Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zołza1998

Fantazje erotyczne w łózku

Polecane posty

Gość M189
studentka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uczaca się mama w wieku 19 lat to na pewno jest ciasna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M189
Nie matura a chęć szczera, zrobi z ciebie oficera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żołnierz, strażak, policjantka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do blednygosc dziś Jeśli inwokacja w trakcie loda miała być tylko żartem, to nie masz racji. To jedna z ulubionych przezemnie akcji. Ona cokolwiek recytuje (nie koniecznie Mickiewicza), a ja się wsuwam do jej ust. Ona jednak nie przestaje recytować. Oczywiście nic nie można zrozumieć, ale nie o to chodzi. Takie USIŁOWANIE artykulacji przez bezsilną krtań, język poruszający się w wysiłku mówienia, a cały czas potrącający w buzi WIADOMO CO, to jest duża przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zołza, to Ty jesteś w avatarze? Jeśli tak to fajna z Ciebie Niunia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo i niech mi ktos powie ze francuski nie sprawia przyjemnosci :D Znaczy jezyk Znaczy ze po francusku Znaczy ze... A niewazne czysta poezja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M189
Hej zołzo jesteś jeszcze ??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tak skromnie. rzecz była o pozycjach ale wiele tu o marzeniach. Masz poczytaj to moje choć zaczerpnięte z innego "Pozycje, na plaży publicznie na łyżeczkę ewentualnie z modyfikacją wysunięcia się pod nią częściowo. Fajnie bo piasek nie wchodzi i nie widać specjalnie. Na plaży oczywiście na jeźdźca i lodzik. Na jeźdźca to pani w zwiewnym pareo ( tak to się nazywa?) może dosiąść rumaka i przy ludziach jak nie tłoczno. Praca mięśni pochwy mile widziana i lekkie wiercenie nie budzące sensacji. Są chętne? A dla czytających gości nieprzychylnych pozycja w WC na stojąco szybkie ruchy własną dłonią po siuśce i odlot gwarantowany... Może się zdarzyć że ochota najdzie, no w galerii. Mają tam bardzo przyjemne WC. Dla niepełnosprawnych są mało używane i czyste wówczas mile widziana na stojąco od tyłu kobieta, dobrze wypięta i oparta na umywalce, lodzik na kolanach mile widziany przed, w trakcie i w finale A idąc dalej mamy przecież balkony. Sam takiego nie posiadam tym bardziej na wszelkie wypady chętnie widzę aby nocować z takowym. Pogoda dopisuje i już na akcję można się zdecydować. Oczywiście pozycja z WC galerii aktualna, gdyby jakiś leżaczek znalazł się w zasięgu to dama może przerzucić nóżki na boki i. opalając zażywać pieszczot oralnych. Oboje mogą przy tym czujnie śledzić swoje reakcje i reakcje podglądaczy jeśli znajdą się takowi. Minetke można zrobić gdy pani stoi i wpuśc***ana w między uda. Wtedy to nawet z sąsiadką można pogadać w trakcie oczywiście zamiana ról obowiązkowa , Czy wybaczalny jest wówczas spazm rozkoszy gdy pani dzierży w ustach i dłoni berło schowana za balustradą a na sąsiedni balkon wyjdzie sąsiadka w bikini opalać się ? a w aucie! Tylnie siedzenie auto w lesie. Dobrze otworzyć jedne drzwi. ty na plecach z jedną nogą na oparciu kanapy tylnej druga w dole. Psiunia wystawiona na wściekłe ataki męskie. Zmiana i na brzuchu z nogą podgięta wystawiona na pieska ale wygodnie leżąca. Auto to wspaniałe akcję podczas jazdy ale moja boi się wypadku. A tak marzy mi się by zajmowała się podczas jazdy. A nuż gdzieś na światłach trafiły by się chętne widoczków nasze hajterki. Pozycje, pozycje c. d. Dziś coś dla miłośników kodeksu drogowego i bezpiecznej jazdy. Pozycje w samolocie, autobusie i pociągu. W samolocie krótko patrz wyżej WC w pozostałych środkach komunikacji ważne aby ubrać się zwiewne. Mam nadzieję że jakieś sukienki są jeszcze w modzie? A więc jak nie tłoczno czemu nie? Gra wstępna to siedząc obok siebie pieszczoty wzajemne. Przemykający świat działa jak afrodyzjak. W pociągu gdy można siedzieć na przeciw siebie autoakcje będą niesamowitym bodźcem. Seks uprawiamy na siedząco, pani tyłem do partnera a suknia może ukrywać akcję . Na postoju na peronie warto otworzyć okno i złapać oddech w okularach przeciwsłonecznych. Sprawdź czy nie ma dzieci!! A gdy pociąg delikatnie ruszy można zaserwować niezapomniane wrażenia podróżnym przy oknie na stojąco bokiem do okna. No i finał. Mamy możliwość dokończenia ręką i pozostawienie w nieładzie naszego przewoźnika oraz skorzystanie z ust partnerki które wyłapią co do kropli. Nie polecam kończyć tradycyjnie bo i nie politycznie jechać gdy tak mokro w kroczu a i o poplamienie odzieży łatwo. Co w podróży stanowi problem. Pozostaje wątek do rozstrzygnięcia co dalej gdy pani ma usta pełne w chwili po ... a zjawia się konduktor- bileciki proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M189
W takim razi,e Seksi d**eczka z ciebie zołzo :D:D::D:D:):):):):P:P:P:. Na sam widok już nam fantazjie:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M189
Oj tak nie mogę spać po nocach przez ciebie, nawet teraz w pracy ciężko mi się skupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M189
Raczej wspaniale działasz na moje zmysły. Rozbudzasz takie fantazje o których sam bym się po sobie nie spodziewał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M189
Fascynują cię moje fantazje twoją osoba? chciała być je poznać?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam fanrazje wziac swoja dziewczyne ma spiocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja juz w pracy wiec nici z tego a ty zolza jeszcze w lozeczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M189
Wyobrażam sobie ciebie jako nauczycielkę w spódnicy i w okularach, taka nauczycielka zołza;/ -Pytasz się - czy odrobiłem lekcje - ja- Nie pani profesor -ty - odpowiadasz Że byłem bardzo nie grzeczny, i muszę ponieść kare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mmm a co masz na sobie zolza moze trzebaCie wypiescic z rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×