Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1110

Nowa profesja zony

Polecane posty

Gość conaobiad
Co wy widzicje w tej kobiecje ,kupcje ubrania swojm żoną i macie to samo w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowytu
Prosze też pamietac o mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firmi
czytałem to wszystko,masz z******tą żonke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elf2
Szkoda ze nie da fotek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość conaobiad
Kobieta zarabia bardzo dużo,stanowisko chyba kierownicze,ma meża dzieci,,wiec po co szuka przygod,chce pokazywac swoje cyce to niech to robi przy tobie! A jesli jest ekshibicjonistką to niech sobie polata z gołą dupą po lesie lub parku.Ja bym zrobiła z nią porzadek szybko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież to cuklod i jego to kreci tz. męża;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość comysle
Od pieniedzy sie w głowie i d***e przewraca tej babie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość comysle
To nie jest cuckold bo ona nie uprawia sexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosiłam zawsze oraz organizator takich eventów aby traktowali taki sposób podawania potraw ale także stripitiz, pokaz bielizny czy taniec erotyczny jako formę sztuki i że nie życzę sobie wulgarności, co więcej gdy będą wulgarni nie zrobię takiego pokazu aby byli zadowoleni. Być może zależy to od charakteru ale ja tak miałam, że jak robiłam stritpiz czy pokaz tańca erotycznego to skupiałam się na tym aby dobrze wypaść. Striptiz czy taniec erotyczny szczególnie to elementy choreografii w rytm muzyki. Owszem może wypinasz tyłek, ruszasz wyzywająco ciałem, pokazujesz cycki ale to też mimika, erotyzm. Jeśli ktoś jest wulgarny i robi takie uwagi to rozprasza mnie, stresuje i powoduje, że nie mogłam zrobić tego tak jak chciałam. Podobnie jest z masażem erotycznym - to forma relaksu dla klienta. Owszem z jednej strony mam go podniecić wyglądem ciała ale następnie relaksować dotykiem. Wydaje mi się z doświadczenia, że masaż erotyczny czy pokazy tańca erotycznego w takiej formie jakie proponowałam zamawiają inni ludzie niż ci, którzy idą po prostu do prostytutki na seks albo uczestniczą w pokazach typu "walka w kiślu czy miss mokrego podkoszulka". Nie chcę powiedzieć, że robiłam coś bardziej ekskluzywnego ale na pewno wymagało to ode mnie wiele godzin treningów przed lustrem i wyćwiczenia pokazu tak aby traktowany był jednak jako forma sztuki a nie wulgarny pokaz na który mężczyźni reagują wulgarnymi słowami lub gwizdami. Każda pani która uprawia taki zawód powinna zastanowić się do jakiego kręgu odbiorców chce trafić. Mnie po prostu wulgarni ani nie pociągali, ani nie rajcowali wręcz powodowali, jeśli tacy się zdarzali, że pokaz kończyłam wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość conaobiad
Szkoda mi cie chłopie ,widocznie ciebie tez omłotała i wyjasniła ci swoje zboczenie w racjonalny dla ciebie sposob ,jest inteligentna skoro ciebie czyli męza tez zamroczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1110
Do Pani 21:09 a co Pani mysli po przeczytaniu tego tematu o mojej żonie? Pytam gdyz jest Pani osobą normalną i majacą wiedze na ten temat Czy w jej przypadku to tylko jakas forma ekshibicjonizmu i szukanie weazen? Czy jednak chodzi o cos innego? Czy naprawde moze byc tak ze dla hiej to jest rozrywka po ciezkim dniu w pracy? Ma dobrą prace jest kierowniczka działu Bardzo Pania prosze o odpowiedz I ostatnie pyfanie do Pani ile mozna w taki sposob zarobic w skali miesiaca? Prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że to pewna forma nie tylko ekshibicjonizmu ale potrzeby bycia podziwianą przez mężczyzn - także obcych i anonimowych. Jeśli nie musi jak piszesz robić tego dla pieniędzy tylko z czystej ciekawości czy dla sztuki itp. to najlepszym sposobem (ja o tym myślę teraz, kiedy nie muszę już w ten sposób zarabiać pieniędzy) jest zajęcie się burleską, która obecnie zaczęła być uważana za formę erotycznej sztuki. Daje ona bardzo duże możliwości wyrażania siebie ciałem od delikatnego erotyzmu do możliwości eleganckiego wykonania pełnego striptizu a zarazem pokazy i kobiety w tym uczestniczące nie budzą negatywnych konotacji jak w przypadku prostytutek czy innych osób wykonujących zawody seksualne. Jeśli ona chce to robić dla przyjemności a ty akceptujesz to, na dodatek ma dobrą pracę i nie chce aby przypięto jej negatywną łatkę burleska jest najlepszym wyjściem. Ponieważ mnie też jak czuję trochę to kręci i jak teraz wydaje mi się robiłam to nie tylko dla pieniędzy a zarazem miałam w tym bardzo duży zmysł artystyczny to myślę właśnie aby już dla przyjemności a nie kasy zacząć uczestniczyć w pokazach burleski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zarobki są różne też nie pracowałam ciągle ale do 5 tys zł w skali miesiąca mogłam zarobić i mnie to wystarczało. Ale takie zarobki uzyskasz w takich zawodach dopiero, gdy zyskasz jakąś markę i zaczną cię zapraszać do klubów z vipami. Do striptizu i tańca musisz też zainwestować w stroje, szpilki make-up czyli kosmetyki. Sprzęt nagłaśniający zawsze był w klubie ale muzykę i choreografią przygotowywałam sama. Ja zaczęłam od masażów erotycznych bo tutaj da ci na początek wszystko właścicielka (szukałam takich, gdzie pracodawcą jest kobieta aby nie być zmuszaną do prostytucji). Od klientów z salonu masażu dowiedziałam się o eventach z tańcami erotycznymi, pokazami bielizny czy striptizem albo kelnerowaniem topless. Taki marketing. Na koniec głównie zajęłam się striptizem i tańcem mniej już masażem ale dla sprawdzonych i polecanych klientów go wykonywałam także podczas takich eventów oczywiście nie publicznie ale w specjalnym pokoju. Klienci byli polecani, rzadko zdarzała się agresja ale raz jeden mnie pobił a drugi próbował zgwałcić ale udało mi się wybiec z pokoju. Na szczęście to były jedyne przypadki agresji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1110
Ona lubi dominowac ,wybiera sobie klientow do domu jest stałych pieciu nad ktorymi ma przewage intelektualna ,lubi prowokowac ,kusic mamy dwa domy ten drugi jest oddalony okolo 60 km ,wiec anonimowosc jest ,sexu nie ma o wszystki mi ze szczegołami opowiada i to pokrywa sie z prawdą ,zamontowałem wtam kamery klientow ma takich; Dwoje mlodych po 20 tce, pryszczci i z kompleksami Facet przychodzacy z zona na rozmowy Kolejny w wieku srednim to samo I starszy gosc no on ma wymagania Raz została wymacana o czym powiedziała ,przebiera sie w uniformy typu pielegniarka itp Dodatkowo jest tez w takim klubie dla niby ''vip'',chodzi tam kiedy ma ochote Ile Pani zarabiała? Pytam z czystej ciekawosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1008
Jesli by Pani chciała i życzyła sobie nawiazac kontakt ze mną ,prosze o podanie meila (byle jaki aby istniał) nie o wszystkim mozna tutaj pisac jestem uczcwym człowiekiem i może ja bede mógł sie kiedys Pani odwdzienczyc,w zyciu jest naprawde róznie ,serdecznie Panią pozdrawiam A burleska? Super pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość conaobiad
Ja bym ją tak pogoniła ze by jej w tych cyckach mleko skisło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1110
Jeszcze raz bardzo Pani dziekuje za przekazane informacje ,pozdrawiam Panią serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1110
A gdyby zdecydowała sie pani na kontakt bedę bardzo wdzieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej wolę zostać anonimowa tym bardziej, że dzielę się doświadczeniami z rzeczy, których już przynajmniej dla pieniędzy nie robię i nie będę już robiła. Dlatego na tym ten wątek skończę. Natomiast odradzam zakładanie takich kamerek i nagrywanie. Nigdy tego nie robiłam bo dyskrecja i zaufanie jest podstawą takich "relacji". Jak nagrasz możesz nie chcieć wykorzystać teraz ale kiedyś, może znajdzie się ktoś, kto się dowie, że to robiłeś i z jakiś względów będzie chciał cię do tego przymusić. Jeśli już masz nagrania nie wygaduj się, że masz. Wiem, że dziewczyny, które nagrywały i próbowały potem szantażu na ogół marnie kończyły w "tej branży". Wiem, że może chodzić ci o bezpieczeństwo ale jak w trakcie takich kontaktów z żoną i tak będziesz poza tym miejscem to w taki sposób jej nie pomożesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1110
Ostatnie pytanie : kwestia grup przestepczych i połswiatka ,czy było to odczuwalne dla Pani? Ps kamerki zalozyłem aby sprawdzic czy zona zawsze mowi prawde i o dziwo mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to odpowiadam na ostatnie. W sumie jakoś przestępczy półświatek mnie ominął przynajmniej jawnie, bo mam świadomość, że takie kluby jednak prowadzą czasami grupy przestępcze. Trzymałam się reguł. Pierwsze nie uprawiałam prostytucji, nigdy nie piłam alkoholu w trakcie pracy i nie pozwalałam stawiać dobie drinków. Szczegółowo ustalałam zakres tego, co wykonam i znikałam. Miałam dwa przypadki agresji klientów ale w większości byli to wpływowi ludzie, szukający delikatnej zabawy erotycznej bez żadnego rozgłosu. Jak pisałam do "elitarnych" klubów dostałam się dzięki wykonywaniu masaży erotycznych dla klientów, których oceniłam jako sympatycznych, sprawdzonych i szukających erotycznej rozrywki a nie pastwienia się nad dziewczyną. Wiem, że niektóre dziewczyny miały kłopoty, mnie takie ominęły - może trochę znam się na ludziach i mam dobrą intuicję - nie wiem. Oczywiście klienci znali mnie tylko z pseudonimu, osobny telefon itp. Po zakończeniu tej pracy zerwałam wszystkie kontakty z tym życiem nawet z tymi, którzy wydawali się tak sympatyczni, że miałam ochotę na pozostanie w jakiś relacjach. Makijaż, fryzura, strój był tak dobrany aby mnie nie rozpoznać - może dlatego, że mam po prostu zwyczajną urodę - taką jak wiele dziewczyn i gdy jestem normalnie a nie odpowiednio umalowana trudno powiedzieć że ja to byłam ja. Nie mam tatuaży jakiś innych kolczyków poza uszami - nos taki jak u wielu dziewczyn, oczy też itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
un see.cc/seramudi/ zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prudniczanka
Zaciekawiła mnie wasza sprawa ? Co nowego u ciebie i żony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc15
Znam podobną historie z mojego miasteczkateż są w zwiazku mał. maja dzieci tą kobiete podobnie jak tutaj podniecaja takie klimaty Są chyba szczesliwi zawsze widze ich razem i z finansami maja lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komispaweł
Widocznie w ten sposob czuje sie dowartosciowana jesli mozna to tak nazwac ,tutaj nie zrobisz nic z nia ten typ tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horna
A reakcja twojch kolegow i znajomych gdy to wyjdzie na jaw? Zycie potrafi byc nie przewidywalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekwrock
Ja nie poradziłbym sobie z taką sytuacją wolałbym byc sam niż z taką kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscstarszy
Chetnie poznam twoją zone ,nie chodzi mi osex tylko o spedzenie milo czasu w fajnej i nastrojowej atmosferze Mam 59 lat i fetysz duzego biustu lubie prowadzic dlugie rozmowy na rozne tematy z tego co przeczytalem z twoja zona jest to jak najbardziej mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 05 litra
Autor nie obecny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komispaweł
Szkoda ze go nie ma lub jej bo mam kilka pytanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×