Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część siódma

Polecane posty

Gość globus
Aziu noooooo jak dobrze,że się spotkałyśmy. Obie silne kobiety :) dałyśmy radę szlabanowi. x Aziu rzeczywiście była burza.Na szczęście w miarę spokojna. Popadł deszcz ale nie był ulewny. Dzisiejszy dzień zapowiada się ładnie.Już świeci słońce a za oknem 10 st. Zaplanowałam ugotować młodą kapustę.Wyjdę więc na dworek i ocenię sytuację. x Dobrego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Kawka jest... i się przyda... dzięki... w domu mam armagedon... a dokładnie awarię w łazience... mąż wymienia jakiś element odpływowy... od wczoraj męczy się z tym... kupił nowe części i nic nie pasuje... dziś znowu do hydraulicznego sklepu jedzie... może tym razem kupi to co należy... a ja myję się w kuchni... coś strasznego...!! Kobitki, zaraz wyślę Wam mailem mój adres na Garnku... to jest naprawdę fajny portal ze zdjęciami...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aziu1
Aduś, awaria naprawiona? Częśc***asują? Wróciłam dzis wcześniej, w domu też coś zrobić trzeba, poza tym łupie mnie płucko A jeszcze jakieś zakupy muszę zrobić brrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aziu, nie przeginaj z tą harówką na wsi...!! oszczędzaj się, kochana...!!♡♡ Tak, awaria usunięta... znowu można się pluskać...:D A ja, żeby się tym strasznym rozgardiaszem nie denerwować, pojechałam sobie na zakupy...:P nowe buty nabyłam...:D jak z nimi wróciłam, było już zreperowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aziu1
Znowu mnie wylogowalo :( Po zakupach, tagine w poniedziałek z kurczakiem zrobię Dziś odpoczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aziu1
Cos się znowu tu dzieje, wywala mnie i logować się za każdym razem muszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aziu1
Aduś to zdrowa znoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aziu1
Imuś to przynajmniej chłopaków obkupiłaś, a sobie nic? Nawet tyciego? Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aziu1
Nie wiem co się dzieje, nie loguje mnie wrrrr.... nie pamięta, dziwne, Ta technika, szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aziu1
Kawa na stole, miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aziu1
Co mi się nie zgadza na Kafe :( nie loguje mnie, tzn loguje ale nie zapisuje ustawień wrrr.... nie mogę edytować, nie ma mojego znaczka stokrotki, nic nie rozumiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aziu1
Wyłączenie i włączenie telefonu nie pomogło, wiecie może co jest? Buuu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Aziu, skoro kawcia na stole, to niedzielka miło się zaczyna... ech... nie mam pojęcia czemu tak kafeteria szaleje... może jakiś błąd się im zakradł... a ja, dla próby, wyloguję się i spróbuję zalogować... zobaczymy jak będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aziu, też nie udało mi się zalogować... już kiedyś tak było... i ja wtedy opracowałam taki myk: na górze ekranu jest napis zaloguj się /zarejestruj się najpierw klikam w wyraz zarejestruj następnie klikam w słowo zaloguj się i wtedy loguję bez kłopotu czemu tak się robi, nie mam zielonego pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Też jestem wylogowana. Do kawy jakoś dostać się muszę,całą noc na nią czekałam:) x Sobotę pochwaliłam z rana.Okazało się ,że za wcześnie.Było deszczowo i pochmurno.Dzisiaj 9 st i chmurki.Nie planuję wyjścia więc jest mi to obojętne. x Bardzo lubię robić zakupy.Jak każda kobieta.Taki dzień zaliczam do udanych. x Imuś Oczywiście,że nic nie powiem o zakupie:) ciiiiiiisza:) x Miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusku, na garnek trafić nie możesz...;) mailem wysłałam Ci adres... kliknij w niego, a zobaczysz co w garze gotuję...:D młodą kapustę lubicie... a ja niezbyt... wolę odczekać któryś tydzień i dopiero wtedy kupię... x Aziu, masz naczynie tagine...? o, rany... też kiedyś o nim myślałam... ale cena dla mnie niedostępna...:( x Imuś, powiedz nam (tak na ucho) co sobie kupiłaś... ten tyci jest mocno interesujący...:D a my obiecujemy dochowanie tajemnicy... Twojemu mężowi pary z gęby nie puścimy...;) x Cyferko, niedzielka... to pewnie na RODOS jesteś... piękny dzień... można na łonie natury i odpocząć i troszkę popracować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Globusku ! 🌼 Mówisz, że brzydko u Was... pochmurno i deszczowo... no tak, Ty przecież niedaleko wielkiej wody mieszkasz... to wilgoci więcej, niż u mnie na suchej Ziemi Łódzkiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aziu o tagine z kurczakiem wspomina... u nas też kurczakowo... i wczoraj i dziś... podobny obiad będzie... lekki, zdrowy, kolorowy... a jeszcze do tego szybki w przyrządzaniu... wiem, że Cyferka drób lubi... i mając to właśnie na uwadze foto mojego obiadu na garnek wstawiłam... link z adresem Cyferce też posłałam... jak zechce, zobaczy... jeśli się danie spodoba, powiem jak je robiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aziu
Dzięki Aduś zobaczę co się teraz zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aduś tagine kiedyś kupiłam w promocji jakiejś okolo 100 zł kosztowało, fakt nie tanio ale warto :) często robię, soczyste wychodzi wszystko Pogoda u mnie na razie fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa... tagine w promocji kupiłaś... teraz sobie przypomniałam, że przed laty mówiłaś mi o tym... rozglądałam się... jednak nigdzie tanich nie widziałam... a cena ok. 700zł jest dla nie zaporowa... i nawet dzieci prosiłam, że jak znowu będą na wakacjach gdzieś u braci Arabów, to mają mi kupić... ale tak się złożyło, że ze względu na strach przed zamachami młodzi już tam nie latają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×