Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1110

Nowa profesja zony

Polecane posty

Gość 1110
Sam nie wiem ? Chciałbym porozmawiac zkims na ten temat,lecz wiadomo ludzie sa zabiegani ,w pogoni za praca i pieniedzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1231
1110, to moze przejdziemy na priv. Chętnie porozmawiam o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1110
Prosze mi podac meila ,ja jutro odpisze ,podam tez nr tel ,oczywiscie kontakt na moj koszt'niestety nie zawsze moge pisac ,mam specyficzna prace ,rozmawiac moge natomiast czesciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1231
gosc12313@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomia
Do autora ,nie ma ci czego zazdroscic,wbrew wszystkiemu jest to prawdziwy osobisty dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła basia
Kobieta robi to co sprawia jej najwiekszą przyjemnosc czyli pokazywanie ciała i dominacja umysłowa nad innymi, w pracy zawodowej tez napewno jest wymagajaca i konsekwentna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstop
Ciekawy i podniecajacy temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm ona lubi czuć przewagę nad mężczyznami, a tymi co ich zaprasza ma przewagę i kontrole na d nimi w każdym aspekcie. pewnie z małżonkiem tego nie ma. Hm ona ich czegoś uczy oni jej płacą jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara 786
Dziwi mnie bardzo, że Ty się na to zgadzasz. Jak ty się w tym wszystkim czujesz? Bo ja gdyby mój mąż zachowywał się tak jak Twoja żona to przestałby być moim mężem. Co by nie mówić jest to pewna forma prostytucji:-( Rozbierać się przed jakimiś obleśnymi kolesiami lub małolatami za kasę. Wybacz ale normalne to nie jest... Do tego macie dzieci:-( Co innego gdyby była bezdzietną singielką. A jak to wyjdzie na jaw przed rodziną, znajomymi, rodzicami kolegów dzieci? Będą wyśmiewać się z waszych dzieci, że mają matkę dzi/wkę. Poza tym nie masz pewności co ona tak naprawdę robi w tej pracy:-) Myślę, że jesteś zbyt łatwowierny i nie masz jaj żeby zrobić z tym porządek albo zależy Ci tylko na kasie. Prawdziwy facet nigdy nie pozwoliłby na to żeby jego żona paradowała na golasa przed facetami jeszcze we wspólnym domu gdzie mieszkają Wasze dzieci... Całkowita Ci/pa z Ciebie nie facet:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to temat prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobba
Do autora podaj priv ,podam wazne informacje,chetnie porozmawiam ,jestem kobietą i psychologiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstop
Pisał ze maja dwa domy !!!!,ludzie czytajcje i potem zabierajcje zdanie na dany temat!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po głębszym zastanowieniu też wydaje mi się, że to prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo jak nic. Śmierdzi na kilometr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaone
Czytam to od samego początku ,moja siostra robiła wrecz identycznie ,są pewne róznice ale nie duże ,finał był w jej przypadku bardzo przykry, a autor moze tutaj niewiele zrobic ,podobnie jak w przypadku lesbijek są to pewne preferencje stałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara 786
pstop A gdzie ty to wyczytałeś, ze mają dwa domy;-) To jest prostytucja, nic więcej... Mój znajomy ma taki VIP-owski klub dla panów . Oficjalnie w grę też wchodzi tylko rozmowa a nieoficjalnie to prostytucja kwitnie aż miło;-) Autorze gdzie ty masz honor i szacunek dla siebie... A kiedy szanowna małżonka zajmuje się dziećmi skoro pracuje na dwa etaty? To nie może być prawda, nie ma takich facetów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mytu
Teraz bedą odzywac sie moralisci i erotomanii ,taka godzina:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elf2
Ona była taka od zawsze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mytu
Ciekawa jestem jak to sie u was w domu odbywa ,jak to wygląda ?? i jak to jest w tym klubie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa82
Historia z zycia,dla mnie bardzo ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z5050
Ile zarabia twoja zona machajac tymi cyckami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiomi
Do autora ,nie ktytykuje twojej zony ,bo sama o czyms podobnym mysle,ja z innych powodow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrada boli
Nie ma juz autora, ale ja mysle ze ona sie oddaje calkowi ie za kase i pozwala sie im spuszczac w dziurke, sam nie wiem co bym zrobil, moze kochankę ? w rewanzu za spelnianie niecodzienych pragnien zony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elf2
Ja bym chciał kiec taką własnie żone ,przynajmniej jest z nim szczera,i prawdopodobnie to co on pisze jest prawdą,pytanie czy jest szczesliwy ,chyba nie jesy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość comysle
A gdzie jest ta granica w pokazywaniu i w dotykaniu czy sex jest tez w jakiejs opcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elf2
Facect leci na duze cycki,jesli jeszcze ładna i ma figure to ma branie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazimieratutaj
Wiem co to jest ekshibicjonizm ,moj były nim był ,tutaj macje zapewne jakis dochod z tego ,bo ja miałam tylko mandaty i same problemy ,to ciezka przypadłosc ,mnie nie było z tym do smiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elf2
Napewno jest ładna ,wygadana ,ma dużą wiedze i potrafi tych ludzi czyms zainteresowac plus te wielkie cycki Ciekawe jak to wyglada u was w domu przychodzi facet puka do drzwi i ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstop
I mowi dzien dobry czy jest Jola bo ja donJoli......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×