Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whiskyzjarmuzu

Jaka to melodia?

Polecane posty

21:58 - jeśli sądzisz, że zainteresuje mnie link, wrzucony przez jakiegoś gościa, to naprawdę zbytnio sobie pochlebiasz:) Rozumiem, że boli Cię brak zainteresowania, ale nie spodziewałem się, że aż tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czego mozna spodziewac sie po pedale??:-D Gin ms:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne ze do tej pory nikt tego nie napisal. Mało_stanowczy to pedzio. Stary oblesny pedzio, dlatego do laski pisal pochyl sie:-D Teraz wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdziry cycki sa fajniejne niz jej p***********, teraz temat bedzie ciekawszy:-D😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pedaly na stos. Won na pedalskie forum k*****e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdzira to samotna zgorzkniala baba. Rozne niki miala na kafe. I pewnie nadal pisze na ero pod innym. A tu udaje paniusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iftar to tez k********a kawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
whiskyzjarmuzu@o2.pl adres do suki jakby ktoś był zainteresowany :D daje wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdradźcie mi tajemnicę, goście - naprawdę uważacie, że kogoś obchodzą Wasze opinie?:) Chętnie poznam Wasze stanowisko. Może sądzicie, że Wasze zdanie ma jakieś znaczenie? To taki sposób na leczenie kompleksów? Wydaje się Wam, że możecie coś osiągnąć, czy po prostu przymus bezmyślnego mielenia jęzorem jest silniejszy od Was?:) Bardzo serdecznie pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty mielisz tu ozorem kundlu, tak mielisz, ze rzygac się chce, A to forum jest publiczne i kazdy moze pisac co chc, czy ci się to podoba czy nie. Takie tu zwyczaje panują - sorry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A za co przepraszasz "Swięta" suko? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D siedzi i czyta , oj bidulka ....:D książkę lepiej poczytaj albo film obejrzyj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
Widzę, że rozp*****l miał miejsce nie tylko u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To ty mielisz tu ozorem kundlu, tak mielisz, ze rzygac się chce, x Jeśli zrozumienie zdania złożonego Cię przerasta, to mogę Ci tylko współczuć:) xxx A to forum jest publiczne i kazdy moze pisac co chc, czy ci się to podoba czy nie" x Naprawdę chcesz wiedzieć jak bardzo w doopie mam to, co piszesz?:) Miałbym mieć jakikolwiek stosunek do Twoich wypocin? Przeceniasz swoje możliwości:) Zainteresowałeś mnie czysto badawczo, zazwyczaj nie zadaję się z idiotami:) xxx "Takie tu zwyczaje panują - sorry" x To Ty przenosisz swoje rynsztokowe zwyczaje na forum i być może wydaje Ci się to normą. W pewnym sensie masz rację, skoro nie znasz innych norm czy zasad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
Dystans, dystans, dystans. To tylko forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przeklejanie cytatów Ms, to dla idiotów ? normalni wiedzą co do kogo :D no i nie przeceniaj gimbusów, ich mało obchodzą "wapniaki" No i nie tłumacz się już, nie spalaj energii na te swoje wypociny bo naprawdę mdli od nich . Nic odkrywczego w nich nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalej czytasz suko? no prosze jakie zainteresowanie wykazujesz :D brawo ! tak trzymaj !:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie. Bardziej Twoim komfortem". x Proszę Cię. Po tak dobrej wypłacie byle co zepsułoby mi humor? Daj spokój, właśnie piję zdrowie pomarańczowej rewolucji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błękitna, naprawdę musisz sobie to powtarzać? Daj spokój, kretyństwo przyszło, kretyństwo pójdzie. Przecież od razu widać, że to zakompleksione półmózgi bez perspektyw:) Nawet wysłowić się nie potrafi, a zasób słów ma na poziomie mojej szafy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chrzań kundlu bo przez 43 strony robisz przeklejki , parę lat temu też je robiłeś:D możesz mnie wyzywać , mało mnie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, jest tyle komunikatorów, darmowych, :) fb, instagram, czaty, a Wy siedzicie na kafeterii? Nie szkoda zdrowia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No rózne są zboczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mało_stanowczy
"Ryzykujemy tym, że polecą moje kolejne zdjęcia. I to takie tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Obiecujesz nie klikać?" x Mogę kliknąć link, który Ty wstawisz:) Pozostałe w żaden sposób nie są w stanie mnie zainteresować:) xxx "Nie chrzań kundlu bo przez 43 strony robisz przeklejki , parę lat temu też je robiłeś możesz mnie wyzywać , mało mnie obchodzi" x Wyzywać? Przedmiot bez polotu? A w domu wszyscy zdrowi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i poleca suko twoje zdjecia.taaaaak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×