Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość może przyszła mamusia

mamusie na luty 2018

Polecane posty

Gość kamea81
A jadłam w zasadzie wszystko, od czego mnie nie odrzucało. Z regularnością posiłków to u mnie było różnie, zwłaszcza jak już miałam 1 dziecko. Jadłam z doskoku, szybko, w między czasie. Teraz jestem już stara, dzieci duże to mam więcej czasu i bardziej się pilnuję hihi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavina
Czytałam wypowiedzi lekarza, że kobiety otyłe powinny w ciąży przytyć mniej niż kobiety szczupłe. Ja jestem w skończonym 10 tygodniu ciąży i dzieci nie wiedzą, że będą miały rodzeństwo, męża rodzice też nie wiedzą a są u nas codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlaa
lavina, coś w tym jest bo ja jestem bardzo szczupła a już przytyłam 2 kilo!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlaa
Dziewczyny, własnie odebrałam wyniki testu Nifty - mam zdrową dziewczynkę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alaa gratulacje! ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoma
Alaa,super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka001
Alla to wybieramy imie:) Jakas propozycja? Dziewczynki sa wdzieczniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fressia
Alaa! :) dużo radości z dalszego oczekiwania na nią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa to super! Możesz spać spokojnie. Ja wczoraj byłam na usg genetycznym i pobraniu krwi do testu. Ostateczne wyniki z krwi będę miała dopiero w środę, ale z usg wszystko jest w normie, więc bardzo się cieszę. Płci nie znamy, ale priorytetem było dowiedzenie się, czy małe jest zdrowe i trochę się uspokoiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlaa
tak, po tym badaniu usg genetycznym odczuwa się ulgę.. teraz kolejne ważne usg tzw "połówkowe" około 20tyg ciąży. Ja po połówkowym zacznę już kompletować jakieś ciuszki chyba. Mar Tuska, daj znać jak będziesz znała wyniki testu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita_trefl
Ja niedługo idę na to genetyczne i też już bym chciała byc po :) pozdrawiam "lutówki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję: nick --- termin porodu --- płeć --- imię fressia--- 1.02. ---- ? ---- ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlaa
Alaa -- 27.01 (miał być 03.02.) --- dziewczynka --- jeszcze bez imienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nick -- termin porodu -- płeć -- imię Alaa -- 27.01 (miał być 03.02.) --dziewczynka -- jeszcze bez imienia :) fressia-- 1.02. --- ? --- ? Wczoraj poczułam wyraźnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nick --- termin porodu --- płeć (k/m) --- imię Alaa -- 27.01 -- k -- jeszcze bez imienia :) fressia-- 1.02. -- ? -- ? sabinka1990 -- 8 luty --?--?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivinsand
nick --- termin porodu --- płeć (k/m) --- imię Alaa -- 27.01 -- k -- jeszcze bez imienia usmiech.gif fressia-- 1.02. -- ? -- ? sabinka1990 -- 8 luty --?--? olivinsand---08.02---?---?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepoprawne napisałam :-) 08.02 albo 8 lutego :D któraś jeszcze zna płeć? Alaa gratuluję, też po cichu liczę na córkę ;) , do pary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nick --- termin porodu --- płeć (k/m) --- imię Alaa -- 27.01. -- k -- jeszcze bez imienia usmiech.gif fressia-- 01.02. -- ? -- ? sabinka1990 -- 08.02.--?--? olivinsand--08.02.--?--?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fressia
ja płci nie znam, ale wczoraj czułam ruchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fressia
Mar Tuśka, Majka, Kamea, lavina - dopisujcie się do tabelki. Coś mało nas! Raz lub kilka razy odezwały się tigerrona, Zoma, Magda - dziewczyny jeśli czytacie - odzywajcie się i dopisujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamea81
nick --- termin porodu --- płeć (k/m) --- imię Alaa -- 27.01. -- k -- jeszcze bez imienia usmiech.gif fressia-- 01.02. -- ? -- ? sabinka1990 -- 08.02.--?--? olivinsand--08.02.--?--? kamea--26.02--?-?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka001
Plci nie chce znac, ale maz sie poddal, on chyba chlopca nie umie :D Juz mowi... odsuncie sie baby albo cos w ten desen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavina
nick --- termin porodu --- płeć (k/m) --- imię Alaa -- 27.01. -- k -- jeszcze bez imienia usmiech.gif fressia-- 01.02. -- ? -- ? sabinka1990 -- 08.02.--?--? olivinsand--08.02.--?--? kamea--26.02--?-? Lavina--26.02.-+?--

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zoma to chyby byla na pozamacicznej co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick --- termin porodu --- płeć (k/m) --- imię Alaa -- 27.01. -- k -- jeszcze bez imienia usmiech.gif fressia-- 01.02. -- ? -- ? sabinka1990 -- 08.02.--?--? olivinsand--08.02.--?--? kamea--26.02--?-? Lavina--26.02.-+?-- Mar Tuśka --- 11.02 --- ? ---?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlaa
Ale fajnie, coraz więcej nas tu :) Wiecie co, od paru dni mniej mnie bolą piersi. Chyba juz w ogole przestały. Czy to normalne? bo trochę się zaniepokoiłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fressia
Alaa wydaje mi się, że normalne - też tak mam. A właściwie miałam, bo ostatnio rano znowu balony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinka1990
Alaa mnie też mniej bolą, sutki tylko. A co do ruchów dzidzia to szybko poczułas :-) często się rusza? A macie zachcianki? Ja niestety na piwoo i tak walcze już z tydzień i czekam aż przejdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×