowa.Zostanie tylko syn.Moze ja potem z nim pojade do L.Zobaczę. Wczoraj z córka pojechałyśmy do galerii ,pokupiłyśmy biustonosze w exo coś tam.Nie wiem co sie ze mną dzieję,moge tylko nosic biustonosze tej firmy.Każde inne mi nie pasuja ,przeszkadzaja,A,że do dzisiaj jest promocja 50 % przy zakupie 300zł ,wiec to wykorzystałysmy. ale dla niej było moc ,dla mnie juz gorzej. Ale coś wybrałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulko tez cieszę sie z wnusi,chyba pierwsza w czytelni,ale wazne aby było dzieciątko zdrowe. Daisy u mnie deszczu było duża,ale wczoraj jak byliśmy w ogrodzie ,wcale go nie znac,chyba ziemia jakas inna u mnie.Albo jest tak sucho. Terix Ty szukasz roślinek a ja sobie ułatwiam życie,gdyby nie to ze mam chyba z 80 pomidorków koktajlowych -wszędzie byłaby juz trawa.Musze tylko dokupic clematisa bo mi jeden zginął w zimie i to taki ładniutki.Nie bardzo wysoki ale miał bardzo duze kwiaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic ,miłego dnia. Ja musze dokonczyc kawusie i ide gotowac rosół na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Plotka dzięki za kawę👄 Ja też już nie śpię od 5.30 Ja też cieszę się że "rodzinka " nam się powiększa, będzie to druga wnusia, pierwsza jest u Tekli:D Plotka ja szukam cały czas bylin, niskich, kwitnących długo. Hortensje mam już kilka lat i tylko raz kwitły, nie wiem co za przyczyna:( O 10 wyruszam na działkę, właśnie skończyłam robić szaszłyki drobiowe, będzie obiad:D Miłej niedzieli wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek 🖐️ Kawa wjechała na stół, wstawać śpiochy, szkoda dnia:D U mnie pięknie słoneczko przygrzewa (przez okno):D Wczoraj wróciłam z działki padnięta. Jak się człowiek dorwie, to chciałby jednego dnia wszystko zrobić, a się nie da:P Dzisiaj jedziemy około 12,wrócę też pewnie późno. Betulka dzięki za Anioły 👄 Zulka ❤️ Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×