Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1110

Nowa profesja zony

Polecane posty

Gość 1110
Niestety nie tylko w klubie w domu też(mamy dwa) umawia klientow ma ich teraz pieciu dwoje małolatow 20-22 lata pryszczaci i wybitnie wstydliwi z jakimis kompleksami ,jeden zauroczony jest moja zoną ,kolejny to facet w ,mojm wieku taz z problemami ,nastepny to gosc przychodzacy z zoną tu rozmowy i ostatni to starszy facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1110
Moze ktos na tym forum ma wiedze naten temat? Cos podobnego przezył lub podobna historie słyszał? Nie sądze aby to co mnie spotkało było az tak wyjatkowe i nie spotykane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikor
Masz z nia dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1110
Tak dwoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mytu
W jej oficjalnej pracy ktos cos wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1110
Nikt nic nie wie w jej pracy(ma stanowisko kierownicze)i mojej ,nie wie rodzina ,znajomi ,dzieci,nikt nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mytu
A gdy sie dowiedzą ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, to ja ta niezłośliwe. Domyślam Sie, ze twoj pytanie wynikają z obawy, ze żona moze zrobić cos wiecej i stad twoje pytania. Wydaje mi sie, ze skoro to klub z wyższej Polki, to nie ma tam miejsca na żadne ekscesy, kobiety robią tylko to, na co same maja ochotę. Nie znam twojej zony i nie wiem do czego moze sie posunac. Ale ty sie boisz Wlansie tego, ze ona zrobi cos, czego nie powinna bądź czego nie ustaliliście. To tak jak z tancerka erotyczna, sa takie, które faktycznie tylko tańczą i nic ponadto, nie pozwalają nawet na dotyk, a sa takie, które za odpowiednia dopłata odbędą stosunek. Myśle, ze któregoś dnia sie zameczysz, bo tak naprawdę nigdy nie będziesz wiedział co sie wydarzyło. Oczywiście nie twierdze, ze twoja żona zrobi cos złego, ale ty jej nie ufasz i myślisz o tym ciagle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1110
Mało prawdopodobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1110
Ma Pani racje ,zawsze bedzie pytanie czy tylko? Czy napewno?? Itp Moze w koncu oszaleje? Pytam tutaj gdyz nie zapytam o to przyjacioł czy rodziny ,bo jak wiemy jaka reakcja bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mytu
Czy ona jest nudystką ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1110
Nic mi o tym nie wiadomo, napewno nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mytu
Ja bym tam do tego klubu poszła i ciekawe czy w twojej obecnosci miała by tez odwage cyckami machac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1110
Ten wspomniany starszy facet przychodzacy do naszego domu gdy sie dowiedział ze naprawde jest to moja zona to był dopiero podniecony gdy pokazała mu akt z urzedu stanu cywilnego i zdjecja z wesela ,podobna reakcja bedzie w tym klubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mytu
Jacy sa to ludzie ci co do niej przychodzą ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1110
Tak jak napisałem wczesniej ,łaczy ich to ze są niesmiali ,maja jakies kompleksy i sa raczej osobami mało lubianymi ,i mało atrakcyjnymi typ samotnika bez przyjacioł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1110
Czy ktoras z Pań tez bawiła sie w taką psełdo terapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobba
Widocznie twoja zona lubi to i ma nad nimi przewage intelektualną ,tez bym tak chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1110
Wiem pewne osoby to bardzo podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem ma czym polega taka terapia? Rozbiera się przed nimi czy oni przed nią też? Pytam poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mytu
Pisałes ze sa dwaj młodzi pryszczaci ,co ona z nimi robi ,jak to wyglada ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1110
Jest ekshibicjonistką sprawia jej to przyjemnosc ,ona pokazuje a wybiera tak jak pisałem osoby niesmiałe i z róznymi kompleksami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, to ja pisałam o 20:13. Nie dziwie sie, ze masz taki kłopot, bo zaufanie to podstawa plus pełna akceptacja tego, co chce żona robić po godzinach. To Inna sytuacja, ale ja byłam zdradzona i do tej pory wiem, ze nie ufam i nigdy nie zaufam ponownie. I wiem co czujesz. A to, ze ich podnieca, ze kobieta jest mężatka to i tak lekka sprawa, ludzie maja najdziwniejsze i obrzydliwe dewiacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1110
Z tymi młodymi (tak około 22 lata)to przedewszystkim rozmowy ,jakies przeswitujace ubrania nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli facet przychodzi, siada np. w fotelu a ona się rozbiera? I to tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1110
Zgadzam sie z Panią ,ludzie są dziwni i maja dziwne upodobania ,u mnie nie było typowej zdrady ,ale w pełni Paną rozumiem jak to jest i co sie wtedy czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmowy o czym? Tak po prostu umawia się z facetem żeby pogadać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1008
W domu rozebrała sie do tej pory dwa razy ,raz zdejmowała stanik drugi raz do stringow ,sexu nie ma ,po za tym rozmowy ,drinki ,muzyka ,czasem taniec ,to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1110
Rozmowy o wszystkim ,ona potrafi podjac kazdy dosłownie temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze nie pisz do mnie na pani,- na ty po prostu:) Nie dziwie sie, ze żona czuje sie dobrze w tej skórze, skoro jest taka atrakcyjna i bardzo inteligentna. Człowiek jest prozby i lubi sie podobać. Tylko niektórym wystarczy zerkający nieśmiało sąsiad; innym potrzeba większego grona i mocniejszych bodźców.. Jak mozna ci pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×