Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nati32

30,40kg w dół. Zaczynamy.

Polecane posty

Ale tam cicho u was wszystkie zarobione .Ja korzystając z chwili jem drugie śniadanie - pół kostki sera białego i 3 kromeczki Wasy za to kompletnie nie mam pomysłu na obiad dla mnie dietetyczny a domowników pyszny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka koszenia jest dość duzo bo działka nie jest mala . Grabienie juz powoli sie zaczyna :) juz widac jesien ! moj maz tamtego roku zrobił mi prezent i zakupil dmuchawę do liści . Wiec juz nie musze machać grabkami pol dnia tylko odpalę sprzęt rach ciach i po robocie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Dziewczyny, znowu się zawiesza... Ostatni wpis jaki widzę to mój wczorajszy. A na tematach widać że byłyście przed południem. Oj nie pogadam z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna nadziei 55
Drogie i Ambitne! Świetne forum, chętnie się przyłączę, jeśli mnie zaakceptujecie. Pod względem zrzucania jestem weteranką (jutro obliczę ile zrzuciłam od 2003 roku i napiszę). Mam choroby hormonalne, otyłość dziedziczną a ostatnio operacja kręgosłupa wyłączyła mnie z aktywności. Startuję z poziomu 106 kg. Dieta to 80% a ruch to 20 %. Pożegnałam więc ukochany majonez, chleb i bułki, żółty ser, wczoraj zjadłam ostatnią drożdżówkę. I jedziemy... Życzę Wam lekkich snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Witaj Pełna nadziei, witamy Cię z otwartymi ramionami. Im więcej wspierających głosów, tym przyjemniej:) No tak... przegięłam dzisiaj. Wrąbałam ogromną porcję lodów. I to dzień przed ważeniem:( Ale wiem, ile dzisiaj rano było na wadze, więc sprawdzę wpływ lodów na ciężar własny;) Blanka, dmuchawę czy odkurzacz? my mamy odkurzacz do liści ale mój M odkurza tylko z jałowców i małych iglaczków. Tam się niewiele mieści. U mnie jeszcze się trzymają czyli lato w pełni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Nadziejo, do jakiej wagi dążysz, od kiedy się odchudzasz, jaką dietę stosujesz oprócz rezygnacji z pewnych produktów? Napisz coś więcej o sobie. Nati, gdzieś Ty kochana? Lena, zapracujesz się kobieto. Ja też mam teraz Sajgon w pracy. Blanka, jakieś plany na spalanie kalorii na popołudnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kolejny dzień za nami - no już prawie ..z tego co wyczytałam to wszystkie kobietki dzielnie się trzymają bez większych pokus takie postawy cieszą najbardziej - jasne czasem każdemu zdarzy się ten gorszy dzień natomiast musimy pilnować aby nawet te gorsze dni nie były powodem do zapychania słodyczy bo nie tędy droga -fajnie jest poczytać o kimś kto pomimo tych gorszych dni trzyma się dzielnie . U mnie jak na razie ok - zero słodyczy - zero alkoholu - no i zero ćwiczeń :P Nadzieja witam i trzymam kciuki ! Moze napisz cos więcej o sobie? Betka czasem male co nie co może przyspieszyć metabolizm , poza tym lody tak bardzo nie tucza :) kochana to jest dmuchawa i odkurzacz w jednym . Ale wole stosować dmuchawę. Liście dmucham do rogu i zbieram jak juz wszystkie są jednym miejscu ;) pozdrawiam wszystkie panie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Dzięki Blanka za wsparcie... jutro podam wynik łakomstwa:( Co wymyśliłaś na obiadek dietetycznego? Ja jestem taka leniwa, że nie chciało mi się po przyjsciu z pracy robic warzywek do kaszy, więc zjadłam krupniczek meza- malutka miseczkę, cienki taki ten krupniczek:D A na kolację jajeczniczkę na maśle klarowanym ze szczypiorkiem, ogórek kiszony i pomidor. Bez pieczywka ma się rozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka nic specjalnego :) kurczak ( dla mnie bez panierki ) z ryżem i warzykami z patelni i tez krupnik . U mnie w domu nie obejdzie sie bez 2 dan do obiadu ;) mężuś lubi dojeść, ale szczęściarz diety nie potrzebuje . Taki to pożyje! A resztę dziewczyn gdzie ? Miała to byc grupa wsparcia , a nie milczenie owiec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Goya
Nie zagościłam na chwilę ale jakoś tak czasu brakuje ;) nazwałam się żeby było łatwiej: ) Blanka dodawaj jakieś warzywo do każdego posiłku. No do tej wasy i sera jakiś pomidor ogórek kiszony czy co tam lubisz ;) Betka od jednych lodów nie przytyjesz tak samo jak od jednej sałatki nie przytyjesz. Także luz nie dajmy się zwariować. Właśnie wróciłam z biegania. Biegnąc miałam ambitne plany jeszcze zrobić 15 min trening na brzuch ale mąż wyszedł na piwo. Musiałam uśpić synka. Jeszcze zrobić zarelka do pracy i przygotować wszystko dla synka bo jutro pierwszy dzień w przedszkolu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Goya
Miało być "od jednej sałatki nie schudniesz" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Goya, ja mam z lodami problem tego lata, wyjątkowo mi wchodzą:D biegasz po zmroku? ale w grupie rozumiem? Blanka, ja staram się nie łączyć białka i węgli. Lepsze trawienie, ale czasem robię odstępstwo. W Twoim obiadku ryż zjadłabym z warzywkami bez kurczaczka. Albo kurczaczka z warzywkami bez ryżu:) A ja jutro: jedzonko jakieś proste. Np jajko + sałatka, ser biały z owocem(banan+ pestki), jogurt naturalny. Obiad: rybka na parze z surówką z kiszonej kapusty; podwieczorek: wszystko oprócz lodów:p; kolacja: tortilla pełnoziarnista z warzywami. Powinno być ok. Ciuszki do pracy przygotowane, lecę się umyć i w objęcia....Morfeusza kolorowych snów kobietki, buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Goya
Betka mam fajnie oświetloną ścieżkę rowerową: ) na razie biegała 3 raz ale mam nadzieję że się wkrece ; ) trzeba spalić te sadelko z brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) melduje sie pierwsza ! Dzis ważenie ! Wiek 30 Wzrost 167 Waga startowa 82.2 Dzis 81.2 Kilo od wtorku ;) woda odpływa ale i tak sie cieszę! Czekam dziewczyny na Wasze wpisy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Goya
Ja się zamierzam ważyć raz w miesiącu :) chyba że nie wytrzymam to co 2. Mi sie waga zmienia w ciągu miesiąca nawet o 2 kg przed okresem więc po co się wkurzac. A i polecam się powierzyć bo wymiary ważniejsze od wagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goya a od kiedy sie odchudzasz i ile ważyłaś ostatnio ? Dzieci mnie dzis o naleśniki z jablkami nudza ... Dziewczyny można przy diecie takie jedzonko? Czy raczej sobie podziękować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa ja Lena
witam i ja dziewczyny :) dziś wreszcie dzień wolnego, zaraz piszę co u mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Zdrowe odżywianie to najlepszy sposób. Wystarczy zamienić produkty pszenne na pełnoziarniste, ograniczyć tłuszcze wybierając te zdrowe, jeść dużo warzyw i owoców, no i odstawić słodycze i słodkie napoje, pić dużo wody. Ja na takiej diecie schudłam już 15 kg i walczę dalej, zostało mi jeszcze 5 kg do zrzucenia. Oczywiście nie wiedziałam tego wszystkiego od początku moich zmagań, pomógł mi dietetyk i teraz działam już sama. Polecam wszystkim panią Sylwię Sobczak-Piżuch z Be light, jest ekstra, odpowie na każde pytanie mailowo, bardzo szybko. Polecam szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jeszcze raz tym razem zalogowana :) i z pełnymi pokładami energii do działania, waga w stopce , niestety wysoka chyba stres który ciągle mi towarzyszy w pracy nie działa dobrze na odchudzanie ale mam nadzieję, że teraz będzie już tylko z górki, postaram się na maxa przyłożyć i nie zawalać diety , żadnych wymówek jedziemy do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam u mnie ..ostatni dzień bo mam tylko jeden wolnego na przygotowanie moich dziewczyn do szkoły, jedna w gimnazjum , druga w podstawówce a ja muszę dziś wszystko poprasować, zrobić zaległe pranie i trochę porządków, chciałabym ruszyć w nowy rok szkolny w pełni przygotowana, może się uda, że wszystkie ubranka będą miały wyprasowane i ułożone w szafach , dziś moje dziewczyny ogarniają jeszcze pokoje aby były przygotowane do szkoły , ja mam bieżnię w domu i chyba wracam do regularnych ćwiczeń na bieżni zwłaszcza, że teraz mam trochę mniej godzin w pracy , witam serdecznie nowe dziewczyny , razem do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejsze menu: Ś- kanapka z pieczonym mięsem mielonym (taki klops z jajkiem z mielonego indyczego mięsa, cebulki dymki, czosnku, przypraw i pietruszki) i połówka małego melona galia IIŚ- 2 śliwki większe oraz mały jogurt naturalny obiad i kolację rozpiszę mam zieloną fasolkę szparagową może zrobię ją z sezamem mam też kolby kukurydzy i myślę to jakoś wpleść do jadłospisu lecę prasować i na bieżnię do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Goya
Blanka myślę że jak zjesz jednego takiego naleśnika i do tego jeszcze jakieś warzywo to możesz potraktować to jako posiłek :) a reszta posiłków niech będzie typowo zdrowa. To ja prawie 31 lat 3.5 letni synek Wzrost 177 Waga wyjściowa 78 kg Po miesiąc u zdrowego odżywiania - 3.5 kg. Ale ważniejsze są obwody. W brzuchu prawie - 5 cm, w pupie - 3 cm ale akurat pupę to chciałabym mieć większą. Mój długoterminowy cel to - 10 kg chyba że wcześniej znajdę w ciążę. I chce się bardziej zmobilizować do ruchu ale kondycja kiepska. No ale z czasem na pewno będzie lepiej: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Goya
Ja dzisiaj Śniadanie owsianka na mleku z bananem 2 śniadanie pudding z dnia z kiwi Obiad filet Mintaja z warzywami cukinia i kolorowe papryki w sobie pomidorowym z kaszą bulgur Na przekąskę jabłko bo idę do kosmetyczki a nie chciało mi się nic szykować na podwieczorek Na kolację najprawdopodobniej omlet z Ja jem serka wiejskiego kolorowych papryk A po "bueganiu" bo truchtam 20-30 minut szklanka mleka a jak jeszcze pocwicze z 15 minut to wtedy zjem gotowane jajko i pomidor a z ogórkiem kiszony. Albo serek wiejski z pomidorem zależy na co będę mieć ochotę: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Goya
* Pudding z chia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To melduję się i ja. Mój cel był 95kg 1 września, ale jest prawie o 1kg mniej, także jestem baardzo zadowolona. Lena cieszę się, że masz stopkę, a wy dziewczyny jak tam wasze stopki ;)? Ja jak kupiłam filety z indyka parę dni temu tak zjadam po jednym codziennie na obiad z dodatkiem warzyw i kasz lub ten filet z ziemniakami małymi. Jak jem ziemniaki na obiad, to potem sobie robię sałatkę w ramach kolacji. Owoce do południa. Dużo energii mam, bo właśnie zjadłam koktajl owocowy i słodko mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj przeczytałam, że w dobrze zbilansowanej i odpowiednio kalorycznie diecie jest miejsce i na lody i na hamburgera od czasu do czasu, hmmmm. Na razie miałam 1 zaplanowany cheat day, a tak to 100% dietetycznie. Ale jak będę mieć zły dzień, albo wewnętrzną potrzebę zjedzenia czegoś nazwijmy to "nie bardzo dietetycznego" to nie zamierzam się męczyć i po prostu to zjem i kontynuuję dietę dalej. Na razie mi się nie chce ;) także dziewczyny, którym trudno się utrzymać na diecie, nie traktujcie tego jako kary, albo czegoś negatywnego, pojecie mniej, zdrowo, będzie wam lżej, ale nie koniecznie musi to oznaczać koniec wszystkiego co dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Goya
Ja sobie robię cheat meale bo po cheat dayu mogłabym się za bardzo rozbestwic o nie wrócić na właściwe tory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Gratuluję Wam wszystkim. Nati, to świetny wynik🌻 U mnie: waga 68 przy 162cm, Wczoraj rano było 67,7 :( cel na koniec września 65 kg. Teraz zaczynam sprzątanie korzystając, że jestem sama w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniałą sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe , fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu raz na zawsze, zbuduj piękną i smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×