Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy wszystkie bezdzietne kobiety tak nienawidza dzieci

Polecane posty

Gość gość
Nie mam jeszcze dzieci i mam nadzieję że tylko jeszcze bo jestem w trakcie leczenia. Uwielbiam dzieci a w swojej bratanicy jestem po prostu zakochana. Ko to dziecko normalnie jak swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "dziś Ja jestem bezdzietna z wyboru i nie nienawidzę dzieci. Xx Nienawiść -to właśnie skrywa się w bezdzietnych kobietach. Ja nienawidzę np.Wojen,sadystów,pedofilów a ty dzieci i tym się właśnie różnimy. Można czegoś nie lubić ale nienawiść do dzieci to już choroba " xxx Proszę czytać ze zrozumieniem. Napisałam, że NIE nienawidzę dzieci, a więc, że nie ma we mnie nienawiści do nich. Widzisz, ja na przykład umiem czytać ze zrozumieniem, a Ty nie. I tym się właśnie różnimy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nerwicy to matki dostaja jak nie potrafia radzic sobiecz dziecmi. I to swietnie widac przy porownaniach - np u mnie jedna szwagierka juz przy pierwszym dziecku obczytala sie (tak, ta debilna i nic nie dajaca teoria :D ), potrafila wybrac co wartosciowe i daje fajnie rade, dzieciak rozumny, zna zasady, ale nie jest stlamszony. Druga - 3 dzieci, im starsze tym gorsze, bezczelne, zero poszanowania tylko "ja, ja, ja". A zanim ktos da argument, ze z trojka ciezej - pierwsze dlugo samo bylo i jakos najpaskudniejsze jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:41 właśnie osiągnęłaś wyżyny debilizmu bo nie masz pojęcia o czym piszesz. Napiszę ci tylko że to nie tak. I męcz się dalej. A nie i tak nie wiesz o co chodzi więc będzie ci lżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tlumokiem sama jestes ,wychowac dziecko w teorii a praktyce to dwie rozne sprawy,a do kardiologa na szczescie nie chodze czego i tobie zycze i mniej nerwow bo pikawa Ci siadzie i bedziesz latala po kardiologach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezdzietne napiszcie coś jeszcze o dzieciach hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam ja naprzyklad moge miec dzieci, ale zaszlam w ciaze z pajacem i usunelam .od tego czasu mam do bachorow wstret i nie czuje potrzeby rozmnozenia sie .mam faceta, on chce miec dwojke dzieci a ja w ogole o tym nie mysle ,wiec niekazda bezdzietna to bezplodniaczka.Nie zaluje ze sie wyskrobalam, bo bachor to wcale nie cud i miod i to jeszcze z nieodpowiednim facetem ,bo najpierw na mnie wchodzil ,a potem reke podnosil .bachor by mial te geny co ten lajdak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zabawne, ze wiekszosc hejtu na kafe jest na tesciowe. Jakie podle suki, zle i msciwe. A przeciez majac dzieci powinny byc super. xxx Odreagowują kobity na stare lata ten cały stracony czas poświęcony wychowywaniu dzieci. Większość dzieciatych to czeka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W psychiatryku dzieciate nie siedzą na stare lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam dwie stare psychiczne dzieciate tyle ze siedzą w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorce chyba nie chodzilo o to ktore sa lepsze , dzieciate czy nie dzieciate ale na kafe jak zwykle wszystko przekrecicie kota ogonem i bedziecie sie wyzywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem tego hejtu dzietnych w stosunku do bezdzietnych. Tak naprawdę dzietni powinni cieszyć się, że nie wszyscy się rozmnażają - więcej zasobów i mniejsza konkurencja dla ich potomstwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tutaj to chyba jednak wiecej bezdzietnych ubliza dzieciom, matkom i kobietom w ciazy. Zeby tak wyzywac dzieci bezbronne to trzeba byc chorym psychicznie. Dla mnie pedofil = kobieta nienawidzaca dzieci. Pedofile gwalca, a one zabijaja. Nawet swoje. Jak nie moga skrzuwdzic, bo nie maja to siedza na forum i wyzywaja. Bardzo chore osoby psychicznie. To socjopatyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Chyba troszkę się zagalopowałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie nienawidzic bezbronnych np dzieci i zwierzeta to trzeba byc sadysta. W tv caly czas mowia co wyprawiaja ci co ich nienawidza i z dziecmi i z psami, kotami. Ciekawe co z jeszcze mniejszymi zwierzetami. Bo takich spraw nie naglasniaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj każda sucza wyzywa inną bo np. gruba bo ładna bo ma duże cycki bo płaska bo pracuje bo nie pracuje bo bałaganiara bo pedantka bo ma 3 dzieci bo ma jedno bo nie ma wcale wszystkie ewentualności :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sadze, ze sie zagalopowalam. Galopujace to sa te, ktore krzywdza, ublizaja i dokuczaja. Znam sytuacje gdzie kobieta nie mogla miec dzieci i dzwonila na policje, bo malenkie niemowle plakalo. Policja przyjezdzala i kobieta przedstawiala ciagle zaswiadczenia od lekarza, ze ma kolke i jest zadbane. Oczywiscie wiadomo, ze sie wyjasnilo, ze sasiadka wariatka. Ale czasem to takie i zaszkodza. Trzeba pilnowac, bo jeszcze cos zrobi. Kiedys czytalam tutaj watek o wozku na klatce to bezdzietne pisaly, ze gowno by wrzucily do wozka. Ciekawe czy wiedza jakie to moze byc niebezpieczne zdrowotnie to po pierwsze po drugie to kamera i tylko czekac i sprawa do sadu i naglosnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.22 Niech sie wyzywaja ale niech sie zywia nienawisci i swojej choroby psychicznej na bezbronnych, bo to jest chore wrecz przerazajace. Naprawde. Trzeba byc sadysta zeby wyzywac sie na dzieciach lub zwierzetach, ktore nie potrafia sie bronic. To na pewno nie jest normalne. Takie zachowanie wirtualne ma w sobie to, ze nie zrobia tego w realu ale spelniaja w taki sposob swoja nienawisc. Czasem prowadzi to niestety do zachowan prawdziwych w zyciu. Chory psychicznie nigdy nie powie, ze jest chory tak jak alkoholik, ze jest alkoholikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale kto się wyżywa na tych dzieciach? No kto? Przecież nawet tutaj zdecydowana większość bezdzietnych twierdzi, że nie żywi nienawiści do dzieci. Zwyczajnie ich nie lubią i je wnerwiają. Mnie też bardzo często wkurzają obce dzieci i mysle o nich per "bachory", ale nie znaczy to, że chciałabym je skrzywdzić czy sie na nich w jakiś sposób wyzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okazja czyni zlodzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyna chora psychicznie jaka tu jest to ta co ubzdurala sobie, ze każdy kto nie ma dzieci to je nienawidzi, krzywdzi i uj wie co jeszcze. Lecz sie babo, bo w cudzym oku zdzbla szukasz a u siebie belki nie widzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czekam na wpisy na temat bezdzietnych facetów. Pierwsze czym się różnią,to że nie są z wyboru tylko przymusu. Ciekawa jestem co sądzą o dzieciach i czy samotny facet może być psychologiem ,czy raczej nie bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A dlaczego nie z wyboru a z przymusu? Przecież wielu facetów nie chce dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam własne dzieci i to własnie one sprawiły że nienawidze dzieci. Dzieci to wstretne roszczeniowe bachory, ktore ciagle marudza i robia wszystko zeby popsuc ci humor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bezdzietna, pracuje z dziecmi, szanuje je a nawet lubie, nawet bardzo je lubie :-) jestem bezdzietna bo za pozno zaczelam myslec o zalozeniu rodziny.pozdrawiam wszystkie kobiety matki I te ktore dzieci nie maja, wszystkie jestesmy bohaterkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Host
gość dziś No widzisz,to masz tak jak ja.Ja z przymusy,gdyż moje wady charakteru wykluczają mnie ze związku z kobietą. Ale w pracy dobrze sobie radzę,bo realizuje to co mam zaplanowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Host spadaj! Mam tu dac linka o twojej utracie dzieci i rozpacz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedz jej, że ona za to powinna płacić żeńską formę dawnego bykowego, to się przymknie. Kobieta prawdopodobnie frustruje się po prostu tym, że nie może mieć dzieci i stąd ta nienawiść. Sam nie przepadam za obcymi dziećmi, ale taka nienawiść jak opisujesz, to już przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×