Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część siódma

Polecane posty

Gość Imuś
Adziu Wypiłam tą Twoją melisę Nie pomogła :P Faktycznie,dziwne,żeby fryzjerka przekładała tyle razy farbowanie Przecież to jej zarobek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jeden liścik już porwało!!! x Witajcie.Dzisiaj pijemy kawę w filiżankach o Cyferki.Niech będzie na bogato;) zapraszam. x Wczorajszy dzień był deszczowy.Co za szczęście. Dzisiaj juz nie pada i nawet wiatr ustał. x Imus Junior to w końcu facet a mnie ciśnienie podnosi kot!!! takie małe zwierzątko a potrafi dokuczyć. x Aduś Coś w tym jest,że fryzjerka oddala wizytę. Oczywiście jeśli masz możliwości idź do innego zakładu. Jeśli już jest poprawa u wnusi to znaczy,że idzie ku dobremu. Pozdrawiam. x Cyferko filiżanki są super, kawa smakuje wybornie.Podglądam czy podniosłaś roletę ;) wpadaj na kawusię. Czy remont zakończony ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) Prawda Globusiku,że elegancko :-D Kawa pyszna. Imuś U nas Globusiku pada od wczoraj,wieje nadal. Słucham radia :-D Sejm w nocy uchwalił 12 listopada dniem wolnym,ale..... sklepy mają pracować,lekarze mają pracować,transport ma pracować,piekarze,mleczarze itp....:-D Dla kogo ma być dzień wolny? W tą sobotę zmieniamy czas;-) pchamy wskazówki do przodu. Mam nadzieję,że już wkrótce będą zmiany....i nie będziemy musieli :-( Ada nie wahaj się zmiany fryzjera.Bardzo nieładnie ze strony p. fryzjerki. Coś musiało się wydarzyć.Ona powinna zabiegać o klienta,skoro przełożyła terminy.Na szczęście fryzjerów pod dostatkiem;-) A Panu ze zdjęcia dobrze,z oczu patrzy :-D Faceci są najlepszymi fryzjerami i kucharzami;-) To pa,trzymajcie się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Globusek i Cyferka sprawiły, że mamy dziś poranek pełen luksusu... ale wspaniale... :) :) pogodowo u nas strasznie... co chwila leje... do tego wieje masakrycznie... wczoraj też tak było... a dziś powtórka... no cóż, brzydka jesień nastała... i oby tylko do ukochanego MAJA jakoś wytrzymać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co, z włosami jeszcze inaczej zrobię... wczoraj moja sąsiadka była u fryzjerki mającej zakład dwa bloki dalej... sąsiadeczka, włosy do połowy pleców, pięknie rozjaśniona kilkoma kolorami... a ja ciągle z paskudną siwizną... no i postanowiłam iść do jej fryzjerki na konsultację... usłyszałam, że po dekoloryzacji nie powinnam radykalnie w jasne tony iść, bo to zniszczyłoby moje włosy... ona radziłaby, po zdjęciu czarnej farby, zacząć od jakiegoś łagodnego koloru... naprzykład kasztan... i dopiero z czasem stopniowo jasne refleksy dodawać... konsultacja zakończyła się tym, że jutro siądę na fotelu u tej pani... jeśli nie będę z metamorfozy zadowolona, to dopiero wtedy przeniosę się do Łodzi, do tamtego pana Kamila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aduś,witaj. No widzisz...jak ładnie wykombinowałaś :-D Ta pani logicznie mówi,już się nie mogę doczekać na efekt ;-) Będziesz zadowolona,a twarz będzie bardziej rozświetlona i młodsza. Trzymam kciuki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmieję się z tego wolnego 12 listopada :-D Przypomniał mi się tekst z Seksmisji... Tu jej ekscelencja. Jutro dzień wolny. Zarządzam święto państwowe..... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Nerw mnie zżera jak ma za każdym razem się logować x Aduś Super sprawa. Myślę,że będziesz zadowolona z włosów kasztanowych. Tak trzymaj !! a dojdziesz do tego co zaplanowałaś. x Cyferko Również się śmieję z wymuszonego święta. Ono jest dla tych którzy będą balować, a takich patriotów będzie dużo.Reszta do roboty:D Cyferko właśnie nic nie wiem na temat zmiany czasu. Jednak będziemy coś kombinować z zegarami???? jeśli tak to powinniśmy cofnąć czas o jedna godzinę a nie do przodu.Może się mylę;) x Imuś pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Och jak ciemno i ponuro... mocna, dobra kaweczka z pewnością porawi nastrój... (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyferko, hahaha... świetne porównanie... jego ekselencja nagle święto wymyśliła... wielu ludziom pokrzyżuje to plany... i do tego ta niesprawiedliwość... bo czym się różni pani ze sklepu od pani z za biurka... x Globusku, kurza twarz, i ja nigdy nie ogarniałam czy cofamy czy do przodu dajemy... mąż często mi to, jak dziecku, cierpliwie tłumaczył... niby zrozumiałam... ale po paru dniach znowu zapominałam... miejmy nadzieję, że całe to czasowe zamieszanie jest już po raz ostatni... x a ja zaraz idę szykować się....potem z suńką na krótki spacer... krótki, bo mokro i zimno... a psina już wiekowa... stawy zaczynają jej dokuczać... od dłuższego czasy jest na lekach... no i w taką pogodę spacery ograniczamy do minimum... jak wrócimy to pewnie jakąś małą kawkę zaliczę i na 10 idę kolorystyczną przemianę robić...:D a z wnusią dziadek dziś zostaje...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry... Ostatnia :-( Rano pojechałam kota do domu wpuścić,bo dzieci na wyjeździe...skubany nie przyszedł.Zaraz Emka wyślę ;-) Globusiku naturalnie,że masz rację,cofamy i śpimy dłużej,pokićkało mi się :-D Media jeszcze nic nie mówią,pewnie jutro przypomną,a może będzie niespodzianka? Aduś leciwy Twój piesio :-( na podwórku jest okropnie :-( Co do wolnego 12.....żłobki ,przedszkola,szkoły zamknięte..... tak się składa,że mąż pracuje w sklepie,żona pielęgniarka....i co z dzieckiem ? kto zagwarantuje opiekę ? Takich rodzin jest tysiące. Ach szkoda gadać :-( Imuś Dobrego dnia koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Zaliczyłam jeden sklep i przyszłam na kawkę.Ada dziękuję. x Aduś na spacerek z sunią zapraszam do mnie.Nie pada , wieje ciepły wiatr bo na termometrze 10 st. Ja do znudzenia piszę ale prawda jest taka że czekam na deszcz. x Imuś x Cyferko Myślałam,że obaczę Cię w sklepie ;) ale nic z tego. Nic to spotkamy się na kawie.Dzisiaj zaserwowała Ada.Ja już piję i bardzo mi smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
No właśnie Cyferko spotkałyśmy się :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dobrego piątku wszystkim życzę i zapraszam na kawę. x Imus co się dzieje?? zasmuciłaś mnie:( x Aduś czy dokonałaś dobrej zmiany i zadowolona jesteś z fryzurki?? ciekawość mnie zżera;) x Cyferko Czekam na Ciebie z kawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Globusiku. Dzień dobry :-) Muszę wyjść,a tak mi się nie chce. Globusiku widziałam dzisiaj mapę pogody, znowu u Ciebie ma lać :-D A na koniec miesiąca powrót babiego lata,niesamowite.... Aduś mnie też zżera nie tylko ciekawość,ale i zazdrość :-D Imuś co tam ? stoisz przy łóżku K...z wiadrem wody?? Wpadaj na kawkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imuś
Witajcie Cyferko Nie Sam się zebrał Zobaczymy co będzie dalej Globusiku Jak to się mówi-raz na wozie a raz pod ;) Adziu Pokaż się w nowej fryzurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×