Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pieprzony rząd, pieprzona kaczka, niech ich trafi jasny szlag!

Polecane posty

Gość gość
PiS wierze, ze dalej zwyciezycie. Dziekujemy za dbanie o nas, dzieci i spoleczenstwo. Dziekujemy, ze szanujecie i respektujecie to, ze nie chcemy muzulmanow mordercow i pedofilow. Wystarczy zwiedzic jesli ktos odwazny Berlin i Paryz. Syf, brud i smrod. No ale to symbol muzulmanstwa. Bede trzymac kciuki w tej walce z szatanem. Dziekujemy, ze bierzecie sie za takich zlodzieji jak np Grobkiewicz - Waltz. Brawo. nie latwe ale do zrobienia. Pociagnijcie to do konca. Wczesniej bylam za PO ale kiedy zrozumialam jak chca zniszczyc Polske brudasami z Pakistanu itd zrozumialam, ze nie warto im ufac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.19 Najlepsze jest to, że Lech przy Jarosławie to nawet czasami sprawiał wrażenie normalnego. Zgadzam się, że gdyby w samolocie był Jarek to połowa narodu nie zaczęłaby wyznawać religii smoleńskiej. Jakim trzeba być popaprańcem, by otwierać trumny? Mam płakać rzewnymi łzami, bo w trumnie X znalazł się ząb Y, a w trumnie Z znalazł się palec wskazujący XYZ? I co mnie obchodzi jakiś kawałek blachy???? Cały kraj jest zakładnikiem jednego szaleńca, który ma wizję świata rodem z XIX wieku, a jego wyznawcy (bo to nie wyborcy) są podatni na jakieś bredzenie o międzymorzu święcie przekonani, że wyrośniemy na potęgę budując koalicyjki z Gruzinami czy innymi takimi, których Wiesiek z Tadkiem nawet nie są w stanie pokazać na mapie. Orban rozrywa Kaczora aż wióry lecą. Jest bardzo sprytny, potrafi się poruszać po salonach europejskich, tu poklepie się po plecach z kimś z UE a chwilę potem pieje na cześć Putina. Ale co tam, ważne, że przyjechał do nas Trump a pisuary nazwożone autokarami zgotowały mu przyjęcie na jakie nie może liczyć nigdzie na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.37 Ty Pakistanu nawet nie wiesz na jakim kontynencie jest Pakistan, a cudzoziemca widziałeś człowieku może w TV. Prawdziwy katolik, któremu jakoś nie przeszkadza, że nie ma kasy na walkę ze smogiem, ale Rydzyk z państwowej kasy dostaje miliony. To nie jest złodziejstwo, prawda? To tylko spłata długu wdzięczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No no. Modlitwa jak ta lala. Niezła poetka z ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paryż widział palcem na mapie. Zapewne nie wyjechał w życiu poza ścianę wschodnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierzę że przegrają i nie ma im za co dziękować, mnie nie kupią za pińcet, mam większe aspiracje niż "wczasy" nad Bałtykiem i wchrzanianie gofrów. A muzułmanie i tak nie chcą do nas przyjeżdżać, tylko tępota propisowska w to wierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W temacie Rydzyka : Największy prezent dostał od Ministerstwa Sprawiedliwości, bo aż 3 miliony złotych, które mają wpłynąć na konto Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu za szkolenia "w zakresie wykorzystywania technik i narzędzi komunikacji społecznej dla pracowników jednostek wymiaru sprawiedliwości, w tym sędziów, prokuratorów, pracowników biur prasowych i rzeczników prasowych sądów/prokuratury". araz po resorcie ministra Ziobry znalazło się Ministerstwo nauki i Szkolnictwa Wyższego. Stamtąd do kasy zakonnika popłynęło ponad 960 tysięcy złotych. Z kolei Ministerstwo Rolnictwa podpisało umowy na ponad 750 tysięcy złotych. Nie wiadomo czego dotyczą, bo tego już resort nie chce ujawnić. O. Tadeusz Rydzyk narzekał ostatnio na zbyt małe prezenty od państwa. Okazuje się, że nie jest tak źle. O. Tadeusz Rydzyk narzekał ostatnio na zbyt małe prezenty od państwa. Okazuje się, że nie jest tak źle. • Fot. Wojciech Kardas / Agencja Gazeta Ojciec Tadeusz Rydzyk ma się całkiem nieźle na diecie, którą zaserwowało mu Prawo i Sprawiedliwość. Z pewnością nie można nazwać jej odchudzającą. Pieniądze na jego przedsięwzięcia płynął wartkim strumieniem, wszystkimi możliwymi kanałami. ADVERTISEMENT Jeszcze nie tak dawno redemptorysta z Torunia narzekał, że on i jego medialne imperium niewiele mają pożytku z dobrej zmiany, a spółki skarbu państwa wcale nie przeznaczają takich budżetów reklamowych, o jakich by marzył. Jednak jak wynika z odpowiedzi na interpelację posła Mariusz Witczaka z Platformy Obywatelskiej, o. Rydzyk nie ma na co narzekać. Interpelacje zostały wysłane do wszystkich ministerstw. Odpowiedzi do tej pory jeszcze nie przesłał MON, ale z całej reszty wyłania się obraz szczodrze dotowanych interesów zakonnika. Największy prezent dostał od Ministerstwa Sprawiedliwości, bo aż 3 miliony złotych, które mają wpłynąć na konto Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu za szkolenia "w zakresie wykorzystywania technik i narzędzi komunikacji społecznej dla pracowników jednostek wymiaru sprawiedliwości, w tym sędziów, prokuratorów, pracowników biur prasowych i rzeczników prasowych sądów/prokuratury". Zaraz po resorcie ministra Ziobry znalazło się Ministerstwo nauki i Szkolnictwa Wyższego. Stamtąd do kasy zakonnika popłynęło ponad 960 tysięcy złotych. Z kolei Ministerstwo Rolnictwa podpisało umowy na ponad 750 tysięcy złotych. Nie wiadomo czego dotyczą, bo tego już resort nie chce ujawnić. Do tej pory z rządowej kasy (czyli naszej wspólnej) Fundacja Lux Veritatis, która zarządza większością interesów redemptorysty, otrzymała ponad 4,5 miliona złotych. Wartość podpisanych, ale jeszcze do końca niezrealizowanych umów opiewa na sumy wielokrotnie wyższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to był...? "Błogosławione łono, które ciebie karmiło"? Jak ten naród mógł wybrać na prezydenta faceta, który bez zgody z Nowogrodzkiej sam do kibla nie pójdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już wiem... łono które ciebie nosiło i piersi które cię karmiły. Fak gdzie ja żyję. No cóż, pisowiec powiedziałby "to wyp...z Polski" No przecież tylko oni mają prawo tu mieszkać i czuć się dobrze. Gdyby cała Polska wyglądała jak miłujące Jarka Podkarpacie to oni uciekaliby na Ukrainę a nie odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O taką Polskę chodziło PiS-owi. 40 procent Polaków uważa, że trzeba brać socjal od państwa "jak się tylko da" W sytuacji, gdy tak wielu badanych uważa wykorzystywanie opieki społecznej i pomocy państwa za objaw zaradności i zgadza się ze stwierdzeniem, że należy to robić, niezwykle trudno będzie w dłuższej perspektywie rozwijać polską gospodarkę opartą na etosie pracy i przedsiębiorczości Polaków. Władza powinna tworzyć system, który promuje aktywność zawodową, a nie osobistą bierność i życie na garnuszku państwa. Okazało się, że na pomoc państwa najbardziej liczą zwolennicy PiS. Z kolei ci sympatyzujący z PO i ruchem Kukiz'15, skłonni są sądzić, że socjal psuje morale i rozleniwia społeczeństwo I wszystko wiadomo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam takich co to dogadali się z pracodawcą, by na umowie o pracę mieć mniej, resztę pod stołem i brać 500 na dwójkę dzieci a nie tylko na jedno. Jak ktoś w tramwaju nie skasuje biletu to współpasażerowie myślą sobie, że to kanar jest wredny, a nie, że pasażer jest nieuczciwy. W krajach z religią protestancką jest etos pracy o jakim polscy "katolicy" pojęcia nie mają. We wschodniej Polsce szczytem zaradności jest wychodzenie sobie lewej renty, a dla wielu kobiet jedyną aktywnością zawodową jest posadka w radzie parafialnej (mąż robi tymczasem za frajer jako kościelny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś weź się do roboty pisowski nierobie. o dzieci swoje samemu się dba. szatana wsadź sobie w tyłek tylko głupki w to wierzą . wypisujesz coś o hance.... przyjrzyj się skokom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się wydaję że żadne z was nie chciało by mieć w trumnie OJCA MATKI BRATA WUJKA BĄDŻ WŁASNEGO DZIECKA 3 RĄK I 5 SZCZĘK są pewnie granice grób to grób dla każdego grób to jest dramat jego świata pojmuje to w ogóle któraś z was debilki Nikt wam płakać nie każe ale nie macie prawa zabraniać nikomu dociekania prawdy Ciekawa jestem czy jakby to chodziło o twoją matkę czy córkę to też byś się tak śmiała że nie ważnie co w trumnie chuj w to .... żal mi was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ignorancja....... To była katastrofa lotnicza, mieli udowodnić zamach, nic nie udowodnili bo to pseudonaukowcy to nagłośnili ekshumacje, co tu się dziwić że było tyle pomyłek. Fakt, niedbalstwo z jednej strony bo dziś można więcej zbadać a z drugiej to by trwało i trwało te badania DNA. Ponieważ gucio udowodnili to musieli ekshumować, ale żeby czymś to zszokowało, bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wow nic by wam się wam nie robiło gdyby to waszych bliskich ciała były tak potraktowanie wam by to nie przeszkadzało jesteście super po prostu Z kim tu pisać jak wy nie macie żadnych wartości Nawet to że ktoś się zbiera żeby się modlić was boli wszystko was boli do momentu jak nie dotyczy waszych dup hipokrytki pieprzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szary Polak nie dostałby tak ogromnych odszkodowań jak ich rodziny a i tak będą co miesiąc urządzać cyrki i dochodzić po raz setny do prawdy. Taniec na grobach po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A weźcie się wszyscy polakojęzyczni do roboty,zamiast tu dziamgać po próżnicy, jak ta wasza próżniacza partyjka, co tylko jazgocze i strajkuje za pieniądze podatników. A komu niemiła nasza Ojczyzna, to do widzenia, do swoich na wschód albo do Izraela. Kraść już nie wolno, stąd taki jazgot na wszystkich forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla wszystkich patriotów polecam przemówienie Trumpa w Warszawie, a tak na codzień komentarz tygodnia, na yt, Krzysztofa Gadowskiego. Bóg, Honor, Ojczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:20 no popatrz, a rodzinom ofiar nie należących do pis, jakoś to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś A dla wszystkich patriotów polecam przemówienie Trumpa w Warszawie, a tak na codzień komentarz tygodnia, na yt, Krzysztofa Gadowskiego. Bóg, Honor, Ojczyzna. XXXXX Przyjechał miły Pan z Ameryki, pokadził jaki to naród wspaniały, zwieziona tłuszcza poklaskała. A wizy nie zniesione, memorandum na zakup rakiet nie wiadomo kiedy, o stałej obecności wojsk cisza. Ale kogo obchodzą konkrety, ważne że się nauczył paru faktów z naszej historii i jest git :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rakiety :D przeciez ta ilosc na guzik nam sie przyda nawet jakby były. X A najglosniej "lapac zlodzieja" krzycza sami zlodzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rakiety smiech.gif przeciez ta ilosc na guzik nam sie przyda nawet jakby były. X A najglosniej "lapac zlodzieja" krzycza sami zlodzieje. No jak to po co? Putin nas Iskanderami załatwi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miesięcznice smoleńskie nie mają nic wspólnego z modlitwą. To starannie wyreżyserowane seanse nienawiści, wiec polityczny. Owszem, wisiałoby mi i powiewało gdyby jakaś kosteczka czy kawałek palca innej osoby zawieruszyła się w grobie mojego bliskiego. Kaczor od 87 miesięcy (ja prdl) "dochodzi do prawdy" i dojść nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacys dziennikarze przeanalizowali co jest mowione - zero wspominania zmarlych, modlenia sie za dusze tylko " prawda zwyciezy, zdrajcy zostana doprowadzeni do sadu, zobaczycie, w koncu zwyciezymy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz cichcem beda kolejne podwyzki wprowadzane a madralinscy beda na forach pisac o muslimach. Ja nigdy nie wierzyłam, ze ktos moze miec tak ciasny mozg, ze mu sie na raz 2 informacje nie mieszcza, a teraz widze ze tak jest. Jak sie wyborcom pis wlozy do glowy tych muzulmanow to staja sie ślepi i glusi na wszystko inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 28 a wisiało by ci jakby w grobie twojej 20 letniej córki były zmieszane flaki trzy ręce i miednica :-o to gratuluje nie każdy widać ma takie jaja jak ty :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.45 Tak Wysiałoby mi to. Moja świętej pamięci babcia mówiła, że najważniejszy jest grób, modlitwa i wspomnienie o tych ludziach, a nie ile kostek czy flaków tego czy tamtego tam leży. Przecież to była katastrofa, ludzie porozrywani na strzępy i sorry, ale oczekujecie, że przyporządkują każdy flak i kosteczkę do danej osoby? Ulżyłoby wam od tego, zwróciło im życie czy jak? I jak słyszę pierniczenie o wartościach z ust pseudokatolików to nóż mi się w kieszeni otwiera. Jakie to są wartości? Sprowadzić kobietę do roli przedmiotu bez własnej woli? Zabrać prawo do antykoncepcji awaryjnej, ale facet to na każdej stacji benzynowej może sobie kupić tableteczkę na płonącą i zawsze gotową fujarę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:45 No to juz jest nas dwie z jajami - bo ja tez po takiej sieczce nie oczekiwalabym, ze kazdy skrawek bedzie znaleziony i posegregowany. Szczegolnie w takim szybkim czasie. A nie uwazam by byli szczegolnie do grobow przywiazani - jakby byli to by nie po Warszawie lazili po cmentarzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:54 BRAWO !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A za Tuska paliwo kosztowało prawie 6 zl i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×