Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Teacherka9

Staraczki styczeń 2018

Polecane posty

Gość gość
Skąd wiesz że nie jestem lekarzem? Wypowiadam się w temacie w którym mam wiedzę i nigdy bym nie zaleciła progesteronu w ciemno. Nawet w cyklach rzekomo bez owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.50 to widać po wypowiedziach ,możesz pracować w laboratorium co najwyżej ale widać niedojrzałość i widać ze sporo przeżyłaś i się nakrecasz niepotrzebnie - może na innym forum się udzielaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie trafilas:-) chociaż nie obrazam sie za to laboratorium zawsze to mniejszy stres (chyba):-) nie przeszłam aż tak dużo bo przyczyna była od razu wykryta tylko leczenie trwało bardzo długo . Takie rzeczy jak piszecie to ja znmam na porządku dziennym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps jaka dawkę luteiny masz zalecona? Bo to tez jest bardzo istotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam brać 2× dziennie 1 tabletkę pod język.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli dostalas to na cykl bezowulacyjny to dawkowanie powinno być 200mg / dobę a nie 100. Radze Ci wybrać się na konsultacje do innego lekarza i powinnaś zrobić monitoring cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Musica
Witajcie dziewczyny. Pisałam na początku tematu. Wtedy czekałam na brak @ ale niestety nadeszła. Co tam u was nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdagoscmagda
Witam tez sie staram , ale pierwsza proba byla po owulacji i moglo byc za pozno jutro powinnam miec @ w srode planuje zrobic test jak by cos :D a tak poza tym jestem mama z styczen 2013 tez uczestniczylam w forum. To juz moje 2 dziecko i fajnie gdyby to byl drugi syn Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa musica odzywaj się czasami jak tam starania. Magda, może zrób test jutro ,czyli w dniu spodziewanej @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joasia
la musica a o którą ciąze się starasz masz już dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joasia
magda trzymamy kciuki daj znac jak zrobisz test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z testem poczekam :) bo mam cykl od 29 do 30 dni i to tak niby regularnie np 8 byl i powinien byc 8 ale moze miec maks 2 dni poslizgu :D i tez ostatnio mialam jakies opuznienie 3 dniowe, takze nie sie spiesze dam sobie czas :D ale mam nadzieje ze sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdagoscmagda
Gosc z 17:29 to ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoma
Magda, widzę że jesteś bardzo cierpliwa :) większość ze staraczek nie potrafi wytrzymać i robi testy nawet kilka dni przed miesiączką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdagoscmagda
Coz jak ma byc to i tak bedzie :) hehe narazie pieewszy cykl i to tak spozniony takze nie ma co przesadzac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda uda się - czuć spokój ducha:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdagoscmagda
Oj fajnie bybylo :) troche sie obawiam jak wyglada opieka nad dwoma maluchami tym bardziej ze nasz 4 latek to dla nas wciaz bobas ogolnie sir cieszy ale jak to bedzie wygladalo pozniej , zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joasia
zoma a ten estrofem też łykasz czy samą luteinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdagoscmagda
Hej jestem po tescie bo mnie podkusilyscie i niestety negatywny :/ ale sladu @ tez nie ma wiec moze za szybko ten test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joasia
a dziś jest termin u ciebie @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdagoscmagda
Tak dzisiaj powinnam dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joasia
rożnie z testami bywa czasami one pokazują jedną kreską a jest jednak ciąza a bardzo czuły robiłaś? ja zawsze kupuje bobotest o czułości 10 dla mnie jest najlepszy taki w dwupaku łącznie ze płytkowym 25mu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joasia
gość magda a jak długie masz cykle? ważne kiedy wypada ci owulacja jak późno to w dniu spodziewanej testy mogą nie wykrywać ciaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdagoscmagda
Pani w aptece stwierdzila ze byl bardzo czuly ale sie nie znam :) cykl mam 30 dniowy. Miesiaczki mam raczej bolesne a dzisiaj nic nie czuje poki co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdagoscmagda
Owulacja wedlug sluzu mialam pod koniec kwietnia dokladnych dni nie jestem w stanie podac , moglo byc faktycznie za wczesnie. Ale nie wiem czy powinnam sie nakrecac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dopóki @ nie ma jest nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie łykam tego estrofemu, od jutra zaczynam brać luteinę, pamiętam przy ostatniej ciąży zrobiłam test 2 dni po spodziewanej miesiączce i wyszedł mi negatywny ,zrobiłam 12 dni po spodziewanej miesiączce i wyszły dwie kreski ,poszłam do ginekologa,stwierdził że ciąża jest młodsza niż według obliczeń z ostatniej miesiączki więc to różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joasia
najpewniejszym testem jest beta hcg z krwi , ja w pierwszej ciązy od razu po spodziewanej miesiączce go zrobiłam i było jasne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdagoscmagda
Jest jakas nadzieja :) poczekam jeszcze kilka dni i powtorze test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdagoscmagda
Test byl o (25mlU/ml)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×