Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nati32

30,40kg w dół. Zaczynamy.

Polecane posty

Gość Betka54
wpisy nie przechodzą:(zaglądam tu z doskoku-przerwy w sprzątaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
wpisy nie przechodzą:(zaglądam tu z doskoku-przerwy w sprzątaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soboto przychodz, niedzielo nie odchodź , poniedziałku nie nadchodz :) Kobietki weekend przed nami czas wielkich pokus ! Dla mnie to wielkie wyzwanie tym bardziej ze jutro mamy mala impreza rodzinna ! Dziewczyny jak sobie radzicie w te dni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAMIETAJCIE : pół minuty w ustach ,godzina w żołądku i ani sekundy w cyckach .... gdzieś to wyczytałam ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati brawo Ty :) super oby tak dalej ! Goya jesteś wysoka ! Z ta waga mysle ze wyglądasz dobrze ! Betka głowa do gory :) na następne ważenie nam pokażesz jak sie chudnie ! Dziewczyny jaka data następnej kontroli ? Jakieś propozycje ? Pozdrawiam wszystkie walczące i innych spamowcow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Dobre Blanka, ale te cycki specjalnie mnie nie martwią:p Ja mam też jutro imprezę rodzinną. Nie wiem jak sobie poradzę. Najwyżej polegnę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Proponuję przegląd wagi za 2 tygodnie. Co Wy na to kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Na domiar złego impreza nie u mnie więc nie przygotuję sobie dietetycznego jedzonka. Ale pewnie coś tam znajdę dla siebie. Najbardziej boję się o ciasta. Spotkanie na stole mojej miłości ❤️może się dla mnie marnie skończyć...........Jeśli tak się stanie, w niedzielę będę ćwiczyć, nie ma wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Goya
Blanka moim problemem jest brzuchol. Nogi szczupłe a Benson jak w 5 miesiącu ciąży. Betka pamiętaj wszystko z umiarem. Pij dużo wody. Na obiad nałóż sobie połowę talerza jakiś surowek/sałatek i kawałek mieska i suchego ziemniaczka :) do kawy bez cukru weź sobie kawałek ciasta. Najlepiej jakby był z jakimiś owocami. Nie bierz ciężkich z masami. Może będą jakieś owoce. Jedz powoli i delektuj się każdym kęsem ;) Syn o dziwo już śpi a mi się nie chce ruszyć do ćwiczeń. Zjadłam pycha omlet a jestem głodna i zagluszam głód czystkiem: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Goya
Nati piękny wynik oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati32
Jeśli chodzi o imprezy to do tej pory nie miałam. Ale w połowie września będę mieć, wiec po prostu zjem obiad tylko po połowie porcji zupy i 2 dania. No i po jakimś czasie 2,3h może skuszę się na kawałeczek ciasta, nie wiem. Na pewno nie będę się objądac tak jak zwykle, tylko z umiarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
dzięki Goya za dobre rady:) jadę wieczorem i mam zamiar być krótko, ale kto to wie? Cukru w ogóle nie używam, chyba że w lodach:D Natka, ja muszę mocno poprzyglądać się co Ty jesz, że przez 3 tyg. zrzuciłaś 7,7 kg !!!!!!!!Szacun ogromny, to naajbardziej efektywna dietka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
7,6...wow! gdy rok temu przez 6 tyg, no może niecałe, zrzuciłam niemal 7 kg katując się ćwiczeniami, stojąc ciągle przy kuchni i pichcąc zdrowizny , byłam bardzo szcześliwa. Wiosną sobie pofolgowałam i waga w górę. Nie chce mi się katować, chociaż tak jak pisałam jeszcze 2 tyg i wracam na ćwiczenia. To i może prędzej zgubię nadmiarowe kg:) Najlepiej wyglądam i czuję się ważąc 59 kg. Ale moja diet. mówiła, że powinnam ważyć 62.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa ja Lena
Witajcie dzień minął mi pięknie, był spacer , dietetycznie bardzo dobrze mi poszło na obiad miałam rybkę, fasolę szparagową w sezamie oraz połówkę kolby gotowanej kukurydzy , były także gotowane ziemniaczki , oraz surówka z ogórka , pomidora i pietruszki z jogurtem i ziołami prowansalskimi zjadłam jeszcze nektarynkę i wypiłam truskawkowego smothie .. nie ćwiczyłam na bieżni ale zaraz wskakuję i poćwiczę dzień zaliczam do udanych zgadzam się na ważenie za 2 tygodnie będę się bardzo starać aby mnie trochę ubyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
biegnę spać, jutro postaram się powalczyć......dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem, u mnie mały spadek a to ogromnie mnie cieszy :) Dziś zaplanowałam na pewno koktajl z maślanki i truskawek z brązowym cukrem, a poza tym będzie dietetycznie pieczone w piekarniku mięsko, jakieś owoce, ryż brązowy i dużo warzy jeszcze dokładnie rozpisze póki co chce mi się koktajlu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
witam porannie:) Po kawce, przy śniadnku: 2 jajka na miękko plus sałatka z sałaty, pomidora, ogórka, rzodkiewki, posypana odrobiną fety, z oliwą i ziołami. Dalej nie wiem, napiszę jak pomyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
zabieram się za podłogi. Na kolanach mycie i pastowanie. trochę spalę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
drugie śniadanko, lub raczej małe co nieco: koktajl: jogurt +kiwi+miód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Goya
Śniadanko jajecznica pomidor i jeden plaster chleba pumpernikiel. Na obiad kotlet mielony warzywa i kaszą bulgur. Podwieczorek pewnie kanapka i koktajl z mleka szpinaku i nie wiem czego jeszcze. Kolacja pewnie kurczak z warzywami. X Podrzucicie jakieś przepisy na sycące zupy z dodatkiem np ciecierzycy czy soczewicy. Mąż chce też schudnąć a łatwiej będzie mi zrobić zupę na 2 dni żeby sobie ostrzał przed pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Goya, mówisz - masz. Podsmaż cebulkę na oleju kokosowym lub maśle klarowanym, dodaj czosnek, podlej wodą, dodaj soczewicę zieloną albo czerwoną. Mi lepiej odpowiada zielona ale to kwestia smaku. Pogotuj trochę aż zmięknie, dodaj pomidory z puszki, sól, pieprz, można chili lub ostrą paprykę. Wszystko pogotuj razem. Smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Goya, zapomniałam o marchwi. Do cebuli podsmażonej na patelni dodaj startą na średnich lub grubych oczkach marchew, podduś razem i dopiero podlej wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo super, dzięki za przepisy. I dziękuję za gratulacje, wam również, każdy spadek jest ważny. Zgadzam się na ważenie co dwa tygodnie. Jedni radzą, żeby się rzadko ważyć, a inni mówią, że osoby silne powinny codziennie, wtedy mają szansę obserwować swoje ciało i jak zachowuje się w cyklu, jak po różnych zmianach. Sama już nie wiem. Ale co dwa tygodnie robienie sobie celów brzmi fajnie. Więc mój to 93kg na 15.09 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Ale jestem cienki Bolek. Umyłam na kolanach podłogi w 2 pokojach, kuchni, schody i toaletę i musiałam sobie zrobić w międzyczasie przerwę, bo robiło mi się słabo. Zero kondycji. Bo tak, zamiast ćwiczyć, to czekam ....to i mam efekt. Z pastowania dziś zrezygnowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
A na 15.09.2017 chciałabym ważyć najwyżej 66,5 kg. Każde poniżej pożądane:) Dziewczyny, proponuję na kolację placuszki z cukinii: mała cukinia starta na tarce (grube oczka), odciśnięta. można po starkowaniu posolić, a po 15 min odcisnąć. Dodać jajko i 2 łyżki mąki gryczanej, albo innej pełnoziarnistej a jak nie ma w domu, to mogą być płatki owsiane. Można również, ale nie trzeba, dodać startą marchewkę. Smażyć na maśle klarowanym, albo oleju kokosowym. Pamiętajcie, aby patelnia była tylko posmarowana tłuszczem, aby placuszki nie wchłonęły za dużo. Do tych placuszków wspaniała jest salsa z pomidorów : pomidory pokroić w kosteczkę, dodać posiekany szczypiorek, wymieszać z małą czerwoną posiekaną drobno cebulką. Skropić sokiem z cytryny, doprawić solą himalajską i pieprzem. Albo zamiast salsy sos czosnkowo jogurtowy. Polecam. To moje klimaty, uwielbiam placki, placuszki, kluski, pierogi, naleśniki, omlety i tortille....mniam. Jak też lubicie, możemy sobie wrzucać ulubione przepisy, również na pyszne zupki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Betka uwielbiam te placuszki. Jeszcze nie jadłam w czasie diety, ale na pewno się skuszę jak będę mieć ochotę na placki ziemniaczane, fajny zamiennik ;) dobry pomysł z przepisami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Na obiad ugotowałam dla męża zarzucajkę, różne nazwy ma ta zupa w zależności od regionu. Ale chodzi o zupę z kiszonej kapusty. A dla siebie zrobiłam placuszki cukiniowe z salsą pomidorową wg przepisu, który Wam podałam. Dodałam 2 łyżki czubate płatków owsianych i jeszcze trochę mąki pszennej. Placuszki wyszły przepyszne, zjadłam 2 szt. aby zostawić miejsce na wieczór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Po imieninach. Raczej nie przegięłam. 2 kawałki ciast, to jedyny grzech.Poza tym lekkie i pyszne jedzonko. Ciasta bez kremu, z malinami. Słodkich snów dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
hej, deszczowo ale ciepło witam przy porannej kawce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×