Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego facet zdradza?

Polecane posty

Gość gość
11:36 Proszę pisz po polsku, bo nie da się tego zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jestem złym facetem bo mam atrakcyjna kochanke nie, ale jestes złym facetem ze sie nie rozwiedziesz zamiast ciagnac ten syf, bo kochanki kiedys sie skończa i zostaniesz na starość z żona , która ma ciebie w d... . Oboje byliście głupi nie rozmawiająć przed slubem o tym co jest wazne w związku, na czym ma sie opierac, jak go sobie wyobrazacie, nie patrzyliscie na to jak jest w małzeństwach waszych rodziców. Tak to jest jak sie mysli tylko popędem i zauroczeniem. I wydaje sie ze tak sie pociągnie potem całe lata na tej pierwszej ekscytacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze ona jest bardzo piękna kobieta tylko ma jakiś problem ze zdrowiem lub porostu taka jest. Na te forum trafiłem bo któraś dziewczyna opisywana że ma zerowy poped. Dlaczego mam ją zostawić z tego powodu, tym bardziej że chyba rozumie jak ja ją się czuje w tej sytuacji i w jakiś tam sposób chce temu zaradzić. Poza tym jest bardzo fajna babka, mam fajne dzieci itp. Zapytaj się jakiegoś faceta czy nie chciałby mieć żony która pozwala mu na skok w bok. Każdy by chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:43 Pisaliśmy już wcześniej, że zdrada bierze się z niedojrzałości emocjonalnej i tak też jest w tym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli wniosek tami, zona cie zaniedbuje kopnij ja w d**e idz do innej ale nie zdradzaj. I tak po kilku rowodach z kanapowcami place 80% pensji na alimenty dla tych kròw, po debolne prawo jest tak skonstruowane ze na była zone się placi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:43 pierwszy wpis. To trochę nie logiczne, facet pisze właśnie ze nie opiera związku tylko na seksie, że nawet jak sex przestał działać to znaleźli rozwiązanie i nadal są razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jeśli macie większe potrzeby ale ich nie zaspokajacie to w zasadzie wy też jesteście głupie, a jak je zaspokajanie to jesteście takie jak ja. nie misiu, jak sie okazało ze mam potrzeby (dopiero koło 30 wyszło ze uwielbiam seks) to znalazłam męza dla którego to jest też ważne, który to lubi i umie- ale też przy okzaji oboje odpowiadamy sobie w innych kwestiach. Bardzo sie naszukałam takiego faceta- trafiali mi się fajni faceci ale wiedziałam ze łozko to będzie porazka i trafiali sie swietni w łozku ale pop...w zyciu . I z żadnym z nich nie próbowałam sie bawić w małżeństwo (nie, nie było ich wielu, raptem 3), dlatego za mąż wyszłam przed 40 jak wiedziałam czego chcę w związku i wyszłam za takiego z którego nie chce mi sie schodzić i nie muszę dorooochiwać na boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłasza się kolejny niedojrzaly mimo prawie 40 na karku. Zdradzam, bo czemu nie.:))))))))) Jedna mi nie wystarczy. A wystarczyło urodzić się w innym miejscu w innych czasach, bez gorsetu kultury, i mógłbym pykać dowoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:43 Jeśli ma jakiś problem ze zdrowiem jak sam określiłeś to idzie się do seksuologa i na terapię małżeńską, a nie od razu szuka kochanki. Tobie nie zależało na fajnym, szczerym małżeństwie tylko czekałeś na pretekst żeby mieć jakieś usprawiedliwienie na świństwo, które robisz. Żałosny typek z Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze ona jest bardzo piękna kobieta tylko ma jakiś problem ze zdrowiem lub porostu taka jest. no to twój problem, chciałes lalkę, chciałes pozory super domu i rodziny, żeby ego poprawić, ludzie zazdrościli, to tu masz koszt. to tak jak biedna dziewucha co wychodzi za bogatego star***** coś zyskuje, cos traci. Koszty wyborów chłopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:50 Żebyś się nie zdziwił podstarzały amancie ;) Za parę lat już nawet Ci nie będzie stawał, kochanki znajdą sobie fajnych mężów, a żona kopnie Cię w ten niedomyty zadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale fakt faktem że pół (lepsze) zmarnowałas. Napisałaś że zmieniło ci się po 30, a co jeśli byłabyś już zamezna, dzieciata, co nie jest dziwne w tym wieku. Rozwiodlabys się czy zdradzala. Poza tym jaka jest twoja rada, czekać że związkiem do późnej starości bo może się coś zmieni w naszej seksualności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłasza się kolejny niedojrzaly mimo prawie 40 na karku. Zdradzam, bo czemu nie.usmiech.gif Jedna mi nie wystarczy ostatnie starcze porywy, uzywaj, bo niedługo nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobietą i rozumiem tego faceta i jego żonę, i to jak żyją. Uwierzcie mi są takie małżeństwa, są takie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyznaje winy. Zdradzam bo żona ciągle siedzi w pracy a jak wraca do domu to ciągle jest zmęczona, z mnóstwem papierów do zrobienia. Nie raz nawet nie ma z kim na kawę wyjść do pobliskiej kafejki. Ale znalazła się inna chętna. Pewnie napiszecie że zdradza mnie w pracy. Ja po seksie mam banana na twarzy a ona ciągle zkwaszona i zdenerwowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale fakt faktem że pół (lepsze) zmarnowałas. Napisałaś że zmieniło ci się po 30, a co jeśli byłabyś już zamezna, dzieciata, co nie jest dziwne w tym wieku. Rozwiodlabys się czy zdradzala. Poza tym jaka jest twoja rada, czekać że związkiem do późnej starości bo może się coś zmieni w naszej seksualności? nie zmarnowałam, niektóre kobiety rozbudzaja sie po 30-ce. skoro wczesniej seks mnie nie interesował, faceci tez to jakie zmarnowanie? Po drugie- tak rozwiodłabym się, bo to uczciwe wobec mnie i tego faceta, który byłby moim mężem. Dzięki temu oboje mielibysmy szansę ułozenia sobie życia z kimś z kim to nam lepiej wyjdzie, zamiast kisić sie w pretensjach i frustracjach. dzieci sa bez znaczenia- mozna być dobrymi rodzicami po rozwodzie- to nawet lepsze niz jak dziec***atrza na związek rodziców bez czułości, sympatii itp. I nie radzę czekać ze związkiem do smierci, ale radzę mysleć nie tylko ujem ale tez głowa i mieć świadomość ze związek to tak naprawdę bardzo trudna praca i to kazdego dnia. i jak sie z kimś swiadomie wiążesz to jestes wobec niego zobowiazany do pewnej uczciwości , szacunku itp, równiez polegajacych na tym, ze jak nie dajesz rady trwać w relacji to mówisz, no niestety, ale rozejdźmy się zamiast się walić po rogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A płacicie czy za darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie nie wiecie że na tym forum kobiety uznają tylko komplementy nie można na nie pisać złego słowa bo przecież wszystkie kobiety są takie wspaniałe idealne wprost cudowne świetne w luzku i wg jak coś jest źle to nasza wina nie ich no co wy a tak naprawdę to w każdej kobiecie jest k***y 2/3 i koniec 30% materialistki 30%zepsute szmaty 39.9% roszczeniowe darmozjady 0.1%kobieta która warta jest by się z nią ożenić tak panowie tylko 1 na 100 warta jest tego by pójść z nią przez życie i nie żałować straconych lat dlatego zdradzajcie i szukajcie swych ideałów powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie nie wiecie że na tym forum kobiety uznają tylko komplementy nie można na nie pisać złego słowa bo przecież wszystkie kobiety są takie wspaniałe idealne wprost cudowne świetne w luzku i wg jak coś jest źle to nasza wina nie ich no co wy a tak naprawdę to w każdej kobiecie jest k***y 2/3 i koniec 30% materialistki 30%zepsute szmaty 39.9% roszczeniowe darmozjady 0.1%kobieta która warta jest by się z nią ożenić tak panowie tylko 1 na 100 warta jest tego by pójść z nią przez życie i nie żałować straconych lat dlatego zdradzajcie i szukajcie swych ideałów powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:19 No widzisz swój do swego ciągnie. To co dajesz kobietom to one Ci oddają. Zmień się, bądź uczciwy, miły, a zobaczysz świat od razu nabierze barw :) Długo chowana frustracja źle działa na zdrowie zarówno psychiczne jak i fizyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i w ogóle pro matematyka 0,1% kobiet to 1/100 populacji płci żeńskiej. Coś nie pykło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko 1 na 100 warta jest tego by pójść z nią przez życie i nie żałować straconych lat dlatego zdradzajcie i szukajcie swych ideałów powodzenia kolejny naiwny dzieciak, który mysli ze stanie sie cud i bóg mu zesle ideał, który się w nim zakocha i będzie jak w bajce. Związek synku to praca, weryfikowanie swojego wyobrazenia o sobie samym w kontakcie z inna osoba, zobaczenie również swoich wad i ograniczeń i braku idealności. I praca nad soba , relacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:27 Daj spokój, nie dyskutuj z gimbusem. Dla nich fajny związek jest wtedy, gdy oboje lubią tych samych youtuberów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurna raz piszecie że związek to praca blebleble e a drugim razem ze jak w seksie nie wychodzi to od razu trzeba się rozstać a nie szukać bocznego rozwiązania. Ja tam jak raz na jakiś czas nie odwiedzę jakiejś młodej damy to chory chodzę. Zauważyłem że te wszystkie panie chodzą w szpilkach po mieszkaniu, i w makijażu :))))może tu leży klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:31 Żadna kobieta w tym temacie nie napisała, że trzeba się rozstawać, gdy w łóżku się nie układa. Mądrzy ludzie wymyślili coś takiego jak seksuolog i tam pod groźbą rozstania powinno się wysłać żonę (jeśli oczywiście nie zgadza się dobrowolnie). To jest ta praca nad związkiem. A tak poza tym to nie mierz wszystkich facetów swoją miarą. To, że ty jesteś bezmózgim zwierzątkiem nie znaczy, że wszyscy tacy są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj wszyscy. Niektórzy się lepiej tylko maskują. Wiesz jakim ja jestem porządnym facetem na żywo dla obcych. :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:37 Czyli rozumiem, że znasz osobiście całą populację? A tak z innej beczki, powiedzmy, że facet ma problemy ze wzwodem, czy wtedy kobieta ma pełne prawo znaleźć sobie kochanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był taki temat. Nawet padały zdania o raku pracia i jąder. I wszystkie mówiły że jak najbardziej o kobieta ma swoje potrzeby. Ale że kobiety są zakłamane to wiadomo od zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×