Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po czym pierdzicie??

Polecane posty

Gość gość
Jaki objaw byl tej kandydozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś No i pasuje ;) Przynajmniej możesz jeść co chcesz i nikt Ci nie marudzi, że smrodzisz :P Podobnie jak ja, z tym że ja sam nie mieszkam zupełnie, ale to sami swoi, więc... ;) P.S. Mówisz, że po pieczarkach jest najgorzej? To może i lepiej dla ogółu, że pieczarek ani grzybów nie jadam :classic_cool: No chyba, że na pizzy jak za wiele ich nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolezankaniepryka
No wlasnie zgrabna nie byla, wygladala kształtem jak duzy gruby ogorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolezankaniepryka
Dopiero zauwazylam ze mr bonk ma fajnego bąka w awatarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Wzdety brzuch, gazy niesamowite, ciagle zmeczenie, rozdraznienie, depresja, apetyt na slodycze, sluz.. Dieta bezcukrowa prawie rok. Utrata wagi 17kg, lepsze samopoczucie, calkowity zanik objawow kandydozy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy kandydozie kupa jest biało zabarwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolezankaniepryka dziś MR Bonk ma w ogole fajowe pomysly. I w tej chwili jest singlem jakby co :P :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolezankaniepryka A widzisz ;) jakby prykała, to by była szczuplejsza i nie gadała głupot - gazy by się w niej nie gromadziły i nie miała dziwnych myśli :D Autorko Uhuhu a co to za reklamę mi robisz? :P Idę sobie jeszcze na moment poćwiczyć, chwilkę mnie nie będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No sok z kapusty super doladowanie witaminy C a dodatkowo reguluje cisnienie i odbuduwuje jelita. Oczywiscie wzdyma i lepiej go wypic na noc zeby do ludzi nie musiec wychodzic ale jest super a dodatkowo smakowo jest super ja tam moglabym pic caly dzien gdyby nie powodowal wzdec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojj Bonku singiel ok... ale Nie wiem czy po wyznaniach jakie baki sadze chcialabym spotkac sie twarza w twarz z kims z Was xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjdzie na ciebie czas i bedziesz mial dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja sie wogóle dziwie ze wy tyle stron tylko o tych bąkach gadacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo inaczej... nie wiem czy ktos z Was chcialby ze mna stanac twarza w twarz xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś [22:36 To nie tylko o bakach.. Ale fajnie jest i wesolo.. Temat neutralny, no moze troche cuchnacy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sie sklada ze temat góvna jest zawsze najlepszym tematem rozmow xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewiendziesiont dwa dziś Jak przestaniesz siedziec na Kafe i zaczniesz jej szukac.. :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic kochani, lece do wyrka bo soczek z kapuchy juz lykniety wiec lepiej jak zasne zanim zacznie spelniac swoje funkcje ;) dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Ojjtam :D Mi by to nie przeszkadzało ;) Każdy je puszcza, więc... Przynajmniej bym miał pewność, że nie spędzam czasu z hipokrytami, którzy nawet w necie twierdzą, że ich pupy są jakieś nieskalane bączkiem :P I przynajmniej by nie było oburzenia gdyby faktycznie się komuś zdarzyło wyrównać ciśnienie w trzewiach :D Zawsze możnaby wojnę na bąki zrobić - ot taka gra towarzyska :P Nie no żarcik ;) Choć słyszałem, że są takie małżeństwa na luzie, które praktykują to :D No i coś w tym jest, że temat pierdów i wydalania jest na drugim miejscu najchętniej poruszanych zaraz, tuż za gadką o seksie :D Tylko dziwne czasy nastały, że seks jest aktualnie mniej tabu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×