Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2018

Polecane posty

Gość KwietniowaOla 18t
Musimy zrobić jakąś tabelkę w końcu bo coraz nas więcej i już się gubie kto kiedy rodzi i jaka plec :) miałaś już połówkowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani199017tc
Ola jestem za tabelką :-) tylko kto to ogarnie? Ja sie dzis kiepsko czuje... bolą mnie jajniki, wymiotowałam, trochę pobolewa mnie brzuch. Wizyte mam w czwartek. Czekam z niecierpliwoscią na dobre informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza_83
Każdy w tabelce musi się dopisywać Nick termin porodu płeć Misza_83 04.04.2018 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza_83
Jeszcze raz bo inaczej się zrobiło niz wyglądało w telefonie..... Nick---------------termin porodu----------płeć Misza_83--------04.04.2018----------------?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza_83
I pochwalę Wam się że od piątku mam taki cukier na czczo, że nie biorę póki co tej insuliny. Wiem że tylko odwlekam coś czego i tak nie uniknę ale każdy tydzień bez insuliny to dla mnie sukces! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla 18t
Możemy dorzucic do tego jeszcze nasz wiek jak chcecie ;) Mani współczuję, też się kilka dni temu tak źle czułam. Wizytę masz za dwa dni to się dowiesz co i jak. Ja mam w przyszłym tygodniu dopiero. Misza to super, nic tylko gratulować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla 18t
Misza_83--------04.04.2018----------------? KwietniowaOla-----25l-----21.04.2018-----M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani199017tc
Mani1990 ----29.04.2018r. ---- chłopiec A jeszcze pytanie to ma byc termin z om czy z usg ? Z usg mam na 24.04.2018 r. Misza bardzo sie cieszę, ze nie musisz się codziennie kuc. Trzymaj tak dalej. Może moja gin w czwartek potwierdzi płeć... bo ostatnio tylko jej śmigną Ale płeć to drugorzędna sprawa mam nadzieje, ze wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani199017tc
Misza_83--------04.04.2018----------------? KwietniowaOla-----25l-----21.04.2018----M Mani1990----27l----29.04.2018r.---M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla 18t
Hm u mnie oba terminy są takie same, ale lepiej chyba wpisać ten późniejszy :) czyli z USG u Ciebie. Na pewno będzie ok, nie martw się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1984dziecko
nie robie połówkowych tych prenatalnych, bo na 1. wszystko ok wyszło. poza to czysta statystyka, a usg moja lekarka mi zrobi. Moj mąż jest ratownikiem medycznym i jak słuchaliśmy na 1. badaniach to nic to nie wnosi więcej niz u naszej lekarki poza statystyka z wieku i czesto straszeniem. Sorry, że tak nieskładnie piszę, ale już jestem w łózku bo zasypiam ostatnio o 8 XDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwietniowamamaporazdrugi 16t
Misza_83--------04.04.2018----------------? KwietniowaOla-----25l-----21.04.2018----M Mani1990----27l----29.04.2018r.---M Kwietniowamama----29l----04.05.2018----?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwietniowamamaporazdrugi 16t
Dopisałam się :) ja mam jutro wizyte i lekki stresik ;) dziewczyny a jak wasza waga? Moja stała w miejscu aż nagle 1.5kg w ciągu kilku dni przybyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla 18t
Chodziło mi o takie zwykłe USG u swojego lekarza, nie prenatalne :) Bo ja jako połówkowe będę mieć w Katowicach w klinice :/ a nie u swojej lekarki. Mam nadzieję że już po tym badaniu będzie mi robiła częściej to USG u siebie a nie raz na 8tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1984dziecko
u mnie tez w tym tyg. strasznie waga w gore. tak mialam +3 od poczatku, a w tym tyg juz +1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwietniowamamaporazdrugi 16t
No teraz się dopiero zacznie ;) mam nadzieję, że po ciąży uda mi się szybko wrócić do swojej wagi. Cieszę się, że to akurat będzie wiosna to codziennie będą dłuuuugie spacery z wózkiem :) już się nie mogę doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla 18t
Ja nie wiem ile przytyłam, bo waga mi się zepsuła. Poza tym miałam elektroniczną która zawsze jakoś źle pokazywała wynik więc postanowiłam, że nie będę wariować tylko się ważyć na każdej wizycie. I tak je mam co miesiąc. Na razie od początku ciąży do 11tyg przytyłam pół kilo a potem do 15 kolejne pół. Czyli od początku ciąży do 15t kilogram. Teraz nie wiem, być może więcej bo więcej jem no i opycham się słodyczami. Ale ogólnie jem bardzo małe porcje i dosyć rzadko w ciągu dnia. Dalej apetyt mi szwankuje. Jedyne co mi urosło to brzuch i piersi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza_83
No ja też przytyłam. Fakt, że dopiero pół kilo ale do tej pory tylko chudłam, więc to najwidoczniej jest moment na boom wagowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa18tydz
Ja przytyłam 1 kg Ja tez sie ciesze ze urodze na wiosne, lekkie ubrania,czeste spacery :) nie moge sie doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa18tydz
Ewa.... 31 lat.... 23.04.2018...... Chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani199017tc
Moim marzeniem zawsze było urodzić na wiosnę lub wczesnym latem. Więc wiem o czym mówicie. Dzis całą noc sniło mi się dziecko i właśnie spacer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza_83
Ja pierwsza córkę urodziłam w listopadzie. Miało być na koniec lutego...wyszło inaczej. I wydawało by się że gorszej pory na toczenie nie ma ale powiem Wam że chyba nie ma to większego znaczenia. Też kilometrów z wózkiem robiłam. Tylko więcej warstw musiałam na mała i na siebie założyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza_83
Na koniec stycznia A nie lutego i na rodzenie A nie toczenie.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani199017tc
Mnie jesienno zimową porą przerażałoby właśnie ubieranie czy to nie za ciepło czy nie za lekko ?... A tak to do jesieni trochę temat ogarniemy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza_83
Mani dałabyś radę. Ja dostałam do domu takiego "odchowanego" wcześniaka. Niecałe 2 kg. (Córka urodziła się 1,4kg) totalnie zielona w odchowywaniu dzieci. Nawet pieluchy nie umiałam zmienić bo w życiu tego nie robiłam. Dziecka na rękach nie miałam bo w rodzinie jeszcze nikt dzieciaty, koleżanki też nie. Mąż równie zielony jak ja. Bez pomocy matek, baciow, ciotek itp. I daliśmy radę. Matki są ja najlepiej zaprogramowane komputery. To się po prostu dzieje. Co oczywiście nie zmienia faktu że po 7 latach przerwy od dziecka nie jestem przerażona faktem "jak ja to wszystko ogarnę" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani199017tc
Misza to całkiem możliwe. Podobno kobiety mają instynkt. Dziś robię sobie dzień wolnego. Leżew łóżku i się byczę. Muszę wytrwac jeszcze dzis i jutro wizyta u gin. Czekam z niecierpliwością :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa18tydz
Ja pierwsze dziecko urodzilam w kwietniu a drugie w listopadzie teraz tez bedzie kwiecien wiosna ahhh :) kupilam dzis glukoze tym razem z dodatkiem cytryny oby i tej nie zwymiotowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza_83
A jest taka z cytryna? Ja to chyba już nie będę musiała tego pić co? Mam już stwierdzoną cukrzycę i już mnie męczyć nie będą co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani199017tc
Ja też pierwsze słyszę zeby glukoza była z cytryną... ale co ja wiem, wkońcu nawet nie miałam robionej krzywej glukozowej. A dziewczyny kiedy jest robione to badanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla 18t
A ja na początku ciąży miałam tylko poziom glukozy nas czczo robione w laboratorium, nic nie musiałam pić. To chyba tylko dla tych kobiet którym ta glukoza źle wyszła nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×