Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część siódma

Polecane posty

Aduś woda wróciła szybko :) Zuch wodociągowcy, ale całe miasto było bez wody Drzewko laurowe pojawi się w auchan albo leroy albo Castoramę :) co roku sprzedają w całkiem dobrej cenie U mnie 3 lata rosło w tym roku padło :( pewnie za bardzo oskubalam Ja ciagle w pracy :) chwila przerwy teraz A gdzie Globusik? Uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aziu. Też rozglądam się za Globusikiem.... Miałaś u siebie wawrzyn? Dzięki za podpowiedź gdzie szukać ;-) Można na allegro,ale wolę widzieć na własne oczy;-) Pytałam chłopaków moich...wodę mieli... jeden na Pogodnej drugi na Lipowej. Całe szczęście,że usterka naprawiona....z tego co czytałam, to duża awaria. Słońce świeci,ale zimno jest. Adziu ja liści nie paliłam i nie wąchałam;-) Ale z Imuś przekonałyście mnie ,że nie warto :-D A ludzie pisali ,że działa jak trawka :-D Tylko skąd mnie wiedzieć,jak trawka działa 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyferko, też wolę naocznie :) kupować Jedyne miejsce skąd czasem wysyłkowo biorę to https://ogrodyziolowe.pl/ Sprawdzone do tej pory w super stanie docierało :) Dużo cudnych ziół mają Studenci chyba urlop sobie zrobili :) jeszcze 6 osób nie było Cyferko masz konto na fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Aziu nie mam konta na fb... mój świadomy wybór :-D Znasz roślinkę szarłat zwisający? Przepiękna roślina,cudnie ozdabia ogród. Szkoda,że roślina jednoroczna... Piszę o niej bo wykiełkowała mi już w sadzarkach i tak się cieszę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień doberek :) x Jestem jestem:) dolazłam na popołudniową herbatkę . Zabrakło mi czasu.Rano zakupy świeżego mięska.Mam taki sklep. Rzeczywiście jest świeże. Później szkoła. Nie mogę za bardzo bumelować bo będę zimować w drugiej klasie. Po szkole dalsze zakupy iiiiii w końcu własne cztery kąty. Za szybko upływa czas.Wnoszę reklamację. X Aziu też o Tobie intensywnie myślałam po usłyszeniu wiadomości że wody niet!!!! Nie znaczy,że myślę o Was tylko w wypadku braku wody,światła, słońca,deszczu:D Każdego ranka mówię do siebie czas na wiadomości w ...kafe... i podróżuję.Zmieniam tylko trasę.Raz zaczynam od Cyferki,drugi od Imuś,następnie Ady i Azi . Następna podróż w odwrotnym kierunku.Przez tyle lat nabiłam ciut na licznik. x Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyferko o szarłacie słyszałam ale nie mam, za to dziś jak co roku kupiłam ulubioną kocankę włoską, co jak maggi pachnie, używam w kuchni namiętnie :) http://niepodlewam.pl/kocanki-wloskie-uprawa-rozmnazanie-ciecie/ Może którąś Pań zarażę tą miłością :D poza tym inne zioła też kocham, a Cyferko znasz bergamotkę? Ma parę kolorów, chyba najbardziej różaną lubię. O roślinach to mogłabym bez końca Globusiku cieszę się, że Cię słyszę, po szkole to własne kąty bardzo kuszą kapciami, herbatą, dobrą książką. Ten czas to jakoś tak głupio galopuje i zatrzymać się nie chce :( Aduś a jak tam u wnusi? Jadę jutro na wieś, mam wrażenie, że praca na powietrzu zmniejsza ból :) dziwne ale prawdziwe Słodkich snów dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Ech... wnusia wczoraj pokasływała... nie puścimy jej dziś do przedszkola... jadę więc rano... Kawa na stół... wstaniecie Babeczki, to już będzie na Was czekała... (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostro... ja Cię ozłocę...!!! 👄👄👄 za te Ogrody Ziołowe... wiele lat temu padło mi ostatnie geranium... nigdzie dostać nie mogłam... jedna znajoma przysłała mi z drugiego końca Polski kilka ukorzenionych sadzonek ale biednie podróży nie przetrwały... czasem widzę w oknach przepiękne okazy... popatrzę i odchodzę... przecież nie wejdę do obcych ludzi i nie poproszę... a w Ogrodach Zielonych geranium jest...:D wprawdzie teraz niedostępne... ale to nic, upoluję sobie... tak się cieszę... bardzo, bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubicie pierdziec ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusku, dobrze sobie te podróże wykombinowałaś... raz u jednej, raz u drugiej i u następnych... a popatrzcie, teraz do mnie dotarło, że można powiedzieć wszystkie jesteśmy z północnej części kraju... najdalej na południe wysunięta jestem jestem ja... a "poniżej" mojej miejscowości nie mamy już żadnej koleżanki... może kiedyś to się zmieni... x Cyferko, szkarłat jest przepiękny... czasem, razem z synową i synem, jeździmy do dużego centrum ogrodniczego... i jak zobaczę szkarłaty, to się napawam ich pięknem... wspaniała roślina... x Imuś, jesteś...? jak Twój bark...?? x Spadam z suńką na łąkę... u nas 11*C i nie pada... ale słyszę w radiu, że na wieczór burze z gradem zapowiadają...:O pa...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aduś ranny ptaszku :) dzięki za kawę, pycha To niedobrze, że malutka podziębiona, ale babcia się zajmie :) może mleko z miodem? Fajnie że roślinkę znalazłaś :) ja też rozglądać się bedę, może koło mnie się szybciej pojawi, kiedyś miałam :) ale dawno Zbieram się też na wieś robota czeka :) Miłego piątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry . Pamiętajcie,że dzisiaj szczęśliwa 13-tka :-) Adziu dzięki bardzo za kawkę,Twój wagonik mknie;-) Kochana babcia. X Aziu dzięki za bergamotkę,jestem zauroczona...szukam i wypisuję;-) Kocankę znam i nawet mam na skalniaku,ale nie wiedziałam,że to się je :-D Cenne info.Dzięki. Globusiczku,odnalazłaś się;-) Lubisz podróżować palcem po mapie,tak jak ja:-D Imuś co na Kaszubach? Jak się masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Piątek weekendu początek.Jeśli pogoda dopisze zagęszczą się działki,parki i ulice. U mnie gromadzą się chmury. x Aziu to prawda ,że powietrze koi ból.Również lepiej się czuję poza domem .Działki nie mam ale bywam w ogrodzie u rodziny. Po takiej wizycie dobry sen zapewniony. x Aduś dziękuję za kawę.Nie zgadzam się !!! młoda nie może złapać wirusa.Twoja opieka jest niezastąpiona. Wyobraź sobie,że na geranium zawzinałam się wiele razy. Lubię je ponieważ pięknie kwitną.Niestety nigdy nie nacieszyłam się długo ponieważ padały. Hodowałam je w domu.Może one rosną tylko w ogrodach. x Imuś spaceruję po Twoim ogrodzie.Jest tak cudnie,że nie wiem gdzie się kończy ogród a zaczynają się łąki.Wszędzie jest uroczo. x Cyferko Każdego roku kupujesz dużo roślinek.Myślę,że Rodos to prawdziwy raj. Trochę czasu minęło więc wszystko wyrosło, czy tak??? x Kawę wypiłam pogadałam czas zabrać się za robotę. Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Imuś co za spotkanie ,jestem u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Imuś siadam z wielką przyjemnością❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wieś zapraszam na obiad :) Roboty huk, ale chwila dla miłych dziewczyn się znajdzie Na garnek wrzucę fotkę z kuchni mojej wiejskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aziu, kuchnia piekna! ach, jaki cudny zielony piec! a ja pisac nie moge. wnusia klawiature na dunska (DANIA) mi zmienila. sama nie moge polskiej ustawic. na mlodych czekam. Dunczycy dziwne litery maja:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś ja mam nik jak tutaj z dodatkiem 1 :) powinnaś trafić :) Aduś to jokam :) Wróciłam właśnie i na poczcie stoję w socjalistycznej kolejce, bez względu na dzień, porę zawsze kolejka Po prostu jak musze pójść to chora jestem. Też tak macie? Aduś zapiecka niestety brak, ale to kombajn ogrzewa też pokój z drugiego paleniska :) Stoję i stoję, zaraz wrosnę w podłogę Muchy w smole są żywsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klawiatura zrobiona... znowu mogę normalnie pisać...:D Aziu, współczuję... nie cierpię kolejek... zaraz mi w nich duszno... no i nogi w cztery litery wyrastają... a rozum się kurczy i odmawia współpracy... właśnie, za komuny nastałyśmy się i uraz nam został... teraz pociągiem do domu już wracam... jakąś godzinę temu straszna burza nad Łodzią była... teraz na Łowicz poszła... ale niebo dalej czarne i groźne pomruki burzy ciągle słychać... od dzieci na dworzec suchą nogą przeszłam... na całe szczęście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam dziewczyny z burzami? Aduś grzmiało? Imuś Globusiku też burze były? Cyferko u nas spokój był i mam nadzieję będzie. Wybieram się na wieś znowu, ale rąk i nóg nie czuję :) a wstać jak ciężko Ledwie tę kawę zaparzyłam :) ale dzbanek już stoi zapraszam, pyszna Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Po wyspaniu przyjdźcie do naszego Warsa.Kawa gotowa. Czeka kawa i ja. Zapraszam. x Uparcie szukam ....garnka...i nie mogę na niego trafić. Mam chęć popatrzeć na zdjęcia. Podajcie chociaż firmę tego garnka:D:D x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Przydarzył mi się szlaban:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×