Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chciałam odejść, a jestem w ciąży.

Polecane posty

Gość gość
Kosiniakowego nie dostanie, bo nie jest bezrobotna. Dowiedz sie autorko najlepiej u księgowej, na jaki macierzyński mozesz liczyć, albo w ZUS. Za duzo tego nie bedzie, ale zawsze cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A lotnik ma jakieś poważne związki za sobą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macierzyńskie będzie marne, zdaje sobie z tego sprawę. Ostatnio nie mogę spać w nocy, ciężko mi zasnąć. Dlatego jeszcze nie śpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty masz natrectwa w uwagach.Posty sa logiczne,bo autorka powtarza,że mama nauczyla ja , by byc niezalezną od mężczyzny. Poza tym jak na razie to nie powinna opierać sie na obietnicach faceta tylko na swoich możliwosciach jak kazda niezalezna kobieta. A nie liczyć na goscia,ktory nie wiadomo jak sie sprawdzi w czasie. Slowa sa puste jak baloniki,które lecą w niebo i tam pękają,jak ich gumka hehe. Czyny! "Po czynach ich poznacie " drogie marzycielki i filantropki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile jej facet może zarobić? Ona z 2 tyś góra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lotnik:D Osobo od autostrad - 10 lat temu nie było u nas autostrad? Ty tez masz Cos nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On musi jej zapłacić za lekarzy, wyprawkę. Wszystko po połowie. Więc czym ma się martwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj uregulowac sobie sen,bo mózg teraz dostaje info jakby byl dzień i nauczy sie szybko nie odpoczywac w nocy. Połóż sie,wypoczywaj,przewietrz dobrze pokój i ucz się spać,bo latwo wpędzic sie w przewlekła bezsennosć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nic nie musi ! Ma obowiazek trzy m-ce przed porodem ponosić koszty,wczesniej to dobra wola. Inny przyklad : spojrz na tatusiow,ponad 90 % ojców w ogóle nie płaci zasadzonych na dziecko /dzieci alimentow. Tak muszą,że az nie płacą he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje późne pory chodzenia spać są związane z pracą w nocy. Największą moc mam ok.22. Mój partner już dawno zasnął, a ja kreciłam się aż w końcu wstałam. Też chciałbym przyłożyć głowe do poduszki i od razu spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 23:32 - nawet jesli sie rozejdą, to facet wciąż ma obowiązki wobec dziecka. A pilot zarabia zdaje sie całkiem dobrze, wiec ewentualne alimenty beda dosyć wysokie. Ciekawa jestem czym ty sie zajmujesz, ze tak dobrze wiesz ile kto zarabia:) wyprawka troche kosztuje, to fakt, ale tez nie niewiadomo ile, a potem dziecko nie generuje jakichś wieeelkich kosztów. Dopiero kiedy zaczyna sie przedszkole, szkoła i dalej-wtedy dziecko kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:34, to jest link z opracowania czyjegoś a nie prywatna ocena.Z niego cos wynika.Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23'39, post nie jest o zarobkach tylko o tym, by nie polegać na slowach mężczyzny a wyksztalcic w sobie niezlezność na rożne zyciowe ewntualności. Chyba czytamy dwa rózne wpisy,co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te, co robia tu troche kra kra kra wiedza co piszą,bo zbyt dobrze znaja zycie. A niektore rozkładaja życie autorki na czynniki,panikują,przepowiadają,dopowiadają,tworza slowną nadbudowę. Kobiety często tak maja,takie nic nie znaczące ble ble bleeeeeeee lub bla bla byle mielic tzw.jęzorem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat dzisiaj rozmawialiśmy o tym czego dziecko potrzebuje, jak urządzimy pokoik. Oczywiście bez napalania się wszystko spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie za wczesnie na pokoik dzieciecy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:50, on ma doswiadczenie choc b.trudne w konsekwencji z kobieta ciężarną, przygotowaniami, porodem ........Ty nowicjuszka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie za wcześnie. To była tylko rozmowa. Chociaż tak bardzo chce coś kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szykuj się do snu,naprawdę pora. Wychodz na spacery, ale nie zadne fitnessy z tym bolącym podbrzuszem czy brzuchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto ? ty czy on chce kupić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że ma doświadczenie. Nie chce przywoływać złych wspomnień, chce stworzyć nową rzeczywistość. Nie chce ukrywać, że ciesze się z dziecka. To chyba hormony :). Uważam z każdym słowem, które wypowiem. Boje się wizyty u jego ojca i macochy. Nie znamy się. On tam bywa raz w roku na święta. Na fitness nie będę chodzić chyba, że lekarz pozwoli, ale póki co nie ma takiej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja , z 00:00 mowię ci dobranoc. Spokojnego snu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chce kupić, on mnie podtrzymuje, bo za wcześnie. I ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może lepiej jak on sam tam pojedzie ? Ty jestes tylko (pardon) jego dziewczyną,dotad bez zobowiązań.Chyba niekoniecznie powinnaś tam pojechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty naprawdę chcesz tego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz spać, później będzie Ci brakowało snu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyczytuje szczęście i spokój ducha. I dobrze bo to jest potrzebne dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A on cos opowiada o tamtych przygotowaniach do porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiesz czy chłopiec czy dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karaluchy pod poduchy ! czas do lóżek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×