Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chciałam odejść, a jestem w ciąży.

Polecane posty

Gość gość
Myśli że jemu będzie łatwo odebrać autorke z dzieckiem ze szpitala ? Myślisz że będzie się cieszył wracając do domu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 letni facet dopiero będzie miał dziecko i się niby nie spodziewał? To kiedy on chciał mieć dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwykle jest potem tlumaczenie gdy jest wpadka,ze gumka,bo nie chce brac tabletek. Jak juz regularnie wspolżyjesz,a nie planujesz potomstwa to albo nie wspołżjłeszw okolicach dni plodnych albo ty sie zabezpieczasz (plastry/zastrzyk/spirala/wkladka). Nie przemawia do mnie brak świadomości,że seks to brak założenia konsekwencji niechcianej w danym momencie zycia ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś hehe.Kiedys może by chcial miec jeszcze dziecko ... Czyli tylko o bzykanko chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak lekarz mógł jej przepisać te tabletki skoro badań nie miala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14'16, wydajesz wyrok bo piszesz od kilku dni i dzis tez,że on zabił swoje dziecko. Poluzuj kobieto zwoje w mozgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tylko o bzykanko? Mieszkali razem, on chciał się oświadczyć, wozi ją po lekarzach, przynosi w zębach tabletki. Jakby był z nią tylko dla seksu to juz by uciekł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytaj autorkę ,ale według mojej wiedzy na rozkurczenie mieśni macicy badanie nie jest wymagane tylko przy podejrzeniu o podtrzymanie ciąży .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14'26,kuż*wa,to znowu ty !!!!!!!! mowa o uprawianiu seksu od jakiegos czasu a nie wożeniu wczoraj do lekarza !!!!!!!!! I nie oświadczyl sie tylko mówił,ze chcial to zrobić.Czaisz różnicę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawi mnie jak ona da sobie radę. Niby pracuje, ale nie pracuje. Do lekarza prywatnie, opłaty trzeba zrobić, dziecku kupić ciuszki, wózek, łóżeczko na dobry start, fotelik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi chodzi o To, ze wziął odpowiedzialność za dziecko. A jakby chodziło o seks to by uciekł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej sprawa - jej życie, jej wybory, nic nam do tego. Dziesiatki dziewczyn teraz jest w niechcianej ciąży,bez pracy,mieszkania,facet nawial i da sobie radę. Tyle,ze to skutki zycia z serii jakos to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14'31,po czym sadzisz ze wzial odpowiedzialnosc za dziecko ? ze jeden raz zawiózł ja do lekarza?! Pardon,ty bierz jakies tabletki,żeby choc do minimum dotrzec z IQ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaproponował jej wspólne mieszkanie, był ma wizycie, kupuje jej leki, powiedział do jej brata że będzie tatą. Czyli weźmie odpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początek życia dziecka trzeba z 5-6-7 tyś. Naprawde interesuje mnie skąd ona to wezmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak to skad? Chyba logiczne, ze pilot jej wszystko kupi. To tez jego dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ile nie odejdzie od niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ze brat bedzie wujkiem i jest faktem o czym mianowicie swiadczy wedlug ciebie ? O tej odpowiedzialnosci? Albo,ze kupil jej lek,to tez ma swiadczyc,ze wzial odpowiedzialność? Wole,zebys byla od kilke dni na tym temacie prowokatorką niż umyslową debilką,ktora już parę razy urodziła podobne do siebie dzieci :( Ty nadajesz sie do tego zaburzonego osobowociowo Hosta,ktory cos o dzieciach pisze,że jest stracił,jakos tak w tytule. Do leczenia kobieto , zapisz się na kurację,może dzieciom bedzie lzej dzięki temu w życiu. A mąż? kto z takim kimś ułomnym wytrzymuje ? Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I też tak głupio żeby on płacił za wszystko chyba też pieniędzy potrzebuje do życia. To nie jest jej mąż nie żyją razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu nic nie jest logiczne gościu z 14'44,niestety.Poza seksem uprawianym w dni plodne z konsekwencją ciąży. Jej sprawa,jesli to nie prowo,bo na netkobiety pisze deczko inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciała odejść to teraz powinna moralnie wziać odpowiedzialność w pelni za siebie i dziecko wiec i utrzymanie.Logiczne to by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przecież to on zaproponował jej mieszkanie ? Co miała sie nie zgodzić bo chciała kiedy odejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie niech mu powie ,,Suchaj nie wpisze Cię za ojca, bo chciałam odejść"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15'50, walnij ty się duzym młotkiem w czachę? Kretynko,28 stron tematu a ty nie wiesz kiedy ? Wystarczy matole tytuł przeczytać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:51, ale ona go kocha (?) wiec zrobi mu uprzejmość i wpisze jego nazwisko.No bo on się zgodzi,prawda ? .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby nie chciał dziecka to już by go nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie jej tu spokój,niech sobie tworzy dalej na netkobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze autorka boi sie zostać sama z dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko jest jego ale on nie chciał go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona ma mieszkanie moze sprzedać i już pieniądze będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×