Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Host

Znów rozpacz po utracie dzieci...dlaczego mnie to spotyka??

Polecane posty

Gość gość
gość dziś "Kobiety mają ogólnie z górki,bo tylko wykonują to co zaplanują i przygotują faceci." No ludzie, trzymajcie mnie! X noooooo jak to przeczytalam to tez z krzesla spadlam widac jak ten czlowiek jest zaburzony , jakie bledne ma postrzeganie swiata , wszyscy sa winni jego niepowodzen , nawet natura sie na nim zemscila i zamiast dac mu latwe zycie kobiety dostal fiuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden o Rzymie,drugi o Krymie na ten sam temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze? strach z tobą na priv rozmawiać,bo odbiegasz od spoleczenstwa swoim problemem nieprzystosowania x host jest swiecie przekonany ze to spoleczenstwo odbiega od niego i to my jestesmy problemowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak.Zwlaszcza kobiety bo mają idealnie,wszystko ułozone przez faceta. Wow! hit dzis na kafe !! hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Host
Oczywiście że nie będziesz rozmawiać na priv,bo wszystko wam wolno,robicie co chcecie,rozmawiacie z kim chcecie,albo i nie. A moze nie mam racji ? To teraz wymienię obowiązki faceta: zarabianie kasy codzienne,spełnianie wszystkich zachcianek kobiety i pamietanie o wszystkim,rozwiązywanie jej wszystkich problemów,a swoich nie ma prawa mieć żadnych,nie mieszanie się w sprawy wychowania,organizacja czasu dla rodziny. A kobieta ma sie tylko zająć dzieckiem i czasem pracą,czasem coś zarobi,albo nie ,jak jej się zechce i jak ma dobry humor.Kobieta w każdej chwili może się rozstać i zabrac dziecko,bo tak jej się podobało ,a facet zostaje sam i nie ma nic do gadania.Tak to wygląda w naszej kulturze europejskiej. I ty porównujesz ilośc obowiązków swoich z obowiązkami faceta?Śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kończ waść, wstydu oszczędź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
debil bebil debil debil debil debil gowno wiesz o kulturze europejskiej , to co wymieniles kretynie to twoje chore maniaki i chora skrzywiona wizja zwiazku i obowiazkow debil debil debil debil debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.34 ty tak na serio chłopie? to coś ci sie mocno odkleiło od rzeczywistosci i realnego zycia. I ta wieczna roszczeniowość, niby dlaczego ktoś ma za toba latać i ciebie zabawiać, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ło matko,co za spaczony obraz życia.TY chyba Host mówisz o jakiejs patologii.Większość kobiet pracuje,jest niezalezna pod kazdym względem,godzi obowiązki czyli jest mamą,żoną,ma pasje i zaniteresowania,itd. A facet co tylko do pracy chodzi,tak wg ciebie,nie jest nic wart,bo pieniadz to tylko środek do zycia,rzecz a też inne wartości się liczą.Coś czym kiedys nam zaimponował,spodobał sie,itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie,ze balabym sie podac tobie adres mailowy,bo ty odbiegasz od wypośrodkowanego poglądu na pracę / życie / obowiązki / przyjemności. Ty masz tylko plany .. Poza tym rozmowa to dla ciebie wylacznie egoistyczna potrzeba zabicia samotności,nie autentyczne kolegowanie się. Ponadto wydajesz sie wyrwany z innej galaktyki.Sorry "chłopaku",świat sie kreci a ty stoisz odkad skonczyles szkołę w miejscu.Chyba wodę w beczce depczesz ,co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zjeb. Pisze ze wszystko ogarnia i realizuje projekty buahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to co on o tej 14'18 napisał,to zgroza !!!!!!!!!! Szubrawiec klamie we wszystkim. Juz nie chce dzieci,wszyscy inni szybko rozszyfrowują jego spoleczne ułomności,jest aseksulany a taraz wali do niepelnosprawnej z dzieckiem.Jeju,litości ! Przeciez on nie pracuje to jakby mial teaką relacje stworzyc jak co?! On pisze,ze sie zaopiekuje czyli bedzie bawil sie z dzieckiem ( a jak duże to co? przeciez on dawno temu przepychany na pewno z klasy do klasy dzięki żebrom rodzicow u nauczycieli ledwo srednie skonczył,to nic nie pomoże) ,ale zeby opiekowac sie ciężka czy przewlekle chora osoba,to trzeba mieć kasę i jakies uczucia do tej kobiety i dziecka. Oj ,masakra co on wypisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Host
gość dziś natura łaskawa nie była,gdybym był kobietą,na pewno nie byłbym samotny,miałbym milion opcji do wyboru,do koloru ,do przeanalizowania,wybrałbym wszystkie,jak to kobieta Żyję pośród społeczeństwa ,każdy kto mnie zna ,to albo mnie lubi,albo przynajmniej jest obojętnie nastawiony.Nie widziałem strachu.Ale przez internet wszystko wydaje się zaburzone ,skrzywione,im więcej słów ,tym gorzej.Warto ważyć słowa,was tak samo przestrzegam,bo czasem wypisujecie okropne bzdury i co z tego? gość dziś byłem i bardzo się cieszę.I nie daruje,będe miał takie same prawa jak wy i będę mógł zbudować to samo co wy nawet jeśli jestem facetem. Nie pozwolę sie dyskryminowac ze względu na płeć! gość dziś absolutnie nie mam takiego przekonanie,ale mam odwagę powiedziec głośno jaki mam problem,z niczym się nie kryję.No wy nie jesteście problemowi,bo problemów nie macie,oczywiste. No tak,wymienię te wasze problemy życiowe:jaki wózek wybrać ,jak czesto brać prysznic,co kupić dziecku na komunię,jak się rozwijają noworodki sierpniówki,wrześniówki,grudniówki,jak tolerować lub nie inne matki,znajomych,do jakiej kliniki się zgłosić na konsultacje porodową,co sobie kupić za 500 plus,jaką firme własną założyć(teoretycznie),ile mieć dzieci a ile nie mieć,co lepsze w przedszkolu kuchnia czy katering,jaką książkę przeczytać,jak spędzać wakacje i jak dzieci. No i problem najważniejszy :mąż nie che seksu,czy rozwieść się z mężem bo ma siostrę matkę,córkę ,bo mieszka z teściami. A to drań dopiero!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Host
I do zakładających takie wątki ,powinniście użyć wyszukiwarki internetowej ,przecież jest pełno takich wątków i porad,tylko trzeba poczytać.Ale komu by się tam chciało czytać ,szukać,a gdzie tam! Lepiej zakładać nowe tematy ,bo szkoda czasu na czytanie i myślenie,po co się przemęczać? A jak już ktoś założy ambitniejszy wątek to od razu wariat,psychol,debil,bo sprawa nietypowa,nie do znalezienia w wyszukiwarce,nie mieści się w schemacie,to już wykracza poza granice wyobraźni. Ale wy nie macie na nic czasu,zresztą jak tu szukać na telefonie,skoro nic nie widać na ekranie?Komputera nie ma w domu? Cały czas adresuje do pewnej grupy,nie do wszystkich,bo było tu wiele mądrych wpisów,mądrych osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty za to jesteś yyyitelygentny inaczej . Czy ty w ogóle rozumiesz co piszesz ? myślisz,że zycie polega tylko na opiekowaniu sie lub bawieniu z dzieckiem? Lecz przez terapię tego Aspergera,dla swiata ,żebyś jak najmniej osób skrzywdzil,jesli ktos uwierzy w to co piszesz lub mówisz. Ty w ogóle widzialeś z bliska kobietę ? lub nagą? Dotykaleś ciało? No jaj,jak jestes aseksualny!!!! Dlatego szukasz takiej w desperacji bo ciężko chora i z dzieckiem,bo sam nie wiesz może jak stworzyć kogos takiego jak zarodek/płód/noworodek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty myślisz,że ktos ma czas i ochotę życ na telefonie czy stale z lapkiem czy kompem, w nieralnym świecie? Po co zakladac jakieś tematy? pogięło cię? Życie jest na zewnątrz,poza internetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na czym polega ten jakiś ambitniejszy watek ? który wg ciebie jest ambitniejszy od innych? wskaż jakiś / jakieś. Tylko nie mów,ze twoj o rozpaczy bo obce dzieci nie przyszly na drugi czy trzeci dzień pobawic się z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Host
@gość dziś nie,polega na wychowaniu,w skład czego wchodzi wiele różnyc czynności i wiem o tym bo czytałem.Ciekawe ilu ojców czytało(np to forum?),pewnie wszysscy uczą się od zera ,co i jak,tuż po urodzeniu dziecka,bo oni wolą sport,rozrywkę no i wiecznie są w pracy. Bliskich osób nie krzywdzę i daję szansę tym którzy dają mi szansę,tak było zawsze,dobro działa w obie strony.A może jeszcze masz pytanie czy jestem prawiczkiem,bo po tym oceniasz wartość faceta,co nie? Szukam kobiety podobnej do mnie ,u której mam szanse. Niekoniecznie na tym forum,ale ogólnie ten kierunek widzę,inne opcje się wyczerpały.To co piszę spotyka się z kompletnym niezrozumieniem u was. Wszystkiego cżłowiek sie uczy,a na koniec jest jeszcze inseminacja ,adopcja(taki wątek założyłem dawno temu) .Jeśli chodzi o rozwiązywanie konkretnych problemów ,to daje sobie radę,pod warunkiem że ma to sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby czyja inseminacja ? Adopcja ? przeciez ty masz emocjonalne ubytki (pardon),,bez pracy, bez mieszkania to tysiac procent,że dziecka byś nie "dostał".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleś, który zakłada wątek o rozpaczy, bo dzieci nie przyszły się z nim bawić, zarzuca innym, że ich problemy są głupie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w ogóle to podłość traktować niepełnosprawnych jak gorszy sort - żadna zdrowa mnie nie chce, to znajdę niepełnosprawną, weźmie mnie z pocałowaniem ręki. Oj mylisz się autorze, mylisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Host, skoro w realu wszyscy cie lubię i akceptują co jakis czas zakładasz tu tematy, jesli w necie nikt cię nie rozumie i odbiera niewłaściwie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zauwazyliscie ze on nie chce miec swojego dziecka tylko lubi bawic sie cudzymi dziecmi,nie zazdrosci sasiadom kobiet tylko dzieci......wszedzie tylko dzieci ,dzieci ,dzieci,....co psycholu juz ci stanal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahaha 10 lat byl niania hahahaha hihihihi zakladajac ze jestes bez roboty rok a mysle ze dluzej to w jakim wieku ty zaczoles byc ta niby niania w wieku 23-24-20- lat ? ( obecnie masz 35 tak twierdzisz) kto zatrudnil by mlodego chlopaka do opieki nad swoim dzieckiem ? hahahahahaha fantazja ciebie ponosi , tak jak z tym ze jestes muzykiem i programista i ze nagle masz wielu znajomych masz w deklu niezly bigos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczales oczywiscie , sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Niby czyja inseminacja ? x no jak to czyja ? hosta :) kolejne jego marzenie i projekt do zrealizowania to zajscie w ciaze , tylko ten p******y schematyczny system moze mu to utrudniac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Host pisal ze juz nie ma aspargera , ze jest zdrowy jak ryba , tylko system i spoleczenstwo wszystko w nim blokuje , my jestesmy p******i - on zdrowiuski , moze nawet 9 prac naraz wykonywac :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21'31 i 35 -hit wieczoru te wpisy. Na drugim watku pisze,że z kobietą moglby rozmawiać tylko o wychowaniu,bo na tym sie zna tylko ktora by chciała z obcym facetem o tym mówić? I rozmawiac tylko z taką wycofaną,nie przebojowa itp.Bo do takich wlasnie jest aseksualny,do tych niesmialych i podobnych już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dzisiejsze prowo o tym,ze trzeba rozwiesc sie brzez brata / chomika /jego siostre / eks /wujka podajesz za jakoby problem kobiet.Przeciez to klasyczne prowo wysmiane przez innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×