Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1110

Nowa profesja zony

Polecane posty

Gość empi
Czytałam wszystko na poczatku byłam troche zdziwiona ale teraz.....zaczyna mnie to podniecac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klip
Mnie tez to podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifi00
Mozna i tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość conaobiad
Ten swiat oszalał!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizol
Tez chce taka zone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prudniczanka
A ja takiego męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata hiszpanska
Co nowego u autora? Jesli tutaj bywa niech podzieli sie z nami jak teraz wyglada jego zycie osobiste ,co porabia jego żona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1110
Jest bez zmian ma stała prace ,natomiast pracą kelnerki i barmanki zajuje sie dodatkowo Czasami zaorasza wybrane osoby do domu ,robi striptiz sex wykluczony Zainteresowanie jej osobą jest duże Nasze relacje sa pozytywne ona widze że jest szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata hiszpanska
Ile twoja żona w ten sposób zarabia? Oraz ile czasu na to poswieca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1110
Jej nie chodzi o pieniadze jest to raczej forma relaksu ,odpoczynku i spełnianie fantazji tak przynajmniej mysle ,sama sobie wybiera klientow ,są to tak jak pisałem ludzie nad ktorymi ma kontrole i przedewszystkim nie ma sexu Mysle ze robiłaby to nawet za darmo Czas jaki poswieca jest rózny ma stałą prace i dom wiec nie ma stałych godzin ,umawia sie zawsze telefoniczni lub ma stałe spotkania o stałych godzinach co tydzien tak jest z jednym klientem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorymu1
Fajnie sie to czyta ale sam nie chciałbym byc na miejscu autora postu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strykowska
Do autora: Bardzo prosze odpowiedz na wszystkie pytania twoja historia mnie zaciekawiła a mysle że nie tylko mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wladysławo
Chetnie sie z twoją żoną bede umawiał jestem kulturalny nie chodzi mi o sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asieńka też
Pracowałam w takich klubach jako panienka, ale teraz jak mam nigdy tam nawet nie zajrzę, to nie jest praca dla mężatki, jak oczywiście chce być wierną żoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację Asieńko, ja też tak pracowałam prze 8 lat, płaca ok, ale moralność na tym cierpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam moralność, to tylko praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze wszystko było by ok, exchibicjonizm, chęć bycia podziwianą gdyby twoja żona nie była dominująca. Ty zapewne jesteś uległy. Niestety w dominacji i uległości nigdy nie zatrzymujemy się na jakimś etapie tylko przekraczamy kolejne granicę. Cofnij się wstecz, czy 5 lat temu pozwolił byś na to żonie? Wtedy pozwalałes na coś mniejszego, i stopniowo dodoszliscie do klubu. Też miałem podobną partnerkę. Były plaże naturystów, taniec na rurze, masaże erotyczne w końcu sex, cuckold. Ona będzie coraz bardziej dominować a ty coraz bardziej uległy, czerpiesz już z tego przyjemność? Czy jeszcze ulegasz i jest ci źle. Czy jest tak że czerpiesz przyjemność a potem moralniaki przemyślenia i masz doła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v900
Mysle ze takiej kobiecie chodzi o to żeby była ogladana i podziwiana i lubi byc w centrum zainteresowania Kusi i lubi podniecac jej nie chodzi o sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zawsze na pokazywaniu i kuszeniu się kończy, jak chce się więcej przynieść kasy rano do domu to trzeba dziurki dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta chce byc ogladana i widocznie sprawia jej to wieksza przyjemnosc niz sex ,sytuacja opisana przez autora jest troche dziwna ,wydaje mi sie jednak ze lepiej jesli w zwiazku partnerzy wszystko sobie mowia wtedy mozna znalesc rozwiazanie problemu tutaj nie mamy zdrady a byc moze dzieki temu wlasnie ich zwiazek i rodzina przetrwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwi mnie fala krytyki jaka sie przelała w tym temacje dotyczaca autora i jego żony Mysle ze jest to lepsze rozwiazanie od tego gdyby to robiła w tajemnicy przed nim jesli dodatkowo o wszystkim sobie mowią wiec w czym tkwi problem? Czy to jest zdrada ? Sam mam co do tego watpliwosci? Popatrzmy sami na siebie i ludzi we własnym srodowisku co sie dzieje? Seks w pracy ,kochanki i zdrady ... I gdzie tutaj są zasady i moralnosć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol opole
Moja partnerka wspominała kilka razy o czyms podobnym co czytam tutaj też mamy dzieci i jestesmy oboje czynni zawodowo Na poczatku byłem przeciwny dochodziło do ostrej wymiany zdan ,teraz sam już nie wiem co o tym myslec i co dalej z jej pomysłem bedzie Moja zona zawsze odstawała od normy jej motywacja jest podobna do tego co pisze autor o swojej żonie z ta jednak roznicą ze mojej zachciało sie byc tancerką (tylko tancerka) Co o tym myslicje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze nowa ''klasa srednia''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autora przeczytałam to wszystko dokładnie i mysle że jesteś czlowiekiem uległym nie chcesz utracic rodziny ona o tym wie i realizuje swoje fantazje,napewno wie gdzie jest granica Też bym chciała miec takiego meża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania4321
Podejrzewam tak jak moi poprzednicy, że pozwalales żonie na dużo wcześniej i teraz masz baby placek... myślę, że to tylko kolejny etap jej życia erotyczne go a skończyć może na seksie z klientami a później BDSM itd. To oczywista oczywistość. Podoba się jej, że ma władzę nad tymi Pana i ... nad Tobą też, więc w dyscyplinie będzie raczej Panem(Panią-ma w tym kierunku spore umiejętności, jak może sobie Ciebie i innych łatwo owinąć wokół palca). W dodatku, to piękna kobieta. Nie odczuwa więc wstydu, obaw o swoją atrakcyjność, raczej ja eksponuje. Ma też niskie poczucie moralności, gdyby była trochę mniej atrakcyjna, pewnie miałaby większe itd. Itp. Przykro mi! Wybrałeś piękna, seksowną kobiete, to trzeba się pogodzić że wszystkimi konsekwencjami... I jeszcze jedno: Ona nigdy nie przestanie spełniać kolejnych swoich fantazji... bo od poczatku miała na to pelne przyzwolenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania4321
W dodatku dostajesz od niej ochłapy pseudokontroli nad jej życiem. Musisz zrozumieć jedno. To co robi w klubie i z klientami w domu, to nie jest dodatek do jej życia erotycznego, ale właśnie to stanowi obiekt jej pożądania i podnitę. Właśnie to ją kręci! Oczywiście jej życie rodzinne stanowisk Ty i Wasze stan posiadania. Temu nie przeczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1110
Bardzo trafna analiza (mysle jednak ze tutaj o sexie nie ma mowy) co Pani o tym wszystkim jeszcze mysli czy da sie to w jakis sposob cofnac lub zatrzymac u niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania4321
Intuicja mi podpowiada, że ten topik to jest prowokacja. Jeśli jednak miałabym postawić się w położeniu człowieka krzywdzonego w taki sposób przez innego człowieka (partnera/partnerke bez znaczenia), pewnie udalabym się do specjalisty. Terapeuty lub innego mądrego człowieka, który łopatologicznie wyłoży mi czarne na białym, gdzie leży problem. Osobiście twierdzę, że problem macie oboje- Pana żona i Pan. Może to rodzaj jakiegoś uzależnienia, współuzależnienia lub macie jakieś inne deficyty. Psychologiem nie jestem! Niemniej może warto spróbować i pójść do lekarza. Skoro tak chętnie decydujecie się przekraczać kolejne bariery, może warto zapytać lekarza czy to jest normalne zjawisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscstarszy
Nie koniecznie prowokacja znam podobny przypadek tak jak tutaj mają dwa domy oboje dobrze zarabiają ona z rodziny prawniczej na nic nie brakowało była to wzorowa rodzinka Do momentu gdy nie wyszlo na jaw czym sie ta kobieta dodatkowo zajmowała ,mianowicje była exluzywną striptizerką Na wszystko mieli wiec dlaczego to robiła? Chyba brakowało adrenaliny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×