Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1110

Nowa profesja zony

Polecane posty

Gość 1110
Przebierała sie chyba cztery razy ,płaci za stroje klient

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc102
Ile kosztowało wszystko z tą suknią slubną ,i co robiła przez tą godzine siedziała, stała ,???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1110
Siedziała ,rozmawiała z nim tak jak pisałem,dwa przyprzebrała sie przy nim stojac tyłem do niego ,jak zmieniała stanik zasłaniała sie ,ile to kosztowało wszystko nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc102
Brała kiedys udział w wyborach miss mokrego t shirt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1110
Na szczescie nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komispaweł
Jak wybiera sobie klientow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1110
Z ogloszen ,duzo rozmow tel pozniej jesli uzna ze pasuje jej ten ktos ,jest spotkanie tylko u nas w domu,czasem sa to przypadkowe osoby gdzies poznane ona wybiera pod kontem usposobienia faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podwykonawca
Mam taką fantazje erotyczną czy twoja zona mogłaby sie przebrac w stroj budowlanca ,drelichy buty robocze i kask ,pod spodem erotyczna bielizna a potem czy mogłaby troche popracowac na dyskretnej budowie moze byc to u niej w domu lub na podworku ,pytam na serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komispaweł
Czyli wyglad nie ma znaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w gruncie rzeczy jednak taką profesję musisz potraktować w pewny sensie jako połączenie zawodu kelnerki i striptizerki. Nie jest to w pełni sprzedawanie ciała ale jej biust ma być dodatkowym elementem przyciągającym męską klientelę do lokalu. Inna sprawa, czy jak twoja żona zgodzi się na tą pracę i przywyknie nie będzie zachęt ze strony pracodawcy aby pójść dalej i np. także zdjąć majteczki itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wladysławo
Ja z innej beki ,czy twoja zona potrafi gotowac ,robic grila ?chetnie spedziłbym czas z miła i inteligentną kucharko -kelnerką z duzym i ponentnym biustem ,jestem na poziomie samotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowany bardzo
Ja z podobnym pomysłem ,jakas kameralna impreza u was w eleganckiej oprawie i w stosownie dobranej przez nią garderobie,stroje wieczorowe z wyeksponowanym biustem i akcentami erotycznymi i delikatnej erotycznej atmosferze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brama
Czy mogą byc ubrania dostarczone przez klienta? Mam duży wybor takich,z wymiarami nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowytu
Jestem na 3 roku transportu ,moze jakies wykłady dla mnie ,udzielone przez Panią Profesor?Mily i niesmiały :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komispaweł
Myszke ma wydepilowaną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem, że na kameralnych eventach zdarza się zapotrzebowanie na takie kelnerki i bywa to atrakcją programu bo sama pracowałam ale ja byłam także masażystką erotyczną i stąd mnie taka praca wówczas nie zniesmaczała. To prawda, że nigdy nie byłam prostytutką w pełnym sensie, to znaczy nie uprawiałam seksu dopochwowego, oralnego ani analnego za pieniądze ale jeszcze niedawno robiłam masaż nuru , różne elementy masażu erotycznego kończące się z reguły na pobudzaniu penisa klienta ręką. Miałam też w ofercie striptiz, taniec na rurze, pokazy w bieliźnie oraz też bycie kelnerką topless. Czasami te oferty łączyłam (np. byłam kelnerką topless i oferowałam jednemu z klientów masaż erotyczny po podaniu wszystkich potraw). Moja praca w branży seksualnej zawsze była w innym mieście niż tam, gdzie studiowałam i zawsze stosowałam dość intensywny makijaż, który na tyle zmieniał mój wygląd i charakteryzację, że trudno mnie byłoby rozpoznać i tak na prawdę nigdy mnie nie rozpoznano. Zakończyłam to teraz po studiach. Nie uważałam się za prostytutkę raczej striptizerkę i masażystkę ale moje zdanie jest takie, że bycie kelnerką topless to pierwszy krok do zostania striptizerką i masażystką bo zwykle na samym podawaniu topless potraw się nie kończy. Trzeba mieć bardzo silny charakter aby nie skusić się na prostytucję w pełnym wydaniu czyli seks dopochwowy, oralny i analny. To, że udało mi się poprzestać jedynie na zadowalaniu swych klientów ręką wynikało z tego, że podobno świetnie się poruszam i byłam bardzo dobrą striptizerką dlatego jak zobaczą to chcą chociaż ręką ale w większości sytuacji klienci oczekują "pójścia na całość" Reasumując jak się raz wdepnie w zawód związany z seksem nawet na początku w formie "soft" to trudno jest się z tego wyplątać. Nie pozwól więc żonie na taką pracę bo skończyć może jako prostytutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el2el
Daj fote cyckow,ocenimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1110
Do Pani18:08 czy była Pani dotykana? Jesli tak to jak to wyglądało ???,moja zona ma etat w duzej firmie ,tutaj zejscie na prostytucje raczej odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1110
Moja zona zarabia naprawde duzo i aspekt finansowy tej pracy odpada,dla niej to hobby ,relaks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el2el
Dasz te foty?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1110
Co Pani mysli o tym co robi moja zona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowany bardzo
Prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1110
Tak ,powiedziałem przed chwila żonie o tych propozycjach ,budowlaniec i pozostałe zgodnie z oczekiwaniami jest tym zachwycona ,jest w 7 niebie ,powiedział ze ja to bardzo kreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w trakcie podawania potraw nie, zresztą nie jest to dobry pomysł bo trzeba się skupić aby dobrze podać i czegoś nie wylać. Jeśli klient chciał mnie dotknąć a w ramach tego eventu było to w planie to zamawiał masaż albo striptiz. Ustalałam, że mógł mnie dotykać wszędzie poza częściami intymnymi - więc dotykanie piersi i pupy wchodziło w grę. Zasady należy ustalać zawsze przed żeby nie było niedomówień. Ale czasami jak facet był na prawdę seksi ulegałam i pozwalałam dotykać się także "tam" podczas takiego masażu a w sytuacji, kiedy bardzo mi się podobał umawiałam się z nim na seks ale zawsze poza zamówionym masażem i w innym czasie wtedy traktowałam już to jak seks a nie pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1110
Czy byli wulgarni ,natarczywi,itp i jesli czytała Pani ten temat to co Pani mysli o mojej zonie ,bardzo prosze o szczerosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po studiach piszesz "na prawdę" ? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1110
Z przyczyn oczywistych nie wysyłam zadnych zdjec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podwykonawca
Mam myslec ze spełnienie mojej fantazji (chodzi aby ubrala robocze ubranie i popracowała w nim)jest realne, prosze o odpowiedz? Pytanie było jak najbardziej na serio i mysle ze panstwo tez rozpatrujecje to realnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1110
Do podwykonawcy zostaw namiary ,zona sie bedzie z tobą kontaktowac ,bedziesz miał bardzo duzo tel od niej i pozniej jesli uzna ze chce to jest mozliwe spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brama
Temat tej sukni slubnej chodzi mi po głowie cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×