Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część siódma

Polecane posty

Gość gość
Cyferka :-D gratulowała;-) przeoczyłam i nie dałam autografa. Jaki piękny dzisiaj dzień... Słońce ,bezchmurne niebo.... dostałam suszone grzyby,zupę z nich gotuję. Majster powiedział,że są halucynogenne :-D Może będę miała odlot?? kto wie? Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu Globus z gościem witajcie:) x Pijmy kawę za powodzenie dzieci naszej Imuś, x Imuś Gratulacje młodzieży i rodzicom!!!! Będziemy mocno ściskać kciuki za obronę.!!!!!!! x Cyferko kiedy będziesz jeść tą zupę , czy już jadłaś????? Jeśli .....odleciałaś.... to napisz jak daleko i jak było????? U mnie też słonecznie ale wiatr zimny. x Ada Weekend przed nami będzie laba:) Jak się obudzisz przychodź na kawencję. x Miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka Globusiku :-) Niestety nie odleciałam :-D Wszyscy żywi i zdrowi;-)Jeszcze na dzisiaj zostało. Piję z Tobą kawkę ;-) W nocy chyba przymrozek był...dach u sąsiada zaszroniony.. Kończę dzisiaj miesiąc. Dobrego dnia Z gościa Cyferka Nie ma mowy o zalogowaniu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie !! Wspólna kawa to jest to... nawet bez zalogowania... -Ada. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adazina
Imuś, pralkę czyszczę... regularnie... i filtr na dole i gorącą wodą z octem... x Cyferko, mówisz o zaszronionych dachach... buuu... jak ja nie lubię tej zimnej pory roku... x Globusku, a jaka pogoda u Ciebie...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hu hu hu... się udało zalogować... ale to z telefonu... kompa nie włączam, bo czasu brak... zaraz z suńką do weta na kontrolę gnam... ma problemy z uszami... od 2 miesięcy walczymy z alergicznym nieżytem uszu... a wszystko to z powodu częstowania jej "ludzkim" jedzeniem... ode mnie czasem dostawała plaster szynki, a od pana kawałek kaszaneczki lub pasztetu... uszy puchły, robiły się żywo czrewone i sączył się z nich smolisty płyn... suńka jest cały czas na lekach, co 2 tygodnie wet. robi jej cytologię, a my nie dajemy żadnych zakazanych smakołyków i jest znaaaczna poprawa... Wyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Niedziela się skończyła... wrzesień się skończył... lato też się skończyło... w jesień wkraczamy... podobno przymrozki idą... muszę więc chyba już z balkonu sprzątnąć kaktusy i aloes... ale to po powrocie z Łodzi... teraz pora na kawuśkę... (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawkę chlipię i jeszcze chwilkę na siedzenie przy kompie mam... wczoraj fajny dzień był... słoneczny i ciepły... po południu przyjechał syn i poszliśmy z naszymi psami na długi spacer do lasu... synowa wyjechała na dwa tygodnie do Karpacza... jest w klinice doktor Dąbrowskiej... oczyszczanie organizmu przeprowadza... wczoraj dzwoniła do mnie i mówiła, że jest bardzo zadowolona... tu wkleję parę słów o tym sposobie: "Dieta ta, która w istocie ma charakter głodówki leczniczej, stosowana jako okresowa kuracja, dostarcza enzymów, mikroelementów, witamin, korzystnie alkalizuje i odtruwa, wzmacnia własne, samoleczące mechanizmy, przywraca równowagę przemian, czyli zdrowie. Po zakończeniu tej kuracji zaleca się włączenie na stałe naturalnego pokarmu opartego na warzywach, owocach, ziarnach, roślinach strączkowych z dodatkiem produktów zwierzęcych. Własne doświadczenia potwierdziły prawdziwość tezy, że pożywienie może być skuteczną metodą profilaktyki i leczenia chorób cywilizacyjnych." A ja od wczoraj zaczynam wprowadzać do mojego jadłospisu elementy diety strukturalnej dr Marka Bardadyna... zobaczymy jak mi z tymi zasadami będzie się żyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku chodź :-D Można się zalogować ;-) Adziu witaj...dzięki za kawę ;-) Zaparzyłam nową,zaspałam dzisiaj :-( Adziu a ja uważam,że człowiek jest mięsożerny :-D przynajmniej ja;-) na kiełkach i roślinkach pociągnęłabym ze 3 dni i ani dnia dłużej!! Ale bardzo ciekawe jest to o czym piszesz.Życzę powodzenia synowej;-) Słonecznie jest,pięknie.... Pozdrawiam i do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witm dalej nie mogę się zalogować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zasiadam do kawy dziękuje. x Niestety zalogowana jestem na czerwono. x Ada Życzę powodzenia na dietach. Zalecanych jest tak dużo,że nie wiadomo która jest dobra. Ja niestety bez mięsa nie mogę się obejść. Po prostu cały czas byłabym głodna:) x Cyferko niestety nie mogę się zalogować. Piszę mi sie jakoś dziwnie. Zaliczyłam już laboratorium. Oddalam krew ...jestem dawcą:) x Imuś pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
O coś takiego jestem czarna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Uwaga szlaban!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imuś
Witajcie :) Komp naprawia Junior i nie wiem ile to potrwa, dysk wymienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! U nas pada... buuu... ale i tak mam dobry humor, bo waga zaczyna iść mi na dół... od niedzieli jest -1,4kg... absolutnie się nie głodzę... widać, że dieta strukturalna działać...:D Kawa? Kawa, kawa, kawa...!!! (_)> (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Ada x Cieszę się,że praca nie idzie na marne i waga wskazuje mniej. U mnie pogoda licha więc bez kawy będę do niczego. Dziękuję. x Imuś kapitalny remont kompa. Dobrze,że ma kto go wyremontować:) Pozdrawiam. x Cyferko jak co dzień Ada zaserwowała nam kawę.Jest bardzo smaczna. Siadaj i próbuj:) x Czekam na wyniki i znowu wizyta u lekarza. x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :-) Globusiku dzień zaczynam od topikowej kawy;-) Adziu dzięki... No wiesz co Ada?? zazdrość mnie zżera :-D 2 dni i taki spadek wagi?? Nie ściemniasz ? :-D Poczytam sobie o tej diecie,o ile jest dostępna w necie. Globusiku bież parasol,ciemne chmury w całym kraju,u mnie leje....Powodzenia u doktorów.... Imuś coś w sprawie kompa poruszyło się do przodu??Wpadaj z telefona :-D Dobrego dnia koleżanki Pozdrowienia przesyłam również naszej kuracjuszce... Hej Marysiu:-) jak Ci tam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Babeczki. x Nic nie załatwiłam ponieważ nie bylo jeszcze badań. No i dobrze!!! Imuś oczywiście dane słowo będzie wypełnione:) Twoja pomysłowość jest bez granic. prezencik super:) rozumiem,że do kolejki dołączysz beczkę piwa:D Oj będzie się działo!!!:) x Cyferko parasol zabrałam ale nie był potrzebny. U mnie padało wczoraj a dzisiaj słońce rozświetla chmury. Taki pogodowy galimatias. x Ada x Marysiu ja Ciebie też pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Nooo... nic nie ściemniam... ubyło mi (od niedzieli) 1,4kg... zobaczymy co będzie dalej... cieszę się bardzo, bo ostatnio waga stała jak zaczarowana... Kawusia na dobry początek: (_)> (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Adziu :-) Twój wagonik nadal mknie;-) Dobra,wierzę na słowo,powodzenia;-) Jak mała ze zdrowiem? Dziewczyny śniły mi się dinozaury...2....Godzille widziałam je.... przywieźli do mojego miasta na poświęcenie jeziora ?? :-D uf.....wymęczyłam się uciekając od nich.... X Globusiku to na darmo chodziłaś :-( Nie da się jakoś telefonicznie wcześniej ustalić termin badania? X Imuś cześć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie piję szybką kawę. x Cyferko oj marzenie ściętej głowy !!!by telefonicznie można załatwić coś w służbie zdrowia:( x Imuś, Ada pozdrawiam. x Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imuś
Znalazłam Was po zmianie systemu w kompie ;) Oczywiście będę czerwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś Całe szczęście ;-) Wszystko działa tak jak trzeba?? Popracowałam trochę na podwórku. Dwa wory liści.Mam wrażenie,że lada dzień śnieg spadnie :-) W pracy spokojnie,tylko dwa człowieki dzisiaj byli;-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Ło matuchno... w moim regionie zapowiadają na dziś mocne ulewy... i jeszcze do tego porywiste wiatry... NIE CIERPIĘ JESIENI........!! Mocna kawa się bardzo przyda: (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. x Ada u mnie też ulewy i wiatr.Brrr wstrętny dzień się zapowiada. Kawa złagodzi mi te niedogodności. A Ty tak sobie jedziesz i jedziesz!!! Dobrego dnia. x Imuś Dobrze ,że Cię widzę:) jak komputer ?? pewnie chodzi dużo lepiej.Moj też potrzebuje przeglądu.Muszę poszukać jakiegoś faceta. x Cyferko wiem ,że już wstałaś:) zaczynaj dzień od wspólnej kawy. x Zbieram kajety i idę do szkoły. Mam dni nieusprawiedliwione. Wagarowałam:) x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :-) Wstałam Globusiku o 5 rano szczęśliwa,że już ranek... Byłam u mamy z zakupami, posesję ogarnęłam... Poranek cudowny...wschód słońca,jeszcze świeci,ciepło... ale w mediach słyszałam groźby :-( szczególnie na pomorzu....Imuś ? Ada trzymaj się cieplutko;-) Globusiku powodzenia w szkole i nie wagaruj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×