Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Co ma na celu zwlekanie z malzenstwem i dziecmi do 35tki i dalej?

Polecane posty

Gość gość
s********j z arabami psie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nadal chcą być kobietami - czyli pozwalać na zdrady, same być wierne i robić za darmowe gosposie i popychadła? To jest kobiece? Chyba tylko dla takich kretynów jak ty, bo ja bym takiej baby śniętej ryby bez honoru i charakteru kijem nie tknął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:33 wpis z 11:28 był wpisem kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale my nikogo nie wyzywałyśmy ,to nas wyzywano od niekobiecych i niedobrych,my nikomu nic nie zrobiłyśmy,tylko żyjemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:33 u ciebie nadal w domu jest tradycyjny podział ról. Tyle że facet jest w spódnicy a kobieta w spodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja jestem bardzo kobieca i opiekuńcza ,dla Niego usmiech.gif czy to wystarczy? xxx ale do czego wystarczy? do tego żeby był twoim mężem to owszem zasłużyłaś jednak i tak będzie skakalw bok, bo mu wolno, bo takie jest prawo kato-cebulackiego polaczka :D wiec choćby nie wiem co to morda w kubeł i nie śmiej robić mu wyrzutów ani nawet spojrzeć na innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale czy jeśli jestem opiekuńcza i kobieca dla Niego a nie dla mniejszych stworzeń to nie wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wystarczy na miano kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo nie ma dzieci ,jak mam się zająć grzecznościowo czyimis to oczywiście jestem opiekuńcza,tylko swoich nie musze miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy czy chcesz mieć dzieci? To nie prawo katolickie tylko prawo natury, ale wy jesteście mistrzyniami w zaprzeczaniu prawom natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on nie jest katolikiem,katolikowi nie wolno zdradzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jest XXI wiek i nie musimy się zmuszac do macierzyństwa jak nasze prababki jeżeli nie mamy takiej ochoty! Wara ci od naszych macic poje/bie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wiadomo,on twierdzi ze jak nie chce kobita dzieci nie zasługuje na miano kobiety,o to chodzi ,ze niekobieca jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 11:33 wpis z 11:28 był wpisem kobiety. xxx tym bardziej nie zależy mi na opinii jakiejś męskiej lizuski uwazaj tylko bo jak będziesz coraz glębiej swojemu panu i władcy w d...pę wlazić to ktoś w tym czasie mu się do rozporka dobierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawdziwy mąż kochający w prawdziwym małżeństwie nie zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miałabym nic przeciwko takiemu Panu jak ten tutaj. Prawdziwa głowa rodziny. Oczywiście nie fajnie ze zdradza ale jakbym się nigdy nie dowiedziała to jakoś bym to przeżyła. Czy lepszy jest taki milutki, który cię rozumie, jest delikatny ale nigdzie pracy nie może znaleźć a całe dnie spędza grając na konsoli? Z takim to na pewno dzieci się nie da mieć. Ten to może i zdradzi ale o dzieci zadba i cała rodzinę też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty mąż a co teraz robi twoja żona? według mnie mało z nią rozmawiasz, w ogóle za mało się kochacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest XXI WIEK nie musimy się zmuszać do oddychania, ci co oddychają to jakieś zacofane katop****y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.51 a ty zawsze jesteś taka skrajna? ideał to połączenie siły wrażliwości uczuciowości uczciwości odwagi odpowiedzialności oddania to jest prawdziwy facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz wracaj do domu
Macie swoja kobiecą kobietę hahaha. Posłanka PiSu odlatuje, wasz kobiecy ideał. Zero honoru i ambicji i jeszcze chce żeby nowa żona i dziecko z nią zamieszali. Wstyd nam kobietom tylko robi taka miotła! https://www.youtube.com/watch?v=I_lX5x0ZgGE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona jest teraz na fitnessie, wieczorem idziemy na randkę. A wiecie że w tak zwanym międzyczasie skosilem trawnik wokół domu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ten tutaj nie jest prawdziwy ,jest dzieciakiem niedojrzałym ,chuj go swędzi,jedyne usprawiedliwienie jeśli żona go olewa na rzecz dzieci albo czegoś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysłałam że w między czasie przeleciałeś sąsiadkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super ,idzcie na randkę ,i tak jesteście układem dla potomstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:54 dobrze gadasz dobrze. Napisz jeszcze czym jest ideal kobiecości- napewno pojawi się tam słowo "macierzynstwo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzuciła cie jakaś kochanica i dlatego tak ci się zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ość dziś Nie miałabym nic przeciwko takiemu Panu jak ten tutaj. Prawdziwa głowa rodziny. Oczywiście nie fajnie ze zdradza ale jakbym się nigdy nie dowiedziała to jakoś bym to przeżyła. Czy lepszy jest taki milutki, który cię rozumie, jest delikatny ale nigdzie pracy nie może znaleźć a całe dnie spędza grając na konsoli? Z takim to na pewno dzieci się nie da mieć. Ten to może i zdradzi ale o dzieci zadba i cała rodzinę też. xxx Dla mnie się nie szanujesz i jesteś idiotką no chyba że to facet pisał to idiota ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiecość nieodkryta do końca ,natchnienie i inspiracja muza ciepło i namiętność delikatnośc i ogień czułość i pobudzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie przepraszam ,obiad i dużo mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
panie kosiarzu a ma pan takiego dużego kota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×