Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Host

Znów rozpacz po utracie dzieci...dlaczego mnie to spotyka??

Polecane posty

Gość gość
Aaaaaa to teraz muzykiem jestes :) fiu fiu nie ma co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i programistą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I programista z zamilowania buahahahahaha no i oczywiscie specjalista od zabaw z dziecmi. Daj Bog zeby on nigdy dzieci wlasnych nie mial , bo takich genom nie powinno sie powielac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O losie , szczam w gacie z tego kolesia :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczka1989
a na czym grasz ? Może pograj w miasteczku na rynku to zbierzesz troche grosza a i dzieci napewno podlecą muzyki posłuchać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci nie wypowiadają na tematy ciąży,macierzyństwa ,wychowania,to sa wyjątki.Ja jestem wyjątkiem,........nosz ku ..r/w a. .......pomijajac twoja wyjatkowosc ,zmieniles miejsce zamieszkania bo tam juz dzieciaki cie kamieniami obrzucali czy policja juz krzywo na ciebie zboku patrzyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a na czym grasz ?"........gra na nerwach :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslal ze na babskim forum "ciaza,porod..........." znajdzie zrozumienie bo wiadomo kobiety sa bardziej wyrozumiale na innym faceci by go zlinczowali ....a tu pikus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvkovvvko
a ja jego lubię :) z chęcią udostępniła bym mu swoja szparkę i zrobilibysmy dzidziusinka albo całą gromadkę ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvkovvvko
gdzie link o posiadaniu dziecka ? chce sie tam wypowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następca Korczaka, Paganiniego i Jobsa w jednym :-) Autorze, a czym ty się zajmujesz całymi dniami? Co konkretnie robisz w tym stowarzyszeniu, w jakim wolontariacie uczestniczysz? No i z czego się utrzymujesz skoro nie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Host....w jakim kolorze jest twoj plaszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Żyję pośród trudnego społeczeństwa,bardzo zamkniętego w sobie,totalna beznadzieja" Niestety ludzie są bardzo otwarci, ale niestety dla sobie podobnych, przyciągają siebie nawzajem jak magnes i stąd ich życie lekko płynące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehehehehehe i mu baby pojechaly hehehehehe brawo dziewczyny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowanamamaa
Host jestes przystojny? opisz swój wygląd :) Ja szczupła blondynka, niska 167 cm wzrostu, mam synka 8 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpurchawka127
19.36 nie wiem czego się szczerzysz,każdy ma słabości ,wy lubicie żerować na innych co jest wyjątkowo żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:30 hahaha on tylko koncowka twojego posta bedzie zainteresowany :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma przystojność Hosta do synka lat 8. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćpurchawka127 dziś a w jakim sensie my na nim zerujemy? beke zwykla z niego mamy bo koles ewidentnie zmysla, kreci i jeszcze sie oburza. Rozmowa z 10 latkiem bardziej by sie kupy trzymala niz z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbys poczytała o tym zaburzeniu to bys wiedziała,ze raz gada jak mega inteligentny ktos a raz jak 10-latek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyslał iles tam (duzo) CV,ale jak on ma dostac jakąkolwiek odpowiedz jak tam pusto,jesli idzie o zatrudnienie,doświadczenie zawodowe,itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Host
@gość dziś nie wiem,może w ciebie rzucają kamieniami? bo ja się z nikim nie konfliktowałem ,I z policją zero kontaktów,nikt nie miał mi nic do zarzucenia i tak zostało,wszystkich szanowałem a oni mnie, Natomiast od 2010 roku miałem inne sprawy na głowie niż dzieci i tyle,przede wszystkim zacząłem jeździć w nowe miejsce zamieszkania.No trudno ogarnąć 2 miejsca na raz ,co nie i jeszcze się dziećmi zajmować? @gość dziś owszem są,2 i 3 strona dokad wypowiadały się normalne kobiety to poziom był wysoki.A teraz wchodzą świry udające dojrzałe,ale w głowach macie g. no i tyle. Może i umiecie założyć rodzinę,ale jeśli chodzi o myślenie logiczne i inteligencje,to bardzo słabo sądząc po dzisiejszych wpisach.Zresztą gdybym był kobietą,to co za problem mieć dziecko?Banalna sprawa. @gość dziś Wieloma rzeczami i nie siedzę w domu, jak nie muszę i nie chce mi się tego wklejać do śmietnika jaki tu panuje,możemy założyć osobny watek o mnie,jeśli to kogokolwiek obchodzi,w co wątpię.Aktualnie jak wspomniałem mieszkam tu pół roku i jestem bliski znalezienia pracy i realizacji dalszych planów. Aktualnie z zasiłku i pracy dorywczej,za marny grosz,ale przynajmniej mogę ją wykonywać codziennie @gość dziś no może tak jest,ale podaję tylko różnicę między moim miastem a innymi miastem nieodległym podobnej wielkości gdzie jest o wiele łatwiej mieć znajomych,bo tam tez mieszkałem,chociaż krótko @gość dziś jakoś nie zrobiło to na mnie wrażenia. @zainteresowanamamaa dziś 171 cm wzrostu,65kg @gość dziś wcale nie,podam ciekawy link ostrowiecnr1.pl/forum/watek/samotny-29-latek-szuka-kobiety-z-dzieckiem To by mi odpowiadało @gość dziś rzecz w tym że nic nie zmyślam,to po prostu fakty,nie do pomyślenia z twojego punktu widzenia,no cóż,nie wszyscy sa tacy sami.Pogódź się z tym @gość dziś otóż to,ale jest za to doświadczenie niezawodowe ,liczne umiejętności ,realne a nie nieteoretyczne.Poza tym do pracy w sklepie nie trzeba bogatego CV tylko zaświadczenia z sanepidu ,którego nie mam i robił nie będę ,bo olewam system.Prawa jazdy także nie mam,bo nie będę wykładał kasy na coś co mi się nie zwróci od razu,tylko moze kiedyś albo wcale,to samo z kursem wychowawcy,wyłoże 100zł ,a potem i tak nic nie dostanę ,bo wejdzie kto inny,a tak zawsze jest że jest ktoś inny na fajne stanowisko. Ten system mi odpowiada i nie wchodzę w takie niepewne układy. Szukam normalnej pracy bazując na tym co mam obecnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty wszystko wiesz,przewidujesz jakbys z kuli wróżył autorze Host. A bez pracy i tak jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Host wazysz 65 kg ? tyle co 10latek hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie juz znudzil jego blog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to chory człowiek, dajcie mu spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znudzil mnie juz ten blog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otóż to,ale jest za to doświadczenie niezawodowe ,liczne umiejętności ,realne a nie nieteoretyczne.Poza tym do pracy w sklepie nie trzeba bogatego CV tylko zaświadczenia z sanepidu ,którego nie mam i robił nie będę ,bo olewam system.Prawa jazdy także nie mam,bo nie będę wykładał kasy na coś co mi się nie zwróci od razu,tylko moze kiedyś albo wcale,to samo z kursem wychowawcy,wyłoże 100zł ,a potem i tak nic nie dostanę ,bo wejdzie kto inny,a tak zawsze jest że jest ktoś inny na fajne stanowisko. Ten system mi odpowiada i nie wchodzę w takie niepewne układy. Szukam normalnej pracy bazując na tym co mam obecnie x wiekszego debilizmu nie czytalam ! czlowieku ty jestes zdrowo popiertolony buahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Host czy ty wiesz ze jestes zwyczajnym zjebem , tobie sie tylko wydaje zes madry ale jestes idiota, wydaje ci sie ze piszesz prawde ale w rzeczywistosc***iszesz okropne bzdury ktore nie trzymaja sie kupy , jestes przegrywem bez niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a wracajac do tematu to wolisz bawic sie z chlopcami czy z dziewczynkami ( chyba kazdy zna odpowiedz) bo jesli bys "lubil" wszystkie dzieci to plec nie malaby znaczenia " Głupio żeś wymyśliła. Pewnie woli bawić sie z chłopcami ale to akurat jest logiczne. Kobiety - matki też w większości wolą córkom ubierać lalki niż grać w piłke nożną ze swoimi synami i jest to normalne. Trudno żeby chłop 30-letni bawił sie lalkami z dziewczynkami wtedy to dopiero miałybyście żer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×