Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość może przyszła mamusia

mamusie na luty 2018

Polecane posty

Gość Majka001
Ja nie chce robic zadnych dodatkowych badan, na USG nosek bylo widac,na karku tez w normie, wiec po co. Nie bylo u mnie w rodzinie glebszych schorzen, nie przekroczylam jeszcze 35. Mlody sie wierci okropnie , niemal pol dnia , a ponoc jak bobas *****iwy to zdrowy. Corka tak sie nie krecila, z reszta ja czulam duzo pozniej. No wlasnie! Nie czytam internetow , bo oglupiec mozna.Tutaj tez z reszta co chwila pojawia sie opowiesc o poronieniu, czy przedwczesnym porodzie, a tak naprawde wiekszosc, stanowcza wiekszosc dzieci rodzi sie zdrowe, a ich najwiekszym problemem w dziecinstwie jest katar! Poki co mam wiekszy dylemat! Jak skompletowac wyprawke przy jak najmniejszym nakladzie sily...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka001
Glupi glupek wykropkowal niewinne :P mialobyc - rxuxcxhxlxixwxy znaczy zwawy, zywy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamea81
No moje też się okropnie wierciło, kopało, machało łapkami, obracało :) lekarz miał problem z uchwyceniem serduszka i zbadaniem przepływu w żyłach. Śmiał się że to dobrze świadczy o zdrowiu maluszka, ale niekoniecznie pomaga w badaniach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimma
Ja nie mam jeszcze 30:) ale chciałam zrobić ten test. Spokojnie kamea wszystko będzie ok;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka001
Nie, no to na USG w zasadzie obracal sie tak jak trzebabylo, w pewnym momencie pytam, co z karkiem i czy nosek widac , pani mowi ze , nosa nie chce pokazac ale najechala na glowke i Mlody sie obrucil ,pokazal w calej krasie. Tak samo juz przy koncu badania, centralnie tylek wypial do aparatu, chyba mu sie nie podobalo ze wszyscy mowia do niego ( o nim) jakby dziewczynka byl. Ogolnie sie wierci, caly czas mnie gilgocze, troche to denerwujace, bo korci bym sie podrapala. :D. I co dziwniejsze czuje juz go jakies 2 tyg, choc poczatkowo nie bylam pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamea81
Już się nie mogę doczekać, kiedy pierwszy raz poczuję ruchy maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja pierwsza córcia była bardzo spokojna w brzuchu, późno ją poczułam, a na badaniach usg zazwyczaj spała i trzeba było ją zmobilizować, by się ułożyła prawidłowo. Teraz również jeszcze nie czuję ruchów dziecka, ale na usg z kolei nie szło zbadać, bo tak mocno się ruszało. Ciekawe jak będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlaa
Ja jeszcze nie czuję żadnych ruchów dziecka, nic.. a to już 16tc. Dobrze, że w najbliższy poniedziałek mam usg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fressia
Alu, 16 tc to wcześnie na ruchy. Ja coś poczułam, ale teraz znów nie czuję, więc nie mam pewności czy na pewno to było to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka001
Czesc Dziewczyny, duzo juz przytylyscie? Ja mam jakies 3,5 kg wiecej, a to dopiero 15 tydz. Caly czas bym cos jadla, mimo ze brzuch mam pelny, wciaz czuje niedosyt. Tylko w zasadzie sama nie wiem na co mam ochote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamea81
Ja na razie nic nie przytyłam... Lekarz pytał nawet czy nie wymiotuję... Pewnie będzie tak jak w poprzednich ciążach że dopiero od 6 mca coś przytyję :) u mnie dziś 13t3d :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka001
Yjak to 17 :o jakja mam15 z haczykiem, a termin na 8 lutego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś kończę 16 tygodni. PrZelicz od 1 maja OM. zawsze w niedzielę kończę tydzień a mam 2 gin i w pierwszej ciąży też tak liczyli. Zresztą wejdź w kalendarz i PrZelicz tygodnie od 1 maja :) pełne 16 na dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak jak Sabinka +1,5kg, dziś skończyłam 18 tc wg OM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fressia
Pardon 17tc trwa, źle policzyłam. Sabinka - jedziemy podobnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka001
Czeski blad , w sumie mi idzie 16 tydz, tylko ze ja licze skonczonem , Ty napoczete. Przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majkaa lekarz zawsze liczy skończone:) tzn w karcie wpusuje , ale tydzień w którym jestem to ten który jest teraz tzn ten który się zaczął. Eee co za różnica, dzieci i tak wyjdą Kiedy chcą :D syn mój 2 tyg wcześniej zawitał :-) A tak wgl dziewczyny jak będziecie rodzić? Czy ktoras ma w planie cc? Czy naturalnie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam planów, boję się, ale skłaniam się ku naturalnemu, jeśli nie będzie przeciwskazań. I - sn, II -cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka001
A ja nie wiem, chodze do lekarza bo musze! Tak.bym poszla pod koniec, jak ma byc zle to nawet najbardziej skrupulatna opieka nie pomoze! W zasadzie nie dociekalam jak sie to liczy! A porod jasne ze naturalny! Na sama mysl o tej igle w kregoslup mi sie zle robi! Z reszta brzuch i tak mam poprzecinany rozstepami, teraz smieje sie ze pojda poziomo, i bede miala kratke:) , kolejnej " ozdoby mi nie trzeba" Corka tez sie urodzila przed terminem, tylko wowczas mlodsza bylam.. a z reszta, bedzie co ma byc, byleby poszlo wszystko ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 3 kg na plusie, jestem w trakcie 16 tygodnia. Aż się boję tej połówki, bo jestem zagrożona cukrzycą. Jeśli wyniki z krzywej będą niekorzystne, to zacznę chudnąć zamiast tyć. Tak było z pierwszą córką. Przez drugą połowę ciąży chodziłam prawie non stop głodna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaczynam 15 tydzień i termin na 21 luty :) maluch rośnie a moja waga spada bez powodu bo wyniki badań w normie i zaczynam się martwić tym spadkiem wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlaa
Ja jestem w 17tc i 2kg do przodu :) Wczoraj byłam u gina i okazało się że usg zaplanował dopiero za miesiąc. To "polowkowe".. i mówi że w 17tc się nie robi, bo nie jest diagnostyczne. No ale ja bardzo chciałam chociaż sprawdzić czy wszystko ok i zrobił :) tak na szybko.. No i wszystko dobrze :) Ale najważniejsze że w końcu poczułam Małą a brzuchu! Jestem pewna, że to ona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mycha
Ja jestem w 13 tygodniu w sumie przybralam 3 kg. Troche za duzo moim zdaniem. Chociaz pewnie to wina tego ze praktycznie 2 miesiace jedyne co moglam robic to lezec i spac. Od wszelkiego poruszania zoladkiem robilo mi sie niedobrze. Chociaz w 1 ciazy przybralam do 12 tygodnia wiecej. Teraz, jak juz czuje sie dobrze mam zamiar z powrotem zacząć sie ruszac. Oczywoscie z razsadkiem jakas joga.. A jak z tym u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka001
Mi w zasadzie wszystko jedno , byleby juz byl luty. Ja najpewniej poleze do rozwiazania. Maly sie wierci i to najwazniejsze by byl zdrowy, chociaz juz fizycznie mam dosc! W pierwszej ciazy przytylam 21 kg , ale tydzien po porodzie nic nie bylo widac. I mimo ze wiem ze moge pofolgowac, to praktycznie na nic nie mam ochoty.. PS co do tych tyg, to moja gin jakos inaczej liczy, bo wpisala mi 14 tydz, choc wedle usg juz 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivinsand
gośćMycha - u mnie z ruchem to tyle co do pracy na piechotkę chodzę 10 min w jedną stronę i popołudniu z dziećmi spacery czy obowiązki domowe... Ja w obu ciążach przytyłam 8 kg. Co u Was ciekawego? Jak się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×