Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beta27

Mamuśki polecam-odradzam!!!!!

Polecane posty

Gość do spectra
dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki spectra :) rozek kupilam wlasnie taki jak piszesz, chyba jeden wystarczy?? na rozstepy mialam krem vichy kosztowal 85zl bylo go 150ml i bardzo szybko sie skonczyl, dlatego teraz chce cos tanszego. Zamowilam w koncu taka nowa serie z erisa dla babek w ciazy.... pozatym uzywam jeszcze zwyklej oliwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spectra
Cześć DONN, myslę, że jeden rożek zupełnie wystarczy. Pozdrawiam Wszystkie Dziewczyny i Dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jeszcze polecacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patiko
Witajcie!!! Gorąco polecam: - chusteczki Cleanic- dzidzius sensitive- tanie i nie uczulają - maść na odparzenia- Bepanthen- cudenko, przydał sie tez na moje obolałe sutki - balleum- do kapieli- skóra mojego małego bez podraznień - oliwke bambino - płyn do kapieli z oliwka firmy Nivea orazrem z filtrem 30 - linomag na zgiecie- działa ochronnie na małego grubaska - szampon Nivea- rumiankowy nie polecam: - chusteczek Pampers, mojego małego uczuliły nawet te sensitive - krem na odparzenia NIvea- gesty zle sie rozsmarowuje i jest cięzki do usuniecia podobna sytuacja jest z kremem z filtrem ale tamten nie uczula i dobrze chroni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specra
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gory
do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta27
donn: driver 4xl okazał się ciężki, po prostu uciążliwy w codziennym użytkowaniu; poza tym mała gondola-aczkolwiek szybko zmieniliśmy na spacerówkę. na rozstępy używałam krem gerbera-nie mam rostępów!!! (ale podłoże genetyczne ma tu istotniejsze znaczenie), poza tym przytyłam 11 kg (moja kolezanka 39!!! koszmar...) więc skóra nie była w moim przypadku nadmiernie rozciągnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta>> dzięki za info o wózku to przynajmniej teraz mam pewność że nie mam pojęcia jaki kupić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gory
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w goree

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam: - czopki glicerynowe dla kobiety w połogu, gdy są problemy z załatwianiem się... - maść bephanten na bolesne sutki- super!! najlepiej zacząć zaraz po porodzie smarować, a uniknie się bólu - roztwór wody morskiej w aerozolu do noska, czyli tzw nubulizator mikrodyfuzyjny, zapobiega wysuszeniu sluzówki i katarom - sól fizjologiczna do noska , nabieramy w strzykawkę 0,5 cm soli i wstrzykujemy w obie dziurki, chwilę trzymamy dziecko pionowo, potem kładziemy na brzuszku, a zawartość noska sama wypłynie:) -pieluchy zapinane tylko na rzepy!! a jeśli chodzi o wózki, to zakupiłam wózek RING Adbor i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olala>> czy mogłabyś napisać coś więcej o wózku i podesłać do niego linka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gory
do goory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda mamusia
na kolki krople infacol w aptece okolo 17 zl rewelacja sprowadzalam z niemiec za 30 zl ale nic nie dawaly a te sa naprawde oki polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda mamusia
na kolki krople infacol w aptece okolo 17 zl rewelacja sprowadzalam z niemiec za 30 zl ale nic nie dawaly a te sa naprawde oki polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oto link do wózka: http://www.allegro.pl/item105704918_boski_wozek_z_pelnym_wyposazeniem_na_paskach_.html jest wygodny, dobrze się prowaedzi, ma naprawde duże koła , jest zwinny, nie jest jakiś za duży, można maleństwo pokołysać w nim, jednak jest trochę cieżki, chociaż bywają cięższe wózki... ale sama złożonego do bagażnika bym nie wpakowała. No i cena jest do przyjęcia jak za nowy wózek. ogólnie jestem zadowolona i moge polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gory
podnosimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donn bübchen w austrii sa na topie. Niedrogie i polecane nawet przez lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z bubchen miałam krem do pupy, ale oryginalny niemiecki- był swietny, nie wiem jak te z polskimi napisami- czy one są pakowane czy produkowane u nas? chciałam kupić ale nie moge nigdzie spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kati>>> też słyszałam że są fajne i że nie mają żadnych szkodliwych składników szczególnie ta seria z nagietkiem, też bym je chciała kupić ale jak narazie nie znalazłam, dobre są jeszcze sanosan i weleda ale tych też narazie też nigdzie nie widziałam.... jak mi sie nie uda znaleść to kupie nivea...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może ktoś wie gdzie mozna dostać kosmetyki z bubchen??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiedzcie jaki materacyk do łóżeczka kupić??? kosmetyki bubchen np w aptece można kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nivea pielęgnacyjny dla maluch
ów - rewelacja!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam wkładki laktacyjne Z Rossmanna. Seria nazywa się Baby dream. Są dużo lepsze od Belli. Balla bardzo szybko przemakała i robiła sie przykra niespodzianka. Wkładki z rossmanna trzymają mleko w sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkadki laktacyjne chicco (19zł za 30 sztuk) bardzo je sobie chwaliła moja szwagierka. Czy któraś z Was drogie mamy tez je stosowała? I jak je oceniacie? a jaka jest cena tych z rossmana? i ile jest sztuk w opakowaniu? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkładki z rossmanna kosztują 5,50 - 30szt. Ale oczywiście na poczatku będą Ci potrzebne pieluchy tetrowe, bo wkładki nie będą dawały rady:) Wkładki to tak na później sie przydadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×