Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nati32

30,40kg w dół. Zaczynamy.

Polecane posty

Hej ja dzis z kawka na szybko sie witam. Zaspalam na silownie. Zaraz sie zbieram do pracy. Dzis mam nie chce mi sie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) u mnie znowu mały spadek co ogromnie cieszy ..nawet mały ale jednak :) teraz pierwszy tydzień w szkole i mnóstwo gonitwy ale dietetycznie się trzymam bardzo ładnie, powiem Wam dziewczyny, że neurolog bo mam trochę problemów zdrowotnych zalecił mi brać podwyższoną dawkę witaminy b komplex i może to podświadomość ale zauważyłam że o wiele mniej ciągnie mnie do słodkiego i mam mniejszy apetyt ...lecę do pracy i jeszcze trochę załatwień :) trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Goya
Wczoraj wyszłam pobiegać. Nie chciało mi się ale wiedziałam że w domu nie pocwicze. Musiałam zrobić 2 krótkie przerwy bo nie dawałam rady. Chyba przez to że zjadłam 2 białe kanapki i mamy. Do pracy zrobiłam sobie szybką owsiankę w słoiku i sałatkę z resztek z lodówki; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Goya
Z ciekawości się zwaxylam i niby 2 kg na plusie. A raczej się trzymam z jedzeniem. Tak ze nie dla mnie częste ważenie bo waga mi się waha. Chyba ze się waha popsuła: P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam sie z kawka jak zwykle :) U mni wczoraj koszmar. Nie dojadlam bo brakowalo czasu a na koniec zjadlam czekolade. Zaraz sie zbieram na silownie i potem do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna nadziei ość
Muszę się wycofać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Goya
Pełna nadziei nie rezygnuj ze zdrowego odżywiania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati32
Hej. Ja na razie przerwa od kawy bo jakaś dziwnue wyspana chodzę...dla smaku czasami pół na pół z mlekiem. Jestem na wyjezdzie wiec jem gościowe jedzenie ale staram się liczyć na oko kcal i wybierać zdrowo. Jak juz jakies odstępstwo to rano. Pije mniej wody ale popracuje nad tym. Za to więcej ruchu. P.s. dlaczego chcesz się wycofać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zorientowałam się, że to nie moje forum. Przy wadze 85 kg ,raczej nie można planować 30 kg w dół, przy mojej wadze 106 kg można. Kochane Moje! Zapisuję wagę i wymiary od 2001 roku. To reżim, który sobie narzuciłam. Mam za sobą różne formy odchudzania, dieta Szajkowskiego, dieta z (Isolipan, Adipex, Meridia), dieta białkowa, liczenie białek, węglowodanów, cukrów i kalorii. Teraz przede mną najważniejsze wyzwanie. Było tak: talia 83, waga 88 (inne wymiary pomijam -uda, biust, brzuch); talia 89,b waga 99; talia 88, waga 93, talia 88, waga 98, itd............ Zapisuję systematycznie... Teraz, po operacji, przestałam ćwiczyć i waga przyrosła. Nie tracę nadziei, ale to kwestia roku... Pozdrawiam Was ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Goya
Ja mam do zrzucenia 10 kg a mimo wszystko piszę w tym temacie. W grupie raźniej: ) Ja tam w żadne diety nie wierzę. Tylko zdrowe racjonalne odżywianie. Co z tego jak na określonej diecie schudnie się dużo a po diecie wystarczy trochę przesadzić z jedzeniem i już efekt jo-jo. Więc dla mnie to bezsensowne. Sama staram się w sobie zmienić myślenie, zmienić swoje nawyki już na stałe. Włączyć regularny *****itd. A nie schudnie te 10 kg wrócę do jedzenia syfów czy podjadania wieczorem przed tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie ma znaczenia. Zatytulowalam tak, bo mam wrażenie ze osoby z większą waga zostaną na dłużej. A mi trochę zostało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, na szybciutko z kolejnym małym spadkiem :) bardzo mnie to zmotywowało do dalszej walki, zaraz pożegnam trzycyfrówkę, Nati uważaj gonię Cię :)...więcej napiszę jutro rano pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Czytam Was od początku i podziwiam. Pisałam na innym forum-dla kobiet po 40 ale współtowarzyszki poznikały i mi smutno samej. Mogę się przyłączyć ? Odchudzam się od stycznia. Na minusie 13 kg. Pozdrawiam. Jak by się udało- co jest moim marzeniem to chcę zrzucić równe 30 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Goya
Szszsz jasne witaj :) w grupie raźniej; ) piękny spadek wagi oby tak dalej:) Zaraz wstaje i robię sobie omlet a z owocami. Szaro by to na dworze ze nie chce się wstawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie dziś pogrzeb w rodzinie, smutny dzień, dietetycznie trzymam się wyjątkowo dobrze, czasem wpadnie mały grzeszek w limicie kalorii dziennych, najpierw jadę na ten pogrzeb, potem już prosto do pracy, bo nie bardzo mogę wziąć wolne ..trzymajcie się dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie i ja No w koncu. Od wczoraj nie moglam nic napisac bo pikazywalo ze spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! JEstem w trakcie odchudzania na własną rękę z mega wagi - już zrzuciłam 13 kg i zalożeniem moim jest minimum 40 kg w dół - jeszcze a potem jeszcze 20 ale to w kolejnym roku ! odchudzam się niekonwencjonalnie bo spożywam posiłki tuż przed spaniem, nie jem rygorystycznie słodyczy i cukru, jem miniaturowe posiłki a największy na wieczór ! i od 11 lipca do dzis 13 kg mniej. z Wagi oooooolbrzymiej 148 kg. Dodam ze nie ruszam palcem w bucie w temacie cwiczen - więc nie wiem czy tu osoby tak spore mają co robić - czy od razu mi podziękujecie. Dodam że w swoim zyciu schudłam i odtyłam grube dziesiątki kg. Jestem królową efektu jo - jo ale teraz sobie coś wyjaśniłam sama ze sobą :) i to skutkuje ! pozdrawiam wszystkich bywalców tego wątku i jego założycielkę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sjekiera witaj:) dziwna metoda z tym jedzeniem największego posiłki na wieczór ale skoro na Ciebie dziala:) skąd taki pomysł? Życzę ci żeby to było twoje ostatnie zdrowe odchudzanie bez jo-jo; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Goya
Jak sobie radzić z piciem. Bo u.mnie tragedia. Rano ciepłą wodą z cytryną, szklanka zielonej herbaty i 2 szklanki czystku i szklanka wody. Ale zimno i nie chce się pić. A tak mi ładnie szło. Chyba sobie przyniosę cytrynę i będę pola z ciepła woda. Albo sok tłoczony z ciepła woda ale to też cukier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulek 88
Goya u mnie tez ciezko z woda :/ w ostatnie dwa dni moze z pol litra wody wypilam za to kawa.... bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za powitanie i przyjęcie - moje mini posiłki - to nie 3 kromy na sniadanie z obłożeniem - albo 3 paróweczki i 3 kromeczki z żółtym serem jak praktykowałam a jedna paróweczka i to tylko w week end i do tego 1 kromeczka posna do tego herbata zielona gorzka. potem obiad w postaci kubeczka zupy - jakiejkolwiek i kolacja 3 kromeczki chleba wasa chrupkiego zytnego z czym popadnie bez masła i nie tłusto. po drodze jogurt jablko gruszka w ciągu dnia. tak to wygląda. więc ja jem na wieczór ucztę z tych chrupkich kromeczek - bo jest 3 nie jedna :) i jest na nich co tam chce. kawe slodzilam 3 lyzeczki piję gorzką. nie przekąszam niczym co zdrożne nie piję soków nie jem żadnych musli płatków light ani nic takiego - jesli jem cos to jest to normalne jedzenie tylko mało. skutkuje - ćwiczyć mi się nie chce,. ale już nabieram ochoty bo im jestem lżejsza tym mi się chce pomyslec ze moze zacznę chodzić z kijkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za powitanie i przyjęcie - moje mini posiłki - to nie 3 kromy na sniadanie z obłożeniem - albo 3 paróweczki i 3 kromeczki z żółtym serem jak praktykowałam a jedna paróweczka i to tylko w week end i do tego 1 kromeczka posna do tego herbata zielona gorzka. potem obiad w postaci kubeczka zupy - jakiejkolwiek i kolacja 3 kromeczki chleba wasa chrupkiego zytnego z czym popadnie bez masła i nie tłusto. po drodze jogurt jablko gruszka w ciągu dnia. tak to wygląda. więc ja jem na wieczór ucztę z tych chrupkich kromeczek - bo jest 3 nie jedna :) i jest na nich co tam chce. kawe slodzilam 3 lyzeczki piję gorzką. nie przekąszam niczym co zdrożne nie piję soków nie jem żadnych musli płatków light ani nic takiego - jesli jem cos to jest to normalne jedzenie tylko mało. skutkuje - ćwiczyć mi się nie chce,. ale już nabieram ochoty bo im jestem lżejsza tym mi się chce pomyslec ze moze zacznę chodzić z kijkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba sie znow zacielo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
ja mam cheat week. no cóż, wrócę do was dziewuszki, gdy się ogarnę A zrobię to i owszem ale dopiero w niedzielę. Nietety mam bardzo niesprzyjające okoliczności. Nie jestem w stanie skupić sie na zdrowym odżywianiu i chudnięciu. Ale wrócę. Trzymam za Was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bulinek
Matolek koziolek wpadl na stolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×