Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego facet zdradza?

Polecane posty

Gość gość
Każda dyskusja o zdradzie jest taka sama. Pada pytanie dlaczego faceci zdradzają, niektórzy odpowiadają, nawet szczerze a te i tak wiedzą lepiej. Jak wiecie lepiej to po co się pytacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z nią, tworzę z nią kochająca rodzinę mimo iż życie seksualne z nią mnie nie satysfakcjonuje. Poświęcam się, z miłości. wow, bardzo cierpisz wsadzając w inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta, pisałaś że więcej zarabiasz i czuć tam było kpine i brak szacunku. To tak jakby napisać: lepiej wyglądam od żony. Niby nic w tym złego ale odrazu deprymuje żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:02 da się wytrzymać ale szczyt marzeń to to nie jest. Najlepsze rozwiązanie jakie mogłem w danej sytuacji wypracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:56 Arabskie żony to akceptują dlatego, że po pierwsze ich małżeństwa to tylko układy ekonomiczne bez żadnych uczuć. Skoro nie kocha męża to co ją obchodzi czy ją zdradza czy nie. Po drugie, gdyby arabska żona zaczęłaby coś podskakiwać i marudzić to dostałaby kosę w żebra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jakiej podstawie uważasz że miliony arabskich kobiet wiąże się bez miłości. Na jakiej podstawie uważasz że rodzice , w tym matki, akceptują aby ich córki wychodziły za mąż bez miłości. Poza tym w niektórych krajach z "miękkim "islamem, najpierw jest potrzebna zgoda pierwszej żony. Odziwo niektóre się zgadzają a niektóre nie i nic złego się z nimi nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczyło napisać że nie dla kasy bez informowania ile zarabiasz. Tak jakby mało zarabiające wiązały się dla kasy. A zdanie z ust faceta: wyglądam lepiej niż żona rzeczywiście nie świadczy najlepiej o żonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli dopuszczasz możliwość że istnieją związki (uklady) gdzie ważne są inne sprawy niż wierność małżeńska czy monogamia. Zatem, logicznie wnioskujac, mógłby być taki układ bez kosy i noża, i mógłby być także w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:11 Rozmawiasz z kobietą, której dziadek jest arabem :D Żadna kobieta w rodzinie z jego strony nie jest szczęśliwa w związku, a on sam zabronił mi się wiązać z facetem arabem, bo nie chce żebym cierpiała. To jest paradoks, ale pokazuje, że kobiety w Islamie nigdy szczęśliwe nie będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pewnym sensie mit o męskiej „niewierności z natury” wykreowali sami mężczyźni w czasach tzw. obyczajowej podwójnej moralności, dającej im – w przeciwieństwie do kobiet – większe prawa i większą swobodę w życiu seksualnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty za to stereotypami jedziesz o związkach i małżeństwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki mit. Każdy facet ci to powie, to prawda najprawdziwsza. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Związek otwarty to mit. Dla mężczyzny taki związek byłby do przyjęcia wyłącznie wtedy, jeśli byłby otwarty tylko dla niego. Dla większości z nas nie do przyjęcia jest sytuacja, w której inny mężczyzna dotyka naszą partnerkę, chyba, że przejawiamy skłonności masochistyczne. Generalnie jednak niewielu ludzi jest w stanie funkcjonować w takim związku. Działa tu zazdrość - silny mechanizm biologiczny, nad którym nie jesteśmy w stanie świadomie zapanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dlaczego musi być przed a nie w środku czy na końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:19 Aha czyli uważasz, że dla kobiety nie ma problemu, gdy inna dotyka jej męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Związek otwarty to mit? A swingersi? A zwiazki cuckold gdzie kobieta rządzi i ma pelna swobodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety tu wypowiadając się przeplatają myślenie zdroworozsadkowe z jakąś wyimaginowana bajka na temat jakby chciały żeby świat wyglądał. Faceci mają większe potrzeby seksualne Potrafią oddzielić miłość od seksu Kobiety są skonstruowane inaczej, a próbując na siłę udowodnić że też mogą, najczęściej same cierpią najbardziej Zdrady były i będą Niektóre kobiety to akceptują, zawsze tak było jest i będzie (kiedyś faceci popychali służące o czym żony wiedzialy) dzisiaj jest to prostytucja, kochanki wyjazdy integracyjne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:20 Skoro dla Ciebie małżeństwo to tylko układ to kontrakt musi być spisany PRZED jego zawarciem i w tej umowie powinny być zawarte wszystkie wymagania i ustalenia co do związku. A tak bardziej życiowo, biorąc kredyt chyba chcesz mieć w umowie jasno wyjaśnione ile będziesz musiał oddać? Czy po 10 latach spłacania wolisz się dowiedzieć, że będziesz musiał oddać drugie tyle co pożyczyłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież wiadomo że kobieta prawie zawsze wybaczy a facet prawie nigdy. Natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona kilkakrotnie powiedziała abym znalazł sobie kogoś na.boku i dał jej spokój. To że nie pyta gdzie byłem cała noc też o czymś świadczy. a czyli w tej relacji to ty jestes durniem, dla zony nie ty jestes wazny tylko to ze chciała mieć rodzinę i zabezpieczenie więc je ma. ty sie nie liczysz dlatego ma w d... to co robisz byle byś jej nie dotykał i nie robił przed ludźmi wstydu rozwodem i koniecznościa samodzielnego utrzymywania. No to powiem szczerze, ze jesteś durniem, kiepsko wybrałes kobietę do zwiazku na całe zycie, nie zbudowałes jakiejś szczególnej bliskosci w relacji i tak całe lata:) Oj dureń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:24 To ty tworzysz wyimaginowaną bajkę, w której facet może robić co mu się podoba, a kobieta czeka wiernie jak piesek w domu i całuje męża po stopach. W krajach wysoko cywilizowanych ilość zdradzających kobiet i mężczyzn jest prawie taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jakiej podstawie uważasz że miliony arabskich kobiet wiąże się bez miłości. Na jakiej podstawie uważasz że rodzice , w tym matki, akceptują aby ich córki wychodziły za mąż bez miłości. dlatego ze sa to małżeństwa aranzowane, zwykle młodzi widza sie na slubie pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci mają większe potrzeby seksualne oj głupek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:29 W krajach arabskich matki nie są przyjazne dla córek, one kochają tylko synów. Córka ma jedno zadanie dla rodziny: nie przynieść wstydu. To matki wydają córki za mąż za starych, ale bogatych dziadów i pilnują żeby były posłuszne mężowi i na wszystko się zgadzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdradzam bo moja żona mnie nie pociąga, przed ślubem było super no może tak do roku po, gdy już mnie usidliła zmieniła się w kanapowca utyła przestała o siebie dbać, nie chce ze mną chodzić na siłownię ,basen, rower. Uprawia sporty staram się dobrze wyglądać, dbam o rodzine. W zamian mam żale fochy o byle co, idziesz ze mną NIE, wracam pretensje ze ja mam swoja siłownię a ona siedzi sama. Sex? Praktycznie nie istnieje. Ma ochotę jak wypije butelkę wina a prędzej po dwóch. Szafa pelna nowych sexy ubran, woli koszulkę i spodenki. Mam usiąść obok niej patrzeć na trudne sprawy i żreć? Rozmowy sa ucinane, wcale tak nie jest, jestem chamski ze tak mowie. Tak jestem złym facetem bo mam atrakcyjna kochanke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jeśli macie większe potrzeby ale ich nie zaspokajacie to w zasadzie wy też jesteście głupie, a jak je zaspokajanie to jesteście takie jak ja. Chociaż wiem że to trochę prowokacja. Druga rzecz i co z tego że możecie teraz głośno o tym mówić. Nadal mało robicie, jakaś pani z Bydgoszczy 10 lat się przybierala żeby powiedzieć a i tak nie wszyscy jej wierzą, nie wspominając że to drastyczny przypadek. Bardziej ludzki zdradzający :) może tak robić latami. Czy zbudowanym bliska więź. Przecież według niektórych z was miłość bez seksu to najczystsza miłość. Poza tym w związku oprócz miłości liczy się cała gama innych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:31 czyli potwierdzają że kobiety są ohydne i bezduszne. Czy wszystkie oprócz ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:35 Ale ty nie rozumiesz, że pisząc takie rzeczy wychodzisz na frajera i pantoflarza. Skoro żona jest taka obleśna i okropna to ją zostaw. Jeśli nadal z nią jesteś to po prostu boisz się odejść czyli nie masz jaj. Prawdziwy facet bierze co chce i nie boi się prawdy. Powiedz jej w oczy: mam Cię dość pasztecie, idę do innej. Bierzesz manatki i wychodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×