Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Co ma na celu zwlekanie z malzenstwem i dziecmi do 35tki i dalej?

Polecane posty

Gość gość
Dlatego mówiłam o "ich" jadziku, a nie autorce konkretnie bo nie wiem które posty są jej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:57 tez mam ubaw z tego zdania :) "pożyć trochę, a potem zostać matkami" :D nie no, lewacka logika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamina 35
Czuję się jak gwiazda :D Cały temat o mnie. Tak! zwlekałam jak to nazywacie dlaczego? bo jestem wolnym człowiekiem i nic wam do tego czego przygłupia autorka i jej równie głupawe fanki nie mogą ani zrozumieć ani przeboleć. Milion scenariuszy wymyśliłyście tutaj do mojego życia haha kurde jak wy wszystkie mnie znacie choć na oczy mnie nie widziałyście. Cóż za determinacja :D Cieszy mnie, że aż tak wam stoję ością w gardle do prawdy nawet mnie to bawi :D Już widzę te odpowiedzi "spełnionych" mamusiek pod spodem hihihi te wasze jadowite szpileczki na poziomie.... poziomie dna z jakiego się wywodzicie :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leniwa logika :) Kiedy wszystko musisz ustawiać pod dziecko to jednak nie jest tak samo przyjemne. Można najpierw całkowicie poświęcić czas sobie...a potem dziecku. Wszyscy wygrywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie chce dzieci jest zerem i nie jest kobietą " zastanawiam się dlaczego tak bardzo was to oburza że ktoś chce żyć tak jak chce,jakieś zgrzyty religijne macie w głowie mentalne ? jakies ogólne w****ienie ? zazdrość ? coś wam nie wyszło? uważacie że za mała populacja ? w*****a was czyjś wolny czas? albo że się pieprzą namiętnie i mają gdzieś pieluszkowanie? no co was tak boli robaczki ? czy życie nie jest piękne? to skąd tyle złości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale generalnie dlaczego tak złośliwe komentujecie te kobiety rodzące po 30stce? wybaczcie ale zakrawacie na młodociane suczyska, ktore przegrały życie i wyżywają się na ludziach, ktorzy żyją inaczej. sorka ale ja urodziłam dzieci w wieku 26 i 28 lat, jestem szczęśliwa i w ogóle nie patrzę na starsze mamy tak jak wy. nawet do głowy by mi to nie przyszło i nie wiedziałam, że tak można myśleć póki nie zobaczyłam tego DEBILNEGO tematu i wypowiedzi pod nim :o masakra jakie babsztyle są podłe i jadowite :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Autorka tez wyzywala i obrazala ludzi, pisala o jakichs warszawaskich matkach itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i już przylazły mohery - każdy kto nie żyje "jakoś tam" to już lewactwo :o masakra co się z Polską porobiło :o Wystarczy krzywo stanąć i już się sypią "lewaki" :o Czy wy jesteście normalne? Bardzo dobrze, że ludzie ustawiają życie pod siebie. Jeden czuje że chce dziecko wcześniej, a drugi ma takie samo prawo poczekać i nie jest gorszy i lewactwo czy prawactwo nie ma tu nic do rzeczy. Serio takie tępe jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sobie nie wyobrażam żeby moim życiem miała się interesować jakakolwiek kwoczka albo jakikolwiek dziad ,jeśli nie chcę czegoś to wiem o tym tylko ja ,bo ludzi mam w d***e i się nie spowiadam ,w ogóle nie ma ludzi w moim zyciu oprócz wybranych wolnomyślicieli i mojej miłości ,wasze wystawianie opinii komuś kto ma was głęboko jak ja jest trochę dziwne :-)nie chcę dzieci ,nie chcę chrzcin ,nie chcę teściowej ,nie chce nudnej roboty ,nie chcę słuchac paplaniny babek ,oj ile ja rzeczy nie chce ,chcecie wszystko ocenić czego ja nie chcę? :-) miłej litanii ,najlepsze że chuj wam do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tym że kobieta która nie chce dziecka pisałem ja, facet. Nie wnikam za bardzo dlaczego tak jest ale tak mam. Kobieta, nawet całkowicie mi obojętna, która nie chce mieć dzieci automatycznie staje się nie kobieca. Nie analizuje, nie zastanawiam się ale tak mam. Kilku moich kolegów też. Podobnie jak to że mężatki czy ogół ie małżeństwa bez dzieci są dziwne. Trudno wytłumaczyć ta dziwnosc ale bezbłędnie umiemy to wyczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja chciałam się trochę dorobić a nie tak jak moje koleżanki z popegeerowskiej wioski, że zaraz po 20stce ślub z weseliskiem za pożyczkę z providenta, potem szybko dzieci i mieszkanie w klitce z rodzicami bądź teściami na kupie. No z takiego środowiska wyszłam i teraz takie jak wy patrzą na mnie jak na wygodnicką warszawianeczkę ktorej nikt wcześniej nie chciał i ktora chlała i się k...wiła do 30stki..... fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta która urodzi i zakatuje jest już ok, nie jest dziwna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale kogo to obchodzi? to jakim jesteś chamem (sugerując się twoimi wypowiedziami) i tak skreśla cię w oczach większości kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie tu wszystko uczone. Po doktoratach i profesorki. Ojej. Ja znam bardzo duzo par lub malzenstw bezdzietnych w wieku pod 40 lat i nic mi wiadomo, ze maja tytuly przed nazwiskiem. Zyja jak kazdy. Dzieci nie maja. Jedni nie chca drudzy nie moga. Po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i stary ,dla ciebie takie małżeństwo jest dziwne a ona niekobieca,a dla innego jest to raj na ziemi ,i miłosne szaleństwo bez rutynki ,ale to zupełnie nie twój problem nie? masz kobiecą dzietną i się nią zajmuj myślami ,a o innych nie rozmyślaj bo cie nie ma w ich życiu bo sobie wybierają innych niż ty,proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta która zakatuje dziecko to porostu chora psychicznie kobieta i tyle. Problemu z kobietami nie mam, co więcej jest dużo kobiet które myślą podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dziwne, bo ja bym nie zostawiła psa z kimś takim jak ty, a co dopiero mieć dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś niewolnikiem opinii społecznych ,moi koledzy moje koleżanki ,ich opinie ,ojejciu jejciu ,ja akurat mam uczulenie na niewolników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rutyna w małżeństwie, bieda, brak samorealizacji nie wynika z faktu posiadania dzieci czy nie. Są tacy co będą biedni z dziećmi i bez dzieci, a są tacy co będą mieli kasę zarówno z dziećmi jak i bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem niewolnikiem opinii innych tylko był taki moment kiedy się zastanawiałem czy jestem sam z3 swoimi poglądami czy nie. I okazało się że jest wielu ludzi którzy myślą podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ja jestem niekobieca to musiałbyś popatrzeć na wszystkich baranów którzy na mnie lecą ,żonatych i wolnych ,i żaden nie pyta czy chce mieć dzieci bo kierują się chcicą,tak już ma wasz ród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:26 szybko go oceniłas, po 1 poscie już wiesz jaki on jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo samiec kieruje się tym żeby samice zapłodnić nawet jakby nie chciała ,dlatego zawsze się trochę gwałci ale to inna prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a kogo twoje stulejarskie fetysze obchodzą pasztecie? ty koło faceta nawet nie stałeś stulejo hahaha ty nawet zezowatego kaszalota w życiu nie zaliczysz frustracie a wielkie krytyki urządzasz :D teraz przynajmniej wiesz kim ty jesteś dla nas niemęska CI/PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówiąc kobieca miałem na myśli trochę bardziej wysublimowane pojęcie kobiety. Jeśli uważasz że kobieta to tylko tylek i długie nogi to tak masz rację pewnie wielu cie chce przeleciec. W sumie ja też mógłbym cie bzyknac ale nie licz ani na szacunek ani na to że zobaczę coś więcej niż ten tylek w tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po kilku postach w których bluzga i wyzywa obce kobiety bo nie chcą mieć dzieci. To nie jest zachowanie osoby zrównoważonej psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i proszę...ledwo napisałam posta, a już pojawił się następny który pokazuje jakim zerem jest ten "facet" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:29 nie rusza mnie to:) ale miło że ci się chciało to pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy że się zapomnę i mnie mój miś zapłodni i w tej jednej sekundzie stanę się kobieca ,bo chce czy nie chce będę potem rodzić i się opiekować nie? więc twoja wielka teoryja może być obalona w minucie wytrysku mojego króla ,coś co może być obalone w minucie jest nieco cienkie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie chcę dzieci z wyboru. Kiedyś to odwlekałam, że może za rok, może za dwa. I tak mam już 32 lata i mogła bym, bo mam warunki, ale nie chcę. I nikt mnie do niczego nie zmusi i nie przekona. Możecie pisać obelgi, wasza wola. Niczego nikomu nie zazdroszczę. Ani dzieciatym ani wolnym. Bo czego komuś zazdrościć? Nie wiadomo ile będziemy żyć. Po co wylewać na siebie nawzajem pomyje i na siłę wmawiać obcym ludziom jak mają żyć? Serio. Tak się zachowują dojrzałe, spełnione kobiety, które są matkami? Ciężko mi uwierzyć, że kobiety są takie podłe. Szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×