Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2018

Polecane posty

Gość KwietniowaOla 18t
My tylko drewniane :) nie podoba mi się turystyczne, tym bardziej że mamy osobny pokój dla Franka i chce go pięknie urządzić ;) całe mieszkanie mamy w tonacji szaro białej z ciemną podłogą i pokój od małego też taki będzie tylko dojdą kolorowe dodatki. A u nas w sypialni będzie miał kołyskę na te kilka pierwszych miesiecy, ale to już pisałam wcześniej. Mam trochę głupi układ mieszkania i z sypialni nie widać małego pokoju i trzeba lecieć trochę na okolo...ale na razie przed nami remont :((( wyobraź sobie że mieliśmy mieć okna wstawiane 30.10. a ekipa nie przyjechała :/ i do 24.11. mają być wstawione a to mocno opóźnia nam robotę... Chciałam ten pokój otworzyć na święta bo w zeszłym roku byl zamknięty ale nie da rady niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnapoziomkowa 19t
Lozeczko tylko zwykle. W turystycznym nie da sie podniesc"podlogi". Czyli przez co najmniej pol roku trzeba sie niezle naschylac. Polecam lozeczka z trzema poziomami. Jesli macie osobny pokoj dla malucha to warto rozwazyc zakup wiekszego lozeczka, takiego 140x70, zdejmuje sie potem calkiem szczebelki i zostaje zwykle lozeczko, do mniej wiecej 6-7 roku zycia starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa18tydz
Poziomkowa mialam turystyczne i zmieniało sie poziomy az 3 regulacje :) ale tym razem bedzie drewniane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla 18t
To samo chciałam napisać co Ewa. Poza tym teraz już wszystkie są 3 poziomowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnapoziomkowa 19t
Jestem nie na czasie. Jak poprzednio kupowalismy to troche inaczej to wygladalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza_83
Ja właśnie przeglądam ba olx używane wózki i jest spory wybór więc pewnie coś znajdę do kwietnia ;) Łóżeczko też będziemy mieć zwykle drewniane A turystyczne też i będzie miało taka funkcję jak nazwę hehe. Przy małej też mieliśmy i wszędzie łóżeczko z nami jeździło. Bardzo przydatna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani199017tc
Ola nie pamiętam jaki to model wózka. Ale ma bardzo dużą gondolę, spacerówka jest rozkladana na maksa, a nosidełko jest z najlepszymi atestami. Moją kuzynkę cięzko czymkolwiek zadowolic , a byla bardzo zadowolona wiec to o czyms swiadczy. Jedyny minus to to ze wozek jest wiekszy niz planowalismy i w tonacji szarej, ale ogolnie podobal mi sie i dobrze sie go prowadziło. Łóżeczko chcemy białe drewniane z szufladą... narazie tyle wiemy. Ja najchetniej bym juz pokupowala wszystko ale doszlismy do porozumienia ze zaczniemy kompletowac wszystko po nowym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla 18t
Rozumiem :) kurcze to fajnie, że macie możliwość dostania po kimś zaufanym tych najdroższych rzeczy, ja niestety nie mogę na to liczyć, bo koleżanek nie mam które mają dziecko a w rodzinie wózki już sprzedane. Nasza ciąża jest trochę z zaskoczenia i dla nas i dla reszty rodziny mojej i partnera więc nikt nam nic nie zostawił :p a kuzynostwa nie mam ani ja ani Mój. Łóżeczko też bym chciała z szufladą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwietniowamamaporazdrugi 16t
Hej dziewczyny :) kurcze ja nie mam jeszcze kompletnie nic dla maluszka, jakoś to odwlekam cały czas. Co do łóżeczka to ja właśnie chciałabym póki co takie turystyczne żeby móc je łatwo przenieść bo jak urodzę w maju to mam nadzieję że będzie cieplutko i będę wystawiać je na taras i całymi dniami będziemy z dzieciątkiem na powietrzu :) chyba dopiero po nowym roku zaczne robić zakupy. A wózek też kupię używany, codziennie patrzę na olx i jak cos ciekawego się trafi to kupię. A teraz najważniejsza rzecz, czuję już ruchy maleństwa :) już zapomniałam jakie to super uczucie :) w środę mam wizytę u lekarza, mam nadzieje że wszystko ok bo ostatnio przy każdym wysiłku zaczyna mnie boleć brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla 18t
Gratulacje :) to wcześnie je czujesz, a już są takie mocne typu kopniaczki czy raczej takie muśnięcia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwietniowamamaporazdrugi 16t
Ola pierwsze ruchy to takie delikatne przelewanie a dzisiaj już takie wyrazniejsze kopniaczki są, dzieciaki jakie szczęśliwe i non stop mnie macają po tym brzuchu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa18tydz
Kwietniowamama fajnie az zazdroszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwietniowamamaporazdrugi 16t
Ewa a ty jeszcze nie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla 18t
Też już wyczekuje na ten moment, ale chyba jeszcze poczekam trochę :( zastanawiam się jakie to uczucie :) ja tylko takie lekkie puknięcie czułam raz i takie przelewanie może ze dwa razy, ale to jak leżałam i mocno się skupiłam... A brzuszek już spory ;) dziwnie mi trochę z tym bo zawsze byłam płaska jak deska a tu taki bebzon nagle i już ciężko mi się siedzi jak nie mam oparcia za plecami. A u was jak tam z dolegliwościami ciążowymi ? Doskwieraja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwietniowamamaporazdrugi 16t
Ola mi też już brzuszek spory wyskoczył, aż się dzisiaj śmiałam, że jak w środę pójdę L4 do pracy zanieść to już mi szef nie powie, że mam ciąże urojoną :D Ja tak już wcześniej pisałam to mam takie dziwne bóle brzucha po wysiłku, np ostatnio szłam do koleżanki na 4 piętro to potem siedziałam u niej i stękałam. Albo dzisiaj poszłam z mężem na spacer to za daleko nie zaszliśmy i już mnie brzuch bolał. A co do ruchów to ja w pierwszej ciąży też czułam dopiero jakoś po 20 tyg a w drugiej w 18tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla 18t
A co Twój lekarz na to ? To chyba nie jest normalne, ja może się nie forsuje w dzień ale też i nie leżę cały na kanapie i takich bólów nie mam.. jedynie jak długo chodzę to mnie miednica boli i wiem wtedy że muszę odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwietniowamamaporazdrugi - odpoczywaj więcej, bo to mogą być skurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa17tydzień wczoraj Ola ja cie doskonale rozumiem bo przy pierwszym dziecku tez musialam miec wszystko nowe ale uwierz mi przy kolejnym bedziesz inaczej na to patrzala xx xx Niekoniecznie. Ja przy pierwszym miłam dużo używanych rzeczy. Przy drugim już chciałam nowe.Także kazdy ma swój punkt widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa18tydz
Kwietniowamama czuje takie muśnięcia,falowanie ale kopniakow jeszcze nic. Teraz ogladam uwagę masakra jedna patologia dziewczyna bedzie miala 4 dziecko pozostala 3 jest w innych domach matka wypala 4 paczki papierosow dziennie z wlasna matką sie szarpią i biją. Brak mi slow sasiedzi zaalarmowali uwage bo im szkoda tego dziecka i pewnie jak urodzi i te jej zabiorą. Cos strasznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwietniowamamaporazdrugi 16t
W środę mam wizytę to zapytam o te bóle. Ewa tak to już jest, niektóre kobiety latami starają się o dziecko a inne rodzą "hurtowo" i mają te dzieci w d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla 18t
I bardzo dobrze, niech jej zabiorą to dziecko i przy okazji jajniki podwiąza. Też to oglądam i szkoda słów w jak głębokiej patologii są umoczone te kobiety. Piję, pali i bog wie co jeszcze robi i ma wychowywać dziecko w takich warunkach? Absolutnie nie. Dziecko i tak pewnie będzie w złym stanie, ale może będzie miało szanse na w miarę normalne życie... Oby. Poza tym widać, że coś jest z nimi nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza_83
Kwietniowamama ja też mam takie bóle. I ostatnio mówiłam o tym mojemu ginekologowi na wizycie. Obejrzał, zbadał, ponaciskał, posprawdzał itp itd i powiedział że wszystko jest ok. Taka nasza uroda najwidoczniej. Jak nie ma plamień, jak brzuch nie jest cały czas twardy i na USG jest dobrze to chyba nie ma co się martwić tylko trzeba się oszczędzać więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa18tydz
Mnie pobolewa w dole brzucha jak leze i wstaje to mnie ciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani199017tc
A mnie brzuch boli tylko jak kaszlnę albo kichnę z zaskoczenia. Po za tym to już nic mnie nie boli. No i jak się zdenerwuję lub stresuję, ale tak zawsze miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1984dziecko
Ale dziś poczułam kopa, zawsze to były takie przelewania, w sensie zawsze od 2 tyg może...XD ale dziś aż wzdrygnęłam się, zawołałam męża i tak się śmialiśmy bo zaczęła kopać jak szalona. Dziś czyli 19t6d ni stąd ni zowąd. Cały dzień chodziłam, przyszłam do domu i tak z 15 min po obiedzie się zaczęło- dziewczyny tego nie da rady przeoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję :) to Twoje pierwsze dziecko? Uff czyli jeszcze jakieś 2tyg i moz też poczuje solidnego kopa hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1984dziecko
pierwsze, dlatego to takie dziwne dla mnie :) ale zdziwiłam się, że to tak nagle, nic nie było tylko się wysilałam, żeby poczuć przelewanie a tu bum bum bum. Nie martw się, jak juz mówiłam, nie przeoczysz tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani1990
Jak Ci fajnie :-) Nie mogę sie doczekać... u mnie dopiero 17 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla 18t
Ja nawet tego przelewania nie czuję regularnie... Termin masz jakoś na początku kwietnia tak ? Znasz płeć ? :) Poprzedni post też był mój, zapomniałam się podpisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1984dziecko
Termin mam na 5 kwietnia, jak byłam 28.10 na badaniu, to lekarka powiedziała, że jej to wygląda na dziewczynkę. Wiadomo gwarancji nie ma. Ale było widać duże jakby wargi sromowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×