Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego facet zdradza?

Polecane posty

Gość gość
kobiety takie zle i niedobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurna raz piszecie że związek to praca blebleble e a drugim razem ze jak w seksie nie wychodzi to od razu trzeba się rozstać a nie szukać bocznego rozwiązania. Ja tam jak raz na jakiś czas nie odwiedzę jakiejś młodej damy to chory chodzę. Zauważyłem że te wszystkie panie chodzą w szpilkach po mieszkaniu, i w makijażu usmiech.gif może tu leży klucz. ty tak na serio, czy tylko palisz głupa? te młode damy sa w pracy, dlatego chodza [po mieszkaniu w szpilkach, myslisz ze k...nogi nie bolą i po robocie nie siedzi w dresie? oj naiwny, naiwny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:53 Nie interesują mnie opinie kobiet tylko facetów. Jeśli miałbyś problemy ze wzwodem to zgodziłbyś się na kochanka u żony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi najbardziej odpowiadała by sytuacja jaka opisałem. Ja za bardzo nie dociekam a ona się z tym nie obnosi. Oczywiście nie ma mowy o zaangażowaniu uczuciowym. Jedna noc na miesiąc powiedzmy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:53 Nie interesują mnie opinie kobiet tylko facetów. Jeśli miałbyś problemy ze wzwodem to zgodziłbyś się na kochanka u żony? albo jakby miał ciężki okres w pracy i chciałby sie wyspać a nie seksić, albo przytył- zono, weź sobie teraz kochanka bo ja teraz jestem nieładny, mniej sprawny i zmęczony, może z tym kolega z pracy byś sie przespała, bo widać ze mu sie podobasz, albo z moim kuzynem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam problem ze wzwodem nie chce mi opaść jak siedam czy przytyłam się do mojej to odrazu mi staje a ona się tylko zasmieje i nic po za tym tylko jak wypiję to ma ochotę na sex i weź ją puść ze znajomymi napić się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:00 zawsze mnie denerwowaly takie kobiety które są gotowe męczyć się w szpilkach w pracy a dla męża już nie. Jak cie to tak męczy to rzuć pracę, zostań kura domowa i witaj męża w szpilkach. Mniej się zmeczysz, facet będzie zadowolony, nie będzie cię zdradzał i jeszcze dom ogarniesz przy okazji. A zadowolony mąż da ci więcej kasy niż myślisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to się prawie zawsze sprawdza głową pijana dupa sprzedana kobiety rzadko myślą i czymś innym niż jak tu zrobić faceta huja dlatego uważają się za cwańsze bo wykorzystują naiwność mężczyzn i ich ufność że nigdy by w taki czy inny sposób nie postąpiły największy błąd jaki można popełnić to zaufać kobiecie nie zostawić sobie innej opcji w razie w wszystkie są kombinatorki i patrzą na swój tyłek dlatego ja zawsze zdradzam zanim ona zrobiła to pierwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:27 to zależy czy to chwilowa niedyspozycja czy dłuższa. Jeśli dłuższą to bym pozwolił. Na pewno bym nie wybierał z kim ale niech sobie z kimś tam pouzywa. Z resztą co by mi dało zmuszanie jej do wierności czy rozwód. Wyleczylbym się przez to czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyna praca kobiet powinno być dbanie o dom i zaspokajanie mężów. Tak chyba mormoni mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:00 zawsze mnie denerwowaly takie kobiety które są gotowe męczyć się w szpilkach w pracy a dla męża już nie. Jak cie to tak męczy to rzuć pracę, zostań kura domowa i witaj męża w szpilkach. Mniej się zmeczysz, facet będzie zadowolony, nie będzie cię zdradzał i jeszcze dom ogarniesz przy okazji. A zadowolony mąż da ci więcej kasy niż myślisz. i dlatego ani do pracy ani dla męża nie chodzę w szpilkach, a sprzata mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko ze u mormonów: Jednym z najważniejszych warunków otrzymania chwały Celestialnej jest małżeństwo na wieczność. Mormoni poślubiają swoich małżonków w specjalnie budowanych do tych celów świątyniach. Wierzą, że ten związek między mężem a żoną (oraz przyszłymi dziećmi) będzie trwał nie tylko do śmierci jednego ze współmałżonków, ale jeżeli oboje dochowają wierności (sobie nawzajem oraz Bogu i jego przykazaniom), to ich małżeństwo i rodzina będą trwały przez całą wieczność. Mormoni kładą duży nacisk na szczęście rodzinne. Mają też zazwyczaj wielodzietne rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyna praca kobiet powinno być dbanie o dom i zaspokajanie mężów tak samo jedynym zadaniem mężów powinno być dbanie o dom i zaspokajanie zony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Niektóre mają taki wymóg w pracy i umowie. Co nie znaczy, że to lubią. Czemu mężczyźni nie noszą koszul i garniturów na codzień? Tylko wieczne wymogi. Swoją drogą ciekawe czy takie kozaki jak w sieci jesteście co w domu. Siedzą na babskim forum i wymagania stawiają pożal się boże namiastka facetów bo do mężczyźn nawet nie dorastacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To na pewno cie zdradza a dodatkowo psujesz krajobraz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Atrakcyjny, męski, z wysokim poziomem testosteronu i wysokim libido facet zawsze będzie zdradzał. On się nawet nie musi wysilać, kobiety zawsze mu same lazą do łóżka. Te kafeteryjne lamenty prawiczków, jak to kobiety nimi, uczciwymi, wiernymi, gardzą, a wiążą się z kobieciarzami, są jak najbardziej prawdziwe. Kobiety pragną przede wszystkim atrakcyjnych mężczyzn, a dopiero później chcą stałości ich uczuć. Co to za przyjemność mieć wiernego, niepociągającego fizycznie męża, którego nie chciała żadna inna kobieta. Który nie zdradzi, nawet gdyby bardzo chciał, bo nie będzie miał z kim. A poza tym to nie chce mu się zdradzać, bo jest mało męski, ma niski poziom testosteronu i niskie libido. Jest jak we fraszce Sztaundyngera: "Brak sposobności i ochoty przyczyną niejednej cnoty".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bo to się prawie zawsze sprawdza głową pijana d**a sprzedana kobiety rzadko myślą i czymś innym niż jak tu zrobić faceta ch*ja dlatego uważają się za cwańsze bo wykorzystują naiwność mężczyzn i ich ufność że nigdy by w taki czy inny sposób nie postąpiły największy błąd jaki można popełnić to zaufać kobiecie nie zostawić sobie innej opcji w razie w wszystkie są kombinatorki i patrzą na swój tyłek dlatego ja zawsze zdradzam zanim ona zrobiła to pierwsza x Przekonałem się na własnej skórze. Nie ograniczaj i zaufaj mówili. Zaufanie to naiwność. "Ja taka nie jestem". Puściła się już po 6 miesiącach związku :D:D:D Jedyny plus że tak szybko wyszło. Upiła się na urodzinach koleżanki a potem plącz i zgrzytanie zębów i przepraszanie. Miało nie być kolegów tylko takie damskie urodzinki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:21 Czyli atrakcyjna, seksowna kobieta z dużym libido też zawsze będzie zdradzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przekonałem się na własnej skórze. Nie ograniczaj i zaufaj mówili. Zaufanie to naiwność. "Ja taka nie jestem". Puściła się już po 6 miesiącach związku smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif Jedyny plus że tak szybko wyszło. Upiła się na urodzinach koleżanki a potem plącz i zgrzytanie zębów i przepraszanie. Miało nie być kolegów tylko takie damskie urodzinki... no bo jak wziąłeś idiotkę to masz efekty, nigdy jej po alko nie widziałeś, nie wiesz jak sie bawi, nie wiesz ze jest głupia ? wiesz, tylko jak była po alko i chciała seksu od ciebie to myslałes, ale super na mnie napalona lala, a ja taki chojrak jestem ze hej. Ja jak jestem z facetem w związku to może mi przystojny facet wielka pała machać przed oczami i mnie nie zainteresuje, czy jestem pijana czy nie to nigdy się nie kleiłam do obcego kolesia ale ty płać za głupi wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przekonałem się na własnej skórze. Nie ograniczaj i zaufaj mówili. Zaufanie to naiwność. "Ja taka nie jestem". Puściła się już po 6 miesiącach związku smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif Jedyny plus że tak szybko wyszło. Upiła się na urodzinach koleżanki a potem plącz i zgrzytanie zębów i przepraszanie. Miało nie być kolegów tylko takie damskie urodzinki... no bo jak wziąłeś idiotkę to masz efekty, nigdy jej po alko nie widziałeś, nie wiesz jak sie bawi, nie wiesz ze jest głupia ? wiesz, tylko jak była po alko i chciała seksu od ciebie to myslałes, ale super na mnie napalona lala, a ja taki ch*jrak jestem ze hej. Ja jak jestem z facetem w związku to może mi przystojny facet wielka pała machać przed oczami i mnie nie zainteresuje, czy jestem pijana czy nie to nigdy się nie kleiłam do obcego kolesia ale ty płać za głupi wybór. x Widzisz zachowywała się jak Ty dlatego jej zaufałem... Nie przeczę że się ukrywała. Przecież krótko byliśmy razem. Masz racje jestem głupi że tego nie zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz zachowywała się jak Ty dlatego jej zaufałem... Nie przeczę że się ukrywała. Przecież krótko byliśmy razem. Masz racje jestem głupi że tego nie zauważyłem. często facetom sie wydaje ze to tak fajnie jak laska taka otwarta, taka wesolutka, szybko daje się całowac i pomacać, po miesiącu to juz dawno seks był...i tacy zadowoleni, ze są tacy fajni i tak na kobiety działają.Niech zgadnę : Szybko sie poznaliście, co? Szybko poszliscie do łozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka, przeczytałam wątek, ale nadal nie wiem, czy powinnam jej powiedziec o zdradzie, skoro do tej pory się nie wydało.. W końcu to brat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:47 Witaj autorko. Temat zszedł na psy, a nie o to Tobie chodziło. A co do pytania. Musisz mieć na uwadze, że jeśli zostaniesz lojalna w stosunku do brata to ucierpieć może wiele osób: jego przyszła żona, dzieci, a nawet on sam. Takie smrody prędzej czy później wychodzą, ale lepiej żeby wydało się teraz zanim mają wspólne dzieci, dom, kredyty i Bóg wie co jeszcze. Rodzeństwo nie powinno się tylko wzajemnie kryć, ale także wychowywać i naprowadzać na dobrą drogę. Twój brat nie dojrzał jeszcze do małżeństwa i możliwe, że nigdy nie dojrzeje. A jeśli myślisz, że po ślubie nagle stanie się przykładnym wiernym mężem to jesteś w błędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No powiem że swoim zachowaniem mnie zszokował. Jesteśmy tak samo wychowani, a dla niego wierność i lojalność to zupełnie obce pojęcia. Rozmawiałam z nim, pytałam czemu, a co on na to? Że kocha narzeczoną, jest to związek na stałe. Tamta to seks, adrenalina, podniecenie. Nie brakuje mu seksu z narzeczoną, ale tamta go podnieca. Nie ma wyrzutów sumienia, bo jak stwierdził niebawem się uspokoi. Ale on z tą kochanką zawodowo się widuje bo tak się poznali, więc kontakt i tak będą mieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:07 A co jeśli ta kochanka "tylko do seksu" się w nim zakocha? A on będzie po ślubie, dzieci w drodze, plany, a tu jego żona dowie się od kochanki, że od lat ze sobą sypiają? No i pamiętaj, że z seksu rodzą się dzieci, a nie ma zabezpieczenia, które działa na 100%. Niedługo ta jego kochanka może zajść w ciążę. Ciekawe czy on w ogóle o tym pomyślał. To podły człowiek, ja bym go nie żałowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardziej martwie się, jak na to zareagują nasi rodzice. Dla nich to będzie cios, zawsze chcieli dla nas najlepiej, tyle energii i pieniędzy włożyli już w ich dom. Wiem, że ta kobieta może się w nim zakochać, może powiedzieć o romansie. Nie wiem, co bym niezrobiła ktoś będzie cierpiał. Najgorsze że to chyba ja tą całą sytuację przeżywam, a brat zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×