Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anna5759

To nie kochanka jest winna

Polecane posty

Gość gość
Może i facet zna słowo przepraszam tylko że po takim czymś przepraszam to nic nie znaczące słowo. W d**e se może je wsadzić bo to jest rzecz której nie da się wybaczyć choćby nawet się chciało. Zdrada to już jest koniec nawet jeśli zostają ze sobą to już fikcja ,udawanie i życie obok siebie. Właściwie to najgorzej wychodzi na tym kobieta która zostaje z ta gnidą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo na świecie są 2 rodzaje kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Facet proste urzadzenie czasami myśli fiutem" Właśnie przez tego typu kobiety faceci robią co chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem warto zacząć wszystko od nowa bo wina zazwyczaj leży po dwóch stronach. Są małżeństwa które właśnie po zdradzie odżyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanka niewinna? Knuje i kombinuje żeby frajer dawał na jej dziec****eniądze a nie na swoje. I może jeszcze niewinna jest i należy jej jeszcze podziękować za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Winien jest facet to on jest żonaty. To znaczy że on nie kocha żony i warty jest kopa w d**e. Gdyby kochał to by nie zdradził, choćby niewiadomo co tamta robiła, powiedziałby NIE i koniec kropka. Jak czytam te wpisy obrażające autorkę, to zastanawiam się w jakim my zacofanym świecie żyjemy :O oczywiście winna jest zawsze kobieta, jak kobieta uprawia seks to się puszcza. Jak facet uprawia seks, to samiec alfa. Facet zawsze usprawiedliwiony, a kobieta to ta zła. I bronią tych facetów te, których mężowie czasem wręcz nachalnie uwodza inne. A tak na marginesie, co drugi facet który próbuje mnie uwieść jest żonaty, niektórzy nawet mieli obrączkę na palcu i im to nie przeszkadzało. Brzydze się nimi :O Nie bronię kobiet które dają się im uwieść, bo są po prostu głupie, ale to facet jest tu winny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Winna, ale autorce chodzi o to, że to mąż przysięgał wierność, sypia z wami, mówi, że kocha itd. Też nie rozumiem kobiet, które twierdzą, że facet to tylko facet i może się pogubić bo myśli fiutem. Nie widzicie, że to wymyślili faceci, którzy mają wszystkich głęboko i myślą tylko o sobie? Mężczyzna zdradza bo chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zgadzam się z autorką. Mnie interesuje tylko mój mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać że sporo kobiet dało się nabrać na sztuczkę wymyśloną przez facetów lata temu. Zaczęli wmawiać że faceci nie moga być monogamiczni, że zdrada z ich strony to zazwyczaj normalna kolej rzeczy, że biologia tak nimi rządzi że wręcz nie posiadają własnej decyzyjności w zakresie seksualności i gdy pojawia się pokusa to oczywiście trzeba ulec (tak ich zaprogramowano hehe) a winę zrzucić na płeć kobiecą (która to potrafi przecież wiele znieść a zdrada im nie przystoi bo przecież nie są mężczyznami). I tak oto największym wrogiem kobiety stała się druga kobieta a faceci są zadowoleni z sytuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:12 dokładnie tak. Dlatego faceci boją się inteligentnych kobiet. Takiej nie można opowiadać bajeczek. Głupią można sterować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatni wpis autorko wreszcie napisałaś jak człowiek i nawet ci przez chwilę wierzę ;-) każdy jest winny po trochu . Kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
............the end....... szmaty do piachu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzy strony zapisane z ta głupia krową! wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś ktoś mi powiedział " jakie te baby cwane a jakie te chłopy głupie". I miał świętą racje. Kobiety knują, kombinują piorą mózg facetowi a on taki głupi że daje się na to nabierać. Baba przeciwko babie knuje a on stoi pośrodku jak d**a wołowa i uchachany jaki to on ogier bo się baby o niego biją. Nie ma nic girszego niż 2 baby walczące o nic nie wartego faceta. Która mądrzejsza to sobie odpuści choć zwykle ta druga uważa że wygrała ale to tylko na początku jej się tak wydaje bo potem musi żyć z tym frajerem i zdaje sobie dopiero z sprawe z tego kiedy już emocje opadną że tak naprawde to przegrała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może napisz o co konkretnie chodzi bo tak to wyszło masło maślane. Czyżbyś przegrała i się tłumaczysz tutaj? Tylko komu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale masz bol du/py , że ci nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mogę tego zrozumieć dlaczego kobieta kobiecie robi takie rzeczy? Zwykle właśnie kobieta kobiecie nie facet facetowi. Przecież biorąc się za żonatego chyba zdaje sobie sprawe że kogoś krzywdzi chyba że jest tak tępa że nie. Ale ja myślę że ona to robi specjalnie żeby kogoś skrzywdzić to jest taki typ baby. Myśli tylko o sobie to taka egoistyczna,zawistna dzi*ka. Tyle. A facet daje się nabierać na jej sztuczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu 12:04 nie jestem kochanką żeby nie było i nigdy nie zniżę się do takiego poziomu. Wszystko co napisałam wynika z moich obserwacji. Znam takiego co nawet łyżeczki z domu wynosił na życzenie kochanki rozwiodl się z żoną wyremontował kochance dom a ona go w d**e kopła i nawet nie miał dokąd pójść bo został goły i wesoły. Czy madry człowiek robi coś takiego? Nie,tylko głupi. Niestety większość facetów daje się na to nabierać i robi dla baby wszystko czego ona sobie zażyczy. Zwlaszcza dla tej co mu dużo d**y daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,z tym się zgodzę,że panowie to nie małe niewinne misie czy przedmioty,któe można zabrać ale facet jest prosty,nie kłamie i nie kręci tylko lubi jasne sytuację. To kobiety dorabiają ideologię do słów faceta. Kkiedy koleś gada jak mu żle z żoną może i faktycznie tak myśli ale nie myśli o tym by się rozwieźć. Mężczyni nie łapią i nawet nie zauważają drobnych złośliwości,zagrań między kobietami i w tym tkwi sęk relacji między kobietami. Doświadczamy tego codziennie,z teśćiową,wredną szwagierką, złośliwą koleżanką z pracy itd. Ty opowiadasz fcetowi co ta flądra znów zrobiła a facet słucha i mówi ''ale o co chodzi''...kiedy oskarżasz mamusię słyszysz ''przesadzasz,chciała dobrze'''itd. tak samo jest z kochankami i tu leży ich wina. Kobiecy spryt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze jest to, że niektóre są już daleko i nic wiecej nie mogą zrobić. Mogą sobie tutaj ujadać psychiczne p****y bo więcej zniszczyć nie mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:25 Tak, tak facet jest prosty i nie kłamie. Żali się na swoją żonę innej, po to żeby go pocieszyla, a jak rozlozy nogi to on się nie oprze, bo on taki prosty jest. Oczywiście to nie jego wina, on nie pamiętał co przysiegal. Tak, kobiety dorabiaja ideologię do słów faceta, a faceci widzą to co chcą widzieć, czyli dopatruja się podtekstów nawet tam gdzie ich nie ma, a później sami się nakrecaja i podniecają. Kochanka nawet nie musi wiele robić, bo on sam za nią lata. x Jeśli facet jest żonaty a kochanka wolna, to winny jest facet i on jest odpowiedzialny za rozwalenie swojej rodziny. Przecież kochanka go siłą do łóżka nie wciąga, to on tam lezie bo chce. Jeśli oboje są w związkach, to wina leży po dwóch stronach Jeśli kobieta jest mężatką a on wolny, to wtedy jest wina kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie pożądaj żony/męża bliźniego swego". Temat napisała kochanka. Jestem wieloletnią źoną, i gdyby mój wierny mąż mnie zdradził, napisalabym inaczej. Zdradzona wieloletnia mężatka ma inne emocje, doswiadczenie zyciowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jesteś żoną z długim stażem małżeńskim i uważam, że temat założyła sfrustrowana kochanka, która latami czeka na rozwód żonatego i doczekać się nie może. Smaruje taka brednie, bo jej się wydaje, że jak jego żona przeczyta na kafe te "mądrości" to się z mężem rozwiedzie, a żona pewnie nawet nie wie o tym, że maż ją zdradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z autorką, chociaż nie byłam nigdy ani zdradzoną żoną ani kochanką X zdradza też masa żon i czyja to wtedy jest wina? ich kochanków? :D nie bądźcie śmieszne. wybielacie swoich starych i durnych mężów z lęku przed samodzielnym życiem bez nich i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość kochanek to zawodowe naciągaczki na kasę. Kończy się dopływ gotówki, prezentów i zaczynają świrować. Misio już zły bo przejrzał na oczy, czyli oszukał. Szuka zemsty gdzie się da bo przecież nie jej wina. W dodatku na rozwód żadnych szans to trzeba trochę krwi upuscic dla zasady. Jak tak można przecież go kochała on wykorzystał i zostawił. A małżeństwo trwa nadal, skandal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11'22,bajeczki jak piszesz można opowiadac kazdej kobiecie,w tym zonie.Problem w tym ktora szybciej się zorientuje i pogoni zdradzacza,kłamcę,lekkoducha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18'03,duzo kobiet zamężnych to tez naciagaczki.Kalkulują,czasem nie pracują,bo uwazaja,ze dzieci mozna wychowywac do starosci,bez zainteresowań.Itd,itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.17 W większości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszę "duzo" celowo,by mnie zaraz kwoki nie zadziobały - te broniace misia i te przeciw niemu,ale kasa sie liczy,którą do domu przynosi .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko, że faceci sami uganiają się za dziewczynami. Zaobrączkowanych zawsze spławiam i uważam, że autorka ma sporo racji. Nie trzeba ich uwodzić. Sami przychodzą. Przestańcie robić z nich nieświadomych debili. Facet zdradza bo ma swoją żonę w d***e, bo jest egoistą, bo takie życie mu pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×