Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 ekis

PERFUMY NA ALLEGRO!!!!???

Polecane posty

Go艣膰 si贸demka
10 razy ni偶sza cena, 10 (?) razy ni偶sza jako艣膰. Po co to komu? Z艂odziejski prceder. Ciekawe czy kupuj膮c podr贸by stajemy si臋 paserami? Dziwne, 偶e w naszym kraju podr贸by rozprowadza si臋 oficjalnie. By艂y nagonki w bran偶y muzycznej, odzie偶owej, komputerowej. A tutaj wolna amerykanka, Sajgom, Meksyk. Okradani s膮 i producenci i klienci - przecie偶 wi臋kszo艣膰 z nas s膮dzi, 偶e p艂aci za orygina艂!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
kupuj膮c perfumy na allegro na 100% si臋 natniesz ja kupuj臋 na allegro tylko pr贸bki cena ok 5 z艂 i je艣li jaki艣 zapach mi si臋 spodoba id臋 do perfumerii kupi膰 100% orygina艂 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Warszawa_Perfuny
TESTEROW NIE PODRABIAJA.... Wkurza mnie to w ludziach ze jak kupia na allegro tanszy perfum a oryginalny np.. tester to zaraz wlCZA IM SIE LAMPKA... TANIO = NIE ORYGINANLNE... ZAPLACE 350ZL W SKLEPIE MAM ORYGINA艂. GO** PRAWDA... TESTEROW NIE PODRABIAJA..... Proste... Wiem zaraz sie znadzie jakis znawca.... i napwno napisze ze kupil tester i tez podroba, pewnie tylko dlatego bo za malo zaplaciles/as..... To najczestszy problem ludzi. Sam testerami nie handluje ale wiem jedno na 100% ich nie podrabiaj膮. Raz widziale ale to jakis idiota sam zrobil.... A perfumy na allegro oryginalne mozna kupic tylko jak siekupuje za 50zl... apotem sie ma pretensje ze ie oryginalne to wina tylko wasza.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
chyba mam dzisiaj pecha , moj poprzedni posta si臋 nie zapisa艂 :(( widocznie za duzo psioczy艂am . Ot贸偶 nie odwa偶臋 sie kupowac perfum na allegro. G艂upota ludzka nie zna granic , kto widzia艂 perfum za 50 z艂 ??? Za taka cene mozemy naby膰 jedynie wod臋 toaletow膮 , to nawet nie woda perfumowana Nauczcie si臋 czyta膰 opakowania a nie mierzyc wszystko jedna miar膮 . Ludzie , ocknijcie si臋 .. jako艣膰 kosztuje. To tak jak z firmowymi butami :( widzia艂 kto艣 buty z Apia za st贸wk臋 ???Mam zaufan膮 drogerie i tylko tam kupuj臋 , jest nieco taniej ni偶 w sklepie . W sklepie wacham a zakupy robi臋 w Esentii. Jeszcze nigdy si臋 na nich nie zawiod艂am. Moze nied艂ugo Coco Chanell bedziemy kupowa膰 za 50 zlociszy ?? to dobre .. nie ma to jak by膰 skner膮

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Lampuceraaaaaaaa
Chodzi o to, 偶e na allegro MO呕NA kupi膰 TANIEJ oryginalne perfumy, ale trzeba uwa偶a膰. To znaczy, oczywistym jest 偶e perfumy za 50 z艂 NIE s膮 oryginalne. Podobnie je艣li kto艣 sprzedaje 100 ml za 110 z艂 - to te偶 jest na sto procent podr贸ba. Jednak na allegro jest kilkunastu sprzedawc贸w, kt贸rzy naprawd臋 maj膮 orygina艂y - we藕my na przyk艂ad taki Amor Amor - 30 ml mo偶na na allegro naby膰 ju偶 za 99 z艂. Albo Giorgio Armani, Sensi - r贸wnie偶 30 ml, za podobn膮 cen臋. W perfumeriach typu Douglas czy Sephora te perfumy maj膮 cen臋 (w tej obj臋to艣ci, 30 ml) - odpowiednio 140 i 160-170 z艂. No i co, nie jest taniej?? Jest. I s膮 to orygina艂y, wiem bo ju偶 nie raz kupowa艂am. Zasada jest taka, 偶e sprzedawcy - oszu艣ci zazwyczaj maj膮 perfumy o najwi臋kszych obj臋to艣ciach - 100 ml, rzadziej 50 ml. Nigdy nie maj膮 30 ml, zauwa偶cie.... po prostu nie op艂aca si臋 podrabia膰 takich ma艂ych obj臋to艣ci.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Lampuceraaaaaaaa
Aha, a ju偶 najwi臋ksz膮 r贸偶nic臋 w cenie zauwa偶y艂am przy perfumach Chanel. Notabene, s膮 one najcz臋艣ciej podrabiane ale tylko 50-tki i 100-tki. Natomiast 35 ml Chanel, np. Allure - orygina艂!!! mo偶na kupi膰 na allegro u zaufanych sprzedawc贸w za 135 z艂. W Sephorze czy innej perfumerii cena jest a偶 o st贸w臋 wy偶sza!!! Jak nie wi臋cej. Dlatego, moim zdaniem to si臋 naprawd臋 op艂aca, ale trzeba uwa偶a膰, czyta膰 komentarze i patrze膰 jak膮 ofert臋 ma dany sprzedawca..... je艣li ma tysi膮c butelek r贸znych perfum po 100 ml i wszystkie w tej samej niskiej cenie, to na 100% mamy do czynienia z oszustem.... a je艣li ma zr贸znicowan膮 ofert臋, zr贸znicowane i rozs膮dne ceny, i w ofercie s膮 tez zapachy mniej znane, mniej popularne, a pozytywnych komentarzy ma sporo, to mo偶emy kupowac.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Faviola345
A ja ostatnio kupi艂am w znanej, renomowanej perfumerii Amor Amor Cacharela i jestem w艣ciek艂a. Zapach wietrzeje dos艂ownie po godzinie!!!! Tak偶e nie gadajcie, 偶e kupowanie w Douglasie czy Sephorze czy Angel jest takie znowu super- hiper bezpieczne i 偶e zawsze dostaniemy dobry produkt. No, mo偶e akurat zapachy Cacharela takie s膮, bardzo ulotne, ale mimo wszystko.... w艣ciek艂a jestem. mog艂am ten sam zapach kupi膰 na allegro 50 z艂 taniej. Chodzi o 30 ml oczywi艣cie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 perfumy heh
ja kupi艂am amor amor cacharel i by艂y oryginalne a teraz mam kupione inne od pamelka2004 na allegro zreszt膮 wystarczy zobaczy膰 ze na ponad 1000 komentarzy prawie wszystkie s膮 pozytywne to o czym艣 艣wiadczy potrafi臋 rozpozna膰 podr贸b臋 poza tym s艂ysza艂am ze niekt贸rzy bior膮 takie testery z fabryki z niemiec na lewo jako "stratne" czyli zbite i pracownicy sprzedaj膮 to po kosztach warto jeszcze dodac i m贸wi tak tez moja znajoma kt贸ra ma perfumeri臋 ze testery pachn膮 du偶o intensywniej

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gagagagagagag
furuuuuuuuuuuuu

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hugo boss woman
wi臋c ja kupi艂am tester, i jak piszecie testery s膮 trwalsze i bardziej intensywne a ten m贸j zapupiony u perfumella jest bardzo ma艂o trwa艂y i ma tak膮 dziwn膮 nutk臋 zapachu kt贸rej nie ma m贸j orygina艂. Fakt efekt psychologiczny jest, kupi艂am tanio-wi臋c pewnie podr贸ba....no ale trwa艂o艣c jest zauwa偶alna od razu, ale i tak 艂adny zapach bliska mi osoba kt贸ra nie wiedzia艂膮 ze kupi艂am na allegor tez powiedzia艂a...艂adnie pachniesz....ale jko艣 tak inaczej...wi臋c ja mam podr贸b臋 jak my艣l臋 ale jestem zadowolona tylko wi臋cej nie kupi臋 na allegro.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kasiulka678
mnie tu na kafeterii jedna dziewczyna oswiecila, napisala ze te wszystkie niby orygina艂ly co kupujemy na allegro to maja tylko oryginalne opakowania a same perfumy to sa dobrze zrobione podrobki z Turcji, zawierajace jakes szkodliwe dla zdrowia skladniki chemiczne nie dopuszczone do stosow.w kosmetykach w Unii , dlatego sa tanie ....a ja durna myslalam ze to sa po prostu kradzione ,dlatego sie lepiej zastanowcie czy nie warto po prostu sobie odlozyc kase na dobre perfumy albo kupowac tansze czyli Pume adidasa czy inne

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 tak racja ale jak jest mowa
o "niby orygina艂ach", co to w rzeczywisto艣ci oryginalne maj膮 tylko pude艂ka, albo s膮 艣wietnie skopiowanymi podr贸bami, to dotyczy tych perfum za 50-70 z艂 albo tych pseudo-orygina艂贸w "z promu", "z tira", itp. One s膮 zazwyczaj, w 80%, sprzedawane w 100ml butelkach. Ale to nie znaczy 偶e na allegro nie ma uczciwych sprzedawc贸w!!! Mo偶na kupi膰 oryginalne perfumy, ale uwa偶a膰 i lepiej wybiera膰 mniejsze pojemno艣ci 30ml, 50 ml i w rozs膮dnej cenie, wiadomo 偶e nie za 50 z艂..... Orygina艂y ma Gregorydek, firma Perfumania (nie perfumella), Rotez, Barti, Oliwie, i jeszcze kilku innych sprzedawc贸w.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
polukierowana pytanko do ciebie . Jeste艣 pewna ,ze to nie podr贸by?zadziwiaja mnie r贸偶nice w cenie pomi.edzy poszczegolnymi produktami.Nie chce mi si臋 wierzy膰a by woda Boss soul , kt贸ra dopiero co wesz艂a na rynek i kosztuje w sklepie dwie st贸wki za 5o ml. kosztowa艂a na allegro tylko 50 z艂 . i to 90ml!!! przecie偶 to na odleglo艣膰 pachnie sciem膮

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 lalalalalalalmbbb
Co艣 ci si臋 pomyli艂o, na tej stronce kt贸r膮 podaje polukierowana Boss soul jest w o wiele wy偶szej cenie!! Ok. 130 z艂, a nie 50.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ala123456
Generalnie zasada jest taka: szukajcie sprzedawc贸w kt贸rzy daj膮 gwarancj臋, 偶e ich produkty s膮 oryginalne, mo偶liwo艣膰 zwrotu w razie niezadowolenia itd. No i omijajcie szerokim 艂ukiem tych, kt贸rzy sprzedaj膮 za 50 - 90 z艂 perfumy kt贸re w perfumeriach s膮 za 300 z艂!! To proste. Poza tym, oszu艣ci zazwyczaj maj膮 jedn膮 cen臋 dla wszystkich marek - np. 49.99, 59.99, 99 z艂 itd. NO I ZAZWYCZAJ SPRZEDAJ膮 pojemno艣ci 100 ML!!! Ale je艣li na przyk艂ad widzicie, 偶e kto艣 sprzedaje powiedzmy 30 ml Amor Amor za 99- 100 z艂, to ju偶 mo偶e by膰 orygina艂. Dlatego, 偶e po pierwsze raczej nie podrabia si臋 30-stek, a po drugie nie jest to taka ogromna r贸偶nica w cenie w por贸wnaniu z np. Douglasem (30 ml kosztuje 140 z艂). Wi臋c mo偶na uwierzy膰, 偶e kto艣 kupuje te perfumy za granic膮 w ni偶szej cenie. Bo one za granic膮 S膭 ta艅sze, naprawd臋! Ale wiadomo - nie o 200 z艂, a o kilkadziesi膮t z艂. Poza tym trzeba czyta膰 komentarze!!!!!!!!!!!! Uwa偶nie. I nie ufa膰 za bardzo nowym sprzedawcom, oszu艣ci cz臋sto zmieniaj膮 nicki i zaczynaj膮 "od nowa", a uczciwi dzia艂aj膮 czasami od lat.... i maj膮 po kilka tysi臋cy udanych transakcji za sob膮. Ot, ca艂a filozofia!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
la la la .. o.k :)) m贸wi艂am ogolnie , nie maj膮 na mysli sprzedawcy o kt贸rym wspomina艂a polukrowana. Ala racja .. przepa艣c cenowa m贸wi sama za si臋 , nie warto byc tak naiwnym.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 petros
cze艣膰 Wam! polecam kupno orginalnych perfum na zachodzie ,najbli偶ej w Berlinie ,,Douglas''!Dlaczego? poniewa偶 dostaniecie wszystkie marki te popularnei napewno orginalne i ta艅sze ni偶 u nas.A je偶eli chcecie cos super profesionalnego to polecam Pary偶 ,tam w jednej perfumeri mo偶na kupic kompozycj臋 nawet przed 100 lat .Tam s膮 dopiero perfumy !!!!!! A w Warszawie nawet jak si臋 chc臋 kupic i si臋 zna wod臋 poprostu nie maj膮 wy膮czno艣膰i na te wody o kt贸rych nawet nie wiedz膮 偶e takie istniej膮.Tak偶e je偶臋li chcesz kupi膰 wod臋 niepowtarzaln膮 to napewno nie u nas!!!! pozdrawiam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 petros
cze艣膰 Wam! polecam kupno orginalnych perfum na zachodzie ,najbli偶ej w Berlinie ,,Douglas''!Dlaczego? poniewa偶 dostaniecie wszystkie marki te popularnei napewno orginalne i ta艅sze ni偶 u nas.A je偶eli chcecie cos super profesionalnego to polecam Pary偶 ,tam w jednej perfumeri mo偶na kupic kompozycj臋 nawet przed 100 lat .Tam s膮 dopiero perfumy !!!!!! A w Warszawie nawet jak si臋 chc臋 kupic i si臋 zna wod臋 poprostu nie maj膮 wy膮czno艣膰i na te wody o kt贸rych nawet nie wiedz膮 偶e takie istniej膮.Tak偶e je偶臋li chcesz kupi膰 wod臋 niepowtarzaln膮 to napewno nie u nas!!!! pozdrawiam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 marcinlampart
Hm. powiem tyle, szystkie perfumy na allegro poni偶ej 50% ceny sklepowej to tanie podr贸by, te w granicach 50% s膮 lepszymi jako艣ciowo ale nie s膮 to orygina艂y. Kupowa艂em kiedys na Allegro i by艂em zadowolony, ale jak w p贸xniejszym czasie zakupi艂em produkt oryginalny w sklepie to nie by艂o por贸wnania. G臋stsza konsystencja i trwa艂o艣 produktu oryginalnego nie podlega艂a dyskusji. te tanie perfumy z allegro pachn膮 jak orygina艂, ale wygl膮daj膮 jakbty by艂y ro藕cie艅czone jakim艣 alkoholem i tyle. Wolny wyb贸r ale 偶eby miec 100% satysfakcji proponuj臋 zakupy robi膰 w perfumeriach, nawet tych internetowych gdzie mozna zaoszcz臋dzic 10-20%.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 allegroperfumy
Pewno艣c to tylko mo偶emy miec kupuj膮c perfumy we francji. Takie jest moje zdanie. Ka偶da perfumeria ma co艣 do ukrycia. Wiadomo pracownicy to te偶 ludzie i napewno czasem komu艣 zdarzy si臋 podmieni膰 jaki艣 perfum... Ja naprzyk艂ad sprzedaj臋 testery wszystkie w sumie w jednej cenie niemam tego 10000sztuk i 100rodzaji. Mam tylko to co za艂atiw膮 mi znajomi kt贸rzy pracuja w perfumeri. W sumie wszystko mam oko艂o 40-50 taniej z sephory. A co do tester贸w to poprostu je dostaje. Umnie kupuj膮c masz 14 dni zwrot. Niewa偶ne nawet to i偶 偶e by艂y u偶yte raz czy dwa. Poprostu cos nie odpowiada mozna zwrocic. Ostatnio pewien Pan napisa艂 偶e jadore odemnie maj膮 grubsze dno... Zaproponowa艂em zwrot koszt贸w. S膮 te偶 tacy kt贸rzy wymuszaj膮 pieni膮偶ki niestety... Pisza 偶e co艣 jest nie tak ja zwracam im kase a perfum ani widu ani s艂ychu.... No niestety .... Takie mamy 偶ycie. Nie b臋de robi艂 sobie tu autoreklamy bo kazdy kto b臋dzie chcia艂 kupi膰 to na allegro mnie znajdzie. Nie kupujcie perfum w cenach 50z艂... Bo to czysty debilizm. Pozdrawiam i zapraszam :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 olke30
ja z pewna obawa kupilam perfumy na perfumeria .pl.. przed momentem mi je doreczono i jestem pewna ze to orginal:) moze nie byly najtansze ale i tak troche zaoszczedzilam gdyz w sephorze byly o 50zl drozsze..polecam ta stronke!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 misio misio
a czym sie roznia testery od zwyklych??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Praktycznie niczym,opakowanie testerowe zwykle nie ma korka,zdarza sie te偶,ze ma wyrysowan膮 na szkle map臋 zapachow膮.Mitem jest przekonanie,ze testery s膮 trwalsze,ale to prze艣wiadczenie wielu kupuj膮cych wykorzystuj膮 sprzedawcy.Je偶eli chcecie mie膰 pewno艣膰,偶e kupicie na allegro oryginalne wody toaletowe czy perfumowane wystarczy wej艣膰 na gazetowe forum o perfumach albo na wiza偶.Pytajcie do艣wiadczonych,nie kupujcie u \"hurtownik贸w\",oferujacych 50 butelek tego samego zapachu po 49.99.Cho膰 ostatnio widzia艂am na Allegro podr贸by po 130 z艂otych...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 misio misio
troche glupie pytanie ale czym sie rozni woda toaletowa od wody perfumowanej??? co polecacie??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 po偶oga
prawiemniczym..moze intensywnoscia...woda perfumowana jest bardziej mocna..i intensywniejsza..馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Lacosta19
Ja kupi艂am na allegro J'Adore Christiana Diora i szczerze m贸wi膮c nie wiem czy jest to orygina艂 ... kupi艂am za jakie艣 40 z艂 ( licytacja ) . Ale zapach jest bardzo 艂adny , utrzymuje sie ca艂y dzie艅 i dzia艂a na facet贸w :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kina21
Ja bardzo czesto kupuje perfumy na allegro i to orginalne. Je poznasz po cenie po butelce na dole musi znajdowac sie numer seryjny lub czasmi jest on wyt艂oczony na szkle. Je偶eli chodzi o testery za 100z艂 to czesto to sa podrobki. Dobry tester nie ma naklejki demonstration tester tylko orginalnie wyt艂oczony napis tester przez producenta. Bo takie naklejki mozna kupic i przyklejac na wszytsko.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 misio misio
wlasnie o to chodzi ze chcialbym sobie kupic jakies perfumki i no..nie wiem co :( moze cos polecicie???:>

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Na allegro prawie wszystkie perfumy to podroby. Takie same widzialem w Chorwacji na bazarach - zar贸wno z napisem Tester jak i normalne. Staly tam obok okularow od Gucciego, Armaniego ;-) ktore tez mozna by艂o kupi膰 za 艣mieszne pieniadze. Z zewn膮trz nie r贸偶ni艂y si臋 niczym. Nie wiem jak z zapachem. Wi臋kszo艣膰 z Was pisze, ze wyznacznikiem oryginalno艣ci na allegro jest cena - bzdura! Sprzedawcy oszu艣ci podnios膮 ceny i ich podr贸bki stan膮 si臋 nagle orygina艂ami? Ja kupuj臋 tylko w wiarygodnych sklepach internetowych, g艂贸wnie dolce i www.perfumy24h.pl i wiem, 偶e ich produktu pochodz膮 z legalnego 藕r贸d艂a i na pewno by艂y opodatkowane.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×