Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beta27

Mamuśki polecam-odradzam!!!!!

Polecane posty

Gosia//:) Ja stosuję i jestem bardzo zadowolona i stosuję od początku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 5 latki i dwu tyg.bobasa
witajcie! odwiedzam ta strone bo właśnie szukam rady na temat dobreg choć w miare o przystępnej cenie laktatora.Moj synek jest tym szczęsciarzem dla którego przełamałam ból popękanych brodawek itd. i zaczełam karmić piersią wszystko byłoby dobrze gdyby nie fakt iż mogłabym wykarmić pól oddziału.Maluch nie zjada wszystkiego a ja miewam obolałe piersi.Staram sie nie popełnić błedów jak z moją córką brodawki bolały więc łatwiej dokarmić mlekiem modyfikowanym,obiadki tylko w słoiczkach,dziecko nie znając innych smaków wyrosło na niejadka z czym walcze do tej pory(gdzie czasy gdy dziecko zjadało normalnie obiad bez udziwnnien-mowie o swoim przykładzie)ale ponoć człowiek uczy sie na błędach i uwierzcie tylko na swoich..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja polecam
wódkę gorzka żołądkową!!!! zwilżam mojemu synkowi usta i śpi cały dzień !!! REWELACJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny! Trochę podupadł nasz topik i jeszcze pojawiły się mądre wpisy - pozdrawiamy dowcipnisiów, he...he... Co do laktatora, mogę polecić z całym przekonaniem ręczny Avent Isis. Jest super, u mnie sprawdził się już w szpitalu, gdy musiałam nosić własne mleko córci dgy leżała w inkubatorze. Była naświetlana z powodu zółtaczki. Potem wielokrotnie korzystałam z laktatora w domu. Rewelacja tylko nie jest tani. Kosztuje ok. 200 zł. To na razie, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laktator aventu można na allegro nabyć za nieco powyżej 100 zł. Faktycznie jest fantastyczny, przynajmniej dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dogoryyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki, Co dajecie do picia dzieciaczkom kilkumiesięcznym, rocznym i ponadrocznym? Ja daję córeczce 15 mies. sok Bobovita lub Bobofrut przecierowy lub klarowny rozcieńczony wodą mineralną niskozmineralizowaną. Daję jej w kubku niekapku z AVENTU. Wody min. nie chce pić chyba, że mi podpija ze szklanki ale muszę uwazać, żeby nie pogryzła szkła. Herbatek dla maluszków nie chce za bardzo. Wypija tego soku może ok. 200-250 ml maxymalnie przez cały dzień a do tego mleka około 210-240 na dzień. Jak to jest u Was z podawaniem płynów? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zauwazylam,ze od kiedy podaje malej soczki lub kompoty,ktore gotuje sama zaczela pic mniej mleka!Wczesniej wypijala 210ml rano i tyle samo wieczorem,a od kiedy pije soczki mleka za bardzo nie chce.Nie wiem wiec czy jest sens ja dopajac.A wody nie toleruje,najchetniej pociagnelaby coca-cole tatusia,az piszczy jak widzi.Szkoda,ze to niezdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
była mowa o wkładkach laktacyjnych. jak zwykle - każdy woli co innego... JA polecam wkladki bella na sam poczatek. nosilam wtedy stanik - i latkacyjny i zwykly na zmiane - non-stop. mialam wrazenie, ze ciagle cos mi cieknie z piersi, wiec czesto wymienialam wkladki laktacyjne. a bella odpowiada mi takze cenowo. teraz - rowno 5 miesiecy bycia mama - nosze juz zwykle staniki, albo wogole obywam sie bez nich. bleee.. nigdy chyba sie do nich nie przyzwyczaje. fuj teraz wole w domu czy u najblizszej rodziny poprostu przylozyc do piersi tetre zlozona w kostke. a na wyjscie pozostaja wkladki bella pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzywam pampersy, próbowałam huggise, ale jakoś tak nie jestem z nich za bardzo zadowolona, jaką firmę jeszcze byście polecali? A te Happy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jus26
Witam wszystkie mamusie:-) polecam Huggisy. moja Karinka raz miała pieluch Happy. Według mnie są za krótkie z tyłu i kilka razy miała kupkę na pleckach:-( cały czas jesteśmy na Huggisach. Mała kończy 5 m-cy. Je obiadki, deserki. Mam dawać jej kaszkę. Mam problem, bo zanika mi pokarm. Wczoraj przed spaniem okropnie krzyczała, ssała cycka a tu prawie nic nie leciało:-( W ogóle od jakiegoś czasu podejrzewałam, że tak będzie, bo piersi robią się coraz bardziej miękkie i jest mało mleczka. Mam więc pytanko do doświadczonych mam: co mam zrobić, żeby pobudzić laktację?( mała leży przy cycku prawie co godzinę) albo jak zasuszyć resztkę pokarmu? będę wdzięczna za pomoc. pozdrawiam wszystkie mamy:-))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja rada... Zadzwoń do poradni laktacyjne i poproś o wypożyczenie porządnego laktatora. Będziesz od ciągać pokarm kilka razy dziennie i laktacja się pobudzi. Druga sprawa to nastawienie psychiczne. Staraj sie nie mysleć o tym ze pokarm zanika i nie martw się:) A mam pytanko... Dlaczego masz podawać kaszkę?? Te obiadki, to zalecenie lekarza?? Dlaczego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piję herbatki laktacyjne i jestem z nich bardzo zadowolona. Takie zwykłe herbapolku, czy hoppa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jus26
Lekarka powiedziała, żeby zacząć wprowadzać pokarmy, żeby organizm się przyzwyczaił. Mała bardzo ładnie przybiera na wadze. Co do karmienia, przystawiał córkę niemal co godzinę więc bardzo często. Może po prostu nastąpił czas, żeby mała przeszła na butelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigana
Cześć!Chcemy kupić łóżeczko turystyczne zamiast tradycyjnego-drewnianego. Jakie byście polecały? Ewentualnie: jakiego na pewno nie kupować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie polecam wkładek bella, fajne natomiast są gerbera... plecam odciągacz elektryczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noe
a ja polecam dla oszczednych i tych którzy lubia prac pieluchy:) -NAKINSY-wkłada sie w srodek tetre od skóry dziecka maja taki materiał który tworzy efekt suchej pieluchy dzidzius sika a to jest suche tetre sie wyjmuje i wkłada druga .zapinane sa na rzepy lub guziki regulowane dziurkami sa rózne rozmiary.polecam te z guzikami bo sie nie niszcza .wygladaja jak pielucha typu pampers z kieszenia .jedna kosztuje w łodzi około 7 pln.na noc jednak niezbyt dobre.trzeba czesciej niz pampersy wymieniac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u Was dziewczyny🌻 Co do pieluch to my uzywalismy \'pampersy\"do 8 miesiaca,pozniej synek dostał w prezencie paczke pieluch z biedronki \"doda\"(czy jakos tak) i od tamtej pory uzywamy własnie ich,tak samo nam odpowiadaja-praktycznie niczym sie nie roznia poza cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noe
ja co do dody:):)(o pieluchy mi chodzi:)) to jakos tak róznie te małe z zabami były ok ale te nastepne niebałdzo bo sie jakies gluty robiły takie grudy z tego zelu jak namiekłteraz uzywam huggiesów ale tych z kubusiem puchatkiem ale i tak jakos najbardziej jestem przekonana do happy .sa tez jeszcew rossmannie dobre pieluchy tylkot e co przepuszczaja powietrze duza paka kosztuje 30pln a i w lidlu sa tylko w małych paczkach po 16 sztuk około w zaleznosci od wieku za około 7 pln ale po przeliczeniu wychodza tanio dobre sa .pozdrawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również polecam hugisy, ale te z kubusiem wg mnie są najlepsze super chłonne i do tego maja super gumkę z tyło, przez co świetnie dopasowują się do ciałka dziecka (w pampersach kupa nam uciekała na plecy...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigana
To ja ponowię pytanko: Chcemy kupić łóżeczko turystyczne zamiast tradycyjnego-drewnianego. Jakie byście polecały? Ewentualnie: jakiego na pewno nie kupować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigana niestety ja Ci nie moge pomoc bo mamy łóżeczko drewniane z ktorego jestesmy zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigana
Dzięki Kreska1234 :) A nikt inny nie ma łóżeczka turystycznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mam, ale gdzieś trafiłam taką informację, że są fajne, od razu mogą być jako kojec, przydatne w podróży, jedyny jego minus to to że trzeba głęboko schylać się do dziecka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tigany
ja mam lozeczko turystyczne hoc nie od poczatku tylko jak maluy mial 9 miesecy i jestem zadowolona firma lozeczka to baby mix kosztowalo 200 zl jest fajne bo ma poziom dla niemowlaka i i drugi niski do tego jest moskitiera materac mialam z drenianego ale sa takie same i kolory sa rozne do wyboru (nie sa tylko granatowe ale rozne ).choc szczerze uwazam ze dla niemowlaka lepsze jest drewniane a starszeko turystyczne no ale to kasa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×