Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część siódma

Polecane posty

jest obawa, że to wszysko może skończyć się wykluczeniem nas z Unii... nie daj Boże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś, jelitowka dalej Was męczy... paskudna zaraza... współczuję z całego serca... dobrze pamiętam jak się strasznie czuliśmy... ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki Kochane, wykonanie wyroku na Adę brunetkę przesunięte w czasie...:D moja pani ma w sobotę wyjątkowo trudną fryzurę panny młodej... a ja wolę, by w trakcie mojej przemiany w blondynę (lub rudzielca) skupiona była tylko na mnie...:P przewertowałyśmy własne kalendarze i wybrałyśmy poniedziałkowy poranek... tak więc dwa dni dłużej będę w dotychczasowej ciemnej odsłonie...:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imuś
Ciiii Kawusię na paluszkach zrobię Jak wstaniecie to będzie czekać Siadam w swoim ulubionym miejscu i zazwyczaj mam z niego ładny widok Dzisiaj widzę ciemność i gwiazdy na niebie Wiejskie psy się w nocy tak rozszczekały,że mnie obudziły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś,żebym wiedziała,że tam siedzisz...dosiadłabym się ;-) Hejka. Piję miodzio lipny... Dzisiaj wywóz śmieci :-D znowu zamieszanie,moja kumpela tak samo jak Ty zawsze zostawiała chłopakom w kuble piffko, to zabierali dodatkowy kubeł.Teraz ekipa się zmieniła i niedobre chłopaki jeżdżą :-( Ale u mnie spoko,jak jestem tylko z Emkiem to mały kosz wystarczy. Globusiku jak spałaś ? Aduś wpadaj na kawkę ;-) Imuś jeszcze Ciebie zapytam jak rodzinka się czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imuś
Cyferko U nas jeszcze firmowe śmieci... I teściowa mi swoje podrzuca A do rachunku nikt się nie dołoży Mnie dalej boli żołądek Junior nie był wczoraj w szkole a zięć w pracy Wstyd mi do ludzi wyjść bo mam trzy opryszczki :( Kupiłam tabletki Hascovir i maść Apetytu nie mam Jeszcze dwa kilo i ujrzę upragnioną piątkę z przodu ;) Adziu Specjalnie dla Ciebie,zupa brukwiowa J uwielbia a w sklepach już się pojawiło to warzywo Wpadajcie Starczy dla wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś, tabletki przeciw wirusowe powinny dać radę... mnie zawsze pomagają... muszę chronić moje chore oczy przed nawrotami opryszczki, bo grozi mi całkowita ślepota... tak więc zawsze mam zapas Heviranu przy sobie... i jak tylko poczuję delikatne mrowienie zwiastujące wykwit opryszczkowy natychmiast muszę tabletę łyknąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyferko, miodek jest dobry na wszystko... a lipowy to jeden z najlepszych... akcję śmieci dziś macie... a ciekawa jastem jak często ją macie...?? i czy zamawiacie panów w/g potrzeb własnych, czy to z góry ustalone terminy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
W końcu jestem z Wami.Dzisiaj i jutro mam dni ... latane!!! nazbierało mi się drobiazgów do załatwienia. Jutro jedziemy na cmentarz chcę kupić to co trza;) x Imuś bardzo dzięki za kawusię . Co za świństwo się do Was przyczepiło.Współczuję. Wspomniałaś o leku na opryszczkę. Muszę też zakombinować i mieć go w domu.Bardzo często opryszczkę mam z dnia na dzień. To również świństwo. x Cyferko Ja leczę się miodzikiem wielokwiatowym. Usłyszałam od sprzedawcy,że innego miodu nie będzie. Rzepaki,lipy z powodu suszy bardzo słabo kwitły i to przyczyna,że nie będzie miodu.Nie wiem czy polega to na prawdzie czy facio cuś kręci. x Aduś ja odwrotnie jak Ty radykalnych zmian na głowie nie boje się. Nawet lubię zmiany. Co prawda od zawsze byłam blondynką i tak już pozostanę więc mogę zmieniać tylko odcienie blondu. Dobre i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusku, dni latane, załatwiane... dobrze, że to w tym tygodniu... bo ponoć idzie radykalna zmiana pogody... od przyszłego tygodnia zimno, deszczowo, a nawet miejscami śnieżnie... buuu... nie lubię, nie lubię, bardzo nie lubię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie kawoszki :-) Globusiku pan miał rację,jeśli chodzi o miód.... U mnie akurat w tym roku są wszystkie gatunki. Dzisiaj planujemy z Emkiem na cmentarzu porobić. Adziu wywóz wedle harmonogramu...wystawiam domowe co dwa tygodnie...czasami trzy...i raz w miesiącu firmowe,ale w tym samym dniu co domowe. Jestem mega zakręcona zbliżającymi się wyborami,dzisiaj we śnie roznosiłam ulotki i agitowałam ludzi...żeby wybierali n burmistrza naszą Blondynkę.Świetnie się sprawdziła przez cztery lata swojej kadencji...miasto dużo zyskało,ale obawiam się :-( .....nie jest z tej "dobrej zmiany"pisiory u nas wygrają wybory,jak czytam listy wyborcze,to płakać się chce....sam PIS :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyferko, harmonogram macie... no, to fajnie... z góry wiadomo kiedy... tak, wybory coraz bliżej... wczoraj z córką przeglądałyśmy listy miejscowych kandydatów... już wiem na kogo będę głosowała... generalnie mówiąc koalicja Platformy i PSL-u oraz lokalne stowarzyszenie... w życiu nie PIS... never...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Mówię dzień dobry i zostawiam kawę. x Dobrego dnia życzę wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imuś
Witajcie :) Globusiku Kawa pyszna :) Junior dalej ma potop dołem... Co to za paskudztwo! Bądźcie zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Witaj Globusiku,łapię za kawę;-) Wcześnie wyruszacie....my z Emkiem wczoraj byliśmy na cmentarzu. 2 godziny i ciemno się zrobiło.Pojechaliśmy po pracy. A dzisiaj oczekuję studencika. Plan lekcji ma okropny.W czwartki do 19,30...od rana z jednym okienkiem...A dzisiaj rano jeden wykład... Imuś podsuwaj się :-D Nabytek z masażem ? Ada zimno,już dzisiaj....rano mgła...ledwie do sklepu trafiłam ;-) Co dziś gotujecie ? Ja ogórkową i dorsz panierowany. Surówka z czerwonej kapusty. Trzymajcie się cieplutko...spokojnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety,moje obejścia już nic nie pomagają,będę gościem. Cyferkaa W żaden sposób nie da się zalogować :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyferkaa
Imuś cześć. Bieda z tym wirusem... Zdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Widzę kłopoty z logowaniem...:( ciekawe czy mnie się jakoś uda...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyferkaa
Adziu witaj :-) Jeszcze jeden sposób,ale będzie na pomarańczowo. Co tam u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×