Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pieprzony rząd, pieprzona kaczka, niech ich trafi jasny szlag!

Polecane posty

Gość gość
Dzień Świra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ewa Błachnio "Witajcie w mojej bajce".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie jestem katoliczka wiec mi jezuitą papieżem nie wyjezdzac ,muslimy to wysłani tu najezdzcy i często opłaceni z telefonami,i obietnicami ,i misją,kto nie rozumie niech się doszkoli,aha jestem za pis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a lider kodziarzy Skubiszewski chce zamachu stanu i akceptuje ofiary smiertelne w tym celu,podała gazeta do rzeczy,aresztowac go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.58 idź się leczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dac linka? o co się burzysz? już daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyżej masz to o czym mówię ,a jeszcze mi powiedz dlaczego ja mam się leczyc ,przedstaw swoją wizję ,bo to chyba nie ja choruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale argument, że Ktoś tam z kodu palnął głupotę, poczytaj większość wypowiedzi lalkarza Suskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto czyta Do rzeczy? To niczym pisowska TVP. Papier wszystko przyjmie i Kurski też :D Trzeba było oglądać, a nie czytać w tym szmatławcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
msn mam lapie,w sumie dziwne bo zazwyczaj są lewaccy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odczucia autorki tematu są całkowicie normalne i naturalne. Generalnie, Polska jest krajem anty-rozwojowym i bez perspektyw. Jeżeli komuś nie uda się zrobić kariery zagranicą, to w Polsce pozostaje jedynie szykować się na śmierć w wyniku niedożywienia. Wychudniesz, a potem złapie cię zapalenie oskrzeli albo zapalenie płuc i "R.I.P."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PIS jest najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paradoksalnie problem tkwi w tych wszystkich "dobrych" i "złych" zmianach. Zmianach za którymi wiele osób nie nadąża i zostaje w tyle. A państwo nikomu nie pomaga, tylko zostawia ich w tyle. Trafie ujął to jakieś Jack Sparrow: - Powiem tak: jeżeli zostajesz w tyle, to jesteś zostawiany w tyle. I kończysz jako czaszka z dwoma skrzyżowanymi piszczelami gdzieś na odludziu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorszy rząd po 89 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy rząd po 89r.Nareszcie zrobi porządek z postkomunistami i postokrągłym stołem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schetyna nowymi zębami wszyskich zagryzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7.27 Wy sprawdzalibyście wszystkich trzy pokolenia wstecz. Zawsze się znajdzie dla was jakiś pociotek komuch albo żyd. Filozofia Kaczora to nie "zróbmy coś razem i będzie dobrze" a "zaorać, dowalić, rozliczyć i dopiero wtedy będzie dobrze".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kaczor to kiedy na uczelni grzal stolek? Przed wojna? Pawlowicz, szyszko, piotrowicz, lusnia (platny konfident) to nie komuchy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam książkę Macierewicz i jego tajemnice, masakra że taki człowiek jest ministrem!! Szydło kłamczucha mówiła że będzie nim Gowin. Zabierają pieniądze dla młodych przedsiębiorców z PUP na rozkręcenie działalności bo nie mają pieniędzy na program za życiem - czytaj oby rodziło się więcej niepełnosprawnych czyli więcej posłusznych wyborców uzależnionych od socjalu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ojciec Kaczyńskiego Rajmund to kim był hmmmm???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ministrem sprawiedliwości jest łoś bez aplikacji, pis ma w swoich szeregach prokuratora stanu wojennego, popierające ich elity to babcia Józia z Plebanii", młoda Kaczyńska sama nie wie kto jest ojcem jej córek (słaba jestem w telenowelach), Rafał Piasecki wyznaje zasadę "za rączkę do kościółka z żoną, której chwilę wcześniej spuściło się łomot za źle wyprasowaną do kościoła koszulę", a poseł Pawłowicz "Episkopat upoważnił".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inne partie obsadzały zarządy swoimi, ale ci swoi mieli jakieś kwalifikacje. PiS wsadza na stołki kuzyna Kaczyńskiego i pielęgniarkę starej Kaczyńskiej, etacik dla córki leśniczego też by się znalazł, ale niestety przypałętała się akurat kamera polsatu. To tak odnośnie nepotyzmu i złodziejstwa, które to ponoć pis tak chętnie miał rozliczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-To taka córka leśniczego... - A to kamera Polsatu hahaha, najlepszy dialog Na szczęście Błaszczak zachował rewolucyjną czujność :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polityka to bagno,ale ludzi popierających sprzedawczykow Polski ,nigdy nie zrozumiem.PO I nowoczesna donosza na nas do Brukseli, .nie obchodzi mnie PiS,Kukiz i inne, ale dzialaniom przeciw Polsce mówię stanowcze NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak PIS się skarżył że nie wojujemy z Putinem o wrak Tupolewa ? To takie donoszenie było dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu zapomina, ze ten cudowny rząd kiedyś SAM podał się domysji :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie donoszą "na Polske", co najwyżej informują o podejrzanych działaniach pisowskiej partyjki. W takim "donoszeniu" przez poprzednie 8 lat specjalizowala się partia Kaczyńskiego i Tadzio Rydzyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha, przeciez PiS tez skarzyl sie w brukseli - z ziobro na czele. Krotka pamiec maja pisowskie wlazidupki. A corka leśniczego to przeciez Inka Siedzikowna, nie słyszalyscie? :D i jak widac taki belkot trafia swietnie do elektoratu. X Serio nic tylko zalamac rece. Oczywiscie, ze kazda partia obsadzala i obsadza swoimi (w usa nawet maja to zagwarantowane), tylko jest roznica miedzy wujkiem dziennikarzem, ktory ma jednak minimum wiedzy a hodowca swin (sprawa radia szczecin)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:08 Dokładnie! A teraz co robią? Wszystkich przed sądem chcą stawiać! Jakoś Tuskowi nic udowodnione nie zostało. Kaczyński niech zrobi sobie rachunek sumienia a potem niech rozlicza innych. Głupia kaczka! Czemu on nie siedzial w tym nieszczesnym samolocie?! byłby święty spokój w tym kraju w końcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×