Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część siódma

Polecane posty

Cyfereczko, jak się dziś czujesz...?? jesteś w łóżeczku, czy jednak pracujesz...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś jadę z wnusią na zakupy... oczywiście z karteczką...:D mamy zamiar wstąpić do PEPCO, BIEDRONKI I ROSSMANNA... a na samym końcu do zaprzyjaźnionego warzywniaka pani Oli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :-) Dzień dobry. Wpadłam na kawę;-) Jednak bez niej ciężko żyć. Dzięki dziewczyny...czuję się lepiej,wczoraj miałam kryzys. Adziu oczywiście,że w pracy :-D Troszkę później zeszłam,ale tu mi lepiej, aniżeli w łóżku;-) Co to za praca,siedzenie za biurkiem. Widzę,że chodzisz z pamiętnikiem do sklepów :-D Może to i dobrze pod warunkiem,że wszelakie pokusy i promocje omijasz. Globusiku ja mam tak samo :-D z zakupami.Uczę się kupować na sztuki np. 2 jabłka,jeden pomidor itd ;-) codziennie jestem w sklepie,po co na zapas. Tylko czasami się pilnuję. Czekam na Studencika....fajnie,że dzisiaj przyjedzie...muszę odkarmić dziecko :-D Słoneczko nadal świeci i również da się zaobserwować... przypadki... z krótkimi rękawkami:-D Moi wszyscy sąsiedzi przeziębieni...wirus na mojej ulicy :-D Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Jestem z kawą i czekam na śpiochów.:) x Cyferko masz rację trudno nie wypić rano kawy. Kawa i laptop to moje przyzwyczajenie . Trudno jest zrujnować ten porządek dnia. Cyferko jest dobrze. Kryzys przeziębieniowy minął , przyjeżdża studencik. Będzie dobry weekend. Tego Ci życzę. x Aduś na zakupy chodzę z karteczką i kupuję tylko to co zapisane.Taki zwyczaj mi odpowiada.Biorę się jednak w karby i ilościowo będę kupować mniej. Jest to konieczne!! x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj. Piję z Tobą kawkę;-)Ja też Globusiku celebruję picie kawy przed komp. :-D Nastawiłam już wielki gar bigosu.... W głowie mam jeszcze kręciołki,ale nie poddaję się :-D Nasza Imuś też zachorowała :( ❤️ Dzisiaj planuję jeszcze porządki na cmentarzu,pod warunkiem, że nie będzie wiatru.Na razie jest spokojnie,świeci słoneczko. Adziu jak udały się zakupy? Wizyta w Rossmanie bywa często kosztowna :-D Pozdrawiam Was kochane,bądźcie zdrowe 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Podpisuję listę i otwieram nowy tydzień. nie wiem czy zdołam przygotować kawę ponieważ nie mogłam się zalogować i być może będę zmuszona pić sama. Nic to starym zwyczajem wszystko przygotowane i zapraszam na poniedziałkowe spotkanie. x Imuś czy zaatakowało cię przeziębienie? tyle czasu trzymałaś się dzielnie i jednak coś cię dopadło. Pogoda bardzo zmienna więc wszystko zdarzyć się może, Imus pozdrawiam i trzymam kciuki. Zdrowiej nam szybko❤️ x Cyferko Przede mną również porządki na cmentarzu. Chyba w tym tygodniu się wybiorę.Będzie mi łatwiej ponieważ pojadę z synem. Skorzystałam z ładnej i ciepłej pogody i wyczyściłam dwa okna. Pozostało w kuchni.Mam nadzieję,że czujesz się już dobrze i studencik też. Pozdrawiam. x Aduś pozdrawiam i zapraszam na spotkanie. x Dobrego poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku :-) Witaj,kawa pachnie ...dosiadam się. Jak dobrze,że syn Twój jest :-) Razem szybko uporacie się z drogą i porządkami.Widzę Globusiku,że dzisiejszą noc miałaś ciepłą i suchą ;-) U nas tylko 3 stopnie. My ze studencikiem już zdrowi :-) Wczorajszy dzień wykorzystałam na odpoczynek...w sumie cały dzień przespałam :-D Osłabiona mocno od kaszlu itp.I chociaż noc na czujce ;-) dzisiaj czuję się świetnie!! O 8 do fryzjera lecę. Aduś wstawaj i wpadaj na kawkę,opowiadaj.co u Ciebie? Imuś biedulku bądź zdrowa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Globusikowa kaweczka na nogi mnie stawia... dzieny, Kochana...:) x Cyferko, jak to dobrze, że czujesz się już lepiej... x Imuś, a jak z Tobą...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, muszę Wam powiedzieć, że u mnie zapowiada się fajny tydzień... kulturalnie fajny... dziś, córcia i ja, jedziemy na Białą Bluzkę, monodram Krystyny Jandy... obie uwielbiamy tę panią... w piątek natomiast córka, synowa, syn i ja będziemy na klubowym spotkaniu z Muńkiem Staszczykiem... jego też baaardzo lubimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adziu witaj :-) To fantastycznie :-) Bardzo ciekawa jestem Twoich wrażeń po obejrzeniu spektaklu....uwielbiam panią Jandę;-) Faktycznie kulturowy tydzień ;-) Pozdrówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Noc miałam za szybką. Wstałam przymulona. Próbuję wsypać w siebie troszkę energii i popijam kawę. Zapraszam jeśli macie ochotę. x Imus Bardzo się cieszę,że złe minęło. Wyobrażam sobie jak jesteś wymęczona. Opryszczka podobno może się pojawić nawet z przemęczenia. Imuś nie na darmo się mówi.....żeby chorować trzeba być zdrowym:( właśnie czujesz to na własnej skórze. Nie wiem co złego w tym że wysłałaś wyniki. Może zadzwoń niech Ci powiedzą o co chodzi? Trzymam kciuki za powodzenie. x Cyferko Fajnie,że samopoczucie masz OK. Wizyta u fryzjera też poprawia nastrój. Wyobraź sobie,że ja cały czas szukam fryzjerki która potrafi strzyc. Niestety trafiam na nieuków :( Bedę szukać dalej. x Aduś no prawdziwa kulturalna uczta przed Tobą.Muniek Staszczyk... lubię tego faceta, jego głos i piosenki. Co do Jandy też bardzo dobra aktorka .Nie wiem dlaczego ale lubię ją umiarkowanie. Dużo przyjemności Ci życzę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku :-) Dosiadam się do kubełka ;-) Testujesz fryzjerów :-D Prawidłowo!! Moja robi świetne fryzury,koloryzację itp.... ale strasznie humorzasta:-)i miała kilka wpadek,jeśli chodzi o moje fryzury... ale ja szybko wybaczam :-D Zakład ma za... dwiema... ścianami,bardzo mi to pasuje. Z wczorajszej wizyty jestem zadowolona. Dalszy ciąg pięknej pogody.... Trzymajcie się ,dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Globusiku, uch, czasem tak jest, że noc niedospanie niesie... kawa wtedy cuda czyni... przysiadam się do tej Twojej i sączę ją ze smakiem...☆ x Cyferko, pani od włosów za dwiema ścianami... ależ to wygoda... zazdraszczam... kiedyś i ja miałam wygodę... zaprzyjaźnioną kosmetyczkę piętro niżej... pamiętacie jak mówiłam, że w domowych bamboszach na zabiegi latałam... niestety, mój luksus już się skończył... pani założyła rodzinę, kupiła nowe mieszknie, wyprowadziła się... i radosna nowina - wiosną mamą zostanie... x Janda... ach, Janda... spektakl CUDNY... Janda na scenie, tekst Agnieszka Osiecka, reżyseria Magda Umer... obie z córką pod wielkim wrażeniem jesteśmy... ale było to do przewidzenia, bo wszystkie TE trzy panie ogromnie lubimy... teatr wypełniony do ostatniego miejsca... na koniec długa owacja na stojąco...!!! ach, Janda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Adziu,ale Ci zazdroszczę tego spektaklu ;-) Uwielbiam aktorstwo pani Krystyny,które jest pełne ekspresji. Ona jest taką pozytywną wariatką :-D Żywiołowy temperament,nawet jej manieryczność,co innych może irytować,mnie nie przeszkadza;-) Machanie głową,rękoma :-D poprawianie włosów...Ona jest taka żywa,prawdziwa.Kiedyś czytywałam jej felietony....bardzo ciekawe,dużo przemyśleń,refleksji.... No super.... Pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam Was w bardzo chłodny poranek gorącą kawką w porcelanowych filiżankach;-) I życzę samych przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
NO jestem dzisiaj wyspana.Nie przeszkadza mi to wypić kawę. Od porannej czarnej i internetu jestem uzależniona;) Milusińskie Panie Was również wciągam do towarzystwa. x Aduś To prawda Janda jest bardzo energetyczną kobietą i dobrą aktorką.Podziwiam ją , że w dzisiejszych czasach jest w stanie utrzymać prawdziwy teatr.To prawdziwa sztuka. Zakusy na własny teatr miało wielu aktorów i niestety polegli.Szkoda!!! Czuję,że bawiłaś się świetnie . Myślę,że spotkanie z Muńkiem też będzie fajne. x Imuś teraz wiem lekarz potrzebuje wyniki rezonansu. Jeśli zadecyduje,że operacja jest konieczna czy wyznaczy Ci termin?? x Cyfderko ja też do fryzjerki mam bardzo blisko ale cóż z tego:( zacznę ją omijać szerokim łukiem. Tak na poważnie to nie mam dla tych dziewczyn wytłumaczenia. Przecież są tak wielkie możliwości w fryzjerstwie. Kursy, szkolenia itp.można sie ciągle doszkalać i być dobrą w zawodzie. Brak ambicji i tyle:( x Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Cyferko dziękuję za kawusię .U mnie rano 5 st, ale w dzień temperatura letnia. Oczywiście deszczu brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Cyferko, kawusia w porcelanowych filiżankach... elegancki luksus od samego rana... jak miło... x Globusku, no cóż... niektóre panie lubią się dokształcać... a jak jeszcze mają ten dar Boży, to jest cudnie... i cały pronlem leży w tym, aby udało nam się znaleźć taką właśnie specjalistkę... moja jest świetna... po latch poszukiwań nareszcie jestem z obcinania mega zadowolona... ale... tak, jest jedno ale... no, bo jeszcze nigdy nie farbowała moich włosów... widywałam jej kolorystyczne prace u innych kobitek... podobało mi się... pani jest doskonałą fryzjerką-wizażystką... potrafi do urody fryzury i farby dobierać... mam więc nadzieję, że przy moich kudełkach nie polegnie... chociaż, im bliżej soboty, to tochę się tej wielkiej rewolucji jednak zaczynam obawiać...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aduś witaj :-) No coś Ty? czego się boisz? Zaufaj swojej pani fryzjerce :-D Zobacz jak z dietą fajnie Ci doradziła ;-) Będzie dobrze,jak zmienisz na jasny kolor do ciemnych już nie wrócisz. Pozdrówki :-) Imuś wpadaj....dzisiaj w porcelanie pijemy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imuś
Cyferko Z Wami mogę wypić kawę i z wiaderka ;) Witajcie :) Fryzury widzę na tapecie? Moja fryzjerka to córka kuzyki J Jest w wieku naszej córki A talent ma taki,że ho ho Zamacha parę razy rękami i fryzura gotowa No i wie o moim uczuleniu a to najważniejsze Junior się pochorował Wnuczka i zięć też Wymiotowali Paskudna ta grypa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyferko, hahahaha...:D bo ja, zupełnie jak ta cnotliwa Zuzanna... co to bardzo chce i boi się...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×