Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1110

Nowa profesja zony

Polecane posty

Gość comysle
Zachowanie dziwne ,ehshibicjonisci tak chyba mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest nienormalne i absolutnie niedopuszczalne w przypadku kobiety, która ma męża i dzieci. Jak chciala tak żyć, zarabiać to nie powinna zakładać rodziny. Ja jestem terapeutą, również zakompleksionych chłopaków i da się pracować w ubraniu a "terapia" jak to ladnie autor nazwał z drinkiem i golymi cycami to w mojej ocenie zwykle k******o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc102
Co dokładnie ona robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1110
Obecnie jestesmy bardziej parą niz zwiazkiem mał,ja tego nie akceptuje ale jak widac nie wiele moge zrobic ,mieszkamy dalej razem są pewne sprawy o ktorych tutaj pisac nie moge ,a umawia sie w domu telefonicznie mamy dwa domy oddalone od siebie około 60 km wiec nie ma problemu ,w klubie jest wtedy jak ma ochote i czas ,jak ja poznałem nic mi o tych zachowaniach nie było wiadomo ,to wyszło w praniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1110
Co dokładnie? Są to raczej rozmowy ,na rozne tematy ,kawa ,muzyka itp Ja jestem wtedy w domu ,ludzie ci sa bardzo dziwni i maja swoje problemy i fetysze ,jeden lubi jak sie onanprzebiera np wudaje nauczycielke ,pielegniarke lub tenisistke ,albo co mnie bardzo zdziwiło ''panne młodą''sexu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc102
Mowa jest o takiej prawdziwej sukni slubnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1110
Tak prawdziwej ,ona ją troche zmodyfikowała ,kupiła z ogłoszenia ,była u krawcowej zmieniła dekolt jest wiekszy wyeksponowała biust ,do tego ma biała przezroczystą bielizne (stanik)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc102
To mnie zaciekawiło,cos nowego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstop
Nic nowego to juz było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc102
Co robiła w tej sukni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1110
Ubrała ja przy nim i była w niej około godziny ,pozniej przebrała sie w inne ubranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc102
Przy nim to robiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1110
Tak przy nim stała tyłem do niego rozebrała sie z normalnego ubrania ,i ubrała stanik i suknie ,stringi miała na sobie wczesniej ,przebierł sie stojac tyłem do niego ,czy to takie nie spotykane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1110
Czy czyjas partnerka lub żona ma podobne zachowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brama
Moja kusi robi prowokacjei ubiera sie wyaywająco, czasami jest ztego niezły ubaw,wybiera tez niesmiałych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
07:33 koło terapeuty to ty nawet nie stałeś. Autorze, pisałam z Toba wczoraj; myśle, ze trudno bedzie spotkać to bywalca takiego klubu. A to ile sie stanie, to zależy od twojej zony. Moze jesli będziesz zawsze w tym klubie, tak jak jestes w domu przy wizytach klientów, to będziesz sie czuł bezpiecznie. Z tym, Że mnie sie wydaje, ze twoja żona górując nad tymi mężczyznami intelektem i wiedząc, Że ma ich w garści, nie potrzebuje żadnych kontaktów fizycznych z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1110
Zgadzam sie z Panią tez zaczynam to tak odbierac,na tym forum sa ludzie rożni ...erotomanii nie mam nic przeciwko temu ze kogos to podnieca nastepnie ciekawscy to tez normalne ,kolejni to moralisci z zasadami no tutaj......... Dziwi mnie tylko sposob doboru slow np cyce ,cycki ,ja mysle ze kobieta ma piersi ,no ale moze jestem staroswiecki Pani patrzy na to inaczej i zgadzam sie z Panią ,mam wiele pytan czy uzyskam kiedys odpowiedz nie wiem tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z5050
Jaki ma rozmiar cyckow i czy mozna ja macac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1110
Pisałem jak wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc102
Jaka jest granica na co sie godzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, to juz sa takie uwarunkowania; ekshibicjonisci chcą jedynie, zeby ktos obcy zobaczył ich nago; niektórzy (to raczej faceci) masturbują sie przy tym "podglądaniu", ale widz nie jest im potrzebny namacalnie do spełnienia. Poczytaj autorze o ekshibicjonizmie, jesli jeszcze tego nie robiłeś. Chociaż musi ci byc bardzo cieżko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1008
Sama ustaliła ze majtek nigdy nie zdejmie a dotykanie wiem ze w domu raz ja chwycił za pierś ten młody /hłopak pytała mnie o to czy moze ,zgodziłem sie chciałem sprawdzic co bedzie naprawde jest tam kamera o ktorej ona nie wie ,po spotkaniu opowiedziala jak to wygladalo ,ja zobaczyłem to na nagraniu i wszystko sie pokrywło co do joty ,ona poisuj***ardzo dokładnie i tak tez było faktycznie trwało to około 30 sek ,dotykał jedną pierś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1110
Wiem ze duzo trace :-) nie robiłem tego nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowp az smeirdzi,nudzonego stulejarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstop
Chciałbym tak jak ty ,tylko żony jeszcze nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc102
Czyli ona o wszystkim ci opowiada? I uzgadnia z tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1110
Opowiada owszem ,i pyta sie ,dla niej jest to jakas form odreagowania pracy ,tak przynajmniej mysle ,cos jak hobby ,rozrywka jest tym barszo le to bardzo pochłonieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1110
Wiem ze nie jest to normalne zachowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1110
Ktos zna podobne historie jak moja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc102
Czy ona czesto przebiera sie i kto płaci za te stroje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×