Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość chudy kotek

Jak schudnąć?

Polecane posty

Gość Elwira
Dnia 17.10.2019 o 11:46, Gość Robert napisał:

Ja skorzystałem z opcji za bodajże 68 złotych miesięcznie.2 diety za to mam i dodatkowo treningi mi dali.Cwicze w domu to i dostęp mam do filmów z poszczególnymi ćwiczeniami które w domu mogę zrobić i całkiem nieźle mi idzie.

Potwierdzam, ja i mój mąż też korzystamy z fit2be.pl bardzo praktyczne podejście mają i widać że zależy im na tym żeby chudnąć i uczyć się co robić żeby nie tyć ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALIN

MI nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola Slidz

Mam podobnie zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawidovv

Warto  wiedzieć, że ekstremalne odchudzanie nie jest dobre dla naszego zdrowia, nawet jeżeli trwa jedynie tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leoka

Ja już schudłam czas na was 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na sukces składają się 70% dieta i 30% ćwiczenia. Mi jak po ciąży zostało parę kilo to ograniczyłam jedynie słodycze i pieczywo, jadłam 5-6 x dziennie w mniejszych porcjach i centymentry leciały jak szalone. Przestałam się ważyć, ważniejsze dla mnie są centymentry. Największy problem w sumie miałam z cellulitem. Dość szybko schudłam ale aby usunąć cellulit musiałam bardziej się postarac oraz wprowadzić więcej ćwiczeń 😉

Z tych domowych ćwiczeń najbardziej pomogły mi ćwiczenia z gumami https://trainingshowroom.com/181-gumy-i-ekspandery Gumy są przy tym dobre , ze nie zajmują wiele miejsca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MI brakuje 7 kg do mojego założenia 10kg 🙂

Do świąt musi mi się udać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berrttyk

Oczywiście ruch to podstawowa kwestia, jednak bez odpowiednio dobranej diety ciężko nam będzie osiągnąć upragnione rezultaty. Można wybrać się do dietetyka, który rozpisze nam odpowiednią dietę, lub po prostu zainteresować się cateringiem dietetycznym. Wtedy mamy tak na dobrą sprawę spokojną głowę i nie musimy tracić czasu na przygotowywanie posiłków. Całkiem smaczne dania ma jedziecatering.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra

jem jak na razie same owoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

owoce mają sporo cukru - fruktozy, nie schudniesz za bardzo a poza tym będziesz miała braki białk ai tłuszczów, bez których węglowodanów i tak nie spalisz- ja jestem na pudęłkach z wygodnej diety, dobre bo różnorodne, 6kg już za mną, no ale do tego dwa razy w tygodniu trening na siłowni, nie ma zmiłuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka
Dnia 7.11.2019 o 18:16, Gość Elwira napisał:

Potwierdzam, ja i mój mąż też korzystamy z fit2be.pl bardzo praktyczne podejście mają i widać że zależy im na tym żeby chudnąć i uczyć się co robić żeby nie tyć ponownie.

Hej to prawda, myślę że dlatego są skuteczni w tym odchudzaniu bo cudów nie obiecują tylko uczą jak jeść i bilansować posiłki.A odchudzając się z nimi to już sama niewiem nawet co trzeba robić żeby nie chudnać.Ja do fit2be.pl trafilam za namowa koleżanki.Mam niedoczynność tarczycy, PCOS a te dwie dolegliwosci są uciążliwe i to wie każda kobieta ktora się z tym zmaga.Mam ułożoną dietę z uwzglednieniem tych chorób i regularnie chudnę!!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

uważam, że wyeliminowanie z diety przetworzonych produktów i napojów słodzonych bardzo dużo może zdziałać! chociaż ja sama zaczynałam się odchudzać zamawiając catering dietetyczny z WygodnaDieta.pl, dużo mi ułatwił... teraz już nie czuję ani ochoty na gotowe dania z supermarketu, ani na napoje gazowane 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ren6

Ja byłam uzalezniona od coli odstawilam i chydne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja uzalezniona to bylam od slodyczy, odtsawilam je, przeszłam na wygodna dietę i zaczelam się ruszac wiecej i efekty są i to jak dla mnie rewelacyjne 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim

po swietach każdy chyba marzy o tym żeby schudnąć :D jak dobrze z ejuz po i mogę wrocic do normalnego zywienia i pudelek od wygodnadieta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marion

cudów nie ma, potrzebna jest dieta i sport, ja jestem zabieganą osobą, moim najwiekszym wrogiem jest brak czasu, dlatego zamawiam dietę pudelkową od wygodnej diety i cwicze tylko w domu, jak znajde troszkę czasu i tak juz 5kg polecialo :-))) jeszcze przynajmniej 10 by sie przydalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi

U mnie też problemem jest brak czasu, ale nie zamawiam diety pudełkowej. Staram się mimo wszystko sama przygotować swoje posiłki. Ostatnio zaczęłam jeść więcej kasz i tutaj wybawcą są dla mnie mieszanki kasz, które wrzucam do mikrofalówki w pracy i cyk obiad gotowy. Nie wszystkie były smaczne (przetestowałam większość dostępnych na rynku). Obecnie zajadam się Rice&More, mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka

Ja na ostatnie święta dostałam od męża swój wymarzony prezent - pakiet zdrowie i uroda w klinice Dethloff! Od dłuższego czasu o nim marzyłam, ale nigdy nie mogłam się zdecydować, ale mój mąż na szczęście zrobił to za mnie. Chciałam go bo słyszałam o nim wiele dobrego. Odkąd zaczęłam stosowac sie do zalecen dietetycznych na podstawie testu Genodiet iGenesis to schudłam - narazie idziemy małymi kroczkami, ale jestem bardzo zadowolona. Powiem wam, ze te treningi personalne, które są zawarte w pakiecie to coś co było mi trzeba - wreszcie się ruszam i wiem w jakim celu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz szybko schudnąć to polecam tego bloga:

dietalux.wordpress.com

Masz tam opisany specyfik który pomaga schudnąć w szybki sposób (mi pomógł stracić 15 kg)

Pozdrawiam serdecznie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zjadać 5 posiłków dziennie- mniej objętościowo a częściej!-dużo ludzi zadaje mi pytanie jak to jest czy rzeczywiscie nie przytyją? Otóż nie, jeśli będą spożywać posiłki mniejsze a bedzie ich czesciej. To spowoduje że to co właśnie zjedli zdąrzy się strawic do nastepnego posiłku i nic nie bedzie miało prawa się odkładać. Jeżeli spożywacie natomiast 3 duże posiłki przewód pokarmowy nie jest w stanie wszystkiego strawic i wykorzystac a to co zostaje odkłada w postaci tłuszczyku na brzuchu czy udach. BARDZO WAŻNE PIERWSZE ŚNIADANIE! Jest jakby rozrusznikiem dla ospałego przewodu pokarmowego oraz źródlem energii do południa a wtedy jesteście zazwyczaj najaktywniejsi!

Zerknijcie sobie tutaj
http://ctn.com.pl/jak-szybko-schudnac/

Na stronie jest kilka porad o tym jak można schudnąć w miarę szybko.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wy szczep drożdży Yarrowia Lipolytica jesli bylibyście zaintersowani produktem wspomagającym nasz organizm a co nawjazniejsze odrpość. to polecam serdecznie sprawdzic na stronie ewentualnie pisac pv www.YarrowiaLipolytica.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się przez dwa lata męczyłam z dietą pudełkową i nic nie pomogło. Mimo, że prowadzę aktywny tryb życia, to niestety mam predyspozycje genetyczne do tycia. Dopiero później trafiłam na SCM estetic, gdzie pokazano mi skuteczne metody uzupełniania tradycyjnych form wyszczuplenia sylwetki. Jestem już po serii zabiegów dopasowanych specjalnie pod moje potrzeby. W ciągu kilku miesięcy osiągnęłam wymarzoną sylwetkę. Nie wierzyłam już, że jest to możliwe, a jednak 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja skorzystałam z pomocy dietetyków z " Z kaloriami na pieńku". Dzięki wprowadzonej indywidualnej diecie udało mi się szybko schudnąć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi na wyszczuplenie sylwetki pomogły zabiegi z wykorzystaniem urządzenia Vela Shape III w SCM estetic. Wcześniej nie korzystałam z tego typu zabiegów kosmetologicznych, jednak gdy zobaczyłam efekty, totalnie się do nich przekonałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ani suplementy ani dieta nie zastąpi silnej woli. Nie ma cudownego sposobu na odchudzanie, jest tylko zmiana przyzwyczajeń i nawyków. U mnie zminimalizowanie napojów gazowanych i zamiana dwóch konkretnych posiłków na 6 mniejszych dało 20 kg mniej w ciągu pół roku. Nie stosowałem żadnej diety cud ani suplementów, nawet skłonny jestem stwierdzić że jem odrobinę więcej niż wcześniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walczymy! Cały czas o lepsze jutro, o piękną sylwetkę, o większą pewnośc siebie!!! 

Jeśli macie ochotę zacząc ze mną od 10 sierpnia - 7 dniową dietę detox i przyjąć wyzwanie 120 dni walki w Programie Zdrowe Odżywianie, to zapraszam na mojego fanpage (zostaw wiadomosc): na facebooku Zyj szczupło, zdrowo i kolorowo

lub odezwijcie się na maila annamularczykszeniawska@gmail.com lub napiszcie tu na forum, ze macie ochotę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi bardzo pomogl catering od wygodnadieta. jest to przede wszystkim wygodne rozwiazanie, nie podjadamy a przynajmniej ja bo nie mam nic innego w domu do jedzenia niz catering, ekonomiczne rozwiazanie i bardzo smaczne bo swietnie gotuja. maja duzy wybor diet takze kazdy cos dla siebie znajdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie udało się skutecznie schudnąć 20 kg, po wielu latach męk. Próbowalam już wszystkiego, były posty dąbrowskiej, keto, kiedyś korzystałam z usług Gaca, żadna z wymienionych form nie przyniosła dlugofalowego efektu, utracone kg wracaly z nadwyżką. Gdy już praktycznie straciłam wiarę w zmianę swojej sylwetki trafiłam do Studia Figura gdzie korzystając ze stacji treningowych, zabiegów enedermologii i pod opieką dietetyka w rok czasu udało mi się zgubić 20 kg  . Przez ten czas nauczułam sie jak jesc zdrowo i bez wyrzeczeń i choć cały proces wymagał duzo czasu, cierpliwości i samozaparcia to było warto !!! Od czasu zakończenia kuracji miął rok a mi na wadze przybył zaledwie kilogram 🙂 Ciało wygląda bardzo dobrze skora jest jędrna, prawie nie mam cellulitu. Wreszcie nie wstydzę sie pokazać na plaży !!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×