Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część siódma

Polecane posty

Buźka Cyferko...☆☆☆ Białe lub złociste... moje ulubione chryzantemy... takie kolory są bardzo eleganckie... Tak, bestialski mord na tej dziewczynie spokoju mi nie daje... ciągle myśli mi do niej idą... i do tego parku, który tak całkiem niedaleko moich dzieci jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówsz Cyferko, że szaleństwo zakupowe już się rozpoczęło... hmmm... jak to dobrze, że nie musimy wybierać się do dużych sklepów... wszystko co mi potrzebne w pobliżu domu kupię... na całe szczęście mamy tuż obok piekarenkę, dobry mięsny i świetny warzywniak... tu nie będzie tłumów... dziś planuję kociołek krupniku z gigantyczną ilością włoszczyzny nagotować... część do bieżącego zjedzenia, a część do słoikowania... będę też gołąbki robiła... baaardzo dużo gołąbków... taką mam od lat tradycję... bo nasza śp. ciocia Marta z Lęborka na Wszystkich Świętych właśnie gar gołąbków w sosie pomidorowym szykowała... wracaliśmy do domu zmarznięci z cmentarza, a tam gar pysznych, gorących gołębi czekał... bardzo mi się to podobało... i wprowadziłam ten zwyczaj do swojego domu... w zasadzie powinnam gołąbeczki dopiero jutro robić... ale zięć jutro nad ranem za granicę do pracy jedzie... a ja chcę, żeby i on pojadł sobie... tak więc dziś będę szaleć... później gołąbki mocno schłodzę i powinny do czwartku w lodówce wytrzymać... sama też nie odmówię ich sobie... zjem... bo od dziecka UWIELBIAM je... nic się nie stanie jeśli na chwilę zupną dietkę odwieszę na kołek...:P a waga pięknie mi w dół idzie... wolno, ale systematycznie... już mam prawie -7kg...:D nie chcę szybciej, bo obawiam się zmarszczek i wiszącej skóry...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaadaaa
Globusiczku, słodki buziak dla Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaadaaa
O, rety... wylogowało mnie i za Chiny wpuścić nie chce... buuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Dalej wieje więc bez trudu zalazłam sie w klubiku. Kawa gotowa.Zapraszam. x Wczorajszy skok temperatury mnie wykończył. Czuje to do dzisiaj. Gorączka sklepowa mnie ominie bo po prostu powiedziałam sobie dość!! w kolejki nie pójdę. Zły los spowodował,że wczoraj wyjechał Senior:( dzisiaj przyjedzie młodszy Juniorek. Gubię w pożegnaniach i przywitaniach. x Aduś w wiadomościach słyszałam,że podejrzany o morderstwo tej dziewczyny przekroczył granic Gruzji. Nie łatwo będzie go złapać. x Bardzo chętnie również zrobiłabym gołąbki ale ta wielka i bardzo ścisła kapusta mnie odstrasza. Jak sobie z tym radzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witajcie przy kawie.Dzięki Globusiku. Jestem rozżalona :-( Wróciłam z cmentarza ...wszystkie kwiaty które ustawiłam w sobotę połamał deszcz :-( Tak mnie coś korciło,żeby rano tam zajrzeć. No cóż,musiałam wyrzucić :-( Dzień rozpoczął się słonecznie,bardzo ciepło. Pozdrawiam Was kochane,mam dzisiaj dużo pracy. Do zobaczenia w piątek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie...!! Globusku, kawa, kawa, kawa... z nią dzień najlepiej rozpocząć... a ja gołąbki lubię robić... i prawie zawsze iście hurtowo... wczoraj z dwóch wielkich kapust... obieram główkę z pierwszych brzydkich liści... małym nożykiem wycinam głąb... w wielkim garze gotuję wodę z dodatkiem oleju, który powoduje, że liście łatwiej odchodzą... no i fru główkę do gara... pokrywką przykrywam, zmniejszam gaz i czekam trochę... a później systematyczne wyjmuję listki... może ktoś inaczej robi, ale u mnie tak to, Globusku Drogi, właśnie idzie... Twoi panowie wyjechali... mój zięć też... ech, te obowiązki służbowe... a mojemu zięciowi jest bardzo przykro, że nie będzie w kraju w tych dniach, bo jego rodzice już nie żyją... x Cyferko, uch... wszystko Ci deszczysko zniszczyło... buuu... dobrze, że poszłaś sprawdzić jak i co... ale szkoda roboty i podwójnie wydanych pieniędzy... x Imuś, heja...!! Wyślę może, bo nie wiem czy znowu nie wyloguje mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Nie funkcjonuję normalnie. Może po kawie zmieni się coś na lepsze. Jeśli macie ochotę zapraszam. x Wczorajszy dzień solidnie mnie przygniótł. Musze się otrzepać ze wszystkiego co do mnie przylgnęło. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imuś
Witajcie :) W ten słoneczny dzień... Globusiku Nostalgia Cię dopadła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Imus oj tak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imuś
Globusiku Nostalgia też potrzebna ;) Czasami musimy się zatrzymać,pomyśleć i powspominać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Imuś Kupiłam nową pralkę i spędziłam trochę czasu przed nią :-D Jak przed telewizorem;-) Radość ogromna...trzecie pranie. W między czasie w pracy... Teraz na szybkiego obiad,bo studencik zaraz wyjeżdża na koncert. On teraz do domu jak po ogień wpada :-( Ale zawsze coś pomoże.Podłączył pralkę i razem ze mną fascynuje się :-D Ot i takie tam. Po pracy może jeszcze na cmentarz podjadę,wszak dzisiaj Dzień Zaduszny. Dzisiaj dzień piękny,ale wczoraj ponury,ciemny i wietrzny. Globusiku rozumiem Cię bardzo ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zaparzyłam kawkę,jem jajko na miękko :-D Wpadajcie na śniadanie. Smutny ranek....pada deszcz, Co tam planujecie na dzisiaj? Globusiku,siedzisz w kąciku? Chodź ;-) Słonecznego i ciepłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Cyfefrko dosiadam się do śniadania i kawy.W towarzystwie lepiej wszystko smakuje. x Miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobitki !! Ech... smutny dzień... u nas też pada... a właściwie leje... ciężkie szare chmury zakryły całe niebo... więc pewnie mokro będzie przez długi czas... kawka trochę pomoże... tak, tak, tak... fajnie, że jesteście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
U mnie nie leje a nawet nie kropi. Może zdecydujecie się na łyk kawy. Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Globusiczko, ja chętna... jak zwykle... u nas już nie leje... ale szaro dalej... niedziela wyborcza... druga tura... po obiedzie idziemy... i kończy się czas pobytu wnusi u nas... wraca do swojego domku... a od jutra do przedszkola... buziaki dla Was... ♡ ☆ ♡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Aduś pijmy więc razem niedzielna kawę. U mnie wychodzi słońce. x Trzymam bardzo mocno kciuki za pobyt wnusi w przedszkolu. Ciebie będę budzić raniutko. A może trzeba przygotowywać kanapki na drogę? Jestem chętna;) x Pozdrawiam hej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczki na dowód bez zaswiadczeń, chwilówki online Do 3.000zł na 30dni za Darmo, 100% Online na Konto Wypełnij bezpłatny wniosek tuhttps://xchwilowki.pl/chwilowki/netcredit/ lub Do 6.000zł na 60dni za Darmo, 100% Online na Konto Wypełnij bezpłatny wniosek tuhttps://xchwilowki.pl/chwilowki/szybka-gotowka/ lub Do 10.000zł bez zaświadczeń nawet na 3 lata, 100% Online na Konto lub odbór na poczcie Wypełnij bezpłatny wniosek tuhttps://xchwilowki.pl/pozyczki_na_raty/zaplo/ Wszystko załatawisz przez internet bez wychodzenia z domu! lub Do 20.000zł nawet na 5lata, 100% Online na Konto Wypełnij bezpłatny wniosek tuhttps://xchwilowki.pl/pozyczki_na_raty/wonga/ Wszystko załatawisz przez internet bez wychodzenia z domu! lub Do 10.000zł nawet na 4 lata, 100% Online na Konto lub odbór na poczcie Wypełnij bezpłatny wniosek tuhttps://xchwilowki.pl/pozyczki_na_raty/supergrosz/ Wszystko załatawisz przez internet bez wychodzenia z domu! lub Do 25.000zł nawet na 4 lata, 100% Online na Konto lub odbór na poczcie Wypełnij bezpłatny wniosek tuhttps://xchwilowki.pl/pozyczki_na_raty/pozyczka-hapi/ Wszystko załatawisz przez internet bez wychodzenia z domu! lub Szybka pożyczka z żyrantem lub poręczycielem do 25.000zł na 4 lata. Wypłata gotówki w 24h a najczęściej jest to 2 godziny. Szybki wniosek wystarczy 5minut i minimum formalności. Pożyczka dostępna na stronie tuhttps://xchwilowki.pl/pozyczki_na_raty/rapida/ lub Wygodne pożyczki przez internet aktualny ranking najlepszych chwilówek Szybka gotówka od 1000zł do 25.000zł w 30minut na koncie lub odbiór na poczcie weryfikacja zdolnosci w 1 minute i szybka wypłata Wypełnij wniosek na stroniehttp://kredytyk.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Wam. x Po dłuższej przerwie kawa powinna smakować.Zapraszam więc. x Długo żeśmy się nie widziały. Zapomniałam jak wyglądacie;) Mnie przybyło siwych włosów:) x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×