Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2018

Polecane posty

Gość Misza_83
Wiem że może lepiej dmuchać na zimne. Ale jakoś mnie wczoraj to wszystko zdenerwowało. Tym bardziej że parę lat temu moje wyniki były by dobre. Dziś nie są bo normy są coraz niższe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa31lat
Misza to fakt dziwne to ze masz malutkie przekroczenie i juz insulina ja kilka razy mialam nawet powyzej 200 cukier i mi nie dali no ale mimi to bardzo sie staralam. No ale jesli u ciebie takie przekroczenia są caly czas a nie tylko czasami to dobrze ze masz insuline. Glowa do gory przyzwyczaisz sie i do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnapoziomkowa
Na czczo nizsze ale poposilkowe byly 120 a sa 140, choc mi lekarka powiedziala ze wolalaby jednak blizej 120 niz 140, ale tych na czczo kazala bezwzglednie przestrzegac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani1990
Misza nakułam się przed ciążą. Od czerwca po trzy zastrzyki w brzuch, aż do 6 października. Niektóre nie były odczówalne, a niektóre były bardzo bolesne. Wiec moze nie mam cukrzycy ciążowej, ale wiem co to znaczy kucie się. Nie jest to miłe, ale dla dzieciątka jest się w stanie zrobić wszystko. Ja od 9 tyg w dalszym ciągu nie mialam badanego cukru. A wtedy mialam na czczo 84. Mam nadzieje, ze taka norma zostanie do samego konca ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza_83
Po posiłkach to ja rzadko mam powyżej 100. Czasem jest tak że na czczo 92 a po śniadaniu 85... Musiałabym jeść cały czas(W nocy tez) to bym miała dobry cukier :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnapoziomkowa
Misza a o ktorej jesz kolacje i o ktorej wstajesz? Moze w tym jest problem, zbyt dluga przerwa. Ile jednostek insuliny masz brac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza_83
Poziomka to prawda że przerwę mam za długa ale katowalam się siedząc do 22-23 żeby coś zjeść i cukier i tak był standardowo 91. Więc sobie odpuściłem. Mam 2 jednostki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszazabawka.pl Kontrastowe zabawki. Każda stworzona tak, aby od pierwszych chwil pomóc w stymulowaniu wzroku u maluszka, a to za sprawą biało czarnych kolorów, które są najbardziej rozpoznawalne. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami na stronie pierwszazabawka.pl oraz na black&white baby stuff na fb i instagramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnapoziomkowa
2jednostki na noc to naprawde niewielka cena za zdrowie maluszka. Juz kiedys pytalam o balonik do cwiczen przed porodem. Polecila mi go kolezanka fizjoterapeutka. Sa dwa, jeden to epino, drugi aniball, ja jestem zdecydowana na 100 %ze go kupie. Moze ktoras z was tez sie zdecyduje i bedzie mi razniej cwiczyc "w towarzystwie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kultowa0
Heeej :) Jestem tu nowa. Mam na imię Justuna i jestem w 5 mies ciąży. Termin na 6 kwietnia :) Właśnie siedzę i staram się nie panikować, że małego jeszcze nie czuję. Poza tym twadniejący brzuch daje mi w kość. Nieprzyjemne uczucie. Ale z twardniejącą macicą miałam problemy od początku. W 12 tc lezałam w szpitalu. No i tak jedno do drugiego i panika gotowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani1990
Kultowa witamy :-) Ja też cały czas panikuję. Może to wapólna cecha kobiet w ciązy . Najważniejszy jest spokój, ale czasem ciężko go zachowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnapoziomkowa
Czesc Kultowa, a dostalas magnez na te skurcze? Slyszalyscie ten dowcip: czy komputer szkodzi w ciazy? Nie, chyba ze jest podlaczony do internetu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa31lat
Witaj kultowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1984dziecko
Kultowa to prawie jestesmy w identycznym stanie. Ja mam termin na 5.04 dziecka ja tez nie czuje, ale maz juz tak. Ja jak chce wyczuc to musze przestac oddychac...on mowi ze cos tam plywa. Przytylam 3kg a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisz
Współczuję wam cukrzycowe mamusie. Ja bardzo boje sie tego badania z glukozą. Nie przez smak i odruch wymiotny ale wlaśnie na wynik. U nas dzis rogale marcińskie, jestem z Poznania, wiec wszyscy mnie nimi szczują. W ogole to ostatnio duzo jem słodkiego i nie mogę nad tym zapanować. Dodatkowo mam inny problem. Miedzy zębami 7 i 8 zrobiła mi sie kieszonka. Bardzo bolesna. Bylam u stomatologa, założył opatrunek ale nic wiecej nie mogl zrobic ze wzgledu na ciążę. A najchetniej wyrwałby 8, ktora jest sprawcą calego zamieszania. Do porodu i jak bede karmic nic nie moge z tym zrobić:( Jest szansa ze obawa przed cukrzycą i bolace dziąsło powstrzyma mnie przed rogalami i innymi łakociami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisz
Serdecznie witam tez nowe koleżanki :) Ja tez mam termin wg usg na 6.04 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani1990
Dziewczyny a powiedzcie mi czy tez tak macie. Rano jak się budzę mój brzuszek jest o połowę mniejszy niz wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa31lat
Mani mam to samo rano mniejszy wieczorym duzo wiekszy ale jemy przeciez i jedzonko to powoduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisz
Taaaak :) rano brzusiu, wieczorem brzuchol ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kultowa0
1984dziecko ja przytyłam 4,5 kg :O Na te skurcze brałam duphaston na podtrzymanie. Teraz nic nie biorę- w pon wizyta. PS ja rano praktycznie nie mam brzucha :D wieczorem za to jst mnie trochę :D Śmieszne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani1990
Aisz ja też się boję badania z glukozą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Witam nowe koleżanki. Trochę się nie odzywalam, ale czytałam was regularnie. Mam ostatnio ciężki okres, głównie z powodów rodzinnych... Wizytę mam dopiero 23.11. a usg jakoś na początku grudnia. Zdarzało mi się poczuć ruchy małego ale tylko kilka razy wieczorem. Mam nadzieję że u niego ok. Za to ze mną kiepsko. 18t dziś ruszyl, a od rana 5 razy już wymiotowalam :/ do tej pory było już super, zero wymiotów i tylko sporadyczne mdłości a dzisiaj masakra. Nie mam siły w ogóle. Do tego od tygodnia walczę z przeziębieniem. Co do brzucha to ja mam cały dzień, od rana go widac, nawet jak leżę to już nie jest płaski ale faktycznie wieczorem jest trochę większy niż rano. Misza dasz radę z tym kłuciem się. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani1990
Witam was w niedzielę :-) U nas słoneczko moze wkońcu wezmę pas na spacer. Tylko troszkę się boje Borys jest nadpobudliwą mieszanką haskiego i owczarka... bardzo lubi sie przytulać z doskoku.... :-/ a nie wiem czy męża namówię na spacerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisz
Hejka :) Ja juz zaliczyłam dzis spacer z dziećmi. Fajne, trochę zimne powietrze ale jak słonko przyświeca to jest calkiem przyjemnie :) Wczoraj objadłam się rogalami że wieczorem ledwo sie ruszałam i było mi niedobrze ale były pyszne :-p Xx Jak ci na imię gościu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla
To ja, KwietniowaOla. Zapomniałam się podpisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa31lat
Hej dziewczyny Mnie ta ciaża tak stresuje jak rzadna poprzednia jutro zaczynam 18 tydz a wciaz nie czuje ruchow w pierwszej ciazy w 16 poczulam ale bylam bardzo szczupla a teraz dalej nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poczułam może że dwa-trzy razy ale tylko wieczorem i jak się mocno skupiłam na tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani1990
Ja też nic nie czuję jeszcze dosłownie nic. Na szczęście w czwartek mam wizytę bo chodzę juz po ścianach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa31lat
Mani ktory ty masz tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani1990
Jutro zaczyna się 17. Wiem ze to moze byc jeszcze wczesnie. Ze blizej 20 tyg pewnie cos poczuję, ale jestem mocno niespokojna od dwóch tygodni. Tyle, ze to chyba cos w mojej psychice :-/ Jak ide do ginekologa to jestem cala w nerwach. Pozniej jak lekarz mowi ze wszystko ok to tydzień jestem w eufori... a pozniej kolejne dwa tyg do wizyty panikuje :-( Wiec czekam z niecierpliwoscia do wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×