Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część siódma

Polecane posty

Gość globus
Witam wieczorem. x Dopiero teraz mogłam wejść do klubiku. Cały dzień walki z kafee na nic się zdało:( x Do jutra hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie w sobotę.Zachowuję sie cicho.Nie chcę przerywać odpoczynku. Gdyby co kawa przygotowana. x Wczoraj kawę piłam sama. Wiadomo nie smakuje tak jak w gronie kumpelek. Piszecie ,że u was pada deszcz. Sytuacja sie odwróciła. U mnie pogodnie i podobno jest sucho. Grzybiarze narzekają. Wczorajszy dzień w zasadzie przebimbałam razem z kolegą. Dzisiaj trzeba obrobić ugory. x W końcu mam ciepło. Czeka mn ie jeszcze wizyta "inżynierów" bo zapowietrzone są kaloryfery. x Milego weekendu wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku dzień dobry :-) piję z Tobą kawkę ;-) dzięki.. Trochę zabiegana jestem od rana, spory ruch u mnie...słońce świeci:-) O dziwo na kf dostałam się bez problemu. Dobrego,słonecznego dnia wszystkim koleżankom życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Jadę dziś wcześniej... tak, wnusia ma katar i nie idzie do przedszkola... Kawa czeka: (_)> (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie w poniedziałek. x Ada dziękuję za kawę. Dobrze,że jesteś i możesz pomagać dzieciom. W przeciwnym wypadku córka nie mogłaby pracować. Trzymaj się. x Imus dawno Cie nie widziałam. Wpadnij na chwilkę do nas. x Cyferko Kawa czeka. Zaczynamy nowy tydzień. Niech dla wszystkich będzie dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki. Aduś...no przykro bardzo,trzymajcie się... Globusiku wyprawiam Studencika ;-) Dzisiaj ma rozpoczęcie roku.... ciepełko płynie już u Ciebie ?? U mnie piękna pogoda...słońce już trzeci dzień świeci. Trzymajcie się,dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Cześć dziewczyny. Pozdrawiam serdecznie. Tyle razy pisałam i nic. A od paru dni w ogóle strona kafe sie nie otwierała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało się:) Jadę jutro do sanatorium w Inowrocławiu. Czekałam 2 lata i teraz wcale nie mam ochoty. Ale odmówić nie można , obciążyliby mnie kosztem turnusu. Trzymajcie się kobietki cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Dzieeeeńdoberek... i mocna, dobra kawcia... (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry, x Ada kawcia koniecznie potrzebna.Piję .Tak mi smakuje,że się oblizuję. x Cyferko Juniorek też się przygotowuje do wyjazdu. Nie wiem kiedy wyrusza. Razem z kolegą znaleźli nową stancję. Czeka go przeprowadzka. U mnie pogoda w kratkę. x Imuś koniecznie pokaż się nam.Gdzie jesteś? co u Ciebie? x Marylko jeśli nie masz ochoty jechać to znaczy ,że będzie dobrze. Jeśli masz okazję lecz się .Powodzenia. x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Cześć i czołem :-) Mam kłopot od rana :-( Pralka zepsuła się i nie umiem naprawić ;-) Czas kupić nową :-( Myślałam,że mam ją ze 3 lata,zajrzałam do kwitów... i co widzę ??14 lat :-D Aduś jak mała się czuje ? Globusiku mój Studencik ma dzisiaj zajęcia do 21 porobiło się :-( do domu nie wraca dzisiaj,a od niedzieli też na nową stancję przeprowadzka... Imuś pilnuje wnuczki jej studentka też na uczelni... Dobrego i słonecznego dnia A...jeszcze by zapomniała:-) Marysiu kuruj się !!! Wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Wstałam... zjadłam śniadanie (1/2 suchej bułki) i teraz z kaweczką przy kompie zasiadłam... jak kobitki wstaniecie, to serdecznie na kawusię zapraszam: (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu, nie wiem czemu masz takie obawy i nie chcesz tam jechać... byłam kiedyś na kuracji w Inowrocławiu... jadąc tam też nie byłam zbyt szczęśliwa... bo jak to, duże przemysłowe miasto i tam mam się leczyć oraz odpoczywać...? moje złe nastawienie okazało się zupełnie niepotrzebne... pobyt wspominam rewelacyjnie... podkurowali moje chore serce... sporo schudłam, bo dobrze dobranymi zabiegami wypłukali ze mnie zalegające obrzęki... miałam miły dwuosobowy pokoik i fajnie towarzystwo... odpoczęłam tam świetnie... życzę Ci Mario, abyś i Ty była z kuracji w Inowrocławiu zadowolona... x Globusku, pogodę macie w kratkę... a u nas wczoraj pięknie się zrobiło... ponoć, przez dłuższy czas ma już nie padać, jest więc duża szansa na ZŁOTĄ POLSKĄ...❤️ x Cyferko, pralka Wam się popsuła... oj, to niedobrze... czternaście lat służyła... ciekawe, czy uda się ją naprawić... czy jednak trzeba będzie wymienić... nasza też już parę ładnych lat pracuje i kto wie ile jeszcze, bezawaryjnie pochodzi... w niedzielę rozmrażałam zamrażarkę... ma ona już swoje lata i bardzo się bałam, że po tych moich "zabiegach" może nie podjąć dalszej współpracy... a jednak zaczęła mrozić... ufff... Pytasz o wnusię... na całe szczęście katar już jej mija... mamy więc nadzieję, że i tym razem nie dojdzie do żadnego zapalenia oskrzeli, czy nie daj Boże płuc... do końca tygodnia jesteśmy w domu, a przedszkole pewnie od następnego poniedziałku... ale czy tak będzie, to się okaże... x Imuś co tam u Ciebie.......?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej wszystkim. x Ada do kawy zasiadam. Miłe są takie poranki kiedy można wypić czarny płyn i poodwiedzać miejsca w których mieszkają koleżanki. Tak pogodę mamy w kratkę. Wczoraj słyszałam prognozę i okazuje się,że zbliżają się przymrozki:( Dobrego dnia. x Cyferko ja też czuwam nad pralką. Ostatnio mnie wystraszyła, nie włączyła się wirówka. Następnym razem było Ok. Dzisiaj będę ją włączać okaże się jak będzie. Kawa na Ciebie czeka. x Imuś dobrego dnia. Skuś sie na kawę. x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aduś witaj :-) Dosiadam się do kawy i suchej bułki;-) Czyli Twój wagonik nadal mknie :-) Pytasz o moją pralkę...zaczęła prać :-D Już mam na nią sposób.Okazuje się,że najczęściej używany program zacina się i pranie jest niemożliwe, wybrałam inny program i jest ok. Niemniej jednak wczoraj byłam w sklepie AGD i rozeznałam się. X U mnie pogoda słoneczna i w miarę ciepło. Globusiku,a Twój Seniorek jeszcze na urlopie? Chłopaki rozjeżdżają się:-( Ime przyjemnego dnia z wnusią:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imuś
Kawaaaa :) Czyścicie te swoje pralki? Filtr, szufladę, itd. Szklanka octu i na najwyższą temperaturę Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
właśnie nadziałam sie na szlaban:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :-) Ime,a to Ci dopiero obraza :-D Wyobraź sobie ,że mój Whirlpool nie ma filtra do czyszczenia !!! Nie każda pralka ma ten odkręcany filtr... Na to przy kupnie nowej też będę zwracała uwagę...ona ma w środku mechanizm rozdrabniania wszelkich farfocli;-) Do szufladek nigdy nie wsypuję,ani też nie leję płynu do prania,także nie to jest przyczyną.... Nadszedł czas na zmiany i już :-D Globusiku,jeszcze długo tu będziemy pisać ... słabo się zacina ;-) Piękna złota jesień u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Wstać się jakoś mi dziś nie chciało... ale trzeba, więc od ponad pół godziny jestem już na nogach... no i czytam w necie, że straszą nas zimą stulecia i grypą pięćdziesięciolecia... o matko, żeby się tylko te przepowiednie nie sprawdziły...:O Kawka czeka... pomaga bardzo w porannym r o z r u s z a n i u kości: (_)> (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie... chyba nie awaria, bo mnie się udało napisać... kawę zrobię: (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrek42
to zrób dwie ,poco tak wcześniej wstajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imuś
Dzięki Adziu za kawę :) Podejrzewam, że Cyferka i Globusik, znowu nie mogą się dostać do wagonika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka dziewczyny:-) Piszę z pomarańcza :-D wczoraj nie mogłam się zalogować, dzisiaj to samo. Globusik ma ten sam problem. Trudno,trzeba sobie radzić;-) Aduś co u Ciebie? Imuś wolne masz dzisiaj?? Ja mam papierologię,koniec miesiąca :-( Globusiku wpadaj z pomarańczy;-) Cyferka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam nie wiem czy uda mi się z wami połączyć. Otóż o zalogowaniu się nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udało się. x Ada w końcu wypiję kawę zaserwowaną przez Ciebie.Dziękuję. x Cyferko podpowiedziałaś mi ,że można wykorzystać pomarańcza. Słońce rozświetliło poranek ale jest chłodno. Na szczęście w domu ciepło:) Dookoła otacza mnie cisza. Juniorek już wyjechał:( Zapowiada mi się pracowity dzień. x Imus Wnusia zatrudniła Cię na dłużej? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imuś świetnie :-) Gratulacje i powodzenia w obronie !! Super wieści przynosisz.... Wypłać sobie premię!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×