Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak to jest niunie

Tylko uległe kobiety będą miały udane związki

Polecane posty

Gość gość
oj masz kompleks przywództwa ,niestety musisz się z tym pogodzić ,miłośc nie potrzebuje przywódcy,a podróżowanie w życiu to nie jest tak skomplikowana sprawa jak myślisz,robota żarcie sen wycieczka ,co tu komplikować ? wyluzuj się ,chyba że trafisz na głupią osobę to mądry wpłynie ,spotkanie mądrego z mądrym,chyba tego nie doświadczyłeś jeszcze w związku co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa zwiazki i malzenstwa w ktorych kazde ze stron idzie na kompromis. Tylko musza byc dwie rozsądne osoby. Trzeba sobie znależć kobiete nie tylko do dymania, prania i gotowania a faceta nie tylko do zarabiania i opierda.......lania Dymać trzeba z glowa a nie w celu zaspokojenia, dawac trzeba nie w celu zaspokojenia tylko gdy mamy odpowiedzialnego i madrego partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbyś chciał mi przewodzić ok ty przewodz a ja się zajmę czymś innym,ale będzie moment że będę chciała zrealizować coś mojego i jeśli mi zabronisz koniec historii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty z pewnością doświadczyłaś wielu związków z równie mądrymi jak ty. Albo jesteś lezbijką, albo wybierasz mężczyzn o intelekcie na poziomie kobiety. W obu przypadkach współczuję. Wskaż mi JEDEN przykład w przyrodzie gdzie rządzi całe stado. Poza tym nie rozumiesz pojęcia kompromis - w przypadku rozbieżności zdań przywódca ZAWSZE szuka kompromisu. Ale to on podejmuje decyzję. A w razie buntu albo focha - paca łapą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i "koniec historii". 30% małżeństw się rozpada, bo ona chce realizować SWOJE I TYLKO SWOJE cele. A nie cele stada. I kto tu jest głupi? I kto jest ten zły? I kto rozwala rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) o ludzie,zwierzątko jesteś,ja mam partnerstwo najwyższych lotów,największy przyjaciel ,mamy te same poglądy na niemalże wszystko te same pragnienia,coś takiego jak przywództwo to może jakbyśmy się cofnęli do czasów jaskiń :-) to takie sztuczne ,bunt i foch to dziecinada :-) władza jest szkodliwa,całe społeczeństwa cierpią z powodu władzy grupek które zrobiły z nas systemowych niewolników,obudz się,jesteśmy ludzmi nie mrówkami,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz masz odpowiedz,ona chce tylko swoje ,a ja chce żeby on rozwijał skrzydła a on żebym ja rozwijała,wszystko bez szkody dla NAS bo my to największa wartość,rozwój jednostki w związku to nie jest takie skomplikowane ,jest to możliwe i do wykonania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziś Jak ktos jest niedorozwinietym gorylem trudno mu cokolwiek wytłumaczyć :-) Ludzi porownuje do zwierząt Ha Ha Ha Cale stado słucha kaczek i donaldów lolków i co z tego mamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goryl z mozgiem ptaszka mysli tylko maczugą A Druga maczuga caly czas mu stoi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo! Jaki ciekawy temat wymysliłeś. Niunuś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to on jest niuniuś ? przywódca niuniuś no nieżle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet mysli tylko fiutem a baba ma wrodzone fochy to niestety ziazki sie rozpadaja A jest ich zdecydowana wiekszosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niuniuś był w bromba i przyjaciele chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to super. Jeśli oboje macie takie same potrzeby - to nie ma potrzeby podejmowania decyzji. Tylko że w życiu to NIE MOŻLIWE. Zawsze ktyoś podejmuje decyzję. I jestem pewien, że w twoim związku - jesteś to TY. A wygląda to tak: - kochanie, pojedziemy na morze? - ależ oczywiście, najdroższa, ja też marzę o morzu. I wszystko jest fajnie dopóki nie trzeba podjąć decyzji kluczowej dla rodziny, a pojawi się różnica zdań. Znowu TY podejmiesz decyzję - ale czy aby dobrą? dziś - masz rację. Jak rozwielitka może cokolwiek wytłumaczyć gorylowi? I na odwrót? Przecież to dwa krańcowo różne światy. Goryl myśli móżgiem a ty hormonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja z fochastą babką nie spędzę nawet tygodnia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takiego goryla durnia glupka i debila sluchaja wyborcy i wybrani ( zona, Szef prezes itd,)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U goryla mozgu nie ma tylko jest gorylowska fujara Ha Ha Ha miedzy nogami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczesne kobiety są nie tylko głupie. Są też:- wulgarne - pazerne - wredne i cały czas myślą o fujarce. I takie coś rządzi w 90% rodzin. I dlatego te rodziny tak wyglądają, jak wyglądają. Kija dajcie!! Kijaaa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu zlot forumowych prawikow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto to jest prawik ?? ten co nie dyma jak goryl 4cztery razy na dzień :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli facet rządzi w związku, nawet bardzo dobrze to jest tyranem, chamem ograniczającym biedną kobietę. Jak kobieta rządzi w związku całkowicie źle jest wyzwolona kreatywna i nowoczesna- może popełniać błędy, nawet jak 90% decyzji jest blednych to i tak jest super. Z babami nie pogadasz one zawsze mają swój punkt widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nawet wiem gdzie się ten punkt widzenia i myślenia znajduje. Ktoś zgaduje? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W cipce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To było pytanie retoryczne! Przecież wszyscy to wiedzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponad 50% współczesnych małżeństw rozpada się w ciągu 3-5 lat, 90% wina durnych bab które "chcą" rządzić, dziękuje dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drugie 90% to wina durnych facetów którzy chcą rządzić - dobranoc dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzicie spać z kurami? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama patologia naokoło
gość wczoraj jakie drugie 90%? Tak to jest jak się chodzi na wagary zamiast na matmie uważać, eh młodzież, kalkulator potrzebny aby dodać 2+2, hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Chodzicie spać z kurami?" "W" ci zjadło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2+2=5 Na żartach sie nie znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×